Kibice Legii podziękowali Piotrowi Bakunowi - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun z kosza: Trenerze, dzięki za wszystko!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę koszykarze Legii rozegrali ostatnie w tym sezonie spotkanie na Torwarze. Kolejne mecze odbywać się będą na warszawskim Bemowie. Tym razem na trybunach pojawiła się większa niż zwykle grupa dzieci i fakt ten wykorzystano do wspólnych śpiewów. Żyleta podziękowała wszystkim, którzy na mecz przyszli z dzieciakami, za czynny udział w wychowywaniu przyszłego pokolenia kibiców naszego klubu.

Spotkanie rozpoczęliśmy oczywiście od odśpiewania "Snu o Warszawie" i "Mistrzem Polski jest Legia". Fani wywiesili transparent "Bakun legionisto, dzięki za wszystko" oraz zaczęli od skandowania imienia i nazwiska byłego już szkoleniowca naszego klubu, który wprowadził Legię z drugiej ligi do PLK. "Trenerze, dzięki za wszystko" i "Piotrek Bakun kibolem Legii jest" - śpiewali kibice w młynie. Niestety, ten z meczu na mecz wygląda coraz skromniej. Jeszcze w październiku na inauguracyjnym meczu z Asseco w młynie było kilkakrotnie więcej osób. Kogo jak kogo, ale fanatyków z Żylety nie powinny odstraszać słabsze wyniki naszej drużyny. Musimy pomóc koszykarzom w wyjściu na prostą i utrzymaniu w ekstraklasie.



Legioniści na trybunach pokazują, że jesteśmy z klubem na dobre i na złe, i nawet przy niekorzystnym wyniku dopingujemy nasz ukochany klub. Pewnie, liczba w młynie koniecznie do poprawy, ale jakość śpiewów kibiców zdecydowanie na plus.

W drugiej kwarcie gniazdowy udał się na drugą stronę hali, gdzie znajdował się sektor rodzinny. Dzieciaki otrzymały przekazane przez kibiców vlepki, a także miały okazję zaintonować pytanie do pozostałych trybun "Kto wygra mecz?!". Wspólne śpiewy trwały kilka minut. W trzeciej kwarcie tymczasem miał miejsce charakterystyczny dla meczów kosza obrazek - otóż jeden z młodszych kibiców zarzucał głośne "Ceeeeeee". Drużyna mistrza Polski wyraźnie prowadziła różnicą około 20 punktów, ale fanatycy nie tracili wiary i śpiewali z całych sił "Nie poddawaj się, ukochana ma...". Po meczu fani podziękowali graczom za walkę, a nowemu szkoleniowcowi życzyli powodzenia. Wierzymy, że zła seria zostanie zakończona już w najbliższy weekend, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich przed meczem z Niecieczą do hali na Bemowie. W sobotę o 16:00 koszykarze zagrają z Polpharmą i naprawdę bez najmniejszego problemu wszyscy zdążą dojechać na 20:30 na Łazienkowską. Tak więc bez wymówek - wspieramy sekcje. Bilety kupować można tutaj, w POK-u oraz w dniu meczu w kasach przy wejściu do hali.

Fotoreportaż z meczu - 66 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 77 zdjęć Michała Wyszyńskiego

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
POZA koszykówką............ - 07.12.2017 / 14:39, *..static.ip.netia.com.pl

Poza koszykówką są : Występy misia Kazka i grupy tańczącej Pana Kochanka. Sądzę, że do tej pory to jest ciekawsze od patrzenia na męki koszykarzy Legii.

odpowiedz
Adam - 07.12.2017 / 13:00, *..ctc-energia.com

Więcej kibiców poza młynem niż w młynie to znaczy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Tak musi być, że kosz będzie miał swoich kibiców - sympatyków koszykówki.

odpowiedz
Soundgardenn - 06.12.2017 / 15:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Aha , świetna jest , niesamowita . (L)egionistki ! Żeby tak teraz wygrać pierwszy mecz , to wszystko było by jak trzeba (ruch w kierunku góry tabeli ) . Byłby przełom , próbujemy .







odpowiedz
do URSL w/s. Gniazdowego....... - 06.12.2017 / 14:28, *..static.ip.netia.com.pl

Proponuję zostawić to w takim stanie organizacyjnym jaki jest. Zająć się trzeba koszykarzami i Sekcją Koszykówki. To trzeba uzdrowić na cito.

odpowiedz
Stefciu - 06.12.2017 / 11:02, *..centertel.pl

Ta fajna blondyna (kierowniczka) w środku :)

odpowiedz
Soundgardenn - 05.12.2017 / 20:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki trenerze !(L) Szacun . Dziewczęta - kocham Was ! ( A która to Ewka , bo wszystkie są ekstra ...)

odpowiedz
"Sen o Warszawie" - uwaga - 05.12.2017 / 14:28, *..static.ip.netia.com.pl

Jedni śpiewają stojąc z rozciągniętym szalikami klubowymi "L" lub śpiewając pokazują palcami znak "L", inne osoby zaś pałętają się wokół parkietu w niewiadomym celu. To (pałetanie się) nie bardzo pasuje w tym momencie.

odpowiedz
Do Ursl - 05.12.2017 / 07:12, *..centertel.pl

Popieram w 100 %

odpowiedz
Stefsn - 04.12.2017 / 23:46, *..centertel.pl

Ale ta Ewka dobrze wyglada !!!!

odpowiedz
Do SEKCJI KOSZYKOWKI..... - 04.12.2017 / 22:57, *..static.ip.netia.com.pl

Dobrze byłoby na Bemowo do OSiR ZAPROSIĆ trenera Piotra Bakun i ELEGANCKO jemu podziękować za pracę.

odpowiedz
URSL - 04.12.2017 / 22:29, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

Myślę, że nie jest to odosobniona opinia, ale wielki szacunek dla Bobicza za kawał dobrej roboty jaką robi i na sekcjach i na Żylecie na "moim" sektorze. Mega charakterny gość i ma to coś. Według mnie to on powinien zastępować Starucha na gnieździe!

odpowiedz
Do Pomylka - 04.12.2017 / 22:25, *..play-internet.pl

Dziękujemy za opinię. Została ona zapisana w automatycznym systemie skarg i zażaleń "Marik 1234"

odpowiedz
Pomyłka. - 04.12.2017 / 19:54, *..static.ip.netia.com.pl

Śpiewanie na koszykówce: "Mistrzem Polski jest Legia ...." może pęta nogi i ręce koszykarzom, albo oni odbierają to jako ironię. To można, albo wręcz należy śpierwać na Ł3. Dla koszykarzy należy wymyśleć coś innego w rodzaju: " Legia grać qrwa mać....." itd.

odpowiedz
Pepe - 04.12.2017 / 19:23, *..dynamic.mm.pl

Hasło Odrodzenie Potęgi nadal aktualne tak że głowa do góry teraz wygramy i się utrzymamy widzimy się w sobotę

odpowiedz
Pawciu - 04.12.2017 / 16:40, *..play-internet.pl

Dla tych tanczacych dziewczyn juz warto przyjsc na kosza a co dopiero dla Legii ;)

odpowiedz