fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ekstraklasowa Legia w statystyce

Woytek, źródło: Legionisci.com, InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

Od obecnego sezonu Ekstraklasa wraz z firmą InStat dostarczają po każdym meczu szczegółowe statystyki każdego zawodnika. Te dane pozwoliły nam zaprezentować wiele ciekawy liczb wszystkich piłkarzy Legii Warszawa, którzy tej jesieni pojawili się na ekstraklasowych boiskach. Który zawodnik Legii rozegrał najwięcej minut? Kto oddał najwięcej strzałów? Kto najczęściej faulował, a kto był faulowany? Który legionista stoczył najwięcej pojedynków, a który wymienił najwięcej podań?

Najwięcej...

bramek:Niezgoda (7)
asyst:Sadiku i Hamalainen (4)
minut:Malarz (1743)
meczów:Malarz (20)
strzałów:Sadiku (39)
strzałów celnych:Kucharczyk (16, celność: 59%) i Niezgoda (16, celność: 64%)
fauli:Moulin (34)
faulowany:Guilherme (41)
stoczonych pojedynków:Moulin (240)
wygranych pojedynków:Broź (138, skuteczność: 63%)
podań:Moulin (1195)
podań celnych:Moulin (1002, celność: 84%)
strat:Niezgoda (123)
odbiorów:Moulin (75)

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Sadiku ma ciekawe statytyki - 24.12.2017 / 18:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

najmniej podań, najmniej przechwytów w drużynie, za to strzela za dwóch, tylko że z celnością na poziomie 20%... nie ma to jak praca zespołowa. ;)

odpowiedz
Viks - 22.12.2017 / 10:48, *..play-internet.pl

Takie cuda tylko w eklapie:) Komedia na całego.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 21.12.2017 / 20:53, *..dynamic.chello.pl

Hahahaha, Broź i Moulin...

I jak tam specjaliści od piłkarskich managerów dla dzieci, znawcy dzielenia włosów na czworo, experci od siedmiu boleści?

Jedni z bardziej krytykowanych a i tak najlepsi?

No tak, przecież nie są efektowni i nie mają hattricków na koncie...

Guilherme na szczęście już odszedł, teraz czas na:
Kuchego, który wciąż w równej formie... Respekt i szacunek za wkład w Legię i życzymy powodzenia gdzie indziej.

Jeszcze Hamalainen, statystycznie równy Kucharczykowi a zarabiający więcej niż dwóch lepszych piłkarzy.

odpowiedz
Trybcio - 21.12.2017 / 19:06, *..96

Statystyki kucharczyka przerazaja :/

odpowiedz
@rek - 21.12.2017 / 18:32, *..dynamic.chello.pl

Wychodzi na to, iż niby w kiepskiej formie, iż niby nie chciało mu się grać.... a i tak ten "krytykowany" Moulin "wymiatał"... Cichy ojciec jesiennego sukcesu (L)egii... Pozdro (L)

odpowiedz