Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Paweł Dudzik / Legionisci.com
Piątek, 15 grudnia 2017 r. godz. 17:01

Jozak: Ten mecz to wielka pułapka

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Z Wisłą nie zagramy trójką z tyłu. Miałem kilka dylematów i pomysłów, ale zagrają Jakub Czerwiński i Inaki Astiz. Jest pewne ryzyko, ponieważ Czerwiński nie grał na poważnym poziomie od pewnego czasu. Rozmawiałem z nim dziś - czuje się pewnie, jest ambitny, chce pokazać i udowodnić swoją przydatność - mówi przed starciem z "Nafciarzami" Romeo Jozak.

- Czy jutro od pierwszej minuty zagra Pasquato? Dziś podejmę decyzję, mamy przed sobą jeszcze jedną jednostkę treningową. Mam kilka taktycznych wątpliwości.

Szkoleniowiec zapytany o to, czy mecz z Wisłą nie jest swego rodzaju pułapką, w którą łatwo wpaść, powiedział:
- To bardzo dobre pytanie. Wiecie, kiedy ludzie łamią nogi, jadąc na narty na 7-10 dni? Ostatniego dnia. Wówczas są najbardziej zmęczeni, najbardziej zrelaksowani i ponieważ ich głowy już są gdzieś indziej. Musimy być w stu procentach skupieni. Nie chciałbym, by ktoś jutro "złamał nogę". Ten mecz to nie jest pułapka - to jest wielka pułapka. Mamy 90 minut do rozegrania, trzy punkty do zdobycia i mocnego rywala prze sobą - o tym będziemy rozmawiali na przedmeczowej odprawie.

- Mam trzy życzenia na święta: mistrzostwo Polski, Puchar Polski i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Chyba nie jestem zbyt wymagający? - zakończył szkoleniowiec.



Komentarze: (12)

Pawelr, 15.12.2017 17:16:20 - *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hmmm
Liga M nie z tym składem
Ale Le musi być

Legionista, 15.12.2017 17:33:33 - *.226

"- Mam trzy życzenia na święta: mistrzostwo Polski, Puchar Polski i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Chyba nie jestem zbyt wymagający? - zakończył szkoleniowiec." MP i PP będą ponieważ nie mamy rywala, ale jak się nie wzmocnimy to możemy zapomnieć o LM oraz LE...

Roma, 15.12.2017 17:54:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak go prezes zatrudniał, argumentem za było m. in. to, że lubi stawiać na młodych piłkarzy. Ja już nie mówię o Szymańskim, ale lepszej okazji na danie szansy młodemu stoperowi już chyba nie będzie. Nawet jakby się mu nie udało, to łatwo się wytłumaczyć, że innego wyboru nie było.

Ibis, 15.12.2017 18:52:45 - *.dynamic.chello.pl

Nie, nie jest pan zbyt wymagający. Jest pan akuratny, przynajmniej na razie.
Przed ostatnim meczem mocno trzymam kciuki; powodzenia!

Do roma, 15.12.2017 23:40:40 - *.51

Wssystko ok ale my nie jestesmy amica, gdzie, trzeba to przyznac, maja rewelacyjne szkolenie I mase mlodych talentow. Nasze talenty to co najwyzej siegaja lechii, a wiec takie przedszole.

AAA, 15.12.2017 23:45:55 - *.dynamic.chello.pl

A Fatalczyka do Klubu Kokosa

Darek, 16.12.2017 00:00:56 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Ale trener ma zyczenia.Tylko kim to osiagnac?Teraz odejda ostatni pilkarze z Legii co cos graja.Gui i Pazdan.Reszta to szkoda gadac.Liga mistrzow?
Pasterze koz pokaza nam znowu gdzie jest nasze miejsce.A byla juz taka fajna druzyna z Vadisem,Nikoliciem i Prjioviciem.Teraz znowu trzeba wszystko budowac od nowa.Pozyskac tanich pilkarzy i liczyc na cud.A jak ten cud nastanie i w ciagu dwoch lat zbuduje sie znowu fajna druzyne, ktora bedzie sie chcialo ogladac to zaraz nastapi ponowna wyprzedaz druzyny i tak w kolo Macieju.Syzyfowa praca.Krok do przodu ludzie chca to ogladac i za chwile dwa kroki do tylu wyprzedaz druzyny i 11 tys.ludzi na trybunach.
Jak dzien świstaka.Budowa druzyny i wyprzedaz druzyny.I za dwa gora trzy lata budowa druzyny i ponowna wyprzedaz druzyny.
To bardziej jak koszmar a nie dzien świstaka.

hajdukL, 16.12.2017 00:37:02 - *.ar-network.pl

@Roma
Dokładnie tak jak piszesz.

Felek, 16.12.2017 09:31:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Módlmy się aby nie zagrał Fatalczyk...

e(L)o, 16.12.2017 11:11:24 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Dobrze godo!

Tomek Mokotów , 16.12.2017 11:25:37 - *.dynamic.chello.pl

Na razie jest słabo ale trzeba szanować co się ma. Odchodzi nareszcie chimeryczny Guilherme, jeden z najbardziej przereklamowanych i słabych piłkarzy w Legii, Kucharczyk i Kopczyński na ławie, Jędrzejczyk nie gra. To takie wymuszone plusy.

Tylko taktyki nie ma, zmiennikow nie ma, transferów powyżej poziomu 2 ligi nie ma...

Zwycięstwo musi być ale po przynajmniej solidnej grze.

Prawda, 16.12.2017 13:34:37 - *.play-internet.pl

Prawda jest taka ze mamy duzo szczescia bo w tym sezonie zagralismy moze 2-3mecze w miare na poziomie reszta to ból oczu. Moim zdanie winny jest Mioduski. Trener amator i piłkarze amatorzy dobry poziom trzyma Hlousek biega walczy Malarz tez Nas ratował przebłyski Moulina to naprawde jest mało.
Niezgoda-bardzo ograniczony zawodnik nic nie wnosi do gry
Kucharczyk-poziom na 2 lige
Sadiku-mocno przepłacony niewidoczny
Pasquato-duzo strat, słaba technika ma problemy z przyjeciem piłki brak przeglądu
Astiz-stary, powolny, klopsy straty
Kopa-nie ma co komentowac 2liga
Szymanski-chudy szybko sie przewraca, niegotowy psychicznie ale ma potencjał