Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piątek, 15 grudnia 2017 r. godz. 17:08

Trener Legii o Vesoviciu i Malarzu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Podczas spotkania z dziennikarzami szkoleniowiec Legii odniósł się do informacji o zainteresowaniu skrzydłowym z Czarnogóry - Marko Vesoviciem. - Na razie to tylko plotki. Znam go bardzo dobrze. Jeżeli będzie taka potrzeba, to podam wam nawet jego grupę krwi, ale póki co, to plotka. Nie mogę nic w tym temacie tego potwierdzić - powiedział Jozak.


Trener odpowiedział także na pytanie o przyszłość Arkadiusza Malarza w klubie:
- Jak tu przyszedłem, to Arek nie był kapitanem. Zrobiłem go kapitanem i to pokazuje jak ufam mu jako człowiekowi i piłkarzowi. Jest moim pierwszym wyborem, a bycie kapitanem Legii to poważna sprawa. Mam nadzieję, że taka sytuacja pozostanie na długo, a czy na 5 czy 10 lat to już życie pokaże - powiedział Chorwat.



Komentarze: (22)

Paw , 15.12.2017 17:14:01 - *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Arek musi ZOSTAC

ding, 15.12.2017 17:24:53 - *.dynamic.chello.pl

Czytaj: "Nie mamy pieniędzy na dobrego bramkarza"

(L), 15.12.2017 17:26:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Mam nadzieję, że taka sytuacja pozostanie na długo, a czy na 5 czy 10 lat to już życie pokaże" - chyba trener myśli,że Malarz ma 27 a nie 37 lat...

mart, 15.12.2017 17:39:46 - *.dynamic.chello.pl

"Jest moim pierwszym wyborem, a bycie kapitanem Legii to poważna sprawa. Mam nadzieję, że taka sytuacja pozostanie na długo, a czy na 5 czy 10 lat to już życie pokaże - powiedział Chorwat."

Arek Malarz już lat 20stu jak wiemy nie ma, więc kapitanem będzie prawie do 50taki? Pójdzie na emeryturę z wieku?

grzesiek, 15.12.2017 18:02:02 - *.centertel.pl

Malarz w Legii na 5 czy 10 lat , Panie Jozak zmiluj sie nad nami kibicami...

powerkf, 15.12.2017 18:21:06 - *.18

to było przesłanie a nie rzeczywiste tu i teraz,

Arkadiusz Malarz zasłużył na to - czytaj kolejne lata/ moze rok w Legii - bo broni dobrze,

sprawdzcie innych nie sa lepsi a jedak młodski w Ekstraklasie,

wasze komentarze sa slabe,

Pzdr

grzesiek, 15.12.2017 18:26:50 - *.centertel.pl

Hmm jozak guilherme zachwalal i juz go w Legii nie ma, moze podobnie beezie z malarzem:)

Rogo, 15.12.2017 18:37:53 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Do "ding": uważasz że Malarz nie jest dobrym bramkarzem? Moim zdaniem to jeden z najlepszych a może i najlepszy bramkarz ekstraklasy. A w poprzednim sezonie i w obecnej rundzie to ma chyba formę życiową. Gdyby nie Arek to nie bylibyśmy liderem. Wyprawia cuda w bramce, a jedna wpadka nie znaczy że jest słaby.

Legionista, 15.12.2017 19:33:01 - *.226

"Mam nadzieję, że taka sytuacja pozostanie na długo, a czy na 5 czy 10 lat to już życie pokaże" Czy Jozak wie, że Malarz ma 37 lat? Jeszcze rok może dwa i emeryturka ;) Tak samo będzie z RJ przyjdzie pierwszy kryzys, a wtedy nagle Mioduski zmieni zdanie na temat RJ...

jo, 15.12.2017 19:34:36 - *.centertel.pl

Martwić to się trzeba o wzmocnienia w polu bo Malarz to sobie poradzi.

grzesiek do Rogo, 15.12.2017 20:17:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z całym szacunkiem, ale przecież każde dośrodkowanie w pole karne Legii to mega zagrożenie bo nasz bramkarz nie wychodzi do piłek.
W zasadzie to nie bardzo chce wiedzieć czemu tego nie robi, czyżby piłki nie umiał złapać?
O.o

I tłumaczenie że puszczone bramki po dośrodkowaniach to wina obrońców to żadne tłumaczenie bo chyba bramkarz z wyskokiem i podniesionymi rękoma ma większe szanse przejęcia piłki, tymbardziej że w polu bramkowym dodatkowo jest chroniony i każde odepchnięcie to faul na bramkarzu......

