Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy trafi do Videotonu?

ar2r, źródło: nb1.hu - Wiadomość archiwalna

Węgierski serwis nb1.hu poinformował, że Dominik Nagy może trafić do Videotonu. 22-letni pomocnik stracił zaufanie trenera Legii, który niedawno zapowiedział, że Nagy zimą zostanie wypożyczony do innego klubu. Klub z Székesfehérvár już wcześniej bezskutecznie chciał pozyskać tego piłkarza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Bb - 15.12.2017 / 11:36, *..2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakich nie jest stoper tylko bramkarzem, więc czego ma się uczyć os astiza?

odpowiedz
do L - 14.12.2017 / 14:03, *..techem.com.pl

Chukwu, Czerwiński, Jałocha, Cierzniak - zgadzam się. Kopczyński przy tym trenerze się wyrobi, a i u Magiery grał bardzo dobrze. Ale jak ktoś nigdy nie grał w piłkę, to nie zrozumie, że są piłkarze, których po prostu nie widać na boisku, a taktycznie wywiązują się w przynajmniej 90%. I tak jest z Kopczyńskim. Astiz powinien zostać - młody stoper pokroju np. Jacha dużo by się przy nim nauczył. A Berto? Jak go ominą kontuzje to jeszcze z niego będą ludzie. Jest szybki już teraz pomimo nadwagi, umiejętności ma wysokie. Ja bym mu dał szansę. Broź? Dożywocie w Legii :) A Kuchy? Wypożyczyłbym go do 1 lub 2 ligi, żeby się ograł i nabierał doświadczenia ;) hehe

odpowiedz
oj - 13.12.2017 / 23:31, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Oddać za darmo, ale tylko w pakiecie z Chukwu. W innym wypadku niech Węgrzy płacą.

odpowiedz
jnq - 13.12.2017 / 23:04, *..dynamic.chello.pl

niech spier%^&* królewicz co zagrał 3 spotkania dobre i mu sie w dupie poprzewracało.

odpowiedz
do do Afro - 13.12.2017 / 22:06, *..120

Inaczej - Co? Zburzona?! :)

odpowiedz
Fotki - 13.12.2017 / 19:34, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Buahahaha gwiazdorek w pieluchach

odpowiedz
Do L - 13.12.2017 / 19:08, *..play-internet.pl

Co do kuchego... od razu skreslac?czlowieku on ma tylko przeblyski raz na kwartal!!! Niech sobie pogra w rezerwach bo wykorzystuje jedna sytuacje na sto

odpowiedz
bubu - 13.12.2017 / 17:34, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Szkoda ,ze nie podolal wyzwaniu.Jak na nasza chu....klape ,byl wyróżniającym kopaczem .Oczywiscie jak mu sie chcialo

odpowiedz
bubu - 13.12.2017 / 17:31, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Szkoda wielka ,ze podolal

odpowiedz
Do Afro - 13.12.2017 / 17:23, *..play-internet.pl

Co? Zburzyli??!!!

odpowiedz
Six - 13.12.2017 / 17:19, *..play-internet.pl

Dorzućmy im w pakiecie Chukwu :)

odpowiedz
L - 13.12.2017 / 16:26, *..87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oby transfer definitywny! Mimo perspektyw na niego, potrzebuje takich co maja jaja i chce sie biegac!
I czekamy jeszcze:
Chukwu, Czerwinski, Kopczynski, Jalocha, Cierzniak, Berto, Astiz(potrzebujemy pewniejszego obronce), Broz(potrzebujemy mlodszego).
Kuchy do sprawdzenia przez trenera i gleboka rozmowa ze sztabem, bo cos jest nie tak. Ale jest Legionista i nie mozna go skreslac od razu.

odpowiedz
Int - 13.12.2017 / 16:23, *..dynamic.chello.pl

Niewątpliwie talent. Ale talent to tylko 20-30%

odpowiedz
Afro - 13.12.2017 / 15:47, *..static.nsti.pl

Nincs telefonkapcsolat Varsóba, Warszawa nie ma

https://www.youtube.com/watch?v=XOl-cRMngUM

odpowiedz
@rek - 13.12.2017 / 15:27, *..dynamic.chello.pl

A niech idzie w pi..u ta gwiazdeczka jednego sezonu, ten królewicz warszawskich agencji... Może nad modrym Dunajem będą mieć z niego pociechę... Pozdro (L)

odpowiedz