Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Wisłą Płock

Bartek Modzelewski i Kamil, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda: Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten mecz. Chcieliśmy dobrze zakończyć rok i święta spędzić w nieco innych humorach. Bramki wpadły po szybkich kontratakach Wisły, nieźle to zrobili. Ja tyle strzałów dawno nie oddałem, lecz niestety żaden mi nie wpadł. Po przerwie mieliśmy bardziej ofensywne ustawienie, ale nie przyniosło to efektu. Oczywiście, że runda mogła być dużo lepsza. Porażek jest za dużo. Każdy z nas by chciał zagrać kolejny mecz za 3 dni i się odegrać.

Sebastian Szymański: Graliśmy słabo. Wisła szybko zdobyła dwie bramki. Ciężko gra się z zespołami, które szybko strzelają bramkę, a później bronią się całym zespołem. Po przerwie wyszliśmy bardziej ofensywnie, ale graliśmy na swoich pozycjach w takim samym ustawieniu. Początek sezonu mieliśmy bardzo ciężki, ale udało nam się z tego wyjść. Dzisiaj jesteśmy na pierwszym miejscu i uważam, że możemy być z tego zadowoleni. Oczywiście, że będziemy zerkać co się będzie działo w poniedziałek. Jeżeli Górnik wygra, to będziemy tracić 1 punkt, ale tak jak mówię - patrząc na początek sezonu, możemy być szczęśliwi z tego, w jakim miejscu aktualnie się znajdujemy. Górnik bardzo mocno nas zaskoczył. Utrzymywali równą formę przez całą rundę i ich gra naprawdę może się podobać.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.