Nie wiem, może ja się nie znam, ale jak oglądam inne mecze to zazwyczaj bramkarze wychodzą i łapią piłki, no chyba że daleko ma bramkarz to logiczne że zostaje w bramce...

Nazgu(L), 15.12.2017 20:54:46 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Jozak sam pewnie rekomendował Vesovicia a teraz ściemnia cwaniak :D

do Grzesiek , 16.12.2017 00:01:48 - *.dynamic.chello.pl

No właśnie nie znasz sie amatorze. Przepis o nietykalnosci bramkarza w polu bramkowym został zniesiony juz lata temu. Ale skąd miałby o tym wiedzieć taka lebiega jak ty?

hajdukL, 16.12.2017 00:27:25 - *.ar-network.pl

A trener znowu popłynął...
A grzesiek rację ma.

Darek, 16.12.2017 00:29:03 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Ale czego sie czepiacie Malarza?Czy zle gra?Raz odwali babola a trzy razy wygra nam mecz.Lata swoje ma ale to nie oznacza ze jak jest starszy to jest gorszy.Kogo byscie chcieli na jego miejsce? Boruca ktory nie chce u nas grac?Bramkarz moze grac do 40 lat i dluzej.Na polska lige wystarczy a europy i tak nie podbijemy obecnym skladem.Zeby osiagnac cos w Europie to trzeba wymienic 90% pilkarzy.

tomiacab , 16.12.2017 11:01:51 - *.86

Na tę chwilę, mamy poważniejsze problemy z innymi pozycjami.

Mr T, 16.12.2017 15:43:10 - *.play-internet.pl

Arek dobry chłop, ale nie najlepszy w naszej lidze. Wyższe notowania u mnie ma: Steinbors, Putnocky, Kelemen i Questa.

Edek., 17.12.2017 07:25:10 - *.play-internet.pl

Oddaj piniedze.Druga polowa w Sogo.Tego na L3 nie da rady ogladac.

Legionista, 04.01.2018 13:01:39 - *.math.uni.lodz.pl

Legia od zawsze miała doskonałych, a czasami nawet wybitnych bramkarzy, że wymienię choćby Władysława Grotyńskiego, Jacka Kazimierskiego, Macieja Szczęsnego, Grzegorza Szamotulskiego, Radostina Stanewa, Artura Boruca, Łukasza Fabiańskiego, Jana Muchę, czy Dusana Kuciaka. Malarz przy nich, to hmm... przeciętniak. Pewnie w naszej lidze Malarz jest jednym z lepszych bramkarzy, ale ogólnie - moim zdaniem - to bardzo przecięty bramkarz, który kompletnie nie potrafi grać na przedpolu (ileż siwych włosów przybyło mi od patrzenia na przyspawanego do linii pana bramkarza, podczas gdy piłka hulała niemal nad jego głową na 5-7 metrze) oraz nogami (te jego wykopy w trybuny są szalenie irytujące). Czekam na zakup BRAMKARZA.

do ding, 07.01.2018 00:32:18 - *.dynamic.chello.pl

A co Ty się do niego ... Nie licząc Artura i może kilku młodych perspektywicznych jest najlepszym wyborem , baaa jest lepszy niż Szczęsny i Fabiański . Pytanie moje brzmi , kto jest lepszy , ten Niemiec czy ten holender albo belg i kilku innych Światowego formatu . A jeśli bardzo chcesz abym Ci uświadomił gdzie jest Malarz , miedzy tym top a PEPE REYNĄ , tak więc teoretycznie jest lepszy niż Dudek . I czego się czepiasz , bo ma 37 lat czy zazdrościsz mu panny a może charakteru . Pewne jest jedno ,zakompleksiony jesteś ciekawe albo i nie , lecz ktore z powyższych

S(L), 07.01.2018 00:36:43 - *.dynamic.chello.pl

Osłabiają mnie te komentarze , nic dziwnego że tak mało jest dobrych kabaretów .Panienki czepiające się każdego słowa w dodatku tępe nie umiejące czytać między wierszami

do Legionista, 07.01.2018 00:48:12 - *.dynamic.chello.pl

aż strach czytać to co bredzisz , wybitny byli bo są Legionistami , lecz mylisz się aby Szamo , Stanev a już na pewno nie Fabian byli lepszymi na przedpolu , każdy z nich bardzo dobry był na linii ,lecz Malarz jest lepszy a na pewno nie gorszy , a i na przepolu radzi sobie ciut lepiej niż ta trójka , Mucha , Szczęsny obaj Kuciak a przedewszystkim Artur byli lepsi , Lecz kompletny jest Boruc a Malarz wcale aż tak bardzo nie odbiega , kolejny zakompleksiony

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.