Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva jest byłym reprezentantem Chorwacji - fot. hns-cff.hr
Eduardo da Silva jest byłym reprezentantem Chorwacji - fot. hns-cff.hr
Środa, 3 stycznia 2018 r. godz. 15:09

Eduardo przejdzie testy medyczne

Wiśnia, źródło: legia.com

Brazylijczyk z chorwackim paszportem - Eduardo da Silva - przyleciał w środę do Warszawy i niebawem przejdzie testy medyczne przed transferem do Legii. Jeżeli wypadną one pomyślnie to doświadczony napastnik złoży podpis pod kontraktem.

- Jednym z naszych głównych celów cały czas pozostaje odmłodzenie kadry Legii ale Eduardo to gracz światowego formatu, który może wnieść do drużyny olbrzymie doświadczenie i jakość. Bardzo przyda nam się jego wyjątkowa mentalność i charakter - zwycięzcy, profesjonalisty i gracza, przy którym rozwijać się będą inni, w szczególności zawodnicy młodzi. Połączenie młodości, z doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami pozwoli nie tylko budować drużynę ale również zwyciężać i zdobywać puchary, a tego oczekuje się od Legii - powiedział Ivan Kepcija, dyrektor techniczny Legii Warszawa, na łamach oficjalnej strony warszawskiego klubu.

Eduardo jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. W tym roku skończy 35 lat, ale jednak znajdzie się prawdopodobnie dla niego miejsce w kadrze Legii. - Owszem, widzę w Legii miejsce dla piłkarzy ponad 30-letnich, ale to bardziej na zasadzie powrotów. Ktoś od nas poszedł w świat, pograł i na koniec chce wrócić. Wtedy tak - mówił jakiś czas temu Dariusz Mioduski.

O karierze Eduardo pisaliśmy tutaj




przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (128)

Kuba, 03.01.2018 15:16:46 - *.135

Robi się coraz ciekawiej... :) Jeszcze tylko Vesovic i będzie mega :D

marcin, 03.01.2018 15:17:22 - *.53

Prezes DM sprawia wrażenie niespójnego, niekonsekwentnego i podatnego na wpływ innych. Jeśli wszystko to będzie ze skutkiem dla Legii to OK...

Kondi1916, 03.01.2018 15:18:55 - *.10-1.cable.virginm.net

Przestańcie płakać tylko poczekajcie co nam da ten transfer.

japończyk, 03.01.2018 15:20:39 - *.adsl.inetia.pl

Jako taka dodatkowa niespodzianka to może być ale Legia potrzebuje jeszcze jakiegoś perspektywicznego napastnika na najbliższe lata

Rychu, 03.01.2018 15:21:05 - *.warszawa.vectranet.pl

Transfer hitowy jak na polskie warunki. Oby doszedł do skutku. Eduardo może ma już prawie 35 lat ale na pewno wniesie dużo doświadczenia do drużyny. Poza tym koleś ma pewnie umiejętności nadal przewyższające grajków z e-klapy. Oby mu zdrowie dopisało to jeszcze będziemy mieć z niego dużo radości :-)

japończyk, 03.01.2018 15:31:55 - *.adsl.inetia.pl

Wiadomo,że to to tylko na rok czy półtora roku jak zdrowie pozwoli.Będzie taką maskotką i wzmocni szatnię no i czasem jakiegoś gola strzeli i tyle.Fajnie:)

mc, 03.01.2018 15:33:29 - *.11

Co wy ludzie gadacie?! Przychodzi do nas zawodnik grający przez kilka lat na światowym poziomie. W naszej ekstraklasie będzie błyszczał, nie zależnie od tego czy ma 35 czy 40 lat.

grzesiek, 03.01.2018 15:34:52 - *.centertel.pl

Super transfer !!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Sebo(L), 03.01.2018 15:35:27 - *.slupsk.vectranet.pl

Czy w obecnych czasach 35 lat to już wiek emerycki? Nie sądzę. Wszystko uzależnione jest od trybu życia. Jeden w wieku 35 lat będzie totalnym wrakiem inny z kolei będzie rozkwitał. Jeśli Silva prowadził sportowy tryb życia bez problemu może grać jeszcze 3 sezony na wysokim poziomie. Nie wiem jednak jak potworna kontuzja za czasów gry w Arsenalu wpłynęła na jego rozwój sportowy i psychiczny ale skoro gra dalej to znaczy,że nie ma tragedii i trzeba wierzyć,że wprowadzi w ofensywie Legii spore ożywienie. Kiedyś jak przychodził Ljuboja,który był chyba wówczas rok młodszy od Silvy wszyscy łapali się za głowę,że "dziadek", że trudny charakter,że najlepsze lata ma za sobą a okazało się później,że trudno było sobie wyobrazić skład bez Ljubo. Oby w tym przypadku było podobnie.

wawa, 03.01.2018 15:35:45 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

To chyba jakiś żart!?

Krzeszczu, 03.01.2018 15:36:46 - *.cust.bredband2.com

Ja pi***le, kolejny emeryt... Pszeszedl testy medyczne, ale Gruba Berta tez je przeszla. A pozniej nawet nie zdazyl sie odchudzic a kontuzja za kontuzja.
To samo bedzie tutaj.
Masakra jakas, robi sie po prostu Dom Spokojnej Starosci, zupelnie jak do niedawna Bolton Wanderers.

Mamy juz i tak stary sklad i w imie odmladzania sprowadzamy, tak jest, kolejnego emeryta. Takie transfery to po prostu wp**du. Zalamany jestem totalnie tym newsem. Parodia.

Wąski jestem, 03.01.2018 15:40:20 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

No to teraz tylko rączki do Bozi składać, żeby zdrówko mu pozwoliło pograć dla nas.

Przemo Socho, 03.01.2018 15:42:27 - *.adsl.inetia.pl

Danijel Ljuboja tez mial swoje lata a zmiatal cala ta ekstraklape...Polacy maja mentalność marudzenia i tak zostanie...

BIE(L)ANY, 03.01.2018 15:43:36 - *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem zgaśnie zanim zdąży zabłysnąć... obym się mylił.

Roma, 03.01.2018 15:48:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jest już w takim wieku ( piłkarsko ), że przy intensywnym treningu i grze zaraz złapie kontuzję. No ale nazwisko, umiejętności i doświadczenie - jest czym zaimponować.

imchotep, 03.01.2018 15:50:01 - *.fttx.telefonserwis.pl

@Krzeszczu
zgadzam się w 100% z Tobą. To jakaś paranoja. Całkiem niedawno prezes głosił wszem i wobec że Legia młodzieżą ma stać. Tymczasem 35-letni grajek który w dodatku najlepsze lata ma za sobą.... Dziwne że szkoda było dołożyć kasy Guilherme, który jest sprawdzony i jakość już pokazał. Jeszcze jedna ważna sprawa - popatrzcie sobie na to kto jest w rubryce "przyjdą" - nie ma ANI JEDNEGO POLAKA!!!!!!. Czy to nie zaczyna pachnieć - oczywiście zachowując proporcję - niegdysiejszą Pogonią gdzie było 2 Polaków a potem tylko Brazylijczycy. Czy tacy "najemnicy" będą za Legię umierać?? Po co takie opowieści Moduskiego o odmładzaniu kadry?? Czy w Polsce nie ma zawodników w których warto zainwestować??
Mioduski to kompletny dyletant a LEgia to jego kolejna korporacja......

