Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 13:00

Ultras ART - w niedzielę charytatywna wystawa sztuki legijnej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę w godzinach 13-20 w SportsBarze Ł3 odbędzie się charytatywna wystawa sztuki legijnej "Ultras ART". Do kupienia będą m.in. legijne obrazy i reprodukcje, a także zdjęcia w dużym formacie. Ponadto prowadzona będzie sprzedaż plakatów, kubków i vlepek - ceny będą zróżnicowane i każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.

Cały zysk jaki uda się osiągnąć dzięki tej akcji, przeznaczony zostanie na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (1)

Cult⚽️Legia, 14.12.2017 21:28:46 - *.127

Brawo!Wiécej!akcji!Legii!Ultras!Art!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!