Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak wykorzystuje swoje kontakty w Chorwacji - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak wykorzystuje swoje kontakty w Chorwacji - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 21 grudnia 2017 r. godz. 19:05

Legia zainteresowana Antoliciem

źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy

Legia Warszawa zainteresowana jest sprowadzeniem Domagoja Antolicia z Dinama Zagrzeb. 27-letni Antolić jest wychowankiem Dinama i doskonale zna go trener stołecznej drużyny Romeo Jozak. W obecnym sezonie zawodnik występował na pozycji defensywnego pomocnika, ale może także być przydatny w ofensywie.

Kontrakt Antolicia z Dinamem wygasa w czerwcu 2020 roku. W grę wchodzi więc transfer gotówkowy, chorwacki klub jest skłonny negocjować z Legią jego warunki.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (68)

Do, 21.12.2017 19:17:17 - *.play-internet.pl

Przemawia do mnie polityka trenera. Pracuje na swoje CV i byle g*wna nie sprowadzi.

Bolek, 21.12.2017 19:18:49 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Zaczyna sie cały zaciąg z balkanow .... nie wiem czy nie takich samych jak czu kwu !!! Ktoś kiedyś pisał o tym yaya banana moze jego by spróbować ?

grzesiek, 21.12.2017 19:20:48 - *.centertel.pl

Fajnie ze miodek daje pole do popisu jozakowi:)

oko, 21.12.2017 19:27:34 - *.dynamic.chello.pl

@Bolek jak masz pisać bzdury to lepiej nie pisz nic ....

Do Bolek , 21.12.2017 19:30:06 - *.play-internet.pl

Jak porównujesz gościa z chińskich wakacji do gości którzy grają regularnie w lidze chorwackiej w topowych klubach z w/w ligi to jaki jest sens z Tobą dyskutować ?

rodowity, 21.12.2017 19:34:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zamiast stawiac na Polska mlodziez to bedziemy promowac chorwacka?
dostajemy w ciry w me u21 i to powinno dawac do myslenia!

Szelka, 21.12.2017 19:52:37 - *.dynamic.chello.pl

Koledzy forumowicze, napinka dot. ew. transferów jest aktualnie zupełnie zbędna. To przyszłe treningi i mecze zweryfikują przydatność nowych piłkarzy do Legii. Spoko luzik, a najlepiej pomóc bliskim w świątecznych przygotowaniach. Karuzela transferowa dopiero rusza...
Pozdro (L)

Tylko (L), 21.12.2017 19:52:39 - *.dynamic.chello.pl

Czyli tylko Chorwaci istnieją dla tego trenera?

Drybler.com, 21.12.2017 20:02:30 - *.ip-point.pl

Do rodowity
Nad nasza mlodzieza trzeba duzo popracować i to z tymi bardzo młodymi

Bigier, 21.12.2017 20:03:12 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

Dobrze że nie Antoloviciem xD

Do rodowity, 21.12.2017 20:06:28 - *.dynamic.chello.pl

To jak dostajemy w ciry to mamy tych naszych leszczy brać? Niech Boniek zorganizuje porządne szkolenie młodzieży w kraju to będą tedy grać w Legii. Bo jak dotąd to się do bólu prezio grzeje w blasku rankingu, który pięknie zaklamuje rzeczywistość polskiej piłki

rdzenny, 21.12.2017 20:08:37 - *.dynamic.chello.pl

dobry grajek brać go !!! dobry przegląd pola dużo przejętych piłek , zdecydowany , myśli zanim poda , taki lepszy hamalainen

Sebo(L), 21.12.2017 20:09:12 - *.slupsk.vectranet.pl

Bolek nie wywołuj wilka z lasu bo zaraz odezwie się gość "Yaya Banana do Legii" i będziemy go zaraz widzieli w każdym komentarzu ;)

