Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Bytovią

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą ocenę za mecz z Bytovią przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Pomocnik Legii otrzymał notę 4,7. Niewiele niżej oceniliście występ Łukasza Brozia - 4,4. Z kolei zdecydowanie najniższą notę uzyskał Dominik Nagy - 1,6. W sumie oceniało 388 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,0.

Szymański 4,7
Broź 4,4
Hildeberto 4,0
Moneta 3,4
Turzyniecki 3,3
Pasquato 3,2
Czerwiński 2,8
Dąbrowski 2,8
Kopczyński 2,8
Jodłowiec 2,5
Sadiku 2,3
Cierzniak 2,0
Chima Chukwu 1,9
Nagy 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
mietek - 01.12.2017 / 08:16, *..internetia.net.pl

@AAA: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem "nie był TAK elektryczny" jak Cierzniak. Over and out.

odpowiedz
AAA - 30.11.2017 / 23:46, *..dynamic.chello.pl

do mietek: nie nie był elektryczny jasne...pamietasz mecz z Zawiszą Bydgoszcz,a może byłeś..przed Tv?

odpowiedz
mietek - 30.11.2017 / 20:42, *..internetia.net.pl

@ @rek: Wiem, że pamiętasz :) Fajnie jest pogadać z kimś w podobnym wieku, dla kogo takie rzeczy to nie jest abstrakcja :)

Zapomniałeś jeszcze o Stanewie, no i Zbysiu Robakiewiczu :) Ale masz rację, coś to ostatnio u nas słabo wygląda. Kiedyś co bramkarz w kadrze, to diament. Teraz wygląda to źle. Wszyscy pamiętamy początki Malarza na Ł3 i strach, co to będzie, jak Kuciak się zabrał na wczasy do Anglii. Chyba czas już coś z tym zrobić.

@Bart: Sadiku już dostał wystarczająco wiele szans. On też out.

odpowiedz
grzesuiek - 30.11.2017 / 19:30, *..centertel.pl

Cierzniak do widzenia. Ściągnąć z powrotem Majeckiego i dawać mu szansę w takich meczach. Nagy do widzenia. Jeszcze może parę groszy za niego weźmiemy, kompletnie stracił motywację do gry w Legii. Chukwu do widzenia. Za jego wypłatę może być w 1 drużynie 10 młodych.

odpowiedz
Bart - 30.11.2017 / 18:03, *..dynamic.chello.pl

Ten mecz pokazał, że takim kopaczom jak Cierzniak, Czerwiński, Nagy, Chima Chukwu, Kopczyński nalezy szybko podziękować - oddać ich nawet za darmo. A Pasquato, Sadiku i Berto trzeba obserwować jak przepracują zgrupowanie zimowe, jeśli będą postępy to dać im szanse, a jeśli nie to też out. Za kasę z ich transferów i z tego co zarabiają można kilku niezłych piłkarzy sprowadzić gotowych do gry w pierwszym składzie.

odpowiedz
grzesiek - 30.11.2017 / 17:44, *..centertel.pl

Ja na miejscu miodka opylilbym juz teraz tego szymanskiego. W polskiej lidze tylko sie moze popsuc.

odpowiedz
Legionista - 30.11.2017 / 16:29, *..226

Ja nie wiem dlaczego Czukwu ma gorszą ocenę niż Sadiku, Cierzniak i pasquato... Sadiku był kreowany jako zawodnik którzy zacznie "ciągnąć" Legie, a jak widzimy jest na poziomie czukwu nawet gorszej.... Nagy - ma potencjał żeby być drugim VOO, ale już pewnie nie chce mu się grać w Legii... Cierzniak - Czas żeby Majecki wrócił i zaczął być kluczowym zawodnikiem!! Legia zawsze szkoliła dobrych bramkarzy np:Boruc, Fabiański więc Majecki powinien dostać szanse!!!

odpowiedz
@rek do mietek - 30.11.2017 / 15:37, *..dynamic.chello.pl

Spoko brachu, pamiętam, jakby to było dziś... "...Panią proszę i panią... I panią... - A ja? - Pani nie... Jeszcze długo nie..."

