Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 3 stycznia 2018 r. godz. 20:47

Koszykówka: Rosa Radom 94-72 Legia Warszawa

Woytek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Rosą Radom 72-94. Wyniki kwart: 18-21, 20-12, 36-16, 20-23. Legioniści ponieśli 15. porażkę z rzędu i pozostają jedynym zespołem bez wygranej w tym sezonie. W Radomiu Legię dopingowało kilkudziesięciu kibiców z Warszawy. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

W Radomiu powtórzył się scenariusz, który dobrze znamy z ostatnich spotkań. "Wojskowi" zaczęli dobrze i po pierwszej kwarcie prowadzili 21-18. Do połowy drugiej utrzymywali tę nieznaczną przewagę, ale w końcówce do ataku ruszyli gospodarze i do szatni schodzili prowadząc 5 punktami.



Trzecia kwarta to prawdziwy pogrom w wykonaniu Rosy. Gospodarze rzucili aż 36 punktów, przy zaledwie 16 oczkach legionistów. Tym samym nie pozostawili złudzeń, do kogo trafią w środę dwa punkty. W ostatnich dziesięciu minutach trwała już zwykła wymiana ciosów - kwarta zakończyła się wynikiem 23-20 dla Legii.


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (46)

DzieńJAKcodzien, 03.01.2018 20:48:37 - *.dynamic.chello.pl

K_O_L_E_J_N_A = K_O_M_P_R_O_M_I_T_A_C_J_A

zorro, 03.01.2018 20:56:38 - *.dynamic.chello.pl

A tak liczyłem na Dobrą Zmianę w 2018 r..........
jest b.przykro.....ciemność widzę....

kabaretu ciag dalszy , 03.01.2018 20:59:52 - *.dynamic.chello.pl

nic nowego....smiech przez lzy

pol, 03.01.2018 21:17:59 - *.dynamic.chello.pl

Który idiota jest prezesem tej sekcji.
Kto sprowadził tych trenerów i pseudo koszykarzy???
Hańbią nas

Bysior xxL, 03.01.2018 21:19:26 - *.dynamic.chello.pl

Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie!!!

Julka z Jadwisina , 03.01.2018 21:55:20 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Tylko liście pomogą .... Oficjalnie po liściu każdemu na 2018 rok niech zaczną walczyć ! Pajace

Legionista80, 03.01.2018 21:57:40 - *.play-internet.pl

Tu trzeba dzwonić nie trenować

kosz, 03.01.2018 22:03:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wstyd, statystyki wyglądają fatalnie w tym meczu i chuk że przegraliśmy deskę , my dziś i w większości meczów gramy bez ławki , dziś nasi rezerwowi rzucili 17 punktów... tu nie ma żadnej taktyki żadnych zagrywek nasza gra opiera się na bezsensownym kozłowaniu przez 17 sek zazwyczaj zawodnika z nr 25 zasłonie i rzucie i albo wpadnie albo nie. 0 gry 1 na 1 a to co zrobili z nami w 3 kwarcie pokazuje, że do PLK jeszcze nam daleko , mam tylko nadzieję ze jakimś cudem się utrzymamy bo zawodnicy zagraniczni mało nie kosztują i pieniądze pompowane w kosza póki co idą na marne.

Edd, 03.01.2018 22:06:04 - *.94.mad-net.pl

Wszyscy wiedzieliśmy że nie będzie łatwo ale to jest kompromitacja

Keski, 03.01.2018 22:12:51 - *.centertel.pl

Teraz to juz jest pozamiatane. Przewidywalem, ze na poczatku beda baty, przez pare kolejek, oswojenie z ligą, a pozniej walka o utrzymanie. Ale po 14 kolejkach, komplet porazek, to jest skandal. Nie wrozy nic dobrego nasprowadzanie szrotow, smiem twierdzic, ze niewielu z tych nowych ma ambicje. Inwestycja w ilosc nie jakosc. Fatalnie.