Legionista, 21.12.2017 20:18:01 - *.226

Antolić- CV ma bardzo dobre i myślę, że byłby wzmocnieniem, a nie uzupełnienie jak Vesović... Mnie tylko niepokoi jego wiek (28 lat) oraz słaba gra w ofensywie, ale transfer byłby na wielkim plusie! Oby poszedł drogą Ivicy Vrdoljaka, a nie Antolovića :)

do rodowity, 21.12.2017 20:18:24 - *.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No chyba dało do myślenia... sam napisałeś, że dostajemy w ciry w me u21 to po co grać szrotem?

do rodowity, 21.12.2017 20:20:20 - *.dynamic.chello.pl

Co ty chcesz naszą młodzieżą ugrac....

tekken (L), 21.12.2017 20:28:35 - *.dynamic.chello.pl

Zna się na Chorwatach to trzeba mu zaufać. w sumie trochę na to liczyłem,że tak to eis potoczy.

bras, 21.12.2017 20:39:24 - *.slupsk.vectranet.pl

jejku.. az zadrzalem... w pierwszej chwili pomyslalem o antoloviciu

Juri, 21.12.2017 20:40:21 - *.adsl.inetia.pl

Brać najlepszych,na jakich nas stać.

(L)egniczanin, 21.12.2017 20:43:46 - *.ssp.dialog.net.pl

do Legionista.
I to mnie właśnie trochę martwi, że to może być zakup podobny do tego z Vrdoljakiem, za którego wydano kupę kasy, natomiast nie był to piłkarzem bezcennym dla drużyny. Uważam że powinni jednak szukać troszkę młodszych zawodników. Chyba ze faktycznie odejdzie i Kopczyński, Moulin i Jodła no to wtedy zrozumiem sens zakupu takiego piłkarza.

, 21.12.2017 20:53:29 - *.centertel.pl

Ja pierdziele.. ale się rozwijamy normalnie szok.idziemy jak przeciąg..a tak na poważnie to z czym do ludzi..tyle lat poszło w pi.du

szmal, 21.12.2017 21:02:24 - *.dynamic.chello.pl

to już drugi defensywny pomocnik. To dobrze. Przeciez z przeodu nie mamy problemów.

Rafix, 21.12.2017 21:04:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To pokazuje że w Legii nie ma scautingu. Przychodzi trener i robi swój zaciąg. Nie będzie mistrza trener odejdzie a zaciąg zostanie z wysokimi pensjami. Tak było i za Hasiego.

mlodzi gniewni, 21.12.2017 21:19:09 - *.home.aster.pl

Postawmy na wychowankow, michal zyro, michal kucharczy,michal rzezniczak. michal kopczynski. nie szrot typu Ljuboja czy Vadis. Kucharczyk powinien placic abonament za wejscie na obiekt.

Danie(L), 21.12.2017 21:26:36 - *.play-internet.pl

Mozna uznac ze prezes calkowicie ufa trenerowi a zawodnicy których chą sciągnac sa przynajmniej czynni zawodowo a nie jak w poprzednich okienkach brali oby za darmo ale takich co poł roku dochodza do formy i moze będą grac.Mysle ze w koncu obrali dobra droge i nie narzekam,nie hejtuje tylko czekam cierpliwie .Weslołych Swiat dla Legi i Legionistów

Mike, 21.12.2017 21:27:23 - *.91.grefnet.pl

nie Polaczków brać przereklamowanych jak kapustka i stępiński wielką karierę teraz robią...i jeszcze nie wiadomo ile za ich chcieli i to samo ze świerczokiem będzie teraz...zniknie

Łukasz , 21.12.2017 21:30:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polska mlodzież to jest totalne dno.
Mlody chlopak z ligi polskiej w premier league nawet lawki nie powacha.
Roznica jest kolosalna!!! Mlodzi w zadnym polskim klubue nie dsdza pucharow

Matt, 21.12.2017 21:49:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Yaya Banana hehe już o nim zapomniałem

Mr T, 21.12.2017 22:08:24 - *.dynamic.mm.pl

Dobrze, że Legia w tej chwili sonduje możliwość sprowadzenia zawodników przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej, a nie jak ostatnio to miało miejsce - na końcu przygotowań (czego efektem było sprowadzanie zawodników nieprzygotowanych do gry, nie znających taktyki zespołu).

