Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. kutnotylkowidzew.pl
fot. kutnotylkowidzew.pl
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 21:38

Legijny Targówek: Aukcje dla ś.p. Mateo

Legijny Targówek, źródło: Legionisci.com

W listopadzie odszedł w wieku 44 lat nasz kolega - Mateo, jeden z filarów czynnego kibicowania na Targówku. Zawsze obecny na trybunach, przez wiele lat związany z legijnym ruchem kibicowskim na Targówku oraz lokalnie, z ruchem ultras GKP Targówek. To przy nim wychowywała się w ostatnich latach dzielnicowa młodzież, to On uczył ich zasad i patriotyzmu, zarówno warszawskiego, jak i tego który wynika z bycia Polakiem.

To właśnie Mateusz był animatorem udziału kibiców z Targówka w wielu patriotycznych czy charytatywnych inicjatywach. Setki wyjazdów, meczów u siebie, akcji patriotyczno-narodowych, ogrom godzin spędzonych przy organizacji opraw i tysiące przejechanych kilometrów, czy to za Legią, czy za GKP. To wszystko przerwała niespodziewana śmierć naszego kolegi.

Przyjaciele i najbliżsi koledzy Mateusza z Targówka zorganizowali aukcje, z których zysk zostanie w całości przeznaczony na postawienie godnego nagrobka. Grób rodzinny w którym spoczął jest już nadszarpnięty zębem czasu, a do tego na jego płycie nie zmieszczą się już napisy upamiętniające Mateusza.

Jak mówią kibice z Targówka: "za te wszystkie lata przez które On uczył i wychowywał młodych kibiców i patriotów, jesteśmy Mu winni choćby tę pamięć. Dlatego chcemy pokryć jak największą część kosztów związanych z postawieniem nowego grobu i odciążyć nieco pogrążoną w żałobie rodzinę."

AUKCJE DLA MATEO


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (3)

Cult⚽️Legia , 30.12.2017 02:48:40 - *.216

Cała,Leeegiiiaaa!Razem

(L), 30.12.2017 13:15:22 - *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki wielkie za to co robiles. Za wychowanie ulicznej młodzieży w duchu kibicowskim i narodowym! Spoczywaj w pokoju!

marc, 31.12.2017 23:12:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Dajcie wiecej czasu i gadżety bardziej osobiste

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!