do pol, 03.01.2018 22:19:40 - *.dynamic.chello.pl

Prezesem sekcji jest R. Chabelski ale on nie ma tam nic do powiedzenie. Tą sekcją zarządza J. Jankowski z gamą "branżowych ekspertów" M. Kołowerzo i M. Widomskim - zmiana trenera, ktory miał zmienić oblicze gry, a kolejny mecz po jego wodza widac, ze zawodnicy po przerwie wychodza jak zbite psy - taka miała byc zmiana? Tam nie ma żadnego team spirit - a wrecz widac toksyczne relacje miedzy trenerem a zawodnikami. Nowe transfery to nieporozumienie i biorac pod uwage ktorymi zawodnikami w kolejce byli skoro wczesniej byla mowa, ze 4 odmowilo? Taki mamy efekt rzadow JJ drużyną sportową - bez pomysłu.

kowaL, 03.01.2018 22:28:47 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Hahahahha po co oni w ogóle awansowali????!!!! Po to żeby być pośmiewiskiem całej Polski????!!!!!

jogi, 03.01.2018 22:47:22 - *.dynamic.chello.pl

Twórcą ODRODEZENIA POTEGI koszykarskiej LEGII
był P.ROMAN PODOBAS.Panie Romanie niech Pan wraca i na drodze rewolucji/choćby krwawej/ przejmie władzę i jedziemy
od początku..... Z panem cała ŻYLETA I .....cała reszta..CZEKAMY...!!!!!!

Gasior, 03.01.2018 22:57:14 - *.w90-41.abo.wanadoo.fr

Adam Linowski 2, Grzegorz Kukiełka* 0, Michał Aleksandrowicz 0, Kamil Sulima

Tych Panow w tym klubie nie powinno byc.........

Tyty, 03.01.2018 23:02:26 - *.play-internet.pl

Upadek potęgi!

do pol, 03.01.2018 23:06:08 - *.lukman.pl

Prezesem jest p. Chabelski, koszykarski odpowiednik Brychczego to może szacunku trochę gamoniu!!!!!!!!!

obserwator, 03.01.2018 23:14:33 - *.centertel.pl

do Gasior - tu wystarczy tylko że na zbity pysk pójdzie Spasev

Sebek MOCNO LEGIA, 03.01.2018 23:30:40 - *.dynamic.chello.pl

Nie mogliby sprowadzić Gortata, coś ostatnio narzekał na grę w Waszyngtonie, także mógłby być do wyjencia.

Yu, 04.01.2018 00:13:18 - *.warszawa.vectranet.pl

Polscy zawodnicy to jakość pierwszej ligi. Oddają sobie piłkę mimo czystych pozycji do rzutu jak gorący kartofel. Ataki jakieś bez pomysłu, na aferę a nóż coś wpadnie. Beane z Mikaelsonem sami tego nie pociągną. Smutno to wygląda.

Karzeł, 04.01.2018 01:16:36 - *.centertel.pl

Dziura wy pseudokibice.. Z Legią jest się na dobre i na złe.. jak Wam nie pasuje, że drużyna jest w kryzysie to kibicujcie srealowi albo innej barcwelonie.. Najwyżej znowu zagrają w pierwszej lidze i tam będą znów wygrywać, taki jest sport, którego wy nigdy nie pojmiecie bo jesteście mocni jedynie w internecie!
Legia albo śmierć! Zawsze do końca!

Do Tyty, 04.01.2018 04:32:40 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Czego? Najpierw trzeba być tą potęgą

Cch do gasior, 04.01.2018 06:50:11 - *.dynamic.mm.pl

Nie powinno to byc tego Walla, obcokrajowiec rzucajacy 2 pkt ..

J23, 04.01.2018 07:27:15 - *.dynamic.chello.pl

Domagają dziś się liści koszykarscy Legioniści! Buahahaha

L , 04.01.2018 08:34:51 - *.axadirect.pl

Wy sie je...ijcie w łeb , chłopaki gorszym składem awansowali do PLK !!!!! niestety pewnych swoich granic nie przeskoczysz .

cosiek, 04.01.2018 09:35:09 - *.dynamic.chello.pl

wypowiedz trenera po meczu to jakas kpina, nieustająco same deklaracje, ktore nijak sie maja do efektow na boisku. #SpasevOut

