Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 20:19

Koszykówka: Trefl Sopot 82-75 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki PLK koszykarze Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z Treflem Sopot 75-82. Wyniki poszczególnych kwart: 27-11, 16-26, 16-11, 23-27. Była to jedenasta porażka "Wojskowych" w tym sezonie. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w najbliższą niedzielę o 20:00 na Bemowie z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Bilety do kupienia tutaj. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.



przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (14)

Kibic (L), 13.12.2017 20:30:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Jest postęp ! W QT jest remis. A jak tam zaprezentował się nowy nabytek ? I KIEDY wreszcie zagra Hiszpan ?

lalal, 13.12.2017 22:08:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nowy nie grał, Hiszpan podobno za miesiąc do gry , szkoda dzisiejszego meczu bo momentami nieźle to wyglądało. Potrzebne są jednek wzmocnienia szczególnie pod koszem bo w każdym meczu przegrywamy deskę i pole 3 sek. Dziwi mnie że zarząd pozwala robić z klubu pośmiewisko bo tak należy to nazwać, nawet Gliwice 2 mecze potrafiły wygrać... Graliśmy dziś bez ławki 7 zawodnikami tak sie nie da wygrywać. Liczę ze zarząd skoro zdecydował sie na awans do PLK potraktuje to poważnie i utrzymamy się w lidze.

Ding, 13.12.2017 22:09:52 - *.dynamic.chello.pl

Poronienie potęgi odc. 10

hmmm, 14.12.2017 01:03:14 - *.dynamic.chello.pl

no nie wiem niby dobrze dalej Legia chlopiec do bicia....przykre ale prawdziwe

Nocny rębacz, 14.12.2017 03:00:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walić trójki jak inaczej nie idzie ! Nie bać się , rzuty za trzy to groźna broń , tylko trzeba to dobrze robić . I jakieś zmyły robić w akcji , bo przeciwniki czytają nas jak chcą , kombinować do przodu , rzadziej do boku ... Walczyć , trenować ! (L)

Nocny rębacz, 14.12.2017 03:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mówiłem to o trzeciej w nocy , ale nie mam nic wspólnego z piekłem (żeby nie było ..) . Z Bogiem .

Adi, 14.12.2017 06:53:33 - *.internetia.net.pl

Dość pośmiewiska, wyp z boiska (parkietu) !

P O R A D A-od Kibic (L), 14.12.2017 09:53:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Mniej trenować, bo to tylko prowadzi do zmęczenia i kontuzji. Postawić na rzuty za 3pkt. zza zasłony. I nie bać się tego elementu. Nie muszę matematycznie udowadniać, że takie rzuty się kalkulują. Nawet wtedy, kiedy z dwóch akcji jest 50% skuteczności.

Rihanna, 14.12.2017 15:25:59 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

8 kolejka, 11 porażek?

grzesiek, 14.12.2017 20:07:11 - *.centertel.pl

Tak patrze na ta kolejna porazke i nasuwa mi sie pytanie ze my kibice tez nie jestesmy bez winy. Mozna bylo np robic skromniejsze oprawy na Ł3, a chociaz czesc kasy przeznaczac na wsparcie sekcji koszykowki. Zreszta to taka moja luzna refleksja bo tez nie wiem jakimi pieniedzmi dysponuja inne kluby...

Do Grzesiek, 14.12.2017 20:38:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grzesiek , ten żart Ci nie wyszedł . Słuchajcie : Gortat szuka klubu .

Kibic (L) do Grzesiek ...., 15.12.2017 20:13:27 - *.static.ip.netia.com.pl

O jakiej winie Ty piszesz ? Jak chcesz wspierać to napisz jak to będziesz robił. Kibice i fani przecież WSPIERAJĄ Sekcję Koszykówki. KUPOWANIE karnetów i biletów na mecze to jest przecież w jakmś sensie wsparcie. Poza tym co Ciebie bolą meczowe oprawy ? Ty jak takie Fundacje. Rzucasz temat, ludzie płacą, a Ty poźniej piszesz, że to Ty coś robisz i nie nadmieniasz z czyich pieniędzy. Poza tym na pewno zrobisz z siebie "Prezesa" takiej Fundacji pt. "Fundacja Pomocy Sekcji Koszykowki". I co Ty na to ? Pasuje ?

Ej Grzesiek////////, 15.12.2017 22:42:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Przestań Ty zadawać sobie pytania. Jeśli czujesz się winien to Twoja sprawa. A "wsparcie" Sekcji Koszykówki to szczytny Twój cel. Najlepiej jak wpiszą Ciebie do składu, a Ty im pokażesz jak się w koszykówke gra.

C.d do ...... Grzesiek., 16.12.2017 16:57:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Zauważ ILU jest sponsorów. Nazwy ich wypisane są na "mundurkach" koszykarzy. Na pewno sponsorzy dokładają pieniądze do działalności Sekcji. Tak więc nie wal głupa.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.