Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 16 grudnia 2017 r. godz. 23:12

Bramki i skrót meczu z Wisłą Płock

źródło: ekstraklasa.tv

Legia Warszawa po raz pierwszy w historii przegrała ligowe spotkanie na własnym stadionie z Wisłą Płock. Pierwsza bramka padła w 10. minucie z rzutu karnego po faulu Inakiego Astiza. 7 minut później do własnej bramki piłkę skierował Jakub Czerwiński. Legioniści mieli sporo sytuacji, ale zdecydowanie szwankowała skuteczność. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania:

Skrót meczu
Rzut karny i gol dla Wisły
Samobójcza bramka Czerwińskiego

Kante wybił piłkę z linii bramkowej
Strzał Niezgody
Poprzeczka po strzale Hamalainena
Strzał Kucharczyka
Sytuacja Niezgody
Doskonała sytuacja Sadiku
Zagranie ręką, karnego nie ma



Komentarze: (11)

belmondo, 16.12.2017 22:52:52 - *.play-internet.pl

O kur.a ja pier.lę

Wyczyścić stajnię Augiasza.
Pół składu wyj.bać.
Koniec kur.a moich cierpień-na szczęście 2 miesiące na czystki

KzL, 16.12.2017 22:54:40 - *.dynamic.chello.pl

M A S A K R A

Kopczyński
Niezgoda
Kucharczyk

Co tu się odpier**la?

Przypomni mi ktoś, proszę, kiedy Malarz wyjął ostatnio karnego?

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to chyba wszyscy dno. Jednak jak widzę tego Niezgodę czekające aż piłka się od niego odbije i wpadnie do bramki to mnie krew zalewa...

, 16.12.2017 22:55:25 - *.centertel.pl

Tak chu..go meczu dawno nie bylo.bez napastnika ta drużyna może się wypalowac.zaden trener nic nie pomoże.banda łajdaków i tyle.ch..j im w ryja pod choinke

Ioioio, 16.12.2017 22:56:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Świetny skrót meczu.....w czym jest problem że po każdym meczu jest z tym problem

., 16.12.2017 22:59:56 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Smutne te kopanie...

BR(L)DNO, 16.12.2017 23:03:25 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kuchy albo ława albo graj na tej pozycji co pod koniec II-ej połowy.Kopczyński WON!!!

aalkoholik, 16.12.2017 23:22:22 - *.free.aero2.net.pl

Czas na poważnie pomyśleć o 'dokładnym przewietrzeniu szatni". Większość "legijnych panienek" za grę w/g zasady "Czy się stoi czy się leży, to wypłata się należy" i dawanie doopy każdemu kto tylko się nawinie, powinna być wysłana na wypożyczenie lub sprzedana. Czas wreszcie postawić na młodych i zbudować ekipę od nowa.

Zlb , 17.12.2017 12:05:05 - *.centertel.pl

Alkoholik nie pij tyle chłopie! Czas postawić na młodych i zbudować ekipe od nowa??? Ogarnij się troche!!!

grzesiek, 17.12.2017 12:40:51 - *.centertel.pl

Dużo daje do myślenia ten mecz, ten samobój nieatakowanego czerwińskiego i to pudło sadiku w końcówce meczu po podaniu fatalczyka.


W I E T R Z E N I E S Z A T N I chyba jedynie może nas uratować.

Afro, 17.12.2017 17:51:59 - *.dynamic.chello.pl

Czy nie powinno być karnego albo rzutu wolnego po zagraniu ręką przez obrońcę fafciarzy? Widać że raczej niechcący ale zmienił tor piłki.

Fan Patrowicza, 17.12.2017 18:46:26 - *.play-internet.pl

Patrowicz sponsorem i wszystko jasne

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.