fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Najpopularniejsze video roku 2017

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ponad 4,1 miliona wyświetleń w 2017 roku zanotowały filmy, które zamieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych filmów roku. Zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału na YT. Zapraszamy do oglądania!

#1

Bezapelacyjny hit roku! Oprawa składająca się z podwieszanej sektorówki z niemieckim żołnierzem, trzymającym pistolet przy głowie dziecka i transparentu z hasłem w języku angielskim, odbiły się szerokim echem na całym świecie. "Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zabili 160 000 ludzi. Tysiące z nich były dziećmi."
539 tys. wyświetleń#2

Na drugim miejscu znalazła się druga sierpniowa efektowna oprawa. Na meczu z Sheriffem Tiraspol "Nieznani Sprawcy" odpowiedzieli na karę nałożoną przez UEFA, za oprawę o powstaniu. Po raz drugi na Żylecie zaprezentowała została świnia wpisana w logo europejskiej centrali
375 tys. wyświetleń#3

Nadal bardzo dużą popularnością cieszy się film z 2014 roku, z momentem minuty ciszy w hołdzie Powstańcom Warszawskim, podczas którego na Żylecie rozbłysły race tworzące znak Polski Walczącej, a następnie cały stadion odśpiewał wszystkie zwrotki hymnu narodowego.
245 tys. wyświetleń#4

19 sekund, na których udało nam się złapać (i usłyszeć) moment złamania kości ręki Jakuba Rzeźniczaka, podczas treningu na grupowaniu w Benidormie.
167 tys. wyświetleń#5

Materiał z lutego 2013 roku. Wówczas podczas meczu II ligi koszykówki nastąpił długo wyczekiwany powrót "Starucha". Co roku chętnie wracacie do tego filmu.
159 tys. wyświetleń#6

Jeden z najpiękniejszych momentów tego roku. W 94. minucie meczu Legii w Poznaniu Kasper Hamalaien zdobył zwycięską bramkę. Nadal nie wiemy, jakim cudem umieszczona na mało stabilnym statywie kamera nie została przewrócona przez świętujących obok piłkarzy ;)
107 tys. wyświetleń#7

Przemarsz kibiców Legii na stadion Realu oraz doping na stadionie.
98 tys. wyświetleń#8

5... 4... 3... 2... 1... race! Po prostu - czołówka sceny ultras w wykonaniu fanów Legii. Pięciostronna kartoniada zaprezentowana została na meczu w Gdańsku.
97 tys. wyświetleń#9

Transparent na całą długość trybuny im. Kazimierza Deyny w hołdzie Powstańcom warszawskim. Kibice Legii zawsze pamiętają o swoich Bohaterach.
82 tys. wyświetleń#10

Doping z 2015 roku. Nadspodziewanie największą popularność ten film uzyskał dopiero w 2017 roku :)
63 tys. wyświetleń


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.