Kruszankin, 03.01.2018 15:51:12 - *.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spokojnie do 40tki moze rozklepywac te ekstraklape. Jesli prowadzi sie jak np. Maldini

ŁKS ŁÓDŹ, 03.01.2018 15:52:12 - *.ksiezyc.pl

Do wszystkich płaczków... Okienko dopiero sie zaczyna, przychodzi gracz wyceniony na 2 mln E, do tego Eduardo 1.5 mln E i myślę że mimo wieku pokaże na co go stać. Ma przyjść kolejny Vesović 1,5 mln i obrońca tak samo wyceniony na 1,5 mln... Czy kiedy kolwiek było takie okienko w Legii? Raczej przychodzili no na me co najwyżej za 300 400 tyś E. Spójrzcie na ligę turecką jak dzięki sprowadzaniu graczy z nazwiskiem w podobnym wieku do Eduardo poszła do przodu, spójrzcie na Darjo Srna z Szachtara tak samo 35 lat

do Przemo Socho, 03.01.2018 15:56:12 - *.sodexhopass.pl

tak kolego masz rację ale Danijel jak przychodził miał 32 lata. Jakby Silva miał tyle to skakałbym z radości.

Cch, 03.01.2018 16:00:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do wszystkich piszacych ze bedzie zamiatal nasza ekstraklase: k***a, moze i bedzie, ale nie zauwazyliscie ze nasza lotto ekstraklasa jest b. slaba?! Wrecz tragiczna?! Tu trzeba transferow na co najmniej Lige Europy!!!!!!!!!!!!!!! Jak chcecie tranferow tylko na ekstraklase to pozniej nie oczekujcie gry w pucharach, tak jak w tym sezonie.
Ps piaty raz czytam ze Berto z nadwaga zdal testy medyczne.. toz to rece opadaja.. oni tam sprawdzaja czy gosciu nie ma problemow z sercem, stawami, kontuzjami itd a nie z tluszczem na brzuchu! Vadis tez byl gruby i co?? I byl takim kotem, ze juz w zyciu takiego nie zobaczymy w Legii

Ali, 03.01.2018 16:00:08 - *.134

nie wierze już w ani jedno słowo pudla. jednego dnia to drugiego co innego.

ras4, 03.01.2018 16:02:01 - *.stargard.vectranet.pl

jeżeli oddadzą Sadiku, będzie to SABOTAŻ w najczystrzej postaci ...
Sadiku nie dostał prawdziwej szansy by pokazać jaki ma potencjał ...... gra bez skrzydłowych do tego w większości końcówki to pomyłka ....

BaRtek, 03.01.2018 16:03:41 - *.dynamic.mm.pl

Kuźwa no nie wierzę w Wasze komentarze.... Pamiętacie jak było z Ljuboja? Też że stary, nie potrzebny a później wszyscy po nim płakali. Odmłodzenie kadry - jak najbardziej tak, ale piłkarz takiego formatu jest nam potrzebny!!! Od czasów Daniela nie było takiej gwiazdy w PL lidze. Ma swoje lata ale myślę że da nam dużo radości

Fan, 03.01.2018 16:05:34 - *.centertel.pl

Ja czytam płaczków tobtez płakać mi się chce przytoczę tylko jednego grajka gdzie był tez lament i skowyt Daniel Ljuboja a później co było ... Placz i skowyt bo kończy karierę ile dał nam uciechy i zadowolenia. Eduardo powodzenia i pamiętaj tylko o jednym Legia to nie Arsenal .... tutaj nikt nie dopuszcza mysi aby być ciagle tym Czwartym !

Rafał, 03.01.2018 16:08:23 - *.254

Jak ktoś umie grać w piłkę to nawet gdy go zbudzą o drugiej w nocy zagra i strzeli.Wazne by był głodny sukcesów,bramek i omijały go urazy a będzie git! I moze w koncu więcej osób na Ł3 się pojawi:):):)

grzesiek do Krzeszczu, 03.01.2018 16:14:56 - *.centertel.pl

Krzeszczu proszę wyluzuj. Spójrz na CV tego eduardo i stwierdź sam czy jakby on miał 25 bądź nawet 30 lat to czy by Legię stać było na niego ?

SuperSamiec, 03.01.2018 16:17:05 - *.internetia.net.pl

panowie to jest EKSTRAKLASA
tu by jeszcze Ronaldinho(38)pograł czy taki Szewczenko(41)
dajmy szanse naszemu mlodziakowi
dla porownania
Brożek (34) co to za zawodnik gwiazda Wisły nic wiecej
Angulo (34) jednosezonowiec
Paixão (34) bez komentarza
Robak (35) rówiesnik Eduardo bez porownania
mozna tego wymieniac

sebo, 03.01.2018 16:17:55 - *.itsa.net.pl

Napastnik na wygranie MP i koniec, emerytura.

@rek, 03.01.2018 16:21:21 - *.dynamic.chello.pl

Ludziska, przestańcie narzekać na te transfery, iż sami Chorwaci, że za słabi, że staruszkowie... Pomyślcie teraz: a przy kim mają się nauczyć swego rzemiosła nasze "piłkarskie koty" typu Niezgoda, Żyro, Michalak, Turzyniecki czy Niezgoda..? Przy Kuchym czy Jodłowcu..? Nie sądzę...

Widać, iż Miodek z Romeo dobrze przegadali zimowy wstęp do rundy wiosennej (vide: transfery) i wiosną chcą zdecydowanie postawić na mieszankę rutyny z młodością... Czuję, iż to może wypalić... A i wizerunkowa (L)egia podskoczy na rynku marketingowym... Bo kto by nie zechciał przyjść teraz na mecz ligowy i kto by nie chciał kupić sobie koszulki meczowej (L)egii z nazwiskiem Eduardo da Silva...??? Co jak co, ale Darek Mioduski dobrze wie, jak kosić kasę... A i chyba z tymi "oszczędnościami" to też była zasłona dymna, bo jak widać, to kasę na konkretne transfery to ON ma...;))) Pozdro (L)

Bass, 03.01.2018 16:23:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie. O jakim "umieraniu za Legie" Wy mówicie? Jeżeli ktoś jest profesjonalistą i wie na czym polega zawód który wykonuje to nie musi mieć (L) w sercu. Wystarczy żeby rzetelnie wykonywał swoje obowiązki. No i nie został zagłaskany na dzień dobry kontraktem, bo to niestety obniża zaangażowanie.

mietek, 03.01.2018 16:29:01 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Oj, wiele trzeba było, żeby Cię wyciągnąć "zza kulis", Bracie :)

Wiesz, jeśli on ma spełnić rolę takiego nauczyciela, jakim był dla Radovicia Ljuboja, czy dla Komorowskiego Żewłakow, to na ten rok-półtora niech przyjdzie. Ale na zasadzie kontraktu 0,5+1 - czyli teraz do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok. Żeby uniknąć sytuacji jak z Saganem, który pod koniec już ewidentnie męczył siebie i zawsze mu przychylnych kibiców.