Marcin, 04.01.2018 09:41:03 - *.53

Pan JJ stoi przed nielada wyzwaniem. Kiedyś przed laty udzielił wsparcia finansowego Stowarzyszeniu Zieloni Kanonierzy, ale jak widać po trupach do celu dążył do pełni władzy w sekcji.
Teraz takową władzę posiada.
Spadek drużyny zaledwie po roku w PLK to będzie tylko i wyłącznie jego wina.
Lepiej dla Nas wszystkich sympatyków Sekcji Koszykówki jeśli wymyśli coś co pomoże uniknąć degradacji.
W przeciwnym wypadku, dla wspólnego dobra powinien zniknąć ze struktur organizacyjnych Legii Warszawa.

x, 04.01.2018 10:26:21 - *.90

Można zamknąć te druzynę, szkoda tych pieniedzy jakie tam sa wydawane

do Karzeł, 04.01.2018 11:51:53 - *.centertel.pl

ile Ty masz lat koleżko i co wciągasz? Napisz proszę...

tutu, 04.01.2018 12:19:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla kierującego faktycznie sekcją koszykówki p.Jarosława Jankowskiego koszykówka była szczeblem kariery w Legii.Zaczął jako sponsor,po awansie do I ligi wykolegował poprzedników ,potem "pomógł "z Lesnym,teraz jest w zarządzie Legii.A co z koszem? Najgorsze dla niego to to że coraz więcej ludzi widzi jaka patologia jest w koszu.Niestety nie da się teraz zwalić na kogokolwiek tego wstydu .

Jacek, 04.01.2018 13:57:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

W pełni popieram pana Marcina i tutu. Pan JJ to zwykły karierowicz z cyklu po trupach do celu. Jego plan na wykolegowanie wszystkich chyba nie wypali bo jak dotąd to sam sobie strzela w kolano. Kolejne porażki to nie jest efekt beznadziejnych zawodników i decyzji zarządu tylko katastrofalnych decyzji p. JJ począwszy od zwolnienia trenera Piotra Bakuna nie dając mu zawodników takich jakich chciał w ramach budżetu. I to był jego początek planu na osiągnięcie władzy absolutnej w Legii koszykarskiej. Chciał to załatwić w białych rękawiczkach zwalając wszystko na zarząd. Może lepiej zostawić PLK i zacząć od nowa w I lidze bez JJ i jego świetnego trenera i doradców koszykarskich.

Kibic (L), 04.01.2018 16:24:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Niech ten bałkanista Spasev SPASUJE i wyp....la z funkcji trenera. A co do Pana Chabelskiego to może i jest prezesem, ale chyba tylko na papierze. Niestety jego zasługi NIE GRAJĄ.

Kibic (L)->PROPONUJE zawodnikom...., 04.01.2018 16:30:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Wy już tak ciągnijcie do KOŃCA PLK to przejdziecie do historii rozgrywek przynajmniej jako drużyna, która nie wygrała żadnego meczu. To też jest jakiś ewenement w historii PLK no i klubu/Sekcji (L) koszykówka.
A fanatykom z koszykarskiej Żylety, proponuję przestać śpiewać, że "mistrzem Polski jest Legia", bo to NIE TEN ADRES.

bee, 04.01.2018 19:12:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja dalej wierze ,że zła passa się odwróci. 07.01 nareszcie na żywo będę mógł obejrzeć Legię.
Zawodnikom- przede wszystkim im należy sie od kibiców wsparcie.Pomyślcie jak oni się czuja schodząc po raz kolejny pokonani. Nie trzeba im wymyślać . Oni sami muszą sie otrząsnąć , uwierzyć w siebie. Na pewno mogą wygrać! Ja wierzę. Żasługi Pana Chabelskiego nie grają , ale On jest cały czas z drużyną - na dobre i na złe.

look, 04.01.2018 19:25:37 - *.dynamic.chello.pl

Widze ze na forum coraz czesciej sie pojawiaja własciwe komentarze o zarzadzie. I nie bedzie tego co tupnie noga i poustawia działaczy bo takiego niema.JJ poszedł do piłki nożnej bo taki miał cel a na charakterystyce sportu jakim jest koszykówka to sie słabo zna co bardzo dobrze widac.wykosił ludzi z sercem do kosza a sam go raczej nie ma. I dalej trwa ta zabawa kosztem wiernych kibiców ktorzy zaczynaja sie mocno wkurzac.Nie zle sie zapedzili w kozi róg bo co tu zrobic?okienko transferowe sie kiedys skonczy .i pozniej moze byc kleska.Moze trzeba powtórzyc manewr z trenerami jak było ze Spychała.Bakun na I renera.

