Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zgłoś swoje nominacje do Plebiscytu eLki 2017!
Zgłoś swoje nominacje do Plebiscytu eLki 2017!
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 12:00

Nominacje do Plebiscytu eLki 2017

Redakcja

Rusza 17. edycja Plebiscytu "eLki", w którym podsumowujecie mijające 12 miesięcy. Od teraz czekamy na Wasze propozycje nominacji w poszczególnych kategoriach. Właściwe wybory rozpoczną się 21 grudnia i potrwają do 1 stycznia 2018. Zapraszamy do udziału w plebiscycie! Zgłoś nominacje


przeczytaj więcej o: , , , ,


Komentarze: (8)

Paweł, 18.12.2017 15:36:42 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda, ze tegoroczny plebiscyt nie będzie tak bogaty w radosne wydarzenia jak zeszły ale i tak mam kilka swoich "pewniaków":)

ostet, 18.12.2017 16:56:29 - *.centertel.pl

O szmaciankę będzie rywalizacja między Michałem Fatalczykiem a Michałem Kopczyńskim , obaj są tak fatalni że żadne oferty za nich nie wpływają

powaga, 18.12.2017 17:46:48 - *.ideabank.pl

ja nominowałem wszędzie gdzie dało radę mioduszewskiego.
Bez niego (L) nie byłaby (L)
:)

e(L)o, 18.12.2017 19:10:56 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Szmacianka to Jacek Magiera.
Postać roku Dariusz Mioduski.

Hjhkk, 18.12.2017 19:53:47 - *.142

Cytat zewlakow w canal plus " co poruchasz to twoje"

Do hjjk, 19.12.2017 03:21:26 - *.dynamic.dsl.as9105.com

To było całkiem inaczej
Na pytanie- prezesie jakie mam środki na ruchy transferowe?
Prezes odp. Co na ruchasz to masz

grzesiek, 19.12.2017 08:26:22 - *.centertel.pl

Ja tez zachecam do glosowania na michala kopczynskiego jako szmacianke roku. Juz nominacje wyslalem. Pozdrawiam

przecinak, 24.12.2017 19:13:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Racja Ratajczyk nr.1 plus kubeł w zarządzie i okopanie kopaczy to - a plus to gol hamalainena w kartoflandi zwycięsk!! !!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.