A z drugiej strony nie popadaj w rozpacz, bo jeszcze nic nie podpisał :) Może się okaże, że np. lewą nogę zostawił w Brazylii i testów nie przejdzie? :)))

@imchotep: Nie zaczyna pachnieć tamtą Pogonią, bo póki co mamy jeszcze sporo Polaków w składzie. A podobno (dzisiaj czytałem) jesteśmy poważnie zainteresowani Kurzawą z Górnika.

demo(L)ition, 03.01.2018 16:29:22 - *.tvk.torun.pl

Nie ma co marudzić na zaśkę o wieku Eduardo. Jeżeli nie ukrywa jakiegoś mankamentu (np. niedoleczony uraz, brak formy, ostatni udany mecz w połowie 2016r.) to spokojnie poradzi sobie z całą ekstraklapą jak długa i szeroka. Spójrzcie na wiek naszej chińskiej legendy Rado.

wojti, 03.01.2018 16:32:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Będzie taki jak Nikolić , zobaczycie

Aga, 03.01.2018 16:34:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spiewal w Zakopanym w sylwestra przeciez

nich, 03.01.2018 16:39:01 - *.dynamic.chello.pl

do krzeszczu-przeszedł a teraz nawijaj mądrości

@rek, 03.01.2018 16:40:09 - *.dynamic.chello.pl

Wiek 34 lata - Radovic (wiele m-cy bez gry)
Wiek 35 lat - Eduardo da Silva (wiele m-cy bez gry)

Pytanie: który z graczy ma więcej piłkarskich sukcesów i lepsze piłkarskie CV...???

Tak więc, jeśli obaj gracze bardzo dobrze i mądrze przepracują okres zimowy i te zimowe zgrupowanie, to idę o zakład, iż "pozamiatamy" tę naszą e-klapę... Nota bene taki Totti to chyba grał do 40-ki na przyzwoitym poziomie, o ile się nie mylę... Pozdro (L)

powiślak, 03.01.2018 16:41:48 - *.centertel.pl

Polskie harpagany zajadą go w pierwszym meczu i będziemy mieć kolejnego darmozjada do szpitala.no ale kto bogatemu zabroni

ADolf , 03.01.2018 16:48:33 - *.play-internet.pl

Boże jakie z was marudy, a od kogo maja sie uczyc młodzi od Kuchego?

Sawo, 03.01.2018 16:49:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jestem zdecydowanie na nie. Facet nie gral pol roku a przez ostatni rok strzelil jedna bramke i zaliczyl jedna asyste. Nasza liga jest slaba ale sadze ze obecna Legia rozjechala by wiekszosc klubow z tej skandalicznej ligi brazylijskiej. Skoro tam gosc byl ogorem to u nas tez bedzie. Obstawiam drugiego chukwu.

Ja prezes mowil o tej niespodziance po cichu marzylem o Vadisie. Zastanawialem sie rowniez czy przypadkiem Guilherme nie zmienil zdania. Za Vadisa poszedlbym do Czestochowy na kolanach z Guilherme ucieszylbym sie znacznie bardziej niz z tego zalosnego transferu.

Proponuje jeszcze Rivaldo Figo i Beckhama. Chodz oni akurat mogli by sobie poradzic nieco lepiej bo nie maja protezy nogi w przeciwienstwie do naszego Eduardo.

Obi, 03.01.2018 16:55:37 - *.dynamic.chello.pl

Super. Będzie jak Daniel!!!

Gizior, 03.01.2018 17:02:28 - *.128

Nie będzie jak chukwu bo to gość z ogromnym doświadczeniem i myślę że w naszej fatalnej lidze może wiele pokazać mimo wieku...

do Krzeszczu polonisty, 03.01.2018 17:03:30 - *.centertel.pl

pędź na K9 i u czarnuchów wylewaj gorzkie żale, nie da się czytać twojego bełkotu i malkontenctwa...

imchotep, 03.01.2018 17:12:45 - *.fttx.telefonserwis.pl

@mietek
Zakładając odejście Pazana i ewentualne przyjście Remy'ego oraz Le Talleca i Kurzawy a także Vesovica - wiem to tylko teoria, ale można nieco pospekulować.
Po dokonaniu tych transferów to teoretycznie - podkreślam teoretycznie - skład Legii może wyglądać następująco
MALARZ - Vesović, DĄBROWSKI, Remy(Le Tallec), Hlousek - Antolić, MĄCZYŃSKI(Moulin) - KURZAWA, Pasquato(Hamalainen), Hamalainen(KUCHARCZYK) - Eduardo(NIEZGODA)
To tylko teoria ale bardzo realna....Przypominają mi się czasy kiedy w Legii grało 3-4 obcokrajowców ale dobrej klasy i reszta Polaków. Wiem że czasy się zmieniają.....
To moje spostrzeżenie, ale trochę się obawiam o proporcje obcokrajowców do Polaków

E.S.K., 03.01.2018 17:15:26 - *.dynamic.chello.pl

Techniki się nie zapomina,brzuszek zgubi. To może być coś lepszego od Ljubo !!!Takiego CV jeszcze w naszej marnej lidze nie było !
@rek ma dużo racji - jeśli dobrze i mądrze przepracują okres przygotowawczy to możemy mieć dużo radości !

Juri, 03.01.2018 17:15:31 - *.ssp.dialog.net.pl

Nie wiem czy śmiać się ,czy płakać?

Krzeszczu, 03.01.2018 17:18:22 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: spoko kolego, ja tez mam za***biste cv, ale czy w moim wieku bralbym sie za zawodowy sport? No sorry, ale o czym my mowimy.... :-)

@ mietek: czolem Kolego! Skoro Taki Gruba Berta przeszedl testy to nie martw sie, ten Eduardo tez je przejdzie.
A swoja droga skoro my mamy nasze ambicje opierac na grajkach ktorzy maja 33, 35, 32, 37, 30 i 31 no to wybacz, ale na dluzsza mete nic z tego nie bedzie. A my zamiast solidnego klubu z ambicjami bedziemy ot takim schroniskiem ktory placi wysokie emerytury.
Czekam tylko na tych wielkich fanow tutaj ktorzy zaraz zaczna wolac o Berbatova, Drogbe, Van der Vaarta i innych yayow bananow :-)

@ do Krzeszczu polonisty, 03.01.2018 17:03:30 - *.centertel.pl: No to sie popisales blyskiem umyslu, inteligencja, a co najwazniejsze dowcipem. Jestes idealnym przykladem tezy Einsteina.

Tylko Legia, 03.01.2018 17:19:28 - *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przekocur!!!!

dino, 03.01.2018 17:20:37 - *.201

Krzeszczu kibicuje Tottenhamowi, stąd chyba ten komentarz :-)

Legionista, 03.01.2018 17:25:01 - *.226

Różnica między Ljubo, a Eduardo - Ljubo przychodził jak miał 33 lat, a Eduardo 35 ... Ljuboja nie miał takiej kontuzji co Eduardo... Ljuboja przed przyjściem do Legii grał, a Eduardo nie grał... Jestem jednak zadowolony z DM bo zaczął ryzykować, ale nie takiej zmiany oczekiwałem bo on nie pogra w Legii dłużej niż rok lub dwa lata, a nawet nie gwarantuje ilości bramek.

Roma, 03.01.2018 17:29:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@rek - z tą radością z kasy na transfery to bym jeszcze poczekał. Na razie : EdS - wolny zawodnik. Reszta to spekulacje, których jeszcze będzie wiele.

