Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 14 grudnia 2017 r. godz. 17:04

Mecz Cracovia - Legia bez kibiców

Woytek, źródło: Legionisci.com

Komisja Ligi nałożyła na Cracovię karę zamknięcia stadionu na dwa najbliższe mecze Ekstraklasy. Obiekty przy ulicy Kałuży zamknięty będzie także na najbliższe ligowe spotkanie z Wisłą Kraków. To efekt środowych wydarzeń na trybunach podczas derbowego pojedynku z "Białą gwiazdą". Mecz Legii z Cracovią zaplanowano na weekend 23-26 lutego 2018.

Na wymienione trzy mecze będą mogły wejść jedynie osoby do 16. roku życia wraz z opiekunami, na warunkach określonych przez Komisję Ligi.

Na to spotkanie i tak nie pojechaliby fani ze stolicy, ponieważ ciąży na nich zakaz wyjazdowy do końca rundy zasadniczej sezonu, nałożony przez Komisję Ligi.

Komisja Ligi ukarała także Piasta Gliwice za mecz z Legią, podczas którego petarda hukowa wybuchała tuż obok Arkadiusza Malarza. Gliwiczanie otrzymali w zawieszeniu do końca sezonu karę zakazu wejścia na jeden mecz domowy Ekstraklasy dla wszystkich osób, które na meczu z Legią znajdowały w sektorach P i R.



przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (28)

majusL@legionista.com, 14.12.2017 17:23:22 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

cccoooooooooo?? co to za kara dla piasta???
gdyby to bylo na Stadionie Legii to Stadion bylby zamkniety do konca sezonu i zakaz na wyjazdy ze 3 lata. plus 100000000000 pln kary. komisja ligi to zart, farsa i korupcja!!! zenada. h.j wam w ryje lesne ludki !!!!

Legia byla, jest i bedzie - a was h... trafi sqrwysyny !!!!

Alan, 14.12.2017 17:32:32 - *.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dokładnie kara dla Craxy to kpina Legia za coś takiego miała by zakaz wyjazdów do końca rundy plus zamknięty stadion u siebie na kilka spotkań a swoją drogą to co się dzieje na niektórych stadionach to czysty bandytyzm bo kto normalny strzela do innego człowieka z rakietnicy ?

pawelk1504, 14.12.2017 17:37:06 - *.play-internet.pl

Mecze bez publiczności???
Czytajcie dokładnie i nie szerzcie dyrdymał, bo wyraźnie w komunikacie jest -
"Na wymienione trzy mecze będą mogły wejść jedynie osoby do 16. roku życia wraz z opiekunami"

Legionista, 14.12.2017 17:45:02 - *.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bawmy się dalej. Brawo KIBICE. BRAWO.

Kojot44, 14.12.2017 18:02:53 - *.31-151.wind.it

komisja ligi to jakieś nie porozumienie niech PZPN zrobi coś pożytecznego! Zlikwidować tych darmozjadów

Rychu, 14.12.2017 18:18:28 - *.warszawa.vectranet.pl

Kara żenująca dla Cracovii za takie zachowanie. Gdyby to było na Legii pewnie dodatkowo byłaby kara ze 100 tys. zł i zakaz wyjazdowy do końca sezonu. No ale są równi i równiejsi.

Trzeba przyznać, że w tym Krakowie na mecze przychodzi bydło do kwadratu. Rozumiem piro, u nas też było, ale rzucanie w sektor gości i na boisko to już buractwo na maxa. Zresztą na mieście nie jest lepiej, debile z maczetami za co drugim rogiem.

N, 14.12.2017 18:20:08 - *.play-internet.pl

Przecież to jakaś kpina po raz kolejny. Zakaz zbiorowy, odpowiedzialność zbiorowa przypominającą najgorsze czasy hitlerowskie lub stalinowskie. Po prostu żenada.
Kibice muszą w końcu zareagować. Po prostu musi być protest. Protest nie na zasadach jak w Holandii czy niemczech gdzie kilkadziesiąt tysięcy kibiców wszystkich klubów w jednym miejscu zgromadziło się by protestować, bo to nic nie daje. Po prostu na każdym meczu muszą być wrzucane na boisko race a wszystkie mecze przerywane. Precz z krami zbiorowym!!

pawelk1504, 14.12.2017 18:32:59 - *.play-internet.pl

Do Rychu
Następny, który nie sprawdzi i pisze głupoty - właśnie dostali kary te 100 tysi i zakaz do wyjazdowy do końca sezonu...

cik, 14.12.2017 18:36:24 - *.dynamic.chello.pl

ale za co ta kara? nic się nie stało, grzecznych w sektorze wisły nie było, race dodają kolorytu tej całej lidze. za co ta kara?

Dickson Chotowski, 14.12.2017 19:12:43 - *.range109-145.btcentralplus.com

Jak ogladalem ten mecz i widzialem ze na trybunie glownej bylo bialo-czerwono po za ostatnim sektorze przed buferem gdzie wszyscy na czarno to powiedzialem ze bedzie sie dzialo. Organizacja w Krakowie jest do du.....Totalne nieudaczniki.

Jiri, 14.12.2017 19:30:46 - *.centertel.pl

Co tu jakieś społeczniaki się wypowiadają,"kara za niska,kpina " .
Wstyd!

jo, 14.12.2017 20:02:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nam by doye&ali pierdyliard dolarów za takie fajerwerki... i zamknęli stadion do 2020...

