Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wystawa Ultras ART w Sports Barze - fot. Bodziach
Wystawa Ultras ART w Sports Barze - fot. Bodziach
Poniedziałek, 25 grudnia 2017 r. godz. 10:31

Ultras ART: Zebrano ponad 12 tys. na karetkę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W minioną niedzielę w Sports Barze Ł3, grupa Dobrzy Ludzie zorganizowała pierwszą akcję "Ultras ART", czyli charytatywną wystawę legijnej sztuki. W Sports Barze wywieszone zostały legijne fotografie oraz obrazy przygotowane przez Dobrych Ludzi. Część prac trafiła na licytację, można było kupować także przygotowane plakaty okazjonalne koszulki "Ultras Art" i inne gadżety. Zysk z całej akcji wyniósł 12 055 złotych i w całości zostanie przekazany na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim za udział w akcji, zarówno artystom, jak i odbiorcom. Do zebrania pełnej kwoty na legijną karetkę dla CZD brakuje już niespełna 40 tysięcy złotych. Dalsza zbiórka pieniędzy na ten cel prowadzona jest tutaj.
fot. Bodziach


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (4)

Wojtas, 25.12.2017 12:14:44 - *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I niech mi ktoś powie dlaczego karają za ultrasòw za piękno stadionów ... piękna akcja

do Wojtas, 25.12.2017 13:35:45 - *.dynamic.chello.pl

"Karają", bo nie mają słowników ortograficznych! :-D

"do wojtas" , 25.12.2017 15:13:50 - *.dynamic.chello.pl

CH*J pisany przez samo H .. ó z kreska .. i tak bedzie CH*Jem ;)

do do wojtas, 26.12.2017 14:28:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com

tak bedzie tylko dodatkowo oskarzajacy zostanie ortograficznym glabem

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!