Adsw, 03.01.2018 17:30:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proszę mi przypomnieć jaki ostatnio Polak umierał za Legię który umiał kopnąć prosto piłkę? Spokojnie będą i Polacy i młodzi trzeba budować drużynę zrównoważoną no chyba nie myślicie, że zagramy juniorami z CLJ ? :)

Mat, 03.01.2018 17:33:36 - *.dynamic.chello.pl

Na Polskie warunki to super gracz pomimo wieku. Cristiano Ronaldo ma 33 lata i jakoś nikt w Realu nie płacze że to emeryt. Więc jeśli ten nie dozna kontuzji to bez wątpienia będzie gwiazdą ligi.

Legionista, 03.01.2018 17:40:18 - *.226

@rek, nie porównuj Eduardo do Rado!! Rado ma jakiś staż w Legii (11 lat) i wiele razy dawał nam radości (LM,LE,MP,PP i SP) oraz ma najwięcej meczów w Legii z obecnej kadry... Wiele razy naszą Legie ciągnął (za berga,skorży itp) i jest to jeden z najlepszych obcokrajowców w Legii oraz Ekstraklasy!
Eduardo nie ma stażu w Legii i nie ma formy na Legie oraz nie grał i był za słaby w Brazylii, a także jest emerytem... Bliżej mu to Czukwu niż Rado!!

mariano, 03.01.2018 17:44:08 - *.dynamic.chello.pl

KOZAK :)

Krzeszczu, 03.01.2018 17:46:14 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: spoko kolego, ja tez mam za***biste cv, ale czy w moim wieku bralbym sie za zawodowy sport? No sorry, ale o czym my mowimy.... :-)

@ mietek: czolem Kolego! Skoro Taki Gruba Berta przeszedl testy to nie martw sie, ten Eduardo tez je przejdzie.
A swoja droga skoro my mamy nasze ambicje opierac na grajkach ktorzy maja 33, 35, 32, 37, 30 i 31 no to wybacz, ale na dluzsza mete nic z tego nie bedzie. A my zamiast solidnego klubu z ambicjami bedziemy ot takim schroniskiem ktory placi wysokie emerytury.
Czekam tylko na tych wielkich fanow tutaj ktorzy zaraz zaczna wolac o Berbatova, Drogbe, Van der Vaarta i innych yayow bananow :-)

@ do Krzeszczu polonisty, 03.01.2018 17:03:30 - *.centertel.pl: No to sie popisales blyskiem umyslu, inteligencja, a co najwazniejsze dowcipem. Jestes idealnym przykladem tezy Einsteina.

@ dino: ofcourse intercourse :-)

Do Krzeszczu, 03.01.2018 17:53:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ibra by ci pasował? No jakoś w MU nie patrzyli w metrykę :)

mietek, 03.01.2018 17:53:52 - *.internetia.net.pl

@imchotep: Generalnie rzecz biorąc to nawet i jeden-dwóch obcokrajowców, a nawet i Polacy wcale nie muszą chcieć umierać za Legię - szczególnie w świetle wypowiedzi Szopena, że każdy jest na sprzedaż.

A tamta Pogoń... Sportowo wyglądali blado, ale w sumie praktycznie wszyscy w jednym języku mówili, więc jakoś się potrafili dogadać :)

Szpilordzik, 03.01.2018 17:54:33 - *.static.chello.pl

Powiem tak. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym transferem, w zyciu bym sie nie spodziewal ze taka osoba do nas trafi. Miodek sie postaral i to bardzo. Nie ma co sie patrzec ze stary ze dlugo czasu bramki nie strzelil, w tej lidze ktos bardziej znany robi furore. A jesli narzekacie ze wolelibyscie mlodszego itp to popatrzcie sie kogo my mamy zamiar sprowadzic a kogo inne kluby, tutaj widac od Miodka parcie na mistrzostwo w tym roku i puchar. I stad takie transfery, woli wziac ogarnietych niz kogos "perspektywicznego". Jak zdobedziemy mistrza i puchar to znow beda przemeblowania, widze w tym wszystkim same pozytywy. Pozdrawiam Was. Brzeg opolski

@rek do Legionista, 03.01.2018 17:58:25 - *.dynamic.chello.pl

A z jakiej parafii masz info, iż Rado po kontuzji będzie nadal w (L)egii wymiatał...??? A co pisałeś o Rado, kiedy ten odchodził do Chin...??? Dlaczego teraz deprecjonujesz wartość piłkarską Eduardo Da Silvy i to jeszcze przed okresem przygotowawczym...??? Niedawno sam chciałeś emeryta Robaka, który za chwilkę skończy 36 lat... Kolego wrzuć wreszcie na luz, przestań żyć przeszłością i zacznij żyć nową rzeczywistością w (L)egii Warszawa... Czy chcesz czy tego nie chcesz, to idzie NOWE w (L)egii... Przyszłość pokaże, kto miał rację: RJ i DM czy ty kolego-narzekaczu... Pozdro (L)

treneiro, 03.01.2018 18:11:52 - *.88

gosciu 2 lata starszy niz kryska ronaldowa to nie az tak stary

chcemy kocurów a nie ogórów, 03.01.2018 18:15:27 - *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem OGÓR

mietek, 03.01.2018 18:17:28 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy. Jak będzie nawet tylko jednosezonową ciekawostką, ale pożyteczną, to niech przyjdzie. Na razie ciężko cokolwiek prognozować.

Bardziej mnie martwi raczej to, że z zapowiadanego wietrzenia póki co niewiele wychodzi. Odszedł jedynie Guilherme, co już było wiadome wcześniej. Gruba Berta wróci za pół roku i znowu mu trzeba będzie płacić. A niby już nowych zawodników mamy niemal zaklepanych, więc budżet znowu spuchnie.

Coś nie widać tego zainteresowania Pazdanem, Jędrzejczykiem. Ucichło też o transferze Moulina do MLS. Za innymi też jakoś kolejki się nie ustawiają... Oby to się nie zakończyło czkawką.

A skoro już się ujawniłeś jako kibic Kogutów :)))) To może dasz się namówić na kibicowanie i tej drużynie? :)

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Metaloglobus_București

Za nazwę mega-szacun, szczególnie jeśli była wymyślona na trzeźwo :)))

GT, 03.01.2018 18:19:28 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O nie narzekajcie już. Będzie dobrze czarował na boisku, a jak nie to któryś mu w papę wyjedzie albo petarę pod nogi i się chłopak weźmie za siebie. Tak czy siak jestem optymistą jeśli chodzi o ten transfer

GT, 03.01.2018 18:26:54 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lista transferowa gości z tego forum (kolejność przypadkowa):
1/ Hazard (Chelsea);
2/ Messi (tak ale tylko jakby zgodził się grać bez kontraktu w imię miłości do L.)
3/ Ronaldo (pod warunkiem, że się zmieni i nie będzie pajacował, musi się zrobić chłopak sztywniutki);
4/ Lewandowski (może ale nie na pewno bo mało prawilny)
5/ Neymar (ale nie na pewno , trochę za imprezowy w L. trezba dawać serducho);
6/ Pogba (raczej nie bo trochę klimat syryjski);
7/ Zlatan (oj nie, w tym wieku ??? to już chyba na trenera do młodzieży tylko) itd.

