Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 10:00

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy otrzymali niskie oceny za sobotni mecz z Wisłą Płock. Najwyższą z tych ocen uzyskali Kasper Hamalainen i Cristian Pasquato - 2,6 w skali 1-6. Najniższe noty przyznaliście dwójce stoperów - po 1,4. W sumie oceniało 505 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,1.

Hamalainen 2,6
Pasquato 2,6
Malarz 2,5
Moulin 2,3
Hlousek 2,3
Szymański 2,2
Niezgoda 2,2
Guilherme 2,0
Sadiku 2,0
Kucharczyk 2,0
Broź 1,8
Kopczyński 1,8
Astiz 1,4
Czerwiński 1,4


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (19)

mmz, 18.12.2017 10:17:20 - *.play-internet.pl

Czerwinski z Adtizem za wysoko

EBR , 18.12.2017 10:42:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ŚŻK, 18.12.2017 10:44:17 - *.18

Z całym szacunkiem do Kucharczyka, ale jego nota jest zdecydowanie za wysoka. Taką notę mógłby dostać jakbyśmy oceniali całą prawą stronę. Broziu+Kucharczyk najlepszy duet w lidze! Mocno Legia!

pó(L)noc, 18.12.2017 10:45:17 - *.156

Nie lubię komentować czyjejś gry, ale po tej rundzie aż muszę coś napisać. Co robią w takim zespole jak Legia zawodnicy typu Niezgoda czy Kopczyński to nie potrafię zrozumieć. I nie mówię o umiejętnościach piłkarskich, bo jak na ekstraklasę to Jarek ma na pewno dobrą szybkość, ewentualnie strzał, a Michał całkiem dobrą grę w powietrzu i odbiór, ale chodzi mi o ich psychikę. Toć oni mentalnie nadają się maksymalnie do czwartej ligi, a i tak by tam nie byli kapitanami przechodząc z Legii. Legia to taki klub, z którym każdy zespół gra bez presji, na 110%, każdy zawodnik daje z siebie wszystko, bo wygrać z Legią to dla całej Polski święto. Dlatego w Legii gra się najciężej, co mecz trzeba się nastawiać na ‘łamanie kości’. Jak patrzę na takiego Niezgodę to aż się żyg… chce. Za takie pozorowanie walki to on by na orliku opie… dostawał. Leci wysoka piłka od bramkarza, a on biegnie dwa metry od obrońcy udając że czeka na błąd. Nawet nie skoczy, a jak skoczy to metr obok. Od kilku meczów to obserwuję i ciągle tak samo. Kopczyński jak podaje to tylko do najbliższego, bo boi się zaryzykować… Jak ich dwóch obserwuję to nie widzę żadnych emocji, żadnych chęci wygrania, radości z tego że Legia wygrywa, albo wkur… że Legia przegrywa. Choć Kopczyński to przynajmniej czasami się wpieprzy komuś, ale Niezgoda to jakaś emocjonalna ameba. Nie wiem czy on jest zesrany co mecz, czy co…dlatego co mecz gramy w 10 albo 9 a nie 11. Kucharczyk może i jest drewniany, ale jak po meczu widziałem jak się położył załamany z twarzą w dłoniach, to widać że jemu zależy na Legii. Dlatego tacy zawodnicy powinni być w Legii, co nawet jak będą na ławce to będą żyć meczem, jak to nie raz było widać po Rzeźniczaku, albo Vuko stojącym teraz z boku.
Propozycja do skautingu, aby na pierwszym miejscu badać mentalność zawodników a nie umiejętnośći, nawet u psychologa, bo młodego piłkarza wszystkiego się nauczy, poza mentalnością. Dlatego wolę w składzie zawodników typu Czerwiński, Kucharczyk, Rzeźniczak, Pazdan bo tylko tacy zawodnicy są w stanie co mecz ‘podnosić rękawice’. Do tego dodać kilku ‘Piłkarzy’ typu Radović, Hama, czy jak kiedyś Ljuboja, Odjidja, Guilherme i ta liga byłaby wciągana co roku.
Guilherme może i walczak nie był, ale chyba tylko on i Rado czasami prosili kibiców gestami o jeszcze głośniejszy doping, bo żyli meczem.
Wierzę w Jozaka, i mam nadzieję że wystawianie w składzie Niezgody kosztem reprezentanta Albanii (mimo że w słabej formie), czy Kopczyńskiego kosztem reprezentanta Polski było czymś w rodzaju ‘punktów jest i tak dużo, macie ostatnią szansę aby pokazać, że chcecie tu być’. Jak dla mnie oboje pokazali, że nie chcą, albo po prostu nie są stworzeni aby grać w tak Wielkim klubie.
Liczę w końcu na przemyślane wzmocnienia i pozbycie się zawodników mentalnie nie pasujących do Legii (nie ujmując nikomu sportowo). Dojść do sytuacji, że na boisku zawsze będzie przynajmniej 2-3 ludzi od grania, a reszta niech zapieprza i walczy za Legię. Na Polskę starczy z nadmiarem, a i w Europie coś się ugra, dodając atmosferę ze stadionu, choć ostatnio widać, że mecze typu Real trochę rozpieściły i pokazały, ilu jest wiernych kibiców Legii, a nie wyników. Dlatego tak schodząc z tematu, klub powinien bardziej nagradzać stałych i wiernych, bo pierwszeństwo przy naborze biletów to za mało…

witold19, 18.12.2017 11:18:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przez tych patałachów nie siadł mi kupon za 400 zł.

