Marko Vesović - fot. Jacek Prondzynski / legia.com

Vesović piłkarzem Legii!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Marko Vesović oficjalnie został piłkarzem Legii Warszawa. 26-letni pomocnik podpisał kontrakt na 3,5 roku. Czarnogórzec już od kilku tygodni deklarował, że jest zdecydowany na przejście do zespołu mistrzów Polski, ale do porozumienia musiały dojść kluby, ponieważ jego kontrakt z HNK Rijeka obowiązywał do czerwca 2018 roku. Vesović będzie występował w Legii w koszulce z numerem 20.

Przebieg kariery:
2008 Buducnost Podgorica
2008 Mladost Podgorica (wypożyczenie)
2009-2010 Buducnost Podgorica
2010–2013 Crvena zvezda Belgrad
2014–2015 Torino FC
2014–2015 HNK Rijeka (wypożyczenie)
2015-2017 HNK Rijeka

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (96)

Kondi1916 - 05.01.2018 20:52:49, *.10-1.cable.virginm.net

ŚWIETNY TRANSFER <3 Lecimy po majstra PANOWIE

Do Kondi1916 - 05.01.2018 20:57:35, *.centertel.pl

Po majstra to probuja latac ci z posen.u nas gra sie o MISTRZA!!!

2ba - 05.01.2018 20:59:07, *.3-2.cable.virginm.net

Super! Szykuje sie dobra ekipa...

kermit - 05.01.2018 21:01:11, *.centertel.pl

Super. Po raz pierwszy od wielu lat mamy scouting na poziomie. Piłkarze przychodzą przed okresem przygotowawczym a nie jak za czasów tego barana z Konwiktorskiej. Tak trzymać.

krzysiecwKs - 05.01.2018 21:07:02, *.dynamic.gprs.plus.pl

moze jakiegoś Polaka...

(L)eo - 05.01.2018 21:13:40, *.wmc-si.pl

Najlepszy transfer od czasów Vadisa, zdecydowanie! Powodzenia Marco!

do krzysiecwKs - 05.01.2018 21:15:26, *.dynamic.chello.pl

Polaka nie, bo będzie marudził.

:-) - 05.01.2018 21:16:52, *.dynamic.gprs.plus.pl

Czekam za Kurzawa jego podania i dośrodkowania sa gwarancją że będziemy mieli wiele sytuacji

@rek - 05.01.2018 21:16:54, *.dynamic.chello.pl

No to nasi 3 Królowie K + M + R (vide: Kepcija, Mioduski, Romeo) spieszą do nas z prezentami... Aleluja... Pozdro (L)

@rek - 05.01.2018 21:23:01, *.dynamic.chello.pl

A ćwierkają też wróbelki, iż:

Bramkarz Stefanos Kapino z Olympiakos SFP - TM 2,50 mln ma przejść do.........................Legia Warszawa... Pozdro (L)

Krzeszczu - 05.01.2018 21:36:41, *.cust.bredband2.com

@@rek: teraz mnie podjarales tym info o golkiperze! Skad to info? Pytam szczerze, bo to dopiero bylby transfer tego okienka.
Dzisiaj dopiero 5 stycznia a mamy juz dwa transfery balkanskie (generalnie dobrzy pilkarze aczkolwiek tych dwoch nie znam). szykuje sie trzeci, Remy, no i ten bramkaz powiadasz?
Cytujac klasyka: ja pi***ole... :-)

Hiszpan - 05.01.2018 21:37:57, *.play-internet.pl

A wiadomo kto odejdzie? Chcialbym zeby zostal Moulin Pazdan Hama i Pasquato reszta moze szukac roboty.

robochłop - 05.01.2018 21:40:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powodzenia w Legii Marko !!! obyś pozamiatał tę ligę , a my mieli z Ciebie pociechę...

Legionista - 05.01.2018 21:47:41, *.226

Za dwa dni pierwszy trening (L)egii i już przyszło trzech zawodników :) Dwóch z potencjałem (choć jakoś nie jestem przekonany do Vesovića) oraz Emeryt (który pewnie strzeli 15 bramek w ekstraklasie... Wiadomo jaki jest poziom naszej Ligi..).Teraz czas na bramkarza, obrońce itp. i wtedy możemy rywalizować w Europie!! Pewnie Jędrzejczyka pożegnamy (przyszedł Vesović i jeszcze jest Broż) i środkowego pomocnika (Kopa,Jodła lub Mąka to koloru, to wyboru ;) ) Jeszcze jest za wcześnie na ocenę dot. transferu, ale zapowiada się ciekawie :)

jdjsjs - 05.01.2018 21:50:39, *.158

A pamiętam co roku było "Legia blisko pozyskania blalala" po dniu " blalala nie zostanie piłkarzem Legii"