jerry, 03.01.2018 18:26:59 - *.finemedia.pl

Ljuboja to byl zawsze technik. Gdyby mial wieksza sile fizyczna i szybkość on by nie platal sie po ogonach niemieckiej i francuskiej tylko zrobił naprawdę porządną karierę (on chyba byłby znakomitym rozgrywającym, ale do tego by musiał dołożyć wydolność). Eduardo to była przede wszystkim SZYBKOŚĆ SZYBKOŚĆ SZYBKOŚĆ. Gość miał niesamowity start do piłki, złamana noga to wszystko zniweczyła (bardzo podobnie jak w przypadku Djibrila Cisse). Od tamtej pory chłop odcina kupony od transferu do Arsenalu. Ostatnia stacja Legia. Przecież to ponury żart. Ile dostał? Ile lat? Jak to jest dwa lata i 300tys to jest to zwykły rozbój/niegospodarność, nawet rok i 300-400tys to jest to kabaret. Liczę na pół roku i serie niusów typu Eduardo może zagra za tydzień :P. Już całkiem serio wydaje mi się że w Legii się mocno pogubili. Nawet w naszej lidze pewne przygotowanie motoryczne/szybkościowe musi być. Szanse, że transfer wypali oceniam na 1% na zasadzie Eduardo zrobi wszystko bo to jego ostatnie dni kariery i będzie chciał skonczyc z wysokiego c. No ale wątpie w to.

Peru, 03.01.2018 18:43:54 - *.dynamic.chello.pl

Przy Ljubo tacy zawodnicy jak Rado czy Rybus wskoczyli na wyższy poziom umiejętności piłkarskich, ale On był Technikiem , te jego piętki. Czy takim będzie Edek , jeżeli przy Nim młodzi czegoś się nauczą to będzie super.

Zibin55, 03.01.2018 18:57:30 - *.play-internet.pl

Zwróćcie łaskawie uwagę KIEDY zaczynają się tym razem transfery....nie po lecz przed pierwszymi przygotowaniami do wiosny!

Fake, 03.01.2018 18:57:38 - *.aizon.pl

A może tak G.Krychowiak? Warto mu dac szanse, moze odbuduje się przed MŚ ?

do Krzeszczu, 03.01.2018 18:58:26 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

przestań wreszcie wszystko krytykować "w czambuł" !

Młodych chcesz?? Proszę: Hilberto, Nagy, wcześniej Duda, Moneta, Niezgoda, Szymański i cały worek w L2 - mało jeszcze???

Żaden młody i dobry do Legii nie przyjdzie!!!! Nawet taki Jach co zagrał dobrze pół rundy nie spojrzy na Legię tylko na Euro z Zachodu!!!

Da Silva jak na możliwości Legii /Miodka to ''szczyt marzeń" i dobrze, niech przychodzi to może jakoś się odbijemy od dna!

Pozdro
oLaf

Krzeszczu, 03.01.2018 18:58:51 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: Z Kogutami to ja sie nigdy nie ukrywalem i chyba sam niejednokrotnie to kiedys "ujawnialem".

A ta nazwa klubu rumonow to mnie totalnie rozjechales :-)))
A skoro juz jestesmy przy nazwach klubowych, to co bys powiedzial na pomysl ze kiedy/jesli dojedzie do tego (tragikomicznego) transferu Eduardo z Kulawa Noga do Legii, to Legia powinna zmienic nazwe z CWKS Legia Warszawa na CW-ZUS Warszawa :-))

E.S.K., 03.01.2018 19:08:59 - *.dynamic.chello.pl

Do KRZESZCZU - w odpowiedzi do "krzeszczu-polonista" ----czy miałeś na myśli te dwie rzeczy bezgraniczne tzn wszechświat i ludzką głupotę ?

kibic(L), 03.01.2018 19:12:09 - *.icpnet.pl

Nie ma co biadolić. Znany grajek, co prawda trochę stary ale może na polski grajdoł wystarczy. Romario królem strzelców zostawał w wieku 40 lat... Co prawda to nie ten kaliber ale może te kilka bramek strzeli i pomoże w zdobyciu mistrzostwa :)

cobbi, 03.01.2018 19:16:03 - *.static.ip.netia.com.pl

ZGADZAM się, że skład powinien być odmłodzony tylko bez zawodników z takim doświadczeniem żaden młody nie da sobie rady. EDUARDO jest potrzebny po to aby młodzi się czegoś nauczyli przy Nim. Poza tym spokojnie powinien dać sobie radę Extraklasie. Za pół roku/rok będą kolejne zmiany 2-3 zawodników. Tylko w taki sposób można podnieść poziom drużyny. Nie od razu! I jeszcze jedno - zawodnik z takim nazwiskiem zwróci uwagę pozostałych w Europie i być może za rok przyjdzie ktoś z nazwiskiem w wieku 30-32 lata.

mlbets, 03.01.2018 19:23:37 - *.centertel.pl

Byłem zdecydowanym przeciwnikiem zatrudniania Romeo. Pukałem się w głowę. Głupi byłem. Miałem ograniczone myślenie.

Nie liczę, że wszystkie te jego "znajomości" odpalą i nie będzie w nich jakiegoś Necida. Ale jestem wręcz pewny, że o 2-3 w wakacje będziemy mówili jako o gwiazdach Mistrza Polski.

O takich transferach zawsze mogliśmy tylko pomarzyć.

Znawca, 03.01.2018 19:26:50 - *.centertel.pl

Szrot po 3kroć szrot

grzesiek, 03.01.2018 19:33:49 - *.centertel.pl

Bedzie ładował brame za bramą to bedzie lepsza wersja nikolicia. I chu * ku**

Krzeszczu, 03.01.2018 19:38:10 - *.cust.bredband2.com

@ E.S.K: bardzo dobrze mnie zrozumiales.

Od Vin druh cytuj, 03.01.2018 19:42:29 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Oby na testach okazało się, że nadaje się tylko do gry w warcaby!

lol, 03.01.2018 19:46:00 - *.adsl.inetia.pl

bedzie git

Krzeszczu, 03.01.2018 19:47:01 - *.cust.bredband2.com

@ oLaf: z skrajnosci w skrajnosc? Ja o emerytach a ty o przedszkolu.
A nie warto pomyslec o zawodnikach np 24-26 lat? W kwiecie wieku (sportowego)? Nie o zadnych berbatovach czy innych van der vaartach ale o pilkarzach w tym wieku na ktorych nas stac.
Ale wtedy trzeba by bylo POSZUKAC. A to znaczy POPRACOWAC.
Ja jestem totalnie na nie na transfer Ediego z kulawa noga. I ufam ze Kozak-Jozak tez ma jakis przyzwoity plan na przyszlosc. A nie tylko aby zalatac jakies dziury i przypodobac sie jakims tal kibicom, w czepkach.
A co do wiecznego krytykowania w czambul to chyba ostatnio cos takiego zrobilem w pazdzierniku. Sporo wody uplynelo w Wisle wiec o co ci kaman?

Wolfik, 03.01.2018 19:58:46 - *.dynamic.mm.pl

O Kurzawie możemy wszyscy zapomnieć. Żabole go nie puszczą, zresztą (o ile wiem) sam zainteresowany takowej chęci nie wyraża.