jim, 18.12.2017 11:23:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Środkowi obrońcy plus Broź zdecydowanie za wysoko

Po(L)udnie , 18.12.2017 11:42:21 - *.play-internet.pl

Do Po(L)noc
Dotknąłeś właściwego problemu, o którym w zasadzie wszyscy zapomnieliśmy. Faktycznie potrzebujemy raptem kilku charakternych chłopaków, może 1-2 wirtuozów a pozostali mogą być dobrymi, solidnymi wyrobnikami. Biorąc pod uwagę miasto Warszawa i jego takie czy inne atrakcje należy starannie dobrać przychodzących piłkarzy (patrz przypadek Nagy’ego czy Berto). Ale ja tez wierze w Jozaka, który poza inteligencja i świetnym poczuciem humoru, wydaje sie facetem con cojones :)

Leron, 18.12.2017 12:11:56 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1,4 dla Astiza i Czerwińskiego ?!? ktoś dał im 2 ??? jestem w szoku.

ja do pó(L)noc, 18.12.2017 12:12:21 - *.189

"Kucharczyk może i jest drewniany, ale jak po meczu widziałem jak się położył załamany z twarzą w dłoniach, to widać że jemu zależy na Legii. Dlatego tacy zawodnicy powinni być w Legii" Kolego Kucharczyk to dłońmi przykrył tą swoja durną gębę i się cieszył że zaraz przelew dostanie. Kucharczyk jest prawie piłkarzem, a prawie robi wielką różnicę. Jedyne co ma to szybkość i nic poza tym. Wyjdą mu ze 3-4 mecze w sezonie i to jest cały on. Po boisku biega jakby jego mózg nie pracował, gdyby nie bandy które są ustawione za liniami końcowymi to Kucharczyk zatrzymywałby się na trybunach. Jak dostaje piłkę sam na sam z bramkarzem to w 95% przypadkach posyła piłkę wszędzie tylko nie do bramki. Rzygać się chce jak się patrzy na to co on robi na boisku. Piłkarski debil to jest Kucharczyk

E.S.K., 18.12.2017 12:24:59 - *.dynamic.chello.pl

Nie chcę powtarzać po kolegach więc tylko stwierdzę ,że PółLnoc i PoLudnie maja 100 % racji !!!!!!!
Bo cojones są najważniejsze na boisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B, 18.12.2017 12:35:09 - *.play-internet.pl

Strzelec i asystent na koniec?

JacekL72, 18.12.2017 13:03:51 - *.play-internet.pl

"Polnoc" dobrze to ujales. Jak sie patrzy na wiekszosc pilkarzy to widac brak u nich sportowej zlosci, gryzienia trawy, checi zwyciestwa, walki... Nie zawsze mona wygrywac ale braku ambicji i ww cech to ja nie potrafie wybaczyc...

kaktus, 18.12.2017 13:15:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozumiem, że mecz drużynie nie wyszedł, ale ocena Hamy wzięta chyba ze strony pudelka.
Koleś przez pół godziny podczas którego biegał po boisku grał naprawdę dobrze i wtedy akcje Legii miały jakiś polot. Dopiero jak zszedł to zaczęła się padaka...
Powinien mieć solidne 4

do tego "ja ",co pisze głupoty, 18.12.2017 13:29:25 - *.dynamic.chello.pl

Każdy sądzi po sobie - ty zapewne byś myślał o kasie,Kuchy przeżywał porażkę ! Tym się różni sportowiec z jajami od takiego indywiduum ,jak ty !

