Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Maciej Dąbrowski, Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Maciej Dąbrowski, Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 16 grudnia 2017 r. godz. 17:40

Zagrożeni w meczu z Wisłą Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Inaki Astiz i Adam Hlousek są zagrożeni przed sobotnim spotkaniem z Wisłą Płock. Każdy z nich zgromadził na swoim koncie po 3 żółte kartki w lidze, a kolejna oznaczać będzie jeden mecz pauzy. W spotkaniu z Wisłą nie zagrają natomiast pauzujący za kartki Maciej Dąbrowski i Michał Pazdan.

Żółte kartki legionistów w lidze:

6 - Guilherme
4 - Maciej Dąbrowski, Michał Pazdan
3 - Inaki Astiz, Adam Hlousek
2 - Artur Jędrzejczyk, Michał Kucharczyk, Thibault Moulin
1 - Daniel Chima Chukwu, Kasper Hamalainen, Tomasz Jodłowiec, Michał Kopczyński, Krzysztof Mączyński, Dominik Nagy, Cristian Pasquato, Hildeberto PereiraKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!