Pae, 21.12.2017 22:24:10 - *.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chorwaci u nas się sprawdzili...

Arek, 21.12.2017 22:27:48 - *.free.aero2.net.pl

Ooo, brać Jaja Banana! I Bazyla też!! :)

...L..., 21.12.2017 22:31:15 - *.dynamic.chello.pl

Uuuufffffffffff
myślałem że chodzi o takiego jednego bramkarza...

@rek, 21.12.2017 22:34:59 - *.dynamic.chello.pl

Ludziska ochłońcie... Z jednej strony jęczycie, iż oczekujecie od Romeo Jozaka MP 2018, PP 2018 i awansu do LM lub LE... Z drugiej strony jęczycie, iż robi swój "zaciąg" i nie stawia na polską młodzież... Do dupy jest takie "ogólne" biadolenie...

RJ ma odbudować (L)egię... Dlatego w pierwszym rzędzie stawia na ludzi, których zna "od podszewki"... On dobrze wie, iż ci gracze są gotowi do gry "od zaraz", że ci gracze zostawią na boisku serca, swe poświęcenie i litry potu... On także dobrze wie, iż ci gracze mogą wnieść do naszego zespołu nową jakość i dać nam wszystkim nadzieję/szansę/gwarancję (wybierz dowolnie...) na puchary w obecnym sezonie...

A na tzw. zdolną polską młodzież przyjdzie odpowiednia pora w kolejnym sezonie 2018/2019... Póki co przy tych doświadczonych bałkańskich graczach taki Szymański, Niezgoda, Żyro czy ew. Michalak mogą się wiele nauczyć... A ich wiek..? Wszak przedział wiekowy 26-29 lat jest całkiem dobrym wiekiem piłkarskim... Pamiętajmy koledzy, iż "młodziankowie" z Bałkanów kosztują furę siana, tak począwszy od 10 mln euro za głowę... Mierzmy zatem swe siły na zamiary...

Czy w takim Realu czy Barcelonie kibice biadolą, iż trenerzy nie stawiają tak od razu na zdolnych młodych Hiszpanów..? Nie biadolą... Oni widzą, iż raz na jakiś czas ktoś młody jest wkomponowywany do kadry starszych graczy, w większości zagranicznych graczy... Jak dla mnie polityka RJ jest "jak na razie" okey... Pozdro (L)

Bidon do Bolek , 21.12.2017 22:49:06 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

100% racji ! A gdzie skauting ??? Dawać tego banana czy jakoś tak ...

Legionista, 21.12.2017 23:16:11 - *.226

@(L)egniczanin, Zgadzam się z tobą, że cena za Ivice była za duża, ale też należy się mu szacunek za te lata, a także jakiś wpływ miał na wyniki (np: z Spartak Moskwa, amikami) Na pewno był lepszy od Jodły oraz Kopczyńskiego i według mnie jest porównywany do Moulina :) Jakby Czerczesow go nie zniszczył to byśmy mieli duet: Moulin-Vrdoljak. Ja to bym chciał żeby Legia zaczęła promować Akademie, a także kupowała takich: Ondrejów Dudów oraz Bielików - co też wspomniałeś :) Z starszych piłkarzy pozostawić: Rado, Moulin, Pasquato, dokupić kilku (2-4 takich VOO) oraz Astiza (pożegnalny sezon), a reszta z starszych sprzedać lub wypożyczyć albo do rezerw (ktoś musi dać nam 2 Lige ;)) i po sprawie... Do pierwszego zespołu niech idą młodzi i takie Dudy, a na pewno będą lepiej grali niż obecna Legia! Mam też nadzieje, że Boniek "coś" zrobi z Ligą bo jak nie to będziemy LM oraz LE oglądali w TV...

Włocek, 21.12.2017 23:24:48 - *.centertel.pl

Moze Teodorczyka wypożyczyć. Klicha dawać. Toto Tamuz napastnik...

Do do Bolek, 21.12.2017 23:37:40 - *.244.ipv4.supernova.orange.pl

On gra w Panoniosie Panie do informowany....

