REKLAMA

Kibice Legii przekazali dary dzieciom

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed jednym z grudniowych meczów przy Łazienkowskiej, fani Legii przeprowadzili zbiórkę przedmiotów dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Grudziądzu. Placówka została zalana i miała problemy z organizacją potrzebnych artykułów szkolnych dla swoich uczniów. Z pomocą pospieszyli kibice Legii.

Oprócz przedmiotów zebranych przy Łazienkowskiej Dobrzy Ludzie przekazali część rzeczy papierniczych zebranych na ślubie Magdy i Piotra, właśnie z myślą o potrzebujących dzieciach, a także dodatkowo kalendarze i szaliki.

Trzy dni przed Wigilią do Grudziądza udała się grupa Oldskull i przekazała dodatkowe akcesoria oraz słodycze. Organizatorzy akcji dziękują również za wsparcie akcji legijnym FC z Grudziądza i Rypina.

Z kolei Pomorscy Legioniści wsparli artykułami spożywczymi (słodycze, owoce, napoje, herbaty) dwie Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze na terenie województwa pomorskiego. Podopieczni jednej z placówek otrzymali również prezenty w postaci pluszaków, gier planszowych oraz puzzli. Ponadto jedna z wychowanek trenująca piłkę nożną otrzymała kompletny strój piłkarski. Kolejną taką akcję kibice planują Święta Wielkanocne.

fot. Pomorscy Legioniści

Akcja w Grudziądzu:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Wojtas - 03.01.2018 / 18:25, *..44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
oLaf - 03.01.2018 / 14:25, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

super!!! fajna akcja!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 03.01.2018 / 14:13, *..253

Brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.