Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza: w akcji Hunter Mickelson  - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza: w akcji Hunter Mickelson - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 17 grudnia 2017 r. godz. 21:46

Koszykówka: Legia Warszawa 77-81 MKS Dąbrowa Górnicza

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W meczu 11. kolejki PLK koszykarze Legii Warszawa przegrali na Bemowie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 77-81. Wyniki kwart: 18-19, 18-22, 20-25, 21-15. Była to dwunasta porażka "Wojskowych" w tym sezonie. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają dzień przed Wigilią w Koszalinie. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Michała Wyszyńskiego
Fotoreportaż z meczu - 61 zdjęć Krzysztofa Białowąsa
Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Hugollka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com




Komentarze: (19)

Adam, 17.12.2017 21:51:12 - *.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz dwa mecze, które trzeba wygrać.

Pankracy, 17.12.2017 22:04:32 - *.adsl.inetia.pl

Nie widziałem meczu ale wyniki kwart świadczą o tym,że walczyli,a to jest najważniejsze.Wynikowo idzie to wszystko do przodu ale wiadomo,że najważniejszy wynik finalny.Jeżeli nadal będzie trwać taki progres powinniśmy w końcu coś wygrać:)

ding, 17.12.2017 22:13:52 - *.dynamic.chello.pl

"Poronienie potęgi" odc. 12. CDN

Je, 17.12.2017 22:20:28 - *.play-internet.pl

11 kolejka i 12 porażka?
Jak to możliwe autorze?

Redakcja (LL!): Bardzo prosto. Niektóre mecze rozgrywane są awansem, a cztery kolejki nie mają wspólnego terminu, więc każdy zespół rozgrywa je kiedy indziej. Legia grała już więc spotkania 31. i 34. kolejki, ale pauzowała w kolejce 1.

Legia pro, 17.12.2017 22:33:42 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie Legia wraca na właściwe tory. To, że przegra było oczywiste, ciągle to nie ten poziom sportowy drużyny na tle pozostałych zespołów plk. Choć może ciężka praca, roszady w drużynie i jeszcze nowe nabytki podniosą naszą drużynę z dna. Co do nowego zawodnika, A. Beana to wystrzelił jak petarda ( na towarze race były i tak najlepsze ). Widać, że ten zawodnik da nowa jakoś drużynie. Bilans 0:12, pośmiewisko na całą Polske, cóż powiedzieć? Najbliższe dwa mecze będą testem tego, czy nowy trener choć trochę okiełznał tę nonszalancką legiuniu. Progres było już widać dzisiaj, patrz. statystyki. Jestem ciekaw tego nowego

dz, 17.12.2017 22:45:37 - *.250.ipv4.supernova.orange.pl

z wiceliderem wygrał była ciężka sprawa, ale nowy PG zaprezentował się bardzo fajnie, zabrakło jeszcze mocniejszej deski (18 zbiórek Dąbrowy na naszej desce to za dużo), oby udało się załatwić tego nowego centra o którym się mówi.

sprite, 18.12.2017 00:31:44 - *.mobile.sferia.net

"W meczu 11. kolejki PLK koszykarze Legii"
"Była to dwunasta porażka "Wojskowych" w tym sezonie"
Dwunasta porażka w 11 kolejce ??

hmmm, 18.12.2017 01:38:36 - *.dynamic.chello.pl

to już nawet nie jest smieszneeeee.......

grzesiek, 18.12.2017 07:33:02 - *.centertel.pl

Przypominam iz dabrowa gornicza jest liderem...

KAMI(L), 18.12.2017 07:41:56 - *.dynamic.chello.pl

Ile drużyn spada z PLK? 2?

Redakcja (LL!): 1.

Kibic (L), 18.12.2017 11:29:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Przeciwnik wygrał dzięki: doświadczeniu/obyciu i lepszemu rozgrywaniu piłki w ataku i jak zwykle w walce pod koszami i w przejmowaniu piłek odbitych od obręczy, czy tablicy koszy. U nas błysnął nowy nabytek. On ODSTAJE na plus od reszty legionistów.

PROŚBA, 18.12.2017 11:33:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Podajcie w relacji z meczu oprócz suchego opisu także STATYSTYKI obu drużyn.

do Grzesiek, 18.12.2017 11:42:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Jeśli to był lider PLK to nic błyskotliwego nie pokazał. To było tylko DOBRE i POPRAWNE RZEMIOSŁO.

tańcząca OPRAWA......, 18.12.2017 18:06:00 - *.static.ip.netia.com.pl

Widać elementy gimnastyki akrobatycznej i artystycznej. Są jeszcze w wielu elementach niedopracowane. Ale od czego jest ich szef, nagrywający występy dziewcząt na koszykarskim parkiecie.

SZKODA......., 18.12.2017 20:59:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Szkoda, że pozbyto się krajana 25-ki. Pana "W". To byłby doskonały duet.

Przegrali, ale nie polegli....., 18.12.2017 21:03:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Tak, czy owak w dalszym ciągu brak VICTORII.

Jest., 20.12.2017 18:10:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Jest taka osoba co troszeczkę rozprasza mi oglądanie meczów. Ta osoba siedzi na jednym ze stanowisk prasowych.

see, 21.12.2017 19:13:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Było już całkiem nieźle. Brakuje nie wiele. Pierwsze zwycięstwo będzie w nowym roku. na pewno !!!!!!

OKAZJA....., 22.12.2017 15:57:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Mecz przed nimi i okazja na zwycięstwo, bo przeciwnik jest "do ugryzienia". Jeśli teraz nie wygrają to będzie to porażka nowego trenera i całego Zarządu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.