A póki co Eduardo nic nie podpisał, zatem nie ma się co podniecać. A jak darmo ma przyjść to i ryzyko niewielkie. Jakby co - łatwo przyszło, łatwo poszło.

mietek, 03.01.2018 19:59:47 - *.internetia.net.pl

@oLaf: Jachowi nawet Boniek radzi, żeby się jeszcze nie spieszył z wyjazdem i spróbował pograć w poważniejszym klubie w Polsce. Ale najwyraźniej młody jest zafascynowany rozwojem "kariery" Bednarka i koniecznie musi iść w jego ślady.

@Krzeszczu: Wiem, przecież się śmieję z tymi Kogutami :)

Ale nazwy to my lepiej już nie zmieniajmy. Wystarczy, że w latach 90. była Legia "G*wniane blaszaki Daewoo" Warszawa. Styknie :)

Legionista, 03.01.2018 20:13:56 - *.226

@rek, Rado wiele razy był skreślany, a wracał silniejszy! Teraz może i nie wróci do takiej formy co na jesieni, ale jak wspomniałem on jest Legionistą!! I jeszcze pogra 2-4 lata, a w Legii ma (zawsze) miejsce i żaden trener tego nie zmieni!!
"A co pisałeś o Rado, kiedy ten odchodził do Chin...???" Ja to chwaliłem jego decyzje! Przypomnę ci, że miał w bodajże 2011 r propozycje z Monako i odrzucił!! Deyna też kiedyś odszedł z Legii! Piłkarze odchodzą, a przychodzą Inni i tak jest i będzie! "Niedawno sam chciałeś emeryta Robaka, który za chwilkę skończy 36 lat..." Robak jest jak na naszą ekstraklasę dobrym zawodnikiem i przede wszystkim gra, a nie siedzi oraz praktycznie zawsze jest kontuzjowany (jak wspomniałem w wcześniejszych komentarzach) ... Ja chwalę przy dobrych decyzjach (jak testy Antolića), ale takie "coś" to szkoda gadać!! Może niech powróci Saganowski? Też ma fajne CV ;)

Didi, 03.01.2018 20:28:16 - *.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Donato miał ponad 40 lat i dawał radę w Deportivo La Coruna.

alex uk, 03.01.2018 20:32:37 - *.dynamic.chello.pl

nie wazne ile ma lat, wazne, ze jak w Legii jest pilkarz tego formatu jak Ljuboja, Vadis czy teraz Eduardo, to nawet drewniaki typu Kucharczyk beda grac lepiej

AAA, 03.01.2018 20:35:28 - *.dynamic.chello.pl

Jozak dawaj bierz wszystkich,a już Fatalczykowi,Kopczyńskiemu wody ze strachu odeszły.Wreszcie paralitykom powiedza dziękuje,a nie dziekuje bo nie ma za co tylko...tam sa drzwi.

(L), 03.01.2018 20:36:45 - *.warszawa.vectranet.pl

Podstawowe pytanie brzmi : ile będzie zarabiał ?? I na jaki czas kontakt ?!?!? Myśle, ze to będzie kolejny emeryt, który tylko kasę przytuli ....

kibic, 03.01.2018 20:44:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To niewątpliwie najbardziej klasowy piłkarz jaki by grał w Polskiej lidze .Myślę że problem może być nie jego wiek bo tak klasowy gracz co najmniej dwa lata błyszczałby w lidze ale dużym problemem może być to że pół roku nie grał i nie wiadomo jak szybko złapie formę i czy ją w ogóle złapie .

@rek, 03.01.2018 20:46:01 - *.dynamic.chello.pl

Powiem, że bardzo łatwo jest krytykować RJ i jego wybory transferowe, ale trudniej będzie potem przyznać się do swojego błędu i swych krytykanckich zapędów... Co by nie mówić, to wreszcie po wielu m-cach zaczyna to wszystko wyglądać jak dobrze przemyślana polityka kadrowa... Powinno być dobrze... Bo..:

Po pierwsze:
RJ gwarantuje nam swoim nazwiskiem i swoją znajomością rynku bałkańskiego jakość i rzetelność transferów...

Po drugie:
Zawodnicy bałkańscy, a zapewne i inni zagraniczni zawodnicy, którzy poniekąd znają nazwisko RJ, chętniej do nas przyjdą (albo się odbudować, albo się wypromować, albo po prostu pograć sobie jeszcze kilka lat na przyzwoitym poziomie)...

Po trzecie:
Transfery są robione jeszcze przed zgrupowaniem, a to oznacza większe możliwości zgrania zespołu i wypracowania nowego stylu gry...

Po czwarte:
Gdyby nie osoby Romeo Jozaka i Ivana Kepciji to większość z tych planowanych transferów w ogóle by nie doszła do skutku, bowiem ci zawodnicy przyjdą tutaj WYŁĄCZNIE dla Romeo Jozaka... Żaden polski trener nie dałby rady namówić tych wzmiankowanych piłkarzy do kontraktu z nami... No way...

Po piąte:
Takie są konsekwencje zaszłości i totalnej rozpierdówy w (L)egii, iż teraz takowe WIETRZENIE jest konieczne... Co z tego będzie, zobaczymy już w maju... Pozdro (L)

Neon, 03.01.2018 21:02:18 - *.dynamic.chello.pl

Bastian jest wolnym zawodnikiem jeszcze jego można zaprosić na testy

Krzeszczu, 03.01.2018 21:09:22 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: a swoja droga to mialem w grecji takiego (pseudo) trenera, bulgara, Zlatko Baev. Ten jego baniak to tez byl niezly metaloglobus :-))))

Biała Łapa, 03.01.2018 21:16:01 - *.dynamic.chello.pl

Wreszcie ruszyła pełną parą karuzela, a raczej ruletka transferowa przy Ł3. A jak zareagowała większość legijnych forumowiczów? Ano tradycyjnie, skoczyła sobie do gardeł i to przeważnie z duperelnych powodów! Można próbować zrozumieć, iż w wielu autorach ww. postów drzemie ukryty lub niespełniony talent epistolarny, a nawet predyspozycje do pełnienia funkcji rzecznika prasowego, ale dlaczegóż tak niewielu stosuje zasadę szlachetnej szermierki na argumenty (najlepiej merytoryczne), a nie wzajemne obrzucanie się "egoistycznym błotkiem"?!
Jeżeli każda następna informacja transferowa będzie okraszana podobnym jazgotem emocjonalnym, to sami siebie i z własnej woli będziemy wystawiać na klasyczną szyderę. Nie sądzę, aby to było głównym zamiarem funkcjonowania naszego portalu...

pol, 03.01.2018 21:19:37 - *.dynamic.chello.pl

Debile pracują w tym klubie.
Znowu jakiś gówniany emeryt

zegna, 03.01.2018 21:25:11 - *.play-internet.pl

A ile lat ma Ibrachimowic? Gdyby chciał grac w Legii to też byście pisali, że to szrot? Ogarnijcie się. Gościu przez lata wymiatał w Arsenalu.

Artur (L), 03.01.2018 21:28:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czemu nie mozemy sciagnac Furmana? Gosciu oddaje serce na boisku, dorosl i ma predyspozycje do bycia liderem

Do krzeszczu , 03.01.2018 21:33:28 - *.play-internet.pl

Nie lubię Cię..

