Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 26 grudnia 2017 r. godz. 12:00

W środę kolejny kiermasz NS-ów w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą środę w Źródełku odbędzie się kolejna sprzedaż gadżetów Nieznanych Sprawców, jak również pirotechniki na Sylwestra. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras. Do kupienia m.in. kalendarze (30 zł), kominiarki (25), plakaty 6 szt. (30), race (20), stroboskopy 3 szt. (15) i ognie wrocławskie 2 szt. (20). Sprzedaż prowadzona będzie w godzinach 18-20, zapraszamy.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (10)

Japa, 26.12.2017 14:10:49 - *.centertel.pl

A co z karetka ?

NT(L)N1916 , 26.12.2017 20:00:36 - *.centertel.pl

Do Japa
Gdybyś był na bieżąco to byś wiedział

WWO, 26.12.2017 20:40:46 - *.play-internet.pl

A Ty nie pajacuj, tylko poinformuj kolegę jak wiesz. Gdyby był na bieżąco , to by nie pytał. Po co te złośliwości? Co za podły Naród ...

NT(L)N1916 , 26.12.2017 21:32:26 - *.centertel.pl

Do WWO
Napisała to osoba wpier..... ąca się w nie swoją konwersacje! I kto tu jest pajacem?? Pajacu!!!!

AAA, 26.12.2017 22:22:54 - *.dynamic.chello.pl

do NT(L)N1916-jak Cie dooopsko boli to nie odpowiadaj na grzeczne pytania,siedz cicho bo pójdziesz do kąta i sie popłaczesz.
Brawo WWO.

do WWO, 27.12.2017 03:59:23 - *.dynamic.chello.pl

Nie podły Naród tylko co najwyżej pojedyncze jednostki, daruj sobie takie "wyważone opinie"

:D, 27.12.2017 09:50:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Świąteczny nastrój, się chyba nie udzielił każdemu :D

oLaf, 27.12.2017 13:33:26 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Brawo!!! napisaliście 6 zdań "o d....e Maryny" zamiast napisać: "zebrano 260 000zł, proszę dodaj swoją składkę na nr konta .... " i pomóc i niekumatemu koledze i karetce....

... myślcie trochę.

Marcin, 27.12.2017 15:44:32 - *.dynamic.chello.pl

Czy będzie jeszcze jakiś termin przed Sylwestrem ?

@, 28.12.2017 08:51:40 - *.internetdsl.tpnet.pl

Po co piszecie o kominiarkach, jak ich już nie ma

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.