Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Pazdan zszedł z boiska z urazem barku - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Pazdan zszedł z boiska z urazem barku - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 09:00

Urazy Moulina i Pazdana

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Piastem Gliwice urazów doznali Thibault Moulin i Michał Pazdan. Obaj zawodnicy zeszli z murawy w drugiej połowie spotkania, a zastąpili ich odpowiednio Krzysztof Mączyński i Inaki Astiz. Moulin opuszczał boisko z grymasem bólu i trzymał się za nogę, natomiast Pazdan odczuwał ból szyi i karku. Na razie nie wiadomo, jak poważne są to kontuzje, ale stoper Legii tak jest wykluczony z gry w następnej kolejce z powodu nadmiaru żółtych kartek.



Komentarze: (16)

urban, 13.12.2017 11:28:21 - *.cluster-j.forcepoint.net

Ten mecz to byla qrwa kompromitacja. Obroncy sie wykartkowali i jeszcze kontuzja potencjalna, o grze nie bede wspominal, bo rzygac sie chce na samo wspomnienie

Dickson Chotowski, 13.12.2017 11:56:28 - *.range86-153.btcentralplus.com

Czy to byl ostatni mecz Pazdana w Legii ??

Sawo, 13.12.2017 12:03:42 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Robi sie problem. Za Pazdana i Dąbrowskiego zagra pewnie w srodku obok Astiza Jodłowiec. Jesli wyleci tez Moulin to zostanie nam DRAMATYCZNY pupilek Jacka Placka nasz byly kapitan Kopa. Nie dosc ze obrona w zestawieniu mocno eksperymentalnym to jeszcze na boisku bedziemy ogladac takie tuzy jak Kopa i Jarek Niezgoda majacych dla podpory Kucharczyka ktory jest chyba w najgorszej formie od dawna.

kowaLes, 13.12.2017 12:24:47 - *.centertel.pl

na sobotę obstawiajcie pewną 2

SSSSS, 13.12.2017 12:33:18 - *.v30.interkam.pl

niezgoda z kuchrczykiem sa gorsi jak chłopaki z Orlika.Zima napastnik i skrzydłowy jak woda potrzebny

T66, 13.12.2017 12:40:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Sawo zaproponuj kogoś w zamian pośmiejemy się trenerze trollu.

do Sawo, 13.12.2017 14:08:15 - *.134

Kuchy od lat gra na tym samym poziomie. Jeśli zespołowi nie idzie, to sie wyróżnia. Jeśli zespół gra dobrze, to widać że jest cienki jak zad węża. Piłkarzyna który wyżej sra niż zadek ma. Wystarczy ze strzeli brame w jakimś meczu i sie wozi po klubie jakby był królem. Poniekąd jest, nie zaprzeczam.

Do sawo, 13.12.2017 14:08:39 - *.play-internet.pl

Wyjdz zagraj lepiej!

Sawo, 13.12.2017 14:45:51 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ t66

Ograniczony lewacki przyglupie. Ja nie jestem zadnym trollem za to ty jestes teczowym klakierem. Moj komentarz byl jedynie stwierdzeniem faktu. Niezgoda nadaje sie na Orlika a nie do pierwszego skladu Legii i tyle w temacie.

hen ryk, 13.12.2017 14:59:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do niektórych bezmózgowców skoro grają w Legii to mamy ich wspierać a nie szydzić. Jak się nie podoba to na K6. Konstruktywna krytyka ok a nie ubliżanie. Też wczoraj widziałem niecelne podania na 3 metry głupie straty piłki ale mamy lidera i tak niech pozostanie do maja.

Sawo, 13.12.2017 15:13:03 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ do sawo

Ale ty musisz byc ograniczonym czlowekiem. To ze nie umiem grac lepiej niz zawodowy pilkarz zarabiajacy kilkadziesiat tys miesiecznie to nie oznacza ze nie mam prawa krytykowac jego gry. Twoim zdaniem przyglupie oceniajacy moze jedynie oceniac ocenianego jesli jest od niego lepszy?

Słaby Brd, 13.12.2017 16:19:50 - *.centertel.pl

To ja się pobawię w trenera na mecz z Wisłą Płock:
Malarz
Hlousek, Astiz, Jodłowiec, Broź
Szymański, Hamalainen, Pasquato, Guilherme
Niezgoda, Sadiku

Zlb , 13.12.2017 18:32:41 - *.centertel.pl

Pajace, niby kibice Naszej drużyny, niespełnione marzenia że tak teraz cisniecie? Na trening i może Jozak was weźmie do składu buhahahaha!!!! Sawo baranku nie oceniaj bo możesz być oceniony!! Henryk brawo!!!! Legia Mistrz!!!! A te pajacyki, pseudo kibice, jakby Legii szło duuuzo gorzej to dopiero byscie pokazały jak z Legia jesteście na dobre i na złe!!!! Sawo i ssss... wiecie co wam w co, tyle!

mietek, 13.12.2017 18:36:52 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Jeszcze jest Czerwiński do obrony. Chyba, że się znowu popsuł.

Ale i tak ławka wczoraj wyglądała tragicznie. Cały jeden obrońca! A gdyby kontuzji doznali Pazdan i Hlousek, to kim byśmy mieli grać?

Sawo, 13.12.2017 20:34:53 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ZIb

Zawsze kiedy na jakikolwiek temat wypowiada sie osoba ktora praktycznie nie umie mowic to jestem tym zafascynowany. To co napisales nawet nie kwalifikuje sie do oceny. Ocenic mozna bowiem tresc a nie belkot. Tu mamy slowo klucz „ocenic” bo krytyka to z definicji rowniez ocena.

Kato (L), 13.12.2017 22:50:00 - *.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tych panów już niestety żegnamy w Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.