Sebo(L) - 05.01.2018 21:58:18, *.slupsk.vectranet.pl

Wielu czeka na transfer piłkarzy z Polski i nie trudno tego zrozumieć,lecz jest jedno ale... Już od dłuższego czasu polscy piłkarze,którzy przychodzą do Legii po prostu w niej najnormalniej w świecie przepadają. Nie dają sobie po prostu rady z ciśnieniem. Wszyscy chcą Kurzawę. Pewnie w innym klubie niż Legia tenże Kurzawa odgrywałby pierwsze skrzypce. Czy to w Lechu,Jagielloni czy Wiśle ale śmiem przypuszczać,że w Legii po prostu stał by się jednym z wielu i niczego by tutaj nie pokazał. Nie wiem co jest takiego w Legii ale było wielu takich piłkarzy jak Kurzawa,którzy nie dawali sobie tutaj rady. Można by wyliczać bez końca. Wspomnę choćby uznawanego swego czasu za ultra mega talent Tomasz Unton, Andrzej Kubica,Mariusz Śrutwa, Rafał Siadaczka,Marek Citko itp,itd. Wszyscy oni nie pokazali w Legii nawet namiastki swoich umiejętności,którymi raczyli kibiców innych klubów! Zaufajmy więc trenerowi i dyrektorowi sportowemu. Miejmy nadzieję,że droga,którą obrali jest słuszna :)

lol - 05.01.2018 21:59:27, *.ssp.dialog.net.pl

i tylko Legia Legia Warszawa

krys008 - 05.01.2018 22:01:15, *.serv-net.pl

Co się dzieje, transfery i to z jakim impetem, przed obozem. To sen, z pewnością to sen, ale niech trwa, bo to piękny, od dawna wyczekiwany sen.

Wie(L)uń - 05.01.2018 22:07:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i tak powinno byc transfery przed okresem przygotowawczym brawa i to wielkie tylko weżcie jak kolego napisał Kurzawe jeszcze

d2b90 - 05.01.2018 22:10:01, *.centertel.pl

Kurde, nie mogę się już doczekać meczu na Łazienkowskiej

Paw - 05.01.2018 22:15:17, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za transfery w odpowiednim czasie

W końcu

Mister - 05.01.2018 22:21:12, *.play-internet.pl

Super runde wiosenna mozna odwołac i oglosic Legie Mistrzem. Powinni nam juz kolejne 5 mistrzostw dopisac i 3 LM, ludzie skonczcie juz po tych niewypałach Necid, Chukwu, Aruabarrena, Nacho, Nagy, Sulley, Langil, Hildeberto, Helioo Pinto, poczekajmy troche oby to wszystko odpaliło ale zeby tylko nie było Zagłebiem kompromitacji jak z Plockiem

Krzycho - 05.01.2018 22:26:46, *.18

Zima w końcu do Polski przyjdzie - pewnie lutym jak zacznie się liga.
Nasi lecą na Florydę a tam -20oC. Idealne warunki na przygotowania w tym roku :)

d2b90 - 05.01.2018 22:40:09, *.centertel.pl

@sebol
Racja. Ale albo chcemy transferow polskich pilkarzy albo chcemy grac w europucharach. Zdecydujmy sie bo to jak wyglada ekstraklapa to wiemy wszyscy i smiem wątpić czy kopacze z naszej genialnej ligi sie nadaja do rywalizacji z wiekszoscia klubow ME nie liczac juz LM. Ostatnie eliminacje potwierdzily te teze.

Zajmon Szczecin - 05.01.2018 22:52:27, *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odchodzą Pazdan Jedza Kopa Moneta Sadiku Chukwu Jalocha i może Cierzniak.
Mam nadzieję że Jodla i Moulin -nie.

jacost - 05.01.2018 23:00:24, *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a gilerme jest w czarnej dooopie

L - 05.01.2018 23:08:04, *.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kolejny hit transferowy sie szykuje?bylo by Ciekawie
Cytat z onetu
zespołu prowadzonego przez Romeo Jozaka przymierzany jest Junior Kabananga z FK Astana. Napastnik z Afryki miał duży udział w wyeliminowaniu mistrzów Polski z eliminacji Ligi Mistrzów (3:1, 0:1)

Cult⚽️Legia - 05.01.2018 23:14:57, *.108

⚽️ Welcome ⚽️ Brother ⚽️

Terry - 05.01.2018 23:17:00, *.15

Sebol(L) skoro aż tak daleko wstecz sięgasz to rób to uczciwie a nie wybiórczo: Pazdan, Lewczuk, Pisz, Podbrożny, Jodłowiec, Brzyski, Wieszczycki, Saganowski, Czereszyński, Sokołowski, Mięciel, Gol, Mączyński, Dąbrowski, Wawrzyniak, Surma, Grosicki, Komorowski oni w tej Legii przepadli??? Nie zawsze grali. Tu jest duża konkurencja i tylko 11 miejsc na boisku. Mieli słabsze i lepsze okresy jak każdy, ale żaden z nich nie okazał się niewypałem. Chcesz jeszcze starszych? Kusto, Okoński, Araszkiewicz, Dziekanowski, Wdowczyk... o czym ty piszesz?

