Krzysztof Mączyński - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Mączyński i Jozak przed losowaniem grup MŚ 2018

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Oczekiwania będą duże, bo wiemy jak wyglądała sytuacja po ostatnim Euro. Będziemy starali się wyjść z grupy, a co dalej... to zobaczymy. Z każdym przeciwnikiem może być bardzo ciężka przeprawa, ale jedziemy do Rosji nastawieni optymistycznie - powiedział Krzysztof Mączyński przed losowaniem grup mistrzostw świata 2018. Polacy poznają rywali dziś po godzinie 16.

- Kogo byśmy chcieli trafić? Chętnie zagramy z Chorwacją. Już powiedziałem trenerowi Jozakowi, że to mogą być bardzo łatwe trzy punkty (śmiech). Nie ma takich drużyn, które chcielibyśmy uniknąć. Jedziemy żeby grać z najlepszymi, bo to sama przyjemność i po to walczyliśmy w eliminacjach - dodał reprezentant kraju.

O szansach Chorwacji na mistrzostwach wypowiedział się trener Legii Romeo Jozak:

- Pracowałem w federacji chorwackiej i bardzo dobrze znam tę drużynę. Myślę, że mamy świetny zespół i daleko zajdziemy w tym turnieju. Prywatnie chciałbym, żeby Chorwacja zagrała z Polską. Byłyby to dodatkowe emocje i dużo pozytywnych wibracji. Bardzo szanuję polską drużynę, na pewno mecz byłby ciężki. "Mąka" powiedział, że byłby to łatwe trzy punkty, ale ja spytam... dla kogo te punkty? (śmiech)

- Nieważne na kogo trafi Chorwacja, na pewno zajdzie daleko, bo ma bardzo dobrych doświadczonych zawodników, grających w najlepszych klubach świata i w najlepszym wieku. To może być dla nich ostatnia szansa, by osiągnąć sukces.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
eLka - 01.12.2017 / 18:36, *..dynamic.chello.pl

Lineker to jeszcze gra? xD

odpowiedz
do Mąka - 01.12.2017 / 17:43, *..dynamic.chello.pl

Ty jesteś nieudacznik cieciu z budowy

odpowiedz
Tomek Mokotów - 01.12.2017 / 16:30, *..dynamic.chello.pl

Obstawiam tradycyjnie 3 mecze: otwarcia, o wszystko i o honor.
Chyba, że Lewandowski będzie w super formie, Pazdan zagra jak na mistrzostwach we Francji a Zieliński udowodni, że bez kolegów z Napoli coś znaczy.

odpowiedz
Mąka - 01.12.2017 / 16:11, *..play-internet.pl

Z taka forma to Ty Mączynski w tv bedziesz ogladac MŚ, masakra jak Mioduski rozbił Legie w pół roku nieudacznik

odpowiedz
Cch - 01.12.2017 / 15:20, *..dynamic.mm.pl

Info od kreciny: peru egipt Serbiaaaa! :)

odpowiedz
do Marcin77 - 01.12.2017 / 14:50, *..play-internet.pl

Heh ja 1976 wiec rozumiem o co Ci chodzi.no praktycznie w 90latach cały czas na nich wpadalismy i zawsze z tym samym skutkiem.obawiam się tylko tego że teraz grają lepiej niż w ost 2-3 latach, więc chciałbym ich w grupie a nie w fazie pucharowej.jednak kiedyś ich trzeba ograć tak jak niemcow i nasi rodacy na wyspach by mieli podwójną radoche gdy po wygranej z nimi szli by do pracy u angoli, pozdrawiam

odpowiedz
do Marcin 77 - 01.12.2017 / 14:46, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

dokladnie... Anglia.. a reszta..wszystk jedno

odpowiedz
d2b90 - 01.12.2017 / 13:48, *..dynamic.chello.pl

Maczynski ty sie wez do roboty...

odpowiedz
Marcin77 - 01.12.2017 / 13:48, *..dab.02.net

Anglia. I ich ograć. Za moją młodość i te ciągłe porażki z nimi.

odpowiedz
Myślący inaczej - 01.12.2017 / 13:25, *..centertel.pl

No to już dawać komentarze grupa marzeń grupa śmierci:-P

odpowiedz