BR(L)DNO, 22.12.2017 05:30:09 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Przecież jest wirtuoz środka pola-'Copy' Kopczyński.

Kamil, 22.12.2017 06:42:51 - *.play-internet.pl

Ludzie.My potrzebujemy wzmocnien na kazdej pozycji!!! Bramkarz dziadek,stoperzy slabizna,boki obrony bez zmiennikow,skrzydel brak,10 brak,atak niemrawy!!! Jeszcze do niedawna menagerowie dymali Legie,wciskali szrot,moze cos Miodek sie nauczyl i chorwaci zrobia druzyne.Czy tam bedzie 5 czy 7 chorwatow to nie ma znaczenia,liczy sie serce dla druzyny,a oni to maja,i wynik.

Mario do Kamil, 22.12.2017 07:39:44 - *.130

Liczy się serce ? Jak było serce ( obrona Pazdan, pomoc Ofoe, atak Nikolic i Prijovic ), to w jeden sezon rozwalili. Myślisz, że jak teraz ktoś błyśnie, to zostanie w Legii ? Każdy, kto zagra bardzo dobrą rundę czy sezon zostanie opylony z miejsca.

hehe, 22.12.2017 09:25:34 - *.adsl.inetia.pl

Antolić to prawie Antolović

już mi się podoba

kaktus, 22.12.2017 09:42:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

myślałem w pierwszej chwili, że chcemy Marijana Antolovica :)

@rek do Legionista, 22.12.2017 10:24:05 - *.dynamic.chello.pl

Piszesz: "ja to bym chciał żeby Legia zaczęła promować Akademie, a także kupowała takich: Ondrejów Dudów oraz Bielików..." No chyba wziąłeś zbyt dużego sztacha jakiegoś dobrego zioła....:)))

Jak chcesz pogodzić swe poprzednie "życzenia" pod adresem DM i JR w kwestii MP 2018, PP 2018 i awans do LM z tymi kolejnymi życzeniami o Akademii...??? Kolego, Akademia to śpiew przyszłości, może za 2-4 lata, jak wszystko pójdzie dobrze i po drodze zarobimy jakieś konkretne pieniądze za awans i udział w pucharach... A do tychże pucharów potrzebni są dobrzy, ograni i zaufani gracze, a nie "raczkująca" młodzież...

Chcesz Ondrejów Dudów i Bielików...??? Owszem, Duda miewał przebłyski dobrej gry, ale także wiele razy irytował nas swoim podejściem do gry i swoją nonszalancją... Czy potem zrobił jakąś zawrotną karierę na Zachodzie...??? Bo jakoś o tym nie słychać... A ile pograł u nas Bielik i co możesz konkretnego w tym temacie napisać o jego grze w Polsce...??? Sorrki, ale twe życzenia są oderwane od rzeczywistości... Póki co cieszmy się, iż RJ ma jakąś koncepcję naprawy (L)egii i krok po kroku prowadzi nas w dobrym kierunku... Pozdro (L)

Afro, 22.12.2017 10:27:41 - *.static.nsti.pl

Dawać tego Tsubasę do pierwszego składu :)))

ding, 22.12.2017 10:41:28 - *.dynamic.chello.pl

Już jednego Antol(ov)icia mieliśmy

Kipkorir, 22.12.2017 10:54:06 - *.dynamic.chello.pl

Prawie jak Antolović... aczkolwiek "prawie" robi wielką różnicę ;)

PAKA, 22.12.2017 11:16:02 - *.centertel.pl

To mi sie podoba. Charakterne chłopaki z balkanow. Nie piz eczki jak Guilerme i tym podobne. Jozak rob robotę (L)

Arek, 22.12.2017 12:05:36 - *.free.aero2.net.pl

@rek, dobre zioło nie jest złe hehehe. A Poza tym to Dudę Hertha podobno od nas łyknęła z jakąś tam kontuzją kolana, czy kolan, nie pamiętam już dokładnie i kariera jego potoczyła się jak się potoczyła. A teraz to już nawet nie śledzę tego jakoś specjalnie. Jednak gdyby nie to, kto wie?