nich do sebol - 05.01.2018 23:22:01, *.dynamic.chello.pl

100%

@rek - 05.01.2018 23:30:59, *.dynamic.chello.pl

Zaprawdę, od kilku tygodni powiadałem Wam Bracia, iż będzie porządne WIETRZENIE... Nie wierzyliście mi niedowiarki...:))) Ale to jeszcze nie koniec, bo wróbelki ćwierkają o jeszcze min. 3 transferach... Niedługo je poznacie...;)))

@ Krzeszczu
Co do bramkarza... Tzw. rozmowy "klubowe"... Nie mogę nic więcej na razie napisać...:))) Ale powiadam ci, iż ten bramkarz jest brany pod uwagę. Dodatkowo 20latek z Rumunii Andrei Radu i młody 19 letni bramkarz z Łotwy Vjaceslavs Kudrjavcevs (był już kiedyś u nas na testach...)

Dodatkowo jest rozpatrywany do lini ataku Mehdi Carcela. To 28-letni reprezentant Maroka, który posiada również belgijski paszport. Jesienią piłkarz występował w Olympiakosie Pireus wspólnie z Vadisem Odjidją-Ofoe...:)))

Na dodatek brany jest także pod uwagę kolejny środkowy obrońca, nota bene z CZ Belgrad, Damien Le Tallec...;)))

Tyle moich wieści... Pozdro (L)

Arek - 05.01.2018 23:34:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest ruch w interesie.

@rek - 06.01.2018 00:05:32, *.dynamic.chello.pl

https://twitter.com/twitter/statuses/949385045650927616

(L)evy - 06.01.2018 00:18:26, *.216

Jak nasz Kadra grała w Podgoricy to Veso zdecydowanie najlepszy po stronie gospodarzy na placy ,duzo mieszał i grozny pod bramką ...Zdecydowanie konkretny transfer !

AAA - 06.01.2018 01:51:08, *.dynamic.chello.pl

do Zajmon : a Ja mam nadzieję że Kopczyński i ten wieczny talent kopne sie w czoło Fatalczyk.Michaś koniec Eldorado lamusie.

Jacek - 06.01.2018 04:13:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W onet info o zainteresowaniu Legii napastnikiem Astany. Wysoki / 190 cm / zawodnik z Kongo w zainteresowaniu naszego klubu.

a - 06.01.2018 06:25:01, *.internetdsl.tpnet.pl

Jałocha jest na celowniku Łęcznej chociaż tam będzie miał ciężko z pyrusem Prusakiem

Mariot85 - 06.01.2018 08:01:39, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Moze świerczoka. By tak kupic

Foty - 06.01.2018 09:02:14, *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Niestety... Żadnego Polaka. Sam zaciąg z zagranicy. To się nie sprawdza!

do kondi - 06.01.2018 09:10:35, *.16-1.cable.virginm.net

A po co nam majster? Stadion bedziemy budowac nowy?

antek - 06.01.2018 09:12:03, *.static.chello.pl

a co z Czernym

Sebo(L) - 06.01.2018 09:21:10, *.slupsk.vectranet.pl

Ponoć w kręgu zainteresowań Legii jest Junior Kabananga z FK Astana. Nikomu chyba tego piłkarza przedstawiać nie trzeba. Co do bramkarza Olympiakosu,to mogą to być jakieś "umowy słowne" z transferu Ofoe? ;)

BR(L)DNO do (L)eo - 06.01.2018 10:16:26, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Czasy Vadisa,kiedy to było?!

Krzeszczu - 06.01.2018 10:30:17, *.cust.bredband2.com

@ @rek: Dzieki za info! Podajesz naprawde niezle, hmmm, powiem niewsy :-)
Tych gosci ktorychh wymieniles spokojnie bym widzial u nas w Legii. Aczkolwiek o tym mlodym bramkazu i rumunie nic nie wiem. Powtorze, jesli przyjdzie do nas ten bramkaz no to bedzie lekki szok i gitara! Jesli dozucimy Le Talleca i Carcele to bedzie istny majsterczyk. A wszystko inne bonus :-)
I szybko zapomnimy o Odzidzi (aczkolwiek super wiele dla nas zrobil). A Gui moze sie blakac po pastwiskach A2 i wachac siano :-)
Zgadzam sie z Toba, bedzie sie dzialo...
pozdro

Krzeszczu - 06.01.2018 10:31:05, *.cust.bredband2.com

@ @rek:
ps: zapomnialem dodac ze przecierz tez jast brany pod uwage Rémy....

