Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Plebiscyt eLki 2017
Plebiscyt eLki 2017
Piątek, 22 grudnia 2017 r. godz. 09:16

Plebiscyt eLki 2017 wystartował!

Redakcja

W ostatnich dniach otrzymaliśmy mnóstwo propozycji nominacji do 17. edycji Plebiscytu eLki. Spośród nich wybraliśmy te najczęściej powtarzające się i pogrupowaliśmy w 17 kategoriach. Kto i co zasługuje na wyróżnienie? Kto był rozczarowaniem, kto odkryciem, a kto strzelił najpiękniejszego gola? Zapraszamy do głosowania na specjalnej stronie: PRZYZNAJ ELKI 2017


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (23)

e(L)o, 22.12.2017 11:35:13 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Szmacianka powinna trafić w ręca Jacka W-F Magiery!

Arek, 22.12.2017 11:58:01 - *.free.aero2.net.pl

Jednak jesteś idiotą.

(L), 22.12.2017 12:17:49 - *.stansat.pl

Po raz pierwszy nie wezmę udziału,bo co do drużyny to nie powinno być żadnych nominacji... Popieram kolegę Arka odnośnie pierwszego komentu.

jacek345, 22.12.2017 12:41:35 - *.82

w Szmaciance oraz Negatywnym zaskoczeniu roku powinny byc opcje: zaznacz wszystko

Aaaaa, 22.12.2017 13:34:48 - *.play-internet.pl

Pierwszy wybór to jakby wybierać między kiłą a cholerą

miron , 22.12.2017 15:39:22 - *.play-internet.pl

Trudne wybory w tym roku bo albo nie ma z czego wybierać albo wszystko jest jako pierwszy wybór i popieram pierwszy komentarz Arka oraz jacek345.

PpL, 22.12.2017 16:07:35 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Racja!
Szmacianka dla Magiery!

Chłopak z Bie(L)an, 22.12.2017 16:11:57 - *.6

A ja uważam, że jedynym i słusznym wyborem jest przyznanie ELKI 2017 nam - kibicom (L). Bo tylko MY nigdy nie daliśmy d***. Na NAS zawsze można było liczyć, bo w końcu LEGIA to MY!

Darek, 22.12.2017 16:42:16 - *.dynamic.chello.pl

Odkrycie roku.
Takie mamy te odkrycia że ręce idzie załamać.Teraz mamy dwa wyjścia albo zagłosować na jednego z dwóch słabych piłkarzy albo nie brać w ogóle udziału w tym przyznawaniu ELKI 2017.

Gepetto, 22.12.2017 16:51:41 - *.dynamic.chello.pl

Chłopak z Bie(L)an dobrze piszę, a szmacianka dla Leśnego z fumflem.

WAWA, 22.12.2017 17:14:34 - *.play-internet.pl

Zdecydowanie szmacianka dla Jacka Magiery!!!

Irek, 22.12.2017 18:01:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Chlopak z Bie L an

tak tak nigdy nie dalismy D... w niezlym matrixie zyjesz
1.mecz z Realem bez kibicow ( fakt co rok z nimi gramy takze raz bez kibicow to NIC )
2.mecz z ajaxem bez kibicow ( fakt tez czesto z nimi gramy to tez nic takiego)
3. o innych meczach w pucharach bez kibicow nie wspomne, czy nawet w lidze gdy odpalamy race robiac na 15 minut przerwe w grze gdy akurat nasza druzyna przeprowadza atak za atakiem...


kibic, 22.12.2017 19:47:43 - *.voxility.net

Do Irek:

a ty to kibic jesteś czy jakaś tvnowska piz...a?
a to że nas uwalili po meczach z celtikiem to też nasza wina??
włosi robią zadymy lepsze od nas i z rozgrywek nie wylatują.
uefa gorsza jak pzpn.

