Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. OFMC
fot. OFMC
Sobota, 23 grudnia 2017 r. godz. 10:30

Kibice Legii sprawili świąteczne paczki kombatantom

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szósty rok z rzędu w ramach akcji "Narodowe Podziemie - PamiętaMY" i w porozumieniu ze Związkiem Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych kibice Legii z grupy Old Fashion Man Club odwiedzili żyjących jeszcze kombatantów tej formacji, którym przekazali świąteczne paczki wraz z serdecznymi życzeniami od całej Legii z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

- Każdy z was, kto kupił w tym roku jedną z naszych koszulek czy też bluz, przyczynił się do pojawienia na twarzach naszych bohaterów uśmiechu i łez wzruszenia. Na ich wyraźną prośbę przekazujemy także i wam życzenia zdrowych, ciepłych i radosnych świąt. A my przy okazji dziękujeMY za wsparcie i dalej polecamy się na przyszłość - informują fani z OFMC.

fot. OFMC
fot. OFMC


przeczytaj więcej o: , , , , ,


Komentarze: (13)

Marek, 23.12.2017 11:23:29 - *.dynamic.mm.pl

Cześć i Chwała Bohaterom!

Gocław , 23.12.2017 13:06:10 - *.dynamic.chello.pl

Same ciastka i herbata xd

kermit, 23.12.2017 15:43:04 - *.centertel.pl

NSZ.... była jeszcze AK, były BCH a nawet AL. Tak piszę dla przypomnienia.

Legia1990, 23.12.2017 15:45:43 - *.dynamic.chello.pl

Cześć i Chwała Bohaterom

Marek Antolak, 23.12.2017 16:20:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Za duzo ciastek i herbaty, przydalyby sie jakies żelki i chałwy.

bystre oko, 23.12.2017 16:30:23 - *.dynamic.chello.pl


Do Gocław: Widać szynkę pod spodem xd

Do kermit: do tych z AL poszła banda z bejsbolem :D

tylkol, 23.12.2017 20:22:05 - *.centertel.pl

Brawo.Nie zapominacie o zwierzetach ,dzieciakach z domow dziecka,kombatantach i wielu innych waznych sprawach np o PW.Brawo.

Herbatnik, 23.12.2017 21:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już widzę jak kombatanci będą te "hity" jedli. Ja mam zdrowe zęby a ugryźć je to i tak nie lada sztuka....

Ortofon, 24.12.2017 11:46:07 - *.centertel.pl

Super! A jak wyszła akcja Paczka na Kresy?? Proszę o info i zdjęcia

Piotrek, 24.12.2017 19:48:54 - *.CNet.Gawex.PL

I za to Wielki Szacunek dla środowiska Legijnego. Brawo!!! Miarą człowieczeństwa jest pomoc słabszym, chorym, potrzebującym. Wesołych Świąt, Mistrza dla Legii i awansu chociażby do Ligi Europy!!

Rysiek , 24.12.2017 21:31:03 - *.dynamic.chello.pl

No niestety, te ciastka to nie na zęby starszych osob, wiecej pomyslunku.

Ryśki i Herbatniki, 24.12.2017 21:55:48 - *.dynamic.chello.pl

A nie przyszło Wam do głów, że zawartość paczek była uzgadniana z adresatami? :)

Najwyraźniej - nie. Lepiej się wpisać w komentach na LL. Życie.

Wojtas , 25.12.2017 09:41:29 - *.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

BRAWO !!!! WESOŁYCH ŚWIĄT

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.