mietek - 06.01.2018 10:38:27, *.internetia.net.pl

@ @rek: Oby i to wietrzenie w końcu ruszyło :) Chociaż, z drugiej strony... Jak się paru przepłaconych-odrzuconych uprze, że nie chcą odejść, to zawsze mogą wspomóc tę ponoć zdolną młodzież w awansie do II ligi :)

grzesiek - 06.01.2018 10:47:30, *.centertel.pl

Absolutnie nie bralbym tego kababangi , to ze strzelil nam na wlasne zyczenie gole nic nie znaczy. Wzmacniac teraz obrone i bramkarza. Pomoc bedziemy mieli zabojcza

Arti - 06.01.2018 10:51:13, *.dynamic.chello.pl

Przy całym szacunku do Magiery, wygląda na to że Romeo lepiej zna się na transferach. Nie mogę się już doczekać jak to będzie wyglądało na boisku. Bo do tej pory ciężko się mecze oglądało.

Sebo(L) - 06.01.2018 10:59:36, *.slupsk.vectranet.pl

@Terry no z Kusto i Okońskim to już przesadziłeś lekko. Nie sięgajmy wstecz do czasów kiedy o zagranicznym piłkarzu w Legii można było pomarzyć :) Ja dałem przykład piłkarzy,którzy w Legii nie sprostali,grając wcześniej w swoich drużynach pierwszoplanowe role jak właśnie Citko i Siadaczka w Widzewie czy Śrutwa w Ruchu i w Legii pomału zaczynały się zagraniczne zaciągi. Z Podbrożnym,Piszem,Czereszewskim :) ,Mięcielem (choć ten w sumie najlepszy okres spędził raczej na wypożyczeniu w...ŁKSie) i wieloma innymi z Tobą się zgodzę,ale chodziło mi bardziej właśnie o okres gdzie w Legii zaczynały się zaciągi piłkarzy z zagranicy oraz przychodzili piłkarze z uznaną marką w naszej lidze i niestety nie dawali rady. Mam jakieś dziwne przeczucie,że Kurzawa do tej Legii jakoś nie pasuje to po pierwsze,po drugie Górnik jak życie mówi postawi Legii zaporową cenę jak można się domyślić,po trzecie może być tak,że runda jesienna była w wykonaniu Kurzawy życiówką. Dajmy więc pracować Jozakowi,wprowadzać w życie jego wizje i koncepcje budowy autorskiej silnej drużyny i zobaczymy co będzie na wiosnę. Póki co transfery na papierze wyglądają "kozacko" i tylko się należy cieszyć :) Jesteśmy liderami i kontrolujemy sytuację :) Jeśli wszystkie transfery wypalą możemy z Mistrzostwa Polski cieszyć się dużo wcześniej niż w zeszłym sezonie,czyli 10 minut po meczu z Lechią ;)

ja - 06.01.2018 11:01:23, *.dynamic.chello.pl

Czuję, że odejdzie kilku graczy w tym Jędza i Pazdan, a to wcale nie jest dobry znak.

(L) - 06.01.2018 11:03:42, *.ilabs.pl

Polak by się mimo wszystko przydał.
W amiczce pół roku temu zachwiali proporcje.
Pamiętam truskawkowy zaciag.
Ocenimy za jakiś czas te ruchy. Dziś przychodzą grajki to jutro będą inni odchodzic

Cch - 06.01.2018 11:13:44, *.dynamic.mm.pl

Po Mistrza to polecielibysmy i z Kopczynskim i Kucharczykiem, bo ta liga to dno. Pytanie czy te transfery wystarcza na chociazby faze grupowa LE. Bo LM po tej reformie raczej poza zasiegiem.

:-O - 06.01.2018 11:15:40, *.adsl.inetia.pl

Jak wyciągnęlibyśmy Kabanangę to byłbym w mega szoku

bubu - 06.01.2018 11:16:18, *.lukman.pl

Spokojnie ,zobaczymy na koniec sezonu .Co osiągnęli ci nowi kopacze.Jak na nasza g... Eklape to moze będzie ok.

Rychu - 06.01.2018 11:30:41, *.warszawa.vectranet.pl

Brawo dla włodarzy za transfery jeszcze przed początkiem przygotowań. Żewłak i Bungabunga zapewne byliby teraz na urlopie a transfery jeśli byłyby to w lutym na ostatnią chwilę.

lol - 06.01.2018 11:33:05, *.ssp.dialog.net.pl

na młodych Polaków trzeba poczekać kilka lat - te szkółki wyglądaja dość obiecująco a na razie trzeba grać i zarabiać kase dla klubu. Myslę że taka jest linia myślenia.