Irek, 22.12.2017 21:22:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do kibic
tak tak to tylko net mozesz Mnie nazywac jak chcesz... a swoja droga to tvn zacząlem ogladac jak zmienila sie wladza w kraju by nie miec tylko i wylacznie tego co serwuje twoje ukochane tvp info...choc to z jego internetowego wydania dowiedzialem sie kto jest w bojowkach ekip w kraju... czyli ci do ktorych nalezy decydujace slowo na trybunach... cweltic oczywiscie gdybysmy byli wieksi to by na karze finansowej sie skonczylo ale Ja nie o tym pisalem tylko o tym ze na innych stadionach w kraju to co u nas sie nie zdarza bo pamietam jak np. Lech gral z powodzeniem w LE z M. City np. gdzie kibice rownie zaprezentowali sie swietnie tak jak nasi z tym ze dograli mecze do konca i to klase nizej czyli w lidze europye a nie lidze mistrzow...a My czekalismy ponad 20 lat na te rozgrywki i... wyszlo jak wyszlo zreszta mam rodzine i znajomych w calej Polsce uwierz mi ze taki Lech czy widzew bardzo bil nam bravo za te samobóje ktore sobie strzelamy ( kibice ) takimi nieprzemyslanymi akcjami...
PS. jestesmy najLepsi w Polsce ale przy odrobinie wiekszego myslenia i zmianie strategi na grze w europie uwazam ze bylibysmy o wiele lepsi...

lechu47, 22.12.2017 21:43:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Szmacianka należy się wszystkim trzem pozycjom w równym stopniu

eth, 22.12.2017 23:49:43 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Darek, a Szymański to nie odkrycie? Ma chłopak naprawdę bardzo, bardzo duży talent tylko nie wiedzieć czemu Jozak na razie bo nie wystawia zbyt często. Poczekaj do nowego roku, jeśli tylko zacznie grać regularnie, uważam że Szymański okaże się jednym z największych odkryć Legii w ostatnich latach (i mam równocześnie ogromną nadzieję ze Jozak zacznie go wystawiać oraz ze nasi głównodowodzący którzy ostatni nie pokazywali zbyt wyrafinowanej intuicji w niektórych kwestiach nie wpadną na idiotyczny pomysł wypożyczenia czy sprzedaży Szymańskiego co byłoby już totalnym sabotażem). Trzymam za niego kciuki i myślę ze na wiosnę chłopak odpali.

ostet, 23.12.2017 08:48:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W szmaciance powinien być jeszcze kucharczyk i kopczyński bo swoją fatalną grą na to zasłużyli, takie drewna powinny być co najwyżej w Żyrardowie...

jtc, 23.12.2017 09:16:14 - *.play-internet.pl

Cytat roku zdecydowanie należy do Kucharczyka. Dawno nie widziałem tak wyrażonego braku szacunku do innych ludzi. Nie wiem, czy pan piłkarz zdaje sobie sprawę, że inni ludzie jednak pracują w weekendy i święta (i to na pewno nie za takie pieniądze jak on) oraz aby obejrzeć jego "wybitną grę" nieraz trzeba pokłócić się z szefem, błagać kogoś aby może wziął twoją zmianę, nie mówię już o kłótniach w domu na temat wyjazdu na mecz kiedy masz raptem jeden wolny weekend w miesiącu. Mam nadzieję, że ten gość nigdy nie zostanie legendą naszego klubu, choćby był liderem klasyfikacji kanadyjskiej, urugwajskiej czy jakiejkolwiek chcecie. Bo żeby być legendą poza wybitnym poziomem piłkarskim (heheh:)) trzeba też mieć choć odrobinę klasy...

@LEGIA TO MY dla kibiców, 23.12.2017 09:38:53 - *.static.chello.pl

za puchary jakie LLLLL wyp....................

L87, 23.12.2017 11:50:32 - *.play-internet.pl

Jak dla mnie w tym roku wszyskie e(L)ki powinny być odwołane...

tylko L, 23.12.2017 13:01:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Szmacianka dla Jacka Magiery!

Stefan, 24.12.2017 02:21:03 - *.dynamic.chello.pl

Osoby o znacznym stopniu niedorozwoju umysłowego chcące szmacianki dla Jacka Magiery pragnę poinformować, że mogły we właściwym czasie zgłosić stosowną kandydaturę.

do tylko L, 24.12.2017 14:17:08 - *.play-internet.pl

Za 3-3 z Realem i 1-0 ze Sportingiem przede wszystkim.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.