Co do tych naszych tzw. "drugich" bramkarzy to ani wcześniej Skaba, ani Jałocha czy też Cierzniak jakoś do mnie nie przemawiali/nie przemawiają/... Tak w ogóle jakby "kucnęła" ostatnimi laty ta ważna pozycja w (L)egii, jaką jest pozycja: bramkarz... A przecież mieliśmy zawsze najlepszych bramkarzy w lidze (vide: Kazimierski, Szamotulski, Boruc, Szczęsny, Fabiański, Mucha, Kuciak...) Teraz musimy chuchać i dmuchać na zdrowie wiekowego Malarza, bo jak jego nie ma w bramce, to mamy to, co mamy (vide: Cierzniak vs. Bytovia) Pozdro (L)

odpowiedz
tomiacab - 30.11.2017 / 15:30, *..140

Gruba berta 4.0?!?! Buahaha

odpowiedz
mietek - 30.11.2017 / 14:53, *..internetia.net.pl

@ @rek: No, tam to akurat były trzy :))) Za przepchanie Widzewa do pucharów :)))

Ale żarty na bok. Naprawdę, od czasów Marijana "Legia zarobi na mnie miliony" Antolovicia nie mieliśmy aż tak słabego bramkarza. Przypomina mi się, jak kilka lat temu na jakiś czas do bramki wskoczył Skaba (chyba za Muchę lub Kuciaka, już nie pamiętam, którego). To nawet on nie był tak "elektryczny" jak Cierzniak.

odpowiedz
ja - 30.11.2017 / 13:58, *..siedlce.vectranet.pl

Cierzniak za wysoko. Miałem jeszcze nadzieję przed meczem,że wejdzie chłop i pokaże się z dobrej strony,ale był za to dramat bramkarski. To,że nie jest on pierwszym bramkarzem i nie ma rytmu meczowego kompletnie do mnie nie przemawiają. Jego obowiązkiem było wejść i zagrać dobre spotkanie - przecież za coś bierze wypłatę i trenuje w (L).

odpowiedz
@rek do mietek - 30.11.2017 / 13:32, *..dynamic.chello.pl

Mam nadzieję, iż Cierzniak nie chadza do agencji towarzyskich... Bo byłoby tak, jak w "Piłkarskim Pokerze", kiedy Heniu Bista odpowiada: "...miały być 2 gole, no to są dwie..." Więc gdyby Cierzniak puścił nie daj Boże 4 bramki, to czy dałby radę czterem...??? :))) Pozdro (L)

odpowiedz
HayDay - 30.11.2017 / 13:25, *..static.ip.netia.com.pl

Ile szmat ma Cierzniak 2? a ku*** 4 dziękuję

odpowiedz
Bear - 30.11.2017 / 12:47, *..centertel.pl

Berto, Chukwu, Sadiku, Cierzniak - zwolnić albo sprzedać , o ile ktoś tych amatorów będzie chciał kupić.

odpowiedz
mietek - 30.11.2017 / 12:27, *..internetia.net.pl

@Kibic: No jak to za co? Prosta kalkulacja. Dostał dwie szmaty, to i nota 2 :) Jakby wpuścił więcej niż 5, to by mu skali brakło :))))

odpowiedz
Kibic - 30.11.2017 / 12:01, *..acuarius.pl

Cierzniak 2,0? Za co?
Gra nogami dramat, na przedpolu dramat, brama z roznego, kazda pilka w krzaki. Panu dziekujemy!

odpowiedz
LW - 30.11.2017 / 11:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Odpowiednie oceny ! LEGIA !!!

odpowiedz
Konrad - 30.11.2017 / 11:06, *..113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Berto.... Żart..... Poza polem karnym same straty,a środkowym napastnikiem to on nie będzie!!!!no i kiedy zacznie tracić kilogramy??

odpowiedz