REKLAMA

Zbiórka przyborów szkolnych dla szpitala i szkoły

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę przed meczem z Niecieczą od godziny 18 kibice zrzeszeni w grupie Dobrzy (L)udzie prowadzić będą zbiórkę przyborów szkolnych (kredki, linijki, zeszyty, piórniki, kolorowanki itp) dla szpitala Dziecięcego im. prof. dr. J. Bogdanowicza "Niekłańska" i dla Szkoły Podstawowej nr 15 w Grudziądzu, która niedawno została zalana. Zielonego busa, do którego będzie można podrzucić dary, wypatrujcie w okolicy sklepu Żyleta.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.