@rek do Arek, 22.12.2017 12:22:03 - *.dynamic.chello.pl

Buch to buch...:))
Ad rem: tak naprawdę to dopiero teraz, wraz z nadejściem Romeo Jozaka i Ivana Kepcji, możemy liczyć na Akademię Młodzieży z prawdziwego zdarzenia... Wspomniana dwójka wie, jak do tego się zabrać oraz jak wyłuskiwać te tzw. piłkarskie talenciki/brylanciki oraz jak ich później dalej szkolić i promować... Do tej pory to była i jest jakaś masakra z tą naszą młodzieżą... Ja nawet bałbym się o przyszłość Szymańskiego i Michalaka w tych dawnych starych "układach"... Na szczęście może teraz RJ i IK zmienią ten stan rzeczy... Ale na to potrzeba od 2 do 4 sezonów... Inaczej "no way"... Pozdro (L)

Bodo70, 22.12.2017 13:20:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nowy Vrdoljak na horyzoncie? Lepiej kupujmy kreatywnych rozgrywających z dobrą techniką i przeglądem pola, bo takich w zespole jak na lekarstwo. Na def-pomie może zagrać nawet Maciej Dąbrowski.

RS, 22.12.2017 13:21:14 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jeszcze oficjalnie nikogo nie pozyskaliśmy. Także nie ma co się cieszyć panowie.

Legionista, 22.12.2017 16:33:53 - *.226

@rek, "Jak chcesz pogodzić swe poprzednie "życzenia" pod adresem DM i JR w kwestii MP 2018, PP 2018 i awans do LM z tymi kolejnymi życzeniami o Akademii...??? " MP oraz PP będzie łatwe do zdobycia i nawet jak zagramy juniorami... Nie mamy konkretnego przeciwnika i jedynym "problemem" jest to, że w tym sezonie przegraliśmy w tej śmiesznej Lidze aż 7 razy... Dla przypomnienia w poprzednim sezonie przegraliśmy 6 razy (raz na wiosnę...) - podobnie było dwa lata temu (3 razy na wiosnę..).. Problemem będzie w LM, ale na pewno mielibyśmy większe szanse niż teraz, a mój pomysł nie zakłada tylko juniorów: " Z starszych piłkarzy pozostawić: Rado, Moulin, Pasquato, dokupić kilku (2-4 takich VOO) oraz Astiza (pożegnalny sezon)" i jak np: któryś zostanie sprzedany lub odejdzie na emeryturę to należy dokupić itp.

Legionista, 22.12.2017 16:48:24 - *.226

@rek, "Owszem, Duda miewał przebłyski dobrej gry, ale także wiele razy irytował nas swoim podejściem do gry i swoją nonszalancją... Czy potem zrobił jakąś zawrotną karierę na Zachodzie...??? Bo jakoś o tym nie słychać..."
O.Duda miał kontuzje, ale w poprzednim sezonie zagrał 3 mecze w Bundeslidze, a w tym sezonie coraz więcej gra: 6 meczy w Bundeslidze i strzelił gola z Bayernem (2:2), 4 meczy w Lidze Europejskiej oraz 2 meczy w DFB-Pokal... A ma dopiero 23 lat i wszystko jest przed nim :) Dla mnie jako kibic Legii ważne jest, że Legia na nim zarobiła (podobno: 4.2 mln.euro) więc warto, a takich Dudów są wielu i trzeba korzystać :) Bielik zagrał 6 razy w Legii, ale na nim też Legia zarobiła więc nie narzekaj ;) Może ten przykład był trochę zły, ale pamiętajmy też o Bereszyńskim który grał u nas i przede wszystkim Legia na nim zarobiła.. co to RJ to mam pytanie: kogo na tą chwile wypromował z Młodzieży? Nikogo...