@rek - 06.01.2018 11:36:57, *.dynamic.chello.pl

do Krzeszczu
do mietek

Dzieje się......... Oj dzieje i powiem wam, iż jeszcze będzie się działo na dniach....:))

Temat "Kabananga" to stary projekt (jeszcze polonistów spod flagi ŻBB) po tym naszym blamażu z Astaną... Facet był/jest rozważany, ale niestety kwestia paszportu może tutaj zadziałać na "NIE"...

Co do poprzednich graczy, a mianowicie tych z epoki BL i JM... Cóż, mnie szkoda tylko Niko i VOO... Reszta mnie specjalnie nie urzekała i nie mam żalu do nikogo, iz ich sprzedano... Bo jeśli kolejne transfery dojdą do skutku i jeśli RJ to wszystko zgrabnie poukłada, to obecne nazwiska mogą swoją grą przyćmić takiego Dudę, Nagy'a, Vuko, Prijo, Gui i wielu innych z epoki BL/ŻBB/JM... Takie są fakty... Idzie bowiem NOWE... Idzie NOWA (L)EGIA... Od samego początku, jak obaj doskonale wiecie, wierzyłem w sukces RJ/IK oraz dawałem wotum zaufania DM... Śmiem teraz twierdzić, iż chyba nie pomyliłem się... Nie pieję jeszcze z zachwytu, bo przyszłość wiele zweryfikuje, ale jakoś dziwnie jestem spokojny o dalsze losy Mojej (L)egii... Pozdro (L)

@rek do Sebo(L) - 06.01.2018 11:43:07, *.dynamic.chello.pl

Cieszy mnie fakt, iż nawołujesz, aby ludziska dali spokojnie popracować Romeo Jozakowi... To dobry fachowiec i wespół z I.Kepciją wykonują obecnie kawał dobrej roboty dla Naszej (L)egii... Niedługo wielu z forumowiczów powinno publicznie odwołać epitety pod adresem JR typu "trener amator", "trener no-name" czy inne obraźliwe sformułowania pod jego adresem...:)))

Sawo - 06.01.2018 11:59:13, *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W dalszym ciagu nie ma realnego zmiennika dla Hlouska i napastnika z prawdziwego zdarzenia. Vesovis to super transfer ale... jest to pilkarz bez unijnego paszportu kupiony na pozycje Brozia, Jędzrzejczyka lub opcjonalnie Kucharczyka. Trzeba zatem pozbyc sie Jędzy. Dodatkowo uwazam ze w przypadku zakupu Remy-iego lub Le Talleca trzeba bedzie pozegnac Czerwinskiego i Astiza. Antolic skolei to pilkarz na srodek lub skrzydlo a zatem Jodla i Kopa out. Pasquato bym jeszcze dal szanse.

Sawo - 06.01.2018 12:01:48, *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno Bastian Schweinsteiger nie przedluzyl kontraktu w USA i zamierza wrocic do Europy. Wedlug najnowszych informacji rozwaza oferte Partizana Belgrad. Moze warto by bylo sie nim zainteresowac? To bylby prawdziwy i hit i okazja w jednym!

Młody87 - 06.01.2018 12:03:54, *.know.cable.virginm.net

Osoby które wątpią w Vesovica,zadajcie sobie trochę trudu i obejrzyjcie chociażby obszerne skróty z zeszłego sezonu meczów z Dinamo Zagrzeb zarówno z ligowego 5-2 gdzie Marki grał jako skrzydłowy oraz finał pucharu 3-1 gdzie grał jako lewy obrońca ,przy prawie każdej bramce bierze udział,do tego gaz w nodze,oby tylko utrzymał swój poziom a będzie dobrze

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 06.01.2018 12:20:08, *.ssp.dialog.net.pl

Dobry ruch, to powinno być wznowienie. Co do Antolicia to nie będę się wymądrzał bo nie znam tego gościa, Eduardo mi się nie podoba chyba że w roli zmiennika i nauczyciela dla Niezgody. Mam nadzieje że Chorwato-Brazyl nie będzie blokował miejsca młodemu Polakowi którego można będzie sprzedać za konkretną kasę jak się rozwinie. Ale żeby się rozwinął to musi grać.

Ale muszę przyznać że tempo zakupów imponujące!

@rek do Sawo - 06.01.2018 13:56:07, *.dynamic.chello.pl

Jak to nie ma zmienników dla Hlouska..? Mało mamy obiboków w szatni (L)egii..? Na lewej stronie może z ławki wejść i zagrać zarówno Broź, Jędza czy młody Żyro... LO nie jest obecnie priorytetem dla RJ... Klasowy i bramkostrzelny napastnik TAK... Pozdro (L)

Gocław - 06.01.2018 13:57:13, *.dynamic.chello.pl

Bójcie się chamy, do Ligi Mistrzów wracamy !!!