MsL, 14.12.2017 20:05:20 - *.107

Do Jiri:
Dokładnie, co raz więcej pazi wszędzie, nawet tutaj.
Piłka nożna dla kiboli!

Ibis, 14.12.2017 20:21:27 - *.dynamic.chello.pl

@ MsL - powiadasz, że "Piłka nożna dla kiboli!" A ja się ciebie pytam: gdzie "upchniesz" w swojej małej główce rzesze kibiców i sympatyków. Może pomyliłeś dyscypliny, może twój profil jest zbyt wąski?!

adam, 14.12.2017 20:50:45 - *.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z poprzednich wpisów wynika, że niektórzy sądzą, iż kara dla Craxy jest za niska, bo Legia dostałaby większą. Palnijcie się w swoje puste łby. Kara dla kogokolwiek zawsze jest za wysoka.

Lutek, 14.12.2017 20:52:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli ci geniusze podpalili swój stadion??! Pamiętam zgodę po śmierci JP długo nie potrwała ale co tu się dziwić ,dziadostwo !!!!

orent, 14.12.2017 21:17:31 - *.13-2.cable.virginm.net

do Dickson Chotowski zawsze na derbach w tamtym miejscu są osoby ubrane na czarno, co do nabijania się organizacji w Krakowie to przypomnij sobie jak było na meczu Legii z Jagą gdzie kumaci legioniści biegali po całym stadionie jak chcieli i to nie tylko w tym meczu.

ocho(L), 14.12.2017 21:45:48 - *.adsl.inetia.pl

Te kary w kontekście tego co dostała Legia to są kpiny, wyprzedaż czy promocja dla wsiochów , bo inaczej tego nie pojmuję!

jo do Adam, 14.12.2017 22:17:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz problem z opanowaniem emocji - idź do specjalisty...

Piotrr, 14.12.2017 22:36:09 - *.0pools.vodafone-ip.de

Tępić ćwiercmózgów. Jak można: 1. Wnieść na stadion petardy. 2. Strzelać nimi do innych ludzi. 3. Zniszczyć stadion swojego klubu. 4. Narazić na straty finansowe i wizerunkowe klub, którego jest się kibicem.
Tak robi je..na patologia. Do takich tylko strzelać z ostrej amunicji. Wysłać ich do profesora Miodka, by wytłumaczył tej dziczy znaczenie słowa "kibic".
- Legia vs bvb
- Wisła vs Parma
- Legia vs Lech w Bydgoszczy
- Legia vs Lech na Narodowym
- Arka vs Lechia
A to pierwsze z brzegu mecze z przykładami skrajnego debilizmu ludzi, którzy mają się za kibiców a działają ze szkodą. Cóż.. MO wróć :).
PS. Jestem oczywiście za Legią.

Arek, 14.12.2017 23:15:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nawet nie chcę myśleć jaka kara za coś podobnego dla Legii by była. Swoją drogą walenie z wyrzutni w inny sektor chyba trochę przesada. Chociaż z drugiej strony tam zawsze był specyficzny klimat, więc spodziewać się można wszystkiego. Jakby zamiast tego piro z tych wyrzutni walili nożami w sumie nie byłbym zdziwiony.

do Jiri, 14.12.2017 23:39:21 - *.static.ip.netia.com.pl

Popieram. Nie ogarniam co tu się dzieje, zaraz będą gotowi przyklasnąć komisji jak im się jakaś kara spodoba. Ogarnijcie się

J60, 15.12.2017 07:57:32 - *.static.libet.pl

Tragedią jest karanie rzeczy martwych . Za tym wszystkim stoją konkretne osoby i ich trzeba bezwzględnie karać .

T6, 15.12.2017 08:35:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@pawelk1504 na warunkach komisji czyli na sektor rodzinny

Tomek Mokotów , 15.12.2017 08:50:38 - *.dynamic.chello.pl

Sporo tu januszy... Rzeczywiście. Frajerstwo życząc innym większych kar same się kompromituje.

Ale interesujące jest to, że w piłkarza rzucisz petardą to dostaniesz niewielki wyrok w zawiasach. Rzucasz w kibiców przyjezdnych to kara jak sie patrzy.

Ciekawe rozróżnienie.

do Tomek Mokotów, 15.12.2017 09:35:08 - *.acn.waw.pl

Pewnie chodzi o to, że w malarza mógł rzucić jakiś jeden nieogarnięty bęcwał, a akcja na Craxie to była dobrze zorganizowana z udziałem dziesiątek ludzi.

Podsumowując - Piast dostał mniejszą karę, bo prawdopodobnie nie była to zorganizowana akcja kibolska tylko jakiś samotny jełop, a w przypadku Craxy ewidentnie odwrotnie.

do Tomek Mokotów , 15.12.2017 09:36:15 - *.play-internet.pl

Frajerstwo czy nie,ale pomyśl co by sie działo jakbyś ty albo twoje dziecko dostało racą prosto w głowe,czy teź byś był taki prawilniak i udawał,źe sie nic nie stało,bo tylko frajerzy domagają sie kar dla tych co rzucali racami.

PRASKI, 15.12.2017 13:37:57 - *.centertel.pl

Ale napinacze ... wiecie co ? !!!!! CH..z zakazami .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.