Krzeszczu, 03.01.2018 21:49:05 - *.cust.bredband2.com

@ zegana: Edi wcale nie wymiatal w Arsenalu tylko jak juz cos to wchodzil z lawki. Ale nie dlugo tam zabawil i sie go ochoczo pozbyli....
W sumie najwiecej sie zabawil chyba na wyrku u fyzjoterapeuty.

mietek, 03.01.2018 21:51:08 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Hehe, dobre :)

A ten Metaloglobus to mi się od razu spodobał. Widać, że nie tylko w Polsce takie kosmiczne nazwy wymyślają :)

@Artur(L): Może dlatego, że wystarczy nam jeden trener.

Masakra, 03.01.2018 21:55:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Ponoć Pele jest bez umowy aktualnie.
Czy my naprawde potrzebujemy takie dinozaury sportowe? Jest do wziecia Kurzawa, Zurkowski, Wieteska, Swierczok, Jach, Kadzior brac Polakow a nie Eduardo Vesovic Antropolic stare konie wypasione naprawde wstyd czy my zawsze musimy brac ten caly szrot? Malarz, Radovic, Astiz, Dabrowski podziekowac mlode chlopaki beda umierac za Legie

@rek, 03.01.2018 22:15:51 - *.dynamic.chello.pl

No i pozamiatane... Dwóch pierwszych już mamy... Oby tak dalej...:))

Eduardo da Silva w środę przyleciał do Warszawy, pomyślnie przeszedł testy medyczne, a w czwartek w samo południe (razem z Domagojem Antoliciem) zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej. Legia może pozyskać piłkarza mającego za sobą występy w Dinamie Zagrzeb, Arsenalu Londyn czy Szachtarze Donieck. Zawodnika, którego transferem zainteresowały się w środę media na całym świecie. Przenosiny Brazylijczyka do Polski zainteresowały media na całym świecie. Marketingowo, to doskonałe posunięcie Legii. Wzmianki o da Silvie w środę zamieściło wiele chorwackich i brazylijskich portali. Nie sposób pominąć również artykuły w mediach portugalskich czy angielskich, jak w "The Sun".

Sam piłkarz pod koniec grudnia deklarował, że jest doskonale przygotowany. - Nigdy nie czułem się tak dobrze, nie pamiętam również, bym był tak chudy, jak obecnie. Jestem przekonany, że przez 2-3 lata mogę grać na najwyższym poziomie. Zapewniam, że nie zapomniałem, jak trafia się do siatki - mówił na łamach chorwackich mediów.

@rek, 03.01.2018 22:21:17 - *.dynamic.chello.pl

Dzisiejsza wypowiedź Romeo Jozaka..:

"...Znam Eduardo od 15. roku życia i nie mam wątpliwości, że gdyby kontuzja w Arsenalu nie zahamowała jego kariery, to dzięki wielkiemu talentowi i brazylijskiej pasji, w połączeniu z europejską mentalnością, zostałby jednym z najlepszych napastników świata. To wciąż piłkarz o olbrzymich umiejętnościach. Wierzę, że jego doświadczenie oraz głód bramek będą ogromnym atutem dla Legii, a jako światowej klasy zawodnik stanie się wzorem dla młodych piłkarzy w pierwszej drużynie i akademii - powiedział Romeo Jozak..."

Jak dla mnie to ten transfer w kontekście wypowiedzi RJ ma sens... Pożyjemy, zobaczymy... Pozdro (L)

G456t, 03.01.2018 22:22:08 - *.46.interdom.net.pl

Nacho Novo 2........lipa

felek, 03.01.2018 22:22:13 - *.warszawa.vectranet.pl

Generalnie potrzebujemy młodych ale taki grajek jak Eduardo przyda się ze względu na doświadczenie i umiejętności. Oby tylko zdrowie mu służyło.

Andrzej Do Masakry, 03.01.2018 22:23:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zrozum ty i inni tak myślący że Polaków nie opłaca się kupować bo ceny za nich są z kosmosu.Polscy młodzi zawodnicy to idioci bez mózgu, ostatni Kapustka i Bednarek, a wcześniej byli inni, którzy myślą że po jednej rundzie czy sezonie są gwiazdkami, a jakby zostali dłużej w Polsce okazało by się że są średniakami. Kapusta mógł przejść do Legii ale wolał zachód, wiadomo jak skończył, Bednarek- widzę jak Legia płaci za niego 6mln, pewnie skończy jak Kapustka, choć życzę wszystkim młodym i jemu żeby grali.
Za Jacha Zagłębie chce 2,5 mln euro, gość rozegrał 50 spotkań w ekstraklasie, a za miesiąc skończy 24 lata, więc za taką kwotę można kupić 2-3 lepszych i młodszych obrońców z zachodu. Co do zawodników Górnika to poczekajmy do następnego sezonu czy potwierdza swój poziom tak jak cały Górnik. Ekstraklasa to specjalna liga gdzie drużyna gra o mistrza a w następnym roku o utrzymanie i zawodnicy z tych klubów tracą formę

(L), 03.01.2018 23:04:55 - *.dynamic.chello.pl

Przyjeżdza z misją nauczenia Niezgody przyjmowania piłki:)

Arek, 03.01.2018 23:52:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@japończyk, perspektywicznego napastnika to my już mamy. Niezgoda się nazywa. @gt, Hazard to już w Legii jest:) Mało Ci? Poza tym, jeśli w tej lidze radzą sobie dziadki typu Angulo, Paixao, czy Robak, O Głowackim z Wasilewskim to już nawet nie wspominam, to czemu niby ten Eduardo ma sobie nie poradzić? Ja oczywiście ani trochę nie mam zamiaru się podniecać, ani też nie krytykuję, bo typ jeszcze niczego nie podpisał, natomiast okaże się w trakcie i po sezonie. I uważam, że w tym całym zamieszaniu fajne jest to, że transfery zaczynamy robić już teraz, a nie czekamy do lutego, czy coś z pańskiego stołu nie spadło. To nie powiem, cieszy mnie bardzo nawet.

Wizjoner, 03.01.2018 23:52:23 - *.centertel.pl

Więc to jest ta wizja drużyny na lata...widzę że prowizorka która w Legii zagościła z chwilą objęcia przez iti trwa w najlepsze.sam już nie wiem czy śmiać się czy płakać.ale ja też mam pewną wizję.po sezonie polecą glowy..

siwy, 04.01.2018 00:00:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeszcze tylko raul,ronaldinho, piechna i kogos na obrone, moze cannavaro i mamy pake

Mlbets, 04.01.2018 01:39:11 - *.centertel.pl

Jutro Antolic i Eduardo podpisuja umowy a w piatek Vesovic przyjezdza na testy medyczne. Jest moc.

Rafał, 04.01.2018 02:58:28 - *.dynamic.chello.pl

W naszej Ekstraklapie powinien dać sobie radę bez problemu!