Sawo - 06.01.2018 14:31:02, *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek
Wiesz idac tym tropem rozumowania to w sumie na lewej obronie moglby zagrac i Krzeszczu :) pytanie tylko z jakim efektem. Nie chodzi o to by byl to ktokolwiek tylko zeby zmiennik byl w stanie zastapic go godnie.

Dziwne ze Guilherme jeszcze nie podpisal kontraktu z tym ogorkami z ligi wloskiej.

Moze udalo by sie wypozyczyc Vadisa?
Moze warto odezwac sie do Bastiana Schweinsteigera?
Wartosc Dossy Juniora to obecnie 450tys euro i kontrakt wazny rok. Moze jego osoba bylaby warta zainteresowania?
Orlando Sa niestety chyba poza zasiegiem.

Sawo - 06.01.2018 14:36:28, *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Remy nie polecial samolotem ani tym o 9.45 ani tym o 10.30

Ciekawe czy przyleci. Wedlug moich informacji Legia woli Le Talleca z Crveny Zwezdy wiec Remy trafi do nas jesli ten transfer nie dojdzie do skutku lub w przypadku odejscia Pazdana.

Peru - 06.01.2018 15:05:09, *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Eduardo zwróci się marketingowo a jeżeli odpali to i piłkarsko. Nawet jeżeli nie będzie grał to klub zarobi. Zapłacą 350 tys euro rocznie a wzrost zainteresowania Legią nie współmierny do zainwestowanej kwoty

@rek do Sawo - 06.01.2018 15:18:26, *.dynamic.chello.pl

Ja nie napisałem, iż na LO nikogo "nie potrzebujemy"... Ja napisałem, iż LO nie jest obecnie priorytetem...

Co do Le Talleca... Dobrze kombinujesz, bo on faktycznie póki co jest nr. 1, a Remy nr. 2... Jednakże w przypadku rozbieżności kontraktowych, łykamy na SO Remy'ego...:)))

Co do Gui, to teraz chrzanię jego, te jego dąsy i ten jego pośpiech do II ligi włoskiej... Mamy już dużo lepszych graczy na jego miejsce... Co do VOO - :))) to cicho sza i "no comments"... Pożyjemy, zobaczymy...:))) Pozdro (L)

Krzeszczu - 06.01.2018 15:18:38, *.cust.bredband2.com

Zastanawia mnie gdzie sa te wszystkie pajace ktore do przedwczoral darly mordy "Loczek oddaj piniedze zlodzieju", "Pudel gdzie transfery", "Loczek zlodziej i won".

Jakos poznikalo to wszytko badziewstwo. Moze poszli do Zlotych Tarasow szukac nowych przykryc na (lyse) glowy...???

Sawo - 06.01.2018 15:40:37, *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

A Bastian Schweinsteiger?

Krzeszczu - 06.01.2018 15:41:21, *.cust.bredband2.com

@ @rek: tzn ze nie chcesz zebym ja gral na lewej obronie :-)))

Dzisiaj sprawdzilem sklad Benevento czy jak im tam i nie znalazlem Gui. Podzielam twoj poglad, tez mnie juz (od dawna) nie interesuja zadne wochy Frodo Bagginsa. Pozbieral juz wszystkie lopatki, grabie i wiaderka to niech spada do innej piaskownicy.

Jak mowi przyslowie: "trawa nie jest zawsze zielensza po drugiej stronie." Ale niektorzy maja klapki na oczach i po prostu musza tego doznac na wlasnej skorze.

@rek do Peru - 06.01.2018 15:42:11, *.dynamic.chello.pl

Dobrze koleżko prawisz...:)))

Pisałem w ostatnich dniach na tym forum już kilka postów, iż EdS bardzo szybko wzmocni marketingowo wizerunek (L)egii... Do tego także i piłkarsko, bowiem młodziankowie będą teraz mogli podpatrywać na treningach i w akcjach samego Eduardo da Silvę... A to jest już "nazwisko", a nie żaden "no-name"...

A teraz wyobraź sobie kolego, iż w naszym klubie nadal trenerem jest JM a skautami Żewłak Blues Brothers... No i wyobraź sobie, iż ci wspomniani dyletanci wysyłają zapytanie i zaproszenie do gry w (L)egii do Eduardo da Silvy, Marko Vesovica i Domagoja Antolica... A oni wszyscy pytają gremialnie:

Tamci pytają...
- "...Okey, but who is now playing in (L)egia..?"

BŻŻ odpowiadają na to...
- "...Now are playing Broź, Kopczyński, Hamaleinen, Jodłowiec, Kucharczyk and Sadiku..."

Tamci odpowiadają ze zdziwieniem...
- "...What the fuck, who is Broź, Kopczyński, Jodłowiec and Kucharczyk...?"

BŻŻ odpowiadają bez zająknięcia...
- "...They are our very good players..."

Tamci odpowiadają...
- "...No, thanks... Sorry, but I'm not interesting..."