Znawca, 22.12.2017 17:26:35 - *.centertel.pl

Totalne drewno

@rek do Legionista, 22.12.2017 17:27:58 - *.dynamic.chello.pl

Idą święta, radosne dni, więc nie będę jeździć po tobie, jak po wyliniałej szkapie... Ale ty sam siebie chyba nie czytasz... Kilka tygodni temu apelowałeś, aby nie "wyprzedawać" młodzieży z (L)egii, a teraz nawołujesz, aby jak najszybciej tę młodzież sprzedawać i zarabiać...??? Skaczesz z kwiatka na kwiatek w swoich wypowiedziach...

Romeo Jozak jest w (L)egii zaledwie 3 miesiące, a ty już "oczekujesz" od faceta, aby promował młodzież...??? A niby kogo z tej młodzieży (L)egijnej ma obecnie promować...??? Masz jakieś mocne i zjawiskowe nazwiska...??? Zapewne zaraz sykniesz: jest Szymański... Na wypożyczeniu: Majecki, Michalak i do odkupienia Wieteska... Ale chyba do cholery I trener (L)egii i właściciel-prezes (L)egii dobrze wiedzą (i to zapewne lepiej od ciebie wiedzą...), na kogo przyszła pora i kogo będzie można w przerwie zimowej promować... Daj ludziom spokojnie przez zimę popracować człowieku... Uwziąłeś się teraz na Jozaka, bo "ci" pana WF-istę (upsssss: działacza PZPN-u) zwolnili... Moja rada: kup choinkę, zabij karpia i wrzuć na luz... Pozdro (L)

Kamil do Mario, 22.12.2017 17:52:55 - *.play-internet.pl

Masz po czesci racje,nic z tego nie bedzie jak kolejny prezes zobaczy pewna sume euro i sprzedaje zawodnika nie szukajac nastepcy.Moze tak byc ,ze blysnie jakis Chorwat i za chwile 1 czy 2 mln euro zadowola nasze wladze.Zastapia ich ludzie typu Kopczynski.Zobacz jaka ta liga jest slaba skoro Hama jest liderem zespolu,przy Vadisie i Rado byl za slaby na 1 sklad.

Legionista, 22.12.2017 19:39:39 - *.226

@rek, "Ale ty sam siebie chyba nie czytasz... Kilka tygodni temu apelowałeś, aby nie "wyprzedawać" młodzieży z (L)egii, a teraz nawołujesz, aby jak najszybciej tę młodzież sprzedawać i zarabiać...??? Skaczesz z kwiatka na kwiatek w swoich wypowiedziach..." Ehh :) Ja nie na pisałem żeby jak najszybciej sprzedawać młodych piłkarzy i uważam, że ci zawodnicy powinny pograć 4-6 lat w pierwszym zespole Legii, a później można rozważyć ofertę ponieważ każdy chce się rozwijać, a w naszej Lidze się nie da rozwinąć :) (dobrym przykładem jest Bereszyński) Wspomniałem też o Dudzie który grał 3 "pełne" sezony, a został sprzedany w 4 sezonie i nie dokończył :) Okazało się później, że to była dobra decyzja.

Legionista, 22.12.2017 20:16:12 - *.226

@rek, "Zapewne zaraz sykniesz: jest Szymański... Na wypożyczeniu: Majecki, Michalak i do odkupienia Wieteska..." Na tą chwile Wieteska powinien pozostać w Górniku więc nie... Michalak tak samo... Majecki powinien wrócić i chyba wróci? Szymański - Sam jozak chwali Szymańskiego, a czy daje mu grać? Nie, a czy byłby gorszy niż Kuchy? Nie... A jak nie teraz promować Szymańskiego to kiedy?. "Daj ludziom spokojnie przez zimę popracować człowieku... Uwziąłeś się teraz na Jozaka, bo "ci" pana WF-istę (upsssss: działacza PZPN-u) zwolnili... Moja rada: kup choinkę, zabij karpia i wrzuć na luz... Pozdro (L)" Ja zawsze chwalę "mądre" decyzje, a takim jest kupno Antolicia :) A krytykuję "złe" pomysły czyli kupno Vesovicia... Ja wiele razy mówiłem - Rewolucje kadrową trzeba mądrze zaplanować, a nie kupować swoich kolegów i mieć nadzieje, że będzie lepiej... Co się stanie jak przegramy MP lub PP? Co się stanie jak nie awansujemy do LM lub LE? Wtedy Jozaka pożegnamy, a ci piłkarze którzy przyjdą to pozostaną... Ja też wiele razy mówiłem, że daję czas Jozakowi, ale trzeba być obiektywny i nie być jednostronny ;) VOO: "- Mieliśmy dobre relacje. Wiele nam pomógł w zeszłym sezonie. Potrafił dobrze prowadzić zespół, a gdy trzeba było, to i krzyknąć. Gdy dowiedziałem się, że stracił pracę, to wysłałem mu wiadomość" Może Odjidja Ofoe mniej wie niż ty @rek ;)

