Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Wisłą Płock

Bartek Modzelewski i Kamil, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda: Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten mecz. Chcieliśmy dobrze zakończyć rok i święta spędzić w nieco innych humorach. Bramki wpadły po szybkich kontratakach Wisły, nieźle to zrobili. Ja tyle strzałów dawno nie oddałem, lecz niestety żaden mi nie wpadł. Po przerwie mieliśmy bardziej ofensywne ustawienie, ale nie przyniosło to efektu. Oczywiście, że runda mogła być dużo lepsza. Porażek jest za dużo. Każdy z nas by chciał zagrać kolejny mecz za 3 dni i się odegrać.

Sebastian Szymański: Graliśmy słabo. Wisła szybko zdobyła dwie bramki. Ciężko gra się z zespołami, które szybko strzelają bramkę, a później bronią się całym zespołem. Po przerwie wyszliśmy bardziej ofensywnie, ale graliśmy na swoich pozycjach w takim samym ustawieniu. Początek sezonu mieliśmy bardzo ciężki, ale udało nam się z tego wyjść. Dzisiaj jesteśmy na pierwszym miejscu i uważam, że możemy być z tego zadowoleni. Oczywiście, że będziemy zerkać co się będzie działo w poniedziałek. Jeżeli Górnik wygra, to będziemy tracić 1 punkt, ale tak jak mówię - patrząc na początek sezonu, możemy być szczęśliwi z tego, w jakim miejscu aktualnie się znajdujemy. Górnik bardzo mocno nas zaskoczył. Utrzymywali równą formę przez całą rundę i ich gra naprawdę może się podobać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Kibic - 17.12.2017 / 17:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po każdym meczu przeprowadzany jest wywiad z Niezgodą i zauważyłem że po paru meczach w pierwszym składzie zrobiła się z niego gwiazdeczka a gość jest po prostu słabiutki . W ostatnich meczach których grał najsłabszy na boisku .Wczoraj miał parę sytuacji ,oddał kilka strzałów a efekt zerowy .W wywiadzie po meczu tryskał humorem ,mówił że oddał tyle strzałów co w kilu ostatnich meczach ,zapomniał tylko że po fatalnym meczy zero bramek ,zero punktów a na trybunach coraz mniej kibiców chętnych oglądania jego umiejętności .

odpowiedz
Ja - 17.12.2017 / 12:46, *..centertel.pl

Niezgoda jest za słaby na L

odpowiedz
Stefan - 17.12.2017 / 12:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

W co wy skórokopy chcecie tą hańbę q.wa ubrać.
Zabierać z LEGIIi swoje podłe truchła.

odpowiedz
2222 - 17.12.2017 / 10:04, *..static.ip.netia.com.pl

Ja bym radził zabrać się do nauki gry w piłkę bo jak na razie nie macie o tym pojęcia współczuję

odpowiedz
Gggg - 17.12.2017 / 06:38, *..play-internet.pl

Bagno way patalachy

odpowiedz
Rodius - 17.12.2017 / 05:04, *..60

To idźcie za trzy dni pograć z opolanką opole lubelski

odpowiedz
Redi - 17.12.2017 / 02:15, *..centertel.pl

Powiem tylko ufffff jak to dobrze że ten rok się kończy, sinusoida emocji. Rozważnie zima podziękować tym co nie potrafią za wiele, opcjach tych którym się tu znudziło i podziałać, wykorzystać balkanskie znajomości trenera i dyrektora, taki Jevtic mógłby się nam trafić. Nie ma co płakać i narzekać, trzeba działać.

odpowiedz
Józwa - 17.12.2017 / 02:12, *..se

Niewątpliwie zasłużyli na liścia od Mikołaja

odpowiedz
123 - 17.12.2017 / 01:42, *..dynamic.chello.pl

W końcu odpoczniemy od tej kopaniny

odpowiedz
Witek - 17.12.2017 / 00:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tym panom dziekujemy

odpowiedz
Czaro - 17.12.2017 / 00:01, *..play-internet.pl

A teraz wypiera. .lac gwiazdeczki raz raz w podskokach.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.