----------------------------------------------------------------

Czujesz teraz kolego czaczę..? Teraz, kiedy mamy za trenera Romeo Jozaka, za dyr. sportowego Ivana Kepciję, a w swoim składzie mamy już zaklepanego Eduardo da Silvę, Marko Vesovica i Domagoja Antolica, to jak wyślemy zapytanie do WSZELAKICH klubów z pytaniem o jakiegoś piłkarza, to tamte kluby potraktują nas JUŻ BARDZO SERIO i rozważą sprzedanie danego piłkarza do (L)egii... I o to chodziło Dariuszowi Mioduskiemu i duetowi RJ + IK... Podniesienie rangi (L)egii w Europie i podniesienie jakości piłkarskiej w (L)egii... Pozdro (L)

Cult⚽️Legia - 06.01.2018 15:44:22, *.220

Tak Krzeszczu ,siedzâ w złotych tarasach

@rek do Krzeszczu - 06.01.2018 15:52:30, *.dynamic.chello.pl

Pisałem od kilku m-cy, iż dajmy spokojnie popracować Romeo Jozakowi i dajmy kredyt zaufania D. Mioduskiemu...

Pisałem też od kilku m-cy, iż pieniądze lubią ciszę i te "milczenie" w temacie transferów jest pewnego rodzaju zasłoną dymną D.Mioduskiego...

Teraz mam poniekąd dużą satysfakcję, bo święcie wierzyłem w tzw. "NOWE i LEPSZE" i to wszystko przewidziałem... Jak sam widzisz, przez ostatnie 4 dni wiele się już wydarzyło i wiem, iż na dniach będzie jeszcze ciekawiej...:)))

A tamtym wszystkim napinaczom-krzykaczom polecam na głowę kubeł zimnej wody i więcej zaufania do właściciela Naszego Ukochanego K(L)ubu... Tak samo jak wszystkim obrońcom BL i Magica polecam odrobinę samokrytyki i pokory w kwestii złych osądów wobec Romeo Jozaka... Pozdro (L)

CWKSiak - 06.01.2018 15:58:16, *.centertel.pl

Wszyscy narzekamy na dupoklasę, a jak jej nie ma to tęsknimy, ciekawe zjawisko...
Nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć nowych w akcji, mam nadzieje, ze nowe transfery odpalą.
Najlepszego w Nowym Roku!

Sawo - 06.01.2018 16:05:03, *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno jeszcze sa po wstepnych rozmowach z Borkiem Dockalem.

kermit - 06.01.2018 16:12:18, *.centertel.pl

William Remy wylądował właśnie na Okęciu.

powiślak - 06.01.2018 16:23:54, *.centertel.pl

Nigdy nie zrozumiem myśli szkoleniowej polskich klubów które ściągają i sciagają na potęgę.juz mniejsza o to czy szrot czy nie.przeciez ci co są dobzi to po sezonie już znikają gdzieś gdzie lepiej płacą.Czemu ma służyć ta polityka?? Niby chcemy LM a nie możemy ustabilizować kadry.Przypomne że w kraju 40milionowym są piłkarze o wiele tańsi tacy którym się za granicę tak nie spieszy.Z takimi byliśmy w ćwierćfinale LM..tylko trzeba chcieć.

@@rek - 06.01.2018 16:31:17, *.centertel.pl

Jeszcze nie wyszli na trening a Ty już się mądrzysz.jakby Jozak zdobył już teraz mistrzostwo nie mówiąc już o pucharach.pol składu nowego.pozyjemy zobaczymy czy wspaniały trener ich ze sobą zdąży zgrać.bo na razie to do niego nie ma co się przywiązywać tak jak Ty


Darek - 06.01.2018 16:57:53, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Powodzenia.Zdrowia zycze i duzo wygranych meczow.Na chwale,naszej Legii.
Za pol roku wystawimy ocene plus lub minus.Oby to byl plus.

mietek - 06.01.2018 16:59:05, *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Frodo Bagginsa - rewelacyjne :))) A najśmieszniejsze jest to, że dwa ostatnie mecze wygrali, więc ich trener wcale nie musi mieć chęci do zmian w składzie :)

@Sawo: A stać nas na Bastiana?

Myślący inaczej - 06.01.2018 17:03:22, *.centertel.pl

Broź lepszy

@rek do Sawo - 06.01.2018 17:22:24, *.dynamic.chello.pl

Tematu Bastiana Schweinsteigera przy Ł3 nie słyszałem... Słyszałem jednak luźną plotkę twitterową o Niko, iż polecał mu (L)egię... Ale to tylko chyba luźny żart... BS wg TM to 3 mln... I jeśli wróci do Europy, to chyba tylko do Bundesligi... Pozdro (L)

Sawo - 06.01.2018 17:22:34, *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@mietek

Nie wiem. Sadze ze skoro Partizana Belgrad stac ( podobno bardzo zaawansowane negocjacje ) to nas tez.