pó(L)noc, 18.12.2017 14:11:21 - *.156

Do @ja
co jak co, ale to nie Kucharczyka wina, że obecnie nie ma w zespole lepszych od niego (piłkarsko + mentalnie) i musi grać. Nie zrozumiałeś chyba mojego przesłania. Mam nadzieję że te komentarze są też czytane (bo powinny być) przez osoby odpowiedzialne za budowanie zespołu, i w końcu pojmą jak powinni Legię budować. Sam wiele lat występowałem na poziomie oscylującym wokół czwartej ligi (wiem że zupełnie inny poziom) ale wiem z jakimi drużynami się grało najłatwiej a z jakimi najciężej.
Jakbym miał wyjść na mecz z Legią i naprzeciwko mnie stałby taki Niezgoda, Szwoch, Masłowski, czy Kopczyński to człowiek psychicznie by się podładował, bo by wiedział że braki techniczne spokojnie nadrobi mentalnością. Ale jakby naprzeciwko stanął w koszulce z L na piersi koleś pokroju Wiśniewskiego (kiedyś w Górniku grał), co samym spojrzeniem zabierał ochotę do gry, na stadionie 20 tys by na mnie gwizdało, to wtedy byłbym zesrany.
Dlatego klub powinien iść w tym kierunku, bo gdyby na jagieloni obok Odjidji był koleś właśnie pokroju Wiśniewskiego, to taki Góralski byłby skasowany zanim by wpadł na pomysł aby cały mecz kopać najlepszego zawodnika. To Legii mają się bać pod względem fizycznym, a nie odwrotnie.
I wracając do Kucharczyka właśnie takich ludzi też w klubie trzeba, nie do ciągnięcia wózka, ale do rywalizacji.
Gdzieś czytałem komentarz że znowu uderzamy we właściwym kierunku z transferami, z czym też się zgadzam, bo mentalność zawodników z Bałkanów idealnie pasuje do takiego klubu jak Legia, a przykłady Vukovicia, Vrdoljaka czy Radovicia (pomijając epizod w Chinach) pokazują, że potrafią być lojalni i związać się na długo z klubem.

Zagadka, 18.12.2017 14:25:42 - *.static.ip.netia.com.pl

Jesteś wychowankiem klubu,całe życie marzysz żeby zagrać w 1 zespole.Dostajesz taką szansę,wychodzisz w 1 składzie i...grasz ze strachu wszystkie piłki do tyłu do najbliższego.O kim mowa?

Jacek, 18.12.2017 15:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie za wysoko oceniony Broz. To fakt, ze duzo biegał ale bez glowy. Mnostwo glupich strat, podan do przeciwnika na kontre. Beznadziejne wrzutki i zle decyzje. Ten zawodnik powinien odejsc zimą bo poprostu jego nonszalancji, bezmyslnosci nie da sie oglądac. Jest dos

E.S.K., 18.12.2017 16:22:32 - *.dynamic.chello.pl

Szanowni panowie oceniający - warto obejrzeć i przeanalizować statystyki indywidualne poszczególnych zawodników ! Dopiero potem wystawiajcie oceny a szczególnie dopiero wtedy wypisujcie co myślicie o zawodnikach ! Bo czasem zawodnik,który jest przez was chwalony /np.Gui/ okazuje się mało przydatny a czasem bardzo krytykowany ma b. duży wkład w wynik. Nawet w meczu przegranym , bo dotyczy to gry a nie wyniku !Wynik jest często rezultatem braku szczęścia drużyny - w tym meczu Legia niewykorzystała co najmniej 3 stuprocentowych okazji !!!

ja do pó(L)noc, 19.12.2017 08:19:35 - *.189

Kolego zgadzam się z Tobą, że piłkarze z Bałkanów zdecydowanie pasują do Legii. Kolejnym przykładem może być Ljuboja i właśnie takich piłkarzy nam trzeba jak był Ljuboja czy Vuko a nie gamoni typu Kopczyński, Kucharczyk czy Niezgoda. Oni mentalnie w Legii nie istnieją. Nie wytrzymują presji i może klub powinien zatrudnić psychologa do współpracy, bo mogę założyć się o skrzynkę whisky. że Legia z LM w 1995 roku, Legię grającą w LM w zeszłym sezonie wciągnełaby nosem. Gdyby tacy piłkarze jak Kucharczyk, Broź czy Kopczyński w tunelu prowadzącym na boisku zobaczyli Krzyśka Ratajczyka, Grześka Lewandowskiego czy Jurka Podbrożnego, to już przed meczem mieliby pełne gacie, bo to są panienki a nie piłkarze. Nasza drużyna nie walczy jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Ktoś zostanie sponiewierany to reszta panienek odwraca głowę i niech sam sobie radzi. Kiedyś jak np. ktoś wyciął Leszka Pisza, to pól drużyny biegło przez boisko żeby stanąć w obronie kolegi. A dzisiaj niestety dożyliśmy czasów że w koszulce Legii trzeba oglądać panienki i gości którzy umiejętnościami i psychicznie pasują do okręgówki. Żal na to wszystko patrzeć, bo to są ludzie którzy zarabiają dziesiątki tysięcy zł miesięcznie a nie potrafią zagrać 2-3 podań z pierwszej piłki, nie potrafią mając 10 sytuacji sam na sam wykorzystać 7 z nich. Zresztą o czym my tu mówimy jak pokazał ostatni mecz Sadiku nie potrafi trafić do pustej bramki z 3 metra. Oglądamy paralityków którzy nie potrafią dośrodkować piłki z rzutu wolnego czy rożnego,90 % takich piłek przez naszych wirtuozów jest grana na pierwszego obrońcę. Nie stwarzamy żadnego zagrożenia po stałych fragmentach gry. O dośrodkowaniach w pełnym biegu szkoda nawet się rozpisywać. Żal i wkur.... człowieka bierze, tak zwyczajnie po prostu. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt oraz zdecydowanie lepszych wrażeń z oglądania Legii w przyszłym roku

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.