Do be, 04.01.2018 20:38:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Tu i wygrana nic nie da, skora tracimy kilka punktów do przedostatniej drużyny. Trzeba by było wygrać serię spotkań.

cezary_1958, 04.01.2018 23:36:25 - *.dynamic.chello.pl

W Rosie 60 punktów rzucili cudzoziemcy i to oni decydują o obliczu drużyny.

bee, 05.01.2018 09:12:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wygrają serię spotkań. Legia to Legia !!!

do. bee Kibic (L), 05.01.2018 15:41:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby tak było.

Legia pro, 05.01.2018 17:44:02 - *.dynamic.chello.pl

Przeszliśmy już do historii polskiej koszykówki- 15 mecz przegrany z rzędu, możnaby powiedzieć "nie graj jak Legia" - nowe przysłowie koszykarskie. A całemu zarządowi po tym sezonie sugerowałbym poddanie się do dymisji, jeśli spdniemy do pierwszej ligi. Wiadomo, że wasi koledzy z rady nadzorczej (od JJ ) was nie wywalą, to miejcie honor zrobić to sami. Zmarnowaliscie szanse, zaufało wam wiele firm za którymi poszły umowy sponsorskie i kasa jak na budżet też nie mała. Nawet już najwięksi fajni nie są zainteresowani oglądaniem porażek, a te wasze promocje cenowe na bilety to dowód tego, że jesteście świadomi tego. Amatorka... Kaska się skończy to i III liga zawita do Warszawy za 4-5 lat.

do Legia pro.....Kibic (L), 05.01.2018 19:07:48 - *.static.ip.netia.com.pl

Po pierwsze - nie poddanie, a podanie się do dymisji. Po drugie - kiedy by się podali do dymisji to by nie dostali ODPRAW, bo na pewno takie mają zapisane w kontrakcie. Najgorsze jest to, że może BIORĄ niemałe pieniądze. Jeżeli tak jest to biorą je ZA NIC.

do Legia pro, 05.01.2018 19:35:38 - *.dynamic.chello.pl

W tym przypadku to nie Zarząd kieruje sekcją tylko Rada Nadzorcza, a w zasadzie jej przewodniczący JJ. To co mamy to efekt jego decyzji, które podejmuje pod wpływem swoich "doradców" M. Kołowerzo i M. Widomskiego

Ciekawy, 05.01.2018 20:24:21 - *.static.ip.netia.com.pl

Jaki % udziałów w Sekcji Koszykarskiej ma JJ ?

legia pro, 05.01.2018 22:49:39 - *.dynamic.chello.pl

Z tego co było kiedyś pisane na łamach chyba sportowychfaktów, to 20 % maja stowarzyszenie zielonych kanonierów a reszta jest w posiadaniu piłkarskiej legii

do Legia pro, 06.01.2018 11:21:29 - *.static.ip.netia.com.pl

I trzeba to. zminić. Z budżetu LEGII(całej oddzielić 25% dla Sekcji koszykówki, bez wtrącania się do niej JJ. Przecież może powstać np. "Spółka córka". I wtedy. powołać jej Zarząd. Tylko kogo do niego ?

kontroler_biletow, 06.01.2018 12:36:32 - *.dynamic.chello.pl

dopóki piłka w grze
wszystko może zdażyć się

Kibic (L) -> PROPOZYCJA, 06.01.2018 14:03:20 - *.static.ip.netia.com.pl

A może WYZERUJMY wszystkie anse do koszykarzy i od 07.01.2018 r. DAJMY im OSTATNIĄ szansę NA POPRAWĘ. Jesli nadal nic się nie zmieni, no to trzeba będzie w jakiś sposób ich "pobudzić". Na pewno taki sposób lub sposoby się znajdą.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.