@rek do Legionista, 22.12.2017 21:24:42 - *.dynamic.chello.pl

Wszak sam napisałeś parę godzin temu, iż "MP oraz PP będzie łatwe do zdobycia i nawet jak zagramy juniorami..."..:)) Tak więc o "zakupy" R. Jozaka się nie martw, bo te zakupy są dokonywane w kontekście naszego awansu do LM/LE... Tak więc: daj spokojnie popracować R. Jozakowi przez zimę i wiosnę... Wtedy porozmawiamy o sensowności jego (JR) zakupów... Pozdro (L)

Legionista, 22.12.2017 23:23:45 - *.226

@rek, Z tym się zgadzam :) "Tak więc o "zakupy" R. Jozaka się nie martw, bo te zakupy są dokonywane w kontekście naszego awansu do LM/LE... " Oby i tego wszystkim (L)egionistom życzę :)

@rek , 22.12.2017 23:30:17 - *.dynamic.chello.pl

Dla wszystkich "braci po szalu", tak na dobranoc: https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/videos/10157114066909578/ Pozdro (L)

Mat$, 23.12.2017 00:38:51 - *.play-internet.pl

Kluby w Polsce powinny w końcu przestać gadać tyłka zacząć pracować. Dosyć wywalania pieniędzy w błoto tylko inwestowanie w dobre szkolenia młodych. Otwieranie nowych boisk i szkółek piłkarskich w całej Polsce. Jeden stadion to koszty pół mln. Złotych...a zwróci się po sprzedaży 2 dobrze wyszkolonego młodzika...a tu jakieś stare pryki biegają po boiskach 27-31 letnie. A w realu Madryt biegają w lidze mistrzów 26 latki...a w Polsce taki grzeje ławę a w wieku 21 lat mówi się że jeszcze młody....wstyd

Detektyw Monk, 23.12.2017 10:35:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie5dajcie się zwieść... To Antolović zmienił nazwisko

b, 23.12.2017 11:27:53 - *.176.threembb.co.uk

Moze tylko tam sie tak zachowywal ale to rozkapryszony len, obym sie mylil w ocenie jego wystepow.

Franek, 23.12.2017 19:23:57 - *.play-internet.pl

Uff już myślałem, że Legia jest zainteresowana Antoloviciem...

@rek, 23.12.2017 20:32:37 - *.dynamic.chello.pl

Nowy gracz...??? Ma facet niezłą kiwkę i niezłe pierd..nięcie z lewej nogi... Warto sobie popatrzeć na ten filmik...

https://legia.net/wiadomosci,71979-plotki_transferowe:_albiach_laczony_z_legia.html

Bidon do Arek , 24.12.2017 13:09:44 - *.centertel.pl

Czukwu tez miał pie.... i co z tego ?

grzesiek, 25.12.2017 21:00:05 - *.centertel.pl

Mysle ze bedzie to okienko ktore rozczaruje nas na maxa.
Potrzebne sa na prawde silne wzmocnienia jesli chcemy zagrac chociaz w lidze europy na jesienii.
Prezes nie powinien glowkowac tylko wylozyc kase na stol i brac to co jest najlepsze do wziecia. Niestety bd czekac do konca okienka i znowu sprowadzimy szrot typu berto paswuaro i sadiku...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.