REKLAMA

Kibice Legii sprawili prezenty dzieciom z domu dziecka

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa kibiców Legii Wiedeńscy Fanatycy wsparła na święta Dom Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego w Warszawie. Po konsultacjach z panią dyrektor placówki, fani kupili dzieciom 35 voucherów do kina.
- Niestety nikt z naszej grupy nie miał możliwości przed świętami wręczyć prezentów osobiście, więc legijną paczkę wysłaliśmy pocztą.
Pani dyrektor w ramach podziękowań zaprosiła wszystkich z naszej grupy na Wigilię. Niestety w tym czasie nikogo z nas w Warszawie nie ma, ale mamy nadzieje, że wkrótce odwiedzimy opiekunów oraz dzieciaki - mówią Wiedeńscy Fanatycy.

fot. Wiedeńscy Fanatycy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Do ONR - 16.12.2017 / 23:06, *..play-internet.pl

Może to kwestia rozpoznania-tutaj była konsutacja z dyrekcją, więc wiedzieli czego potrzeba. Z całym szacunkiem może nie potrzeba im kolejnej tony pluszaków czy ciuchów.

odpowiedz
Alpaga - 16.12.2017 / 18:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No ładnie , pozdro (L)

odpowiedz
rolnik78 - 16.12.2017 / 17:09, *..dk.customer.tdc.net

BRAWO!!!tylko takie rzeczy!!!
Wielki szacunek dla ekipy.
(L)

odpowiedz
ONR - 16.12.2017 / 16:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe... Jak ONR swego czasu zaniósł tam przed świętami tony nowych zabawek, gier, ubrań itp.itd. ze zbiórki trwającej sporo czasu i zataczającej spore kręgi to... panie opiekunki spojrzały na nas jakbyśmy im przynieśli... problem do rozpakowania, a nie prezenty ;)
Gwoli ścisłości: nikt nie wiedział co to za ekipa - jako darczyńcy, a nie jako ONR.
Nikt nas na Wigilię nie zaprosił.... ;)
Hehe
A tu proszę, za 35 voucherów do kina... ;)

Oj ludzie ludzie...

odpowiedz
robochłop - 16.12.2017 / 15:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

znowu ci niedobrzy kibole komuś pomogli...a tak poważnie to godna pochwały inicjatywa...dobro zawsze powraca...

odpowiedz
ding - 16.12.2017 / 14:57, *..dynamic.chello.pl

Brawo! Ekstra! Super sprawa! O tym media powinny mówić, a nie o jakiś sądach!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 16.12.2017 / 14:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun!

odpowiedz