Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 5 grudnia 2017 r. godz. 11:26

Boks: Bemowo Boxing Event 2

Redakcja, źródło: warszawskiboks.pl

25 listopada odbyła się charytatywna gala bokserska „Bemowo Boxing Event II”. Ubiegłoroczne zmagania stanowiły przede wszystkim rywalizację zawodników na co dzień trenujących w KB Legia z pięściarzami z innych klubów z Mazowsza. Ideą przyświecającą organizatorom gali jest, obok oczywiście spełnienia funkcji charytatywnej, ukazanie boksu, jako dyscypliny sportu, niosącej za sobą szlachetne wartości.

Dochód z edycji odbywającej się w 2016 roku przekazano na Dom Dziecka nr 4, który mieści się przy ulicy Kontuszowej w Warszawie.

W tegorocznej edycji, jedną z atrakcji, był udział zawodników z zagranicy, przede wszystkim z włoskiego klubu Boxe Madone, z którym Klub Bokserski Legia współpracuje ściśle od jakiegoś czasu.

Tak jak w ubiegłorocznych zmaganiach zobaczyć można było walki zawodników trenujących rekreacyjnie oraz czynnych zawodników pięściarstwa. Były także liczne konkursy dla dzieci i dorosłych, w których można było wygrać interesujące nagrody.

Największą gratką dla kibiców była oczywiście rywalizacja włosko-polska. Pięć walk zawodników włoskich rywalizujących z przeciwnikami z Polski dostarczyło wielu emocji i entuzjazmu na trybunach. Pojedynki były niezwykle zacięte, co tyko potwierdza dobrą relację i komunikację między trenerami obydwu obozów, jeśli chodzi o zestawienie par tych rywalizacji.

Galę poprowadzili Albert Sosnowski i Marcin Czerwiński, którzy wcielili się także w role prowadzących licytacje, z których dochód został przekazany na cele charytatywne.

Galę swoją obecnością zaszczycili tak znane osobistości ze środowiska boksu jak medaliści olimpijscy Kazimierz Szczerba, Henryk Petrich, Adam Kozłowski, mistrzyni świata Ewa Brodnicka, a także szereg pięściarzy zawodowych m.in. Norbert Dąbrowski, Jordan Kuliński, Kuba Dobrzyński czy Rafał Grabowski.

Dochód z imprezy zostanie przekazany 15-letniemu chłopakowi z Bemowa, borykającemu się z autyzmem.

W tym miejscu podziękowania należą się sponsorom gali a także osobą, które uczestniczyły w licytacjach i wszystkim, którzy wsparli imprezę poprzez kupno biletów.


Sponsorzy wydarzenia
ludzietegomiasta.pl
tmcg.pl
arrowhead.pl
eccoms.pl
bemowo.waw.pl
car4rent24
pemodelan.pl
promotion.tymex.pl
Good-Sushi
whoopywhey.com
odzywkiprobody.pl
boxing.pl
mille-luci.pl
funkyjim.pl
fundacjanaszymdzieciom.pl


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!