Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Broź - fot. Mishka / Legionisci.com
Łukasz Broź - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 17 grudnia 2017 r. godz. 00:01

32. urodziny Brozia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Łukasz Broź świętuje dziś swoje 32. urodziny. Obrońca Legii swoje pierwsze piłkarski kroki stawiał w rodzimym Giżycku, z którego przeniósł się do Widzewa Łódź, zaliczając wcześniej sezon w Kmicie Zabierzów. Na Łazienkowską trafił w sezonie 2013/2014 i od tego czasu trzykrotnie świętował mistrzostwo kraju oraz dwukrotnie wznosił trofeum za wygranie Pucharu Polski. W 143. meczach zdobył 4 bramki.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także dalszych sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (24)

Szczęsny, 17.12.2017 00:19:21 - *.internetia.net.pl

No to ju z wiadomo gdzie Panowie tak balowali przed meczem z płocczanami, że nie potrafili prosto kopnąć piłki! 100 lat Łukasz ... w Widzewie. Oby to było ostatni sezon tego Pana w Legii!

Legia, 17.12.2017 00:23:58 - *.play-internet.pl

Broziu 100 lat , wesołych świąt i powodzenia w nowym klubie ..

Fafa, 17.12.2017 00:31:03 - *.dynamic.chello.pl

Sto lat i żegnamy ozięble. Powodzenia w nowym klubie...

aa, 17.12.2017 01:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wszystkiego dobrego ale nie nadajesz się juz do gry w Legii... powodzenia gdzie indziej!

Zarzad, 17.12.2017 01:54:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Prosze o prezent dla Brozia w postaci wylotu z Legii i nie hańbienia wiecej tego klubu to samo:
Dąbrowski, Fatalczyk, Astiz, Moulin, Pasquato, Niezgoda, Kopiczynski, Szymanski, Jozak,. Dziekuje

Cipa, 17.12.2017 06:47:05 - *.play-internet.pl

Happy birthday i Wypier....j

t, 17.12.2017 07:33:25 - *.centertel.pl

To co wczoraj zagrales to katastrofa . . .

robson, 17.12.2017 08:19:21 - *.36

100 lat i powodzenia w nowym klubie

Cik, 17.12.2017 08:25:51 - *.dynamic.chello.pl

100 lat. Powodzenia w nowym klubie. Niestety nikt nie zaplaci tyle co Legia i zostaniesz.

L L L, 17.12.2017 08:31:59 - *.centertel.pl

najlepszego...i won z Legii

Hiszpan, 17.12.2017 08:33:28 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego zeby Mikolaj dal ci choc na jeden dzien umiehetnosc gry w pilke nozna.

Paweł , 17.12.2017 09:17:21 - *.centertel.pl

Tak jak koledzy wyżej, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia w innym klubie, niech nikt nie wpadnie na pomysł przedłużenia kontraktu. Odmadzać skład emeryci out koniec kiźenia i w uja walenie. Za dużo asów. ...za mało prawdziwych piłkarzy.

grzesiek, 17.12.2017 11:36:56 - *.centertel.pl

Juz wiem czemu w ostatnich kilku meczach broz gral calkiem calkiem- bo mu sie kontrakt konczy. Dzisiejszy mecz pokazal ze tego pilkarza trzeba jak najszybciej sie pozbyc tak samo jak jodlowca ktory najwyrazniej ma inne zajecia niz gra w pilke, kopczynskiego i pana kucharczyka ktorzy nic nie wnosza do gry. Z malarzem tez absolutnie nie przedluzac kontraktu. No i jedynie kuchemu mozna podziekowac oklqskami za wazne bramki dla Legii. Ale od paru sezonow kompletnie nie gra tylko pozoruje

bankes, 17.12.2017 12:04:39 - *.centertel.pl

Jeden znajgorszych obroncow w
Historii

Maja, 17.12.2017 12:43:56 - *.play-internet.pl

A po meczu Broziu uchachany od ucha do ucha przy stoliku że znajomymi na Silverze. Tak się przejął porażką. Idź w pi...u jubilaci...

Szpilordzik, 17.12.2017 13:58:10 - *.wapgw.era.pl

Tak sie zastanawiam co z was za kibice... Piszecie won,wypier...? Wy jestescie normalni? Zycze mu sto lat oraz zdrowka, a gdzie bedzie grac to juz nie nasza decyzja i ja bedzie trzeba uszanowac, tyle w temacie. Pozdro z opo(L)skiego

do Szpilordzik, 17.12.2017 14:58:23 - *.stansat.pl

Nie jesteśmy normalni. Jesteśmy pier..nięci na punkcie Legii i widzimy, że Broź oraz kilku kopaczy się nie nadaje do tego klubu. Tu trzeba zostawiać serce na boisku a nie odbębnić swoje 90 minut i mieć wszystko (oprócz kasy na koncie) w dupie.

wwwojtecky (L), 17.12.2017 15:01:03 - *.netfala.pl

@ szpilordzik racja. Frustraci i hejterzy.

do Szpilordzik, 17.12.2017 15:30:26 - *.stansat.pl

Nie jesteśmy normalni. Jesteśmy pier..nięci na punkcie Legii i widzimy, że Broź oraz kilku kopaczy się nie nadaje do tego klubu. Tu trzeba zostawiać serce na boisku a nie odbębnić swoje 90 minut i mieć wszystko (oprócz kasy na koncie) w dupie.

bibo(L), 17.12.2017 21:28:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W 1988 służyłem w pierwszym roku (za Starego) Giżycku. Słaby to był czas. L!

lk m, 18.12.2017 05:59:46 - *.bbtec.net

Mozna go nie lubic, ale zyczyc mu zeby wypie... w urodziny? Troche kultury

68, 18.12.2017 13:48:45 - *.ncbj.gov.pl

Niech idzie do Brzyskiego w Cracovii - razem zdemontują ten klub do końca...

68, 18.12.2017 14:15:57 - *.ncbj.gov.pl

czy tam do innej Sandecji... efekt ten sam: DNO

MKK, 21.12.2017 11:36:42 - *.centertel.pl

Najłatwiej tak zza klawiatury kozaki. Ciekawe co wy sobą reprezentujecie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.