Janusz z Pakistanu, 04.01.2018 03:50:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdyby ten transfer zrobił Leśny to teraz biegałby po wszystkich stacjach, radiach i gazetach opowiadać jak to się klub sprofesjnalizował, jak to teraz rządzimy, jak to teraz nas stać i jak to teraz piłkarze chcą do nas przychodzić. A tutaj byłyby peany i zachwyty nad tym grajkiem, nad Leśnym i Żewłakiem, że nie je łyżeczką tylko ryzykuje. No ale to zrobił Miodek, czyli hejtujemy dla zasady. Ibrachimować ma 36 lat, a jakby tylko nie był dalej megakotem i nie ładował bramek komu chce i nie zarabiał dalej tyle co cała nasza drużyna razem wzięta to byście tutaj orgazmu dostali że chce do nas przyjść. Serio, zacznijcie kibicować Legii, nie prezesom. Skoro Eduardo chce Jozak to znaczy że wie że nam się przyda. Skoro mógł iść do Rijeki to chyba znaczy że oni też uznali że by im się przydał. Nawet jeśli będzie grał ogony, to zawsze może pomóc Niezgodzie czy Szymańskiemu czegoś się nauczyć. A teraz sobie przypomnijcie kiedy to ostatnio przed obozem przygotowawczym, zaraz po otwarciu okienka były 3 transfery zawodników na poziomie Eduardo, Antolicia i Vesovia.

payo, 04.01.2018 05:08:19 - *.adsl.inetia.pl

Akurat z zaawansowanymi wiekowo piłkarzami Legia ma w miarę dobre wspomnienia np Ljuboja czy Edson

Portowiec, 04.01.2018 07:13:06 - *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widac, ze nie wazy sto kilo, ma obydwie nogi, wiec eklase powinien pozamiatac. Jak mu sie bedzie chcialo, a wierze, ze tak.

Akabada, 04.01.2018 07:46:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie rozumiem was ludzie porownujecie Eduardo z Ibrahimowiciem co z tego ze maja tyle samo lat ale Ibra gra caly czas na wysokim poziomie a Eduardo od dwoch lata miota sie po swiecie a od pół roku nie grał w piłke dlatego nie ma co liczyc na cuda bo to wypalony zawodnik.

grzesiek, 04.01.2018 08:35:22 - *.centertel.pl

Redakcjo bardzo prosze o informacje o stanie zdrowia Miro Radovicia.

Pozrrawiam !

(L), 04.01.2018 08:41:36 - *.45

Polityka jak co roku zatrudnić emerytów i nie wydać ani grosza na poważne wzmocnienia !

malin, 04.01.2018 08:42:26 - *.play-internet.pl

Rozumiem,źe wszyscy poźal sie Boźe "kibice",którym nie odpowiada transfer Eduardo,będa płakać i wyrywać sobie włosy i pójdą na Polonie jak Eduardo będzie wymiatał i strzelał bramki?no bo przecieź stary dziad,emeryt,szrot,dajmy szanse młodym.

lemiesz, 04.01.2018 08:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

cieszy mnie to, że Krzeszczu jest załamany tym transferem... to dobrze rokuje dla Legii ;)

a na serio, to cieszę się, że przyjdzie zawodnik z takimi umiejętnościami, od którego pozostali będą mogli się uczyć i który zrobi jeszcze różnicę w meczach. Oby tylko mu się chciało i kontrakt został podpisany z głową, to będzie super! :)

a co do zmienności Mioduskiego - tylko krowa ponoć zdania nie zmienia - dlatego, dobrze, że wyciąga wnioski, analizuje i nie upiera się przy swoim za wszelką cenę!

Forza Legia!

lol, 04.01.2018 09:08:24 - *.adsl.inetia.pl

w lecie bedzie wielkie wietrzenie szatni

do Fan, 04.01.2018 09:27:57 - *.134

Jak Ljuboja przychodził do Legii to był po udanym sezonie w 2 lidze francuskiej. Edzio nie grał od lipca - emeryt który przyszedł zarobić i sie nie narobić.

Wolfik, 04.01.2018 09:50:47 - *.dynamic.mm.pl

@Arek, Janusz z Pakistanu: Są jeszcze wypowiedzi na tym forum, pod którymi można się śmiało podpisać.

Krzeszczu, 04.01.2018 10:17:11 - *.cust.bredband2.com

@ malin, lemiesz: to nie ja bede plakal. ale to wy i tacy jak wy szybciutko poznikacie do swoich nor kiedy ten mega gwiazdor Eduardo zagra 14 minut, podobnie jak Berto, a pozniej pojdzie w maliny leczyc sie u fyzjoterapeuty.

Jest takie szwedzkie powiedzonko: ciezko/trudno byc skromnym kiedy ma sie zawsze racje.

Wlasnie. Mnie trudno byc skromnym.

Ludojad, 04.01.2018 10:18:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Ljuboja przychodził w formie caly czas grał a Eduardo przyszedł dodatek do emerytury odebrac pewnie dostanie prawa 200tys euro na rok za nic 80tys zlotych bo nazywa sie Eduardo spoko

grzesiek do Krzeszczu, 04.01.2018 10:38:15 - *.centertel.pl

Krzeszczu prosze Cie - on ma miec kontrakt na ROK. Jedynie na rok. Ja z gory z takim pilkarzem nawet i na 2 bym podpisal. Tacy kolesie przychodza dla zdobywania sukcesow a nie zeby kase brac. On zarabial w szachtarze 3 mln euro miesiecznie.

Nie_dla_Legii, 04.01.2018 11:54:13 - *.centertel.pl

Chyba oblał testy, bo cisza...inni zresztą też a idzie święto sześciu króli!

@rek do wszystkich "krytykantów", 04.01.2018 11:54:31 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy się zgadzamy, iż mamy już dość porażek z europejskimi "potentatami" typu Astana lub Sheriff...

Wszyscy się zgadzamy, iż mamy już dość śmiesznych i bolesnych porażek z Nieczeczami, Nafciarzami czy Pyrami...

Wszyscy się zgadzamy, iż trzeba stawiać na młodych i zdolnych zawodników z całej Polski, aby przeszli odpowiednie szkolenie w Piłkarskiej Akademii (L)egii i z czasem zasilali szeregi pierwszej drużyny (L)egii...

Ale koledzy - żeby do tego doszło potrzebne są właśnie takowe transfery, jak Antolić, Vesović czy Eduardo da Silva... Bo te "znane" nazwiska przyciągną zdolną młodzież z całej Polski do Akademii (L)egii... Bo rodzice tychże młodzików chętniej podpiszą umowy/kontrakty swoich pociech z k(L)ubem, gdzie występuje taki Eduardo da Silva... Po wydarzeniach "parkingowych" (czytaj: latające liście) wielu z rodziców miałoby obawy podesłać swoich zdolnych chłopaków do Akademii (L)egii... Teraz te transfery marketingowo bardzo mocno poprawią wizerunek Naszego K(L)ubu... A sądzę również, iż taki Eduardo da Silva da z siebie znacznie więcej jakości na boisku, niż niektórzy z krytykantów tutaj perorują... Powinno być dobrze... Pozdro (L)

lemiesz do Krzeszczu, 04.01.2018 12:04:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ja też płakał nie będę i nie wiem jak ty, ale nie mam swojej nory...
a skoro, jak sam piszesz, jesteś już na etapie, że zawsze masz rację, to proponowałbym na serio chwilę się zastanowić nad sobą, bo aktualnie jakakolwiek dyskusja z tobą jest bezcelowa

Krzeszczu, 04.01.2018 12:17:15 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: z calym szacunkiem, serio, ale to nie pilkarz. To kaleka. Invalida. Na dodatek emeryt.

Ale wiesz co? Chetnie, dla dobra klubu, odszczekam moje slowa jesli Edy cos udowodni. Nie mecz czy dwa, ale w rundzie wiosennej. Bardzo chetnie odszczekam bo bardzo chcialbym sie mylic.
Pozdro.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.