Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Guilherme odchodzi z Legii!

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

To na co zanosiło się od kilku miesięcy, stało się faktem. Guilherme poinformował Legię, że nie przedłuży kontraktu. Brazylijczyk nie zaakceptował ofert, które składał mu stołeczny klub. Legia od roku starała się przedłużyć umowę z "Gui", ale rozbieżności finansowe były zbyt duże.

Nawet ostatnich doniesień prasowych, sugerujących zbliżenie się stanowisk obu stron, nie można było traktować na serio, ponieważ po meczu w Kielcach zawodnik wyraźnie zasugerował, że jego pozostanie w Warszawie jest mało prawdopodobne.

- W ciągu kilku ostatnich miesięcy podjęliśmy wiele działań i w naszym przekonaniu zrobiliśmy wszystko, aby doprowadzić do przedłużenia kontraktu z Guilherme, którego bardzo cenimy. Szanujemy jednocześnie jego decyzję i rozumiemy, że ma oferty, które na obecnym etapie kariery, z różnych względów, może traktować jako życiową szansę. Doceniamy to, co Gui zrobił dla Legii, jego pasję i zaangażowanie, które prezentował jako legionista. Będzie nam go oczywiście brakowało, ale chcemy wyraźnie podkreślić, że odejście Gui nie wpłynie w żaden sposób na nasze sportowe cele, które będziemy konsekwentnie realizować – powiedział na łamach legia.com dyrektor techniczny klubu Ivan Kepcija.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.