Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 07:40

Pięciobój: Ławrynowicz wygrał w memoriale Z. Majewskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie odbyły się międzynarodowe zawody halowe w pięcioboju nowoczesnym, w ramach memoriału Zbigniewa Majewskiego, w których startowało dwoje legionistów. Bezkonkurencyjny wśród mężczyzn okazał się Daniel Ławrynowicz, który zwyciężył z przewagą aż 48 punktów nad Łotyszem, Ruslanem Nakonecznym.
Legionista najlepiej spisywał się w szermierce, gdzie wygrywając 28 pojedynków zajął 1. miejsce. W pływaniu był szósty, jeździectwie siódmy, a w kombinacji (bieg + strzelanie) uzyskał drugi wynik.

Natalia Bieniecka uplasowała się na miejscu 35., punktując tylko w trzech pierwszych konkurencjach.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!