Problem w tym ze zona Bastiana pochodzi z Belgradu i rzekomo to mialoby go przekonac do gry tam.
Ja bym mu przedstawil Legie i Warszawe jako miejsce w ktorym grajac mialby blisko do Monachium okolo 1000km i do Belgradu okolo 1200km. Taki zawodnik to bylby hit nad hitami. Transfer 100(L)ecia.

Krzeszczu - 06.01.2018 18:02:35, *.cust.bredband2.com

@ @rek: co do tych pytan o to kto u nas gra to jedno. Ale bron Boze zeby ktorykolwiek z nowych i potencjalnych pilkarzy zapytal jakich mamy psychologow i dlaczego kazdy z ogolona glowa albo w, hmmmm, czapce :-)))))

mietek - 06.01.2018 18:02:47, *.internetia.net.pl

@Sawo: W sumie, czemu nie? Polska liga tak samo dobra na emeryturę jak serbska.

Peru do Rek - 06.01.2018 18:45:22, *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie umniejszaj działalności Żewłakowa to jakby nie On sprowadził Nikolica , Prijovica, Vadisa Hamiego i wielu innych. Zdobył kilka MP dla Nas.

Krzeszczu - 06.01.2018 19:36:50, *.cust.bredband2.com

@ Peru: Saddamow, Sulejmanow, Dr Albanow i mnostwo iinych "Gwiazd" za friko z afriko czy innych galaktyk tez. Wiec odpusc troche.
@rek ma racje.

Peru do Krzeszczu - 06.01.2018 20:45:49, *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na razie to zobaczymy co wypali a co nie, a 4 mistrze na 5 lat i LM to fakty i ja jestem zadowolony ze zmian ale nie zgadzam się z piętnowaniem pracy Ż. Moje zdanie nie narzucam.

Sebo(L) - 06.01.2018 22:24:02, *.slupsk.vectranet.pl

@powiślak Ty sobie żartujesz prawda?! w ćwierćfinale LM byliśmy,chwila...22 lata temu! A 26 lat temu to nawet w półfinale PZP!!! i wszystko to tylko i wyłącznie w krajowym składzie ;) sęk w tym,że przez te prawie 30 lat Europa uciekła nam daleko do przodu i w krajowym składzie,to my możemy mieć trudności z utrzymaniem się w E-lkapie, więc o czym Ty piszesz?!!

@rek do Peru - 06.01.2018 22:26:22, *.dynamic.chello.pl

Kolego, pamięć ludzka jest zawodna, tak więc poprawię i twoją pamięć, jeśli pozwolisz... Otóż BBŻ nie mieli ŻADNEGO (!!!) udziału w sprowadzeniu Prijovica czy też Vadisa do (L)egii...!!!

Primo:
Prijović trafił do Polski w lipcu 2015 roku. (L)egia zapłaciła za niego 320 tysięcy euro, a pieniądze na transfer z tureckiego Bolusporu pochodziły z funduszu zewnętrznych inwestorów, którzy to pomogli (L)egii poprzez swoje osobiste kontakty sprowadzić Szwajcara do Polski...

Secundo:
Jeśli zaś chodzi o VOO, to osobiście namówił go, a tym samym sprowadził VOO do (L)egii sam trener - Besnik Hasi

Gdzie tutaj zatem widzisz jakąkolwiek rolę i "ciężką pracę" BŻŻ...??? No chyba że masz na myśli ich ciężką pracę przy pstrykaniu wspólnych fotek podczas prezentacji na płycie boiska...:))) Pozdro (L)

Peru - 07.01.2018 00:33:59, *.dynamic.chello.pl

4 na 5 i nie ma tematu , bez jego akceptacji by ich nie było . Jak teraz zdobędą to ta polemika będzie rdzy warta.

Peru do Rek - 07.01.2018 00:39:28, *.dynamic.chello.pl

My się cieszymy , pyry też się cieszą bo wg nich ścigamy szrot z zagranicy i kto będzie miał rację zobaczymy na końcu

@rek do Peru - 07.01.2018 09:44:02, *.dynamic.chello.pl

Pożyjemy zobaczymy, jak mawiam często... A pyry już mają zatwardzenie, bo doskonale wiedzą, iż te nasze transfery szybciej zatrybią pod ręką Jozaka, niż ta ich wcześniejsza zbieranina pod ręką Bielicy... Pozdro (L)

No i dobra - 07.01.2018 13:01:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wesoły styczeń , okej . Teraz ćwiczyć i naprzód .

Kipkorir - 07.01.2018 18:51:28, *.static.chello.pl

Brawo! W końcu ktoś myśli o obronie. Ciekawe co teraz zrobi Jędza? Weźmie się do roboty, czy wybierze emeryturę w Turcji lub Grecji?