Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 3 stycznia 2018 r. godz. 15:09

Hildeberto wypożyczony do Northampton Town

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa potwierdziła zapowiadane kilka tygodni temu wypożyczenie Hildeberto Pereiry do angielskiego Northampton Town. Wypożyczenie do klubu z angielskiej League One obowiązuje do końca obecnego sezonu.



Komentarze: (17)

Rychu, 03.01.2018 15:15:45 - *.warszawa.vectranet.pl

Dobre wieści.

aqweds, 03.01.2018 15:21:53 - *.54

Oh nie! Przecież tam na treningach totalnie go zajadą kondycyjnie i nasz misio chyba na zawsze zakończy przygodę z piłką!

Kinder, 03.01.2018 15:34:09 - *.80

Do Anglii? Za jadą go jak dzieci kota... :D

Mario, 03.01.2018 16:24:09 - *.130

Ale on na tym zdjęciu wygląda, he, he, he, jak trzecia płeć z Indii. Z całym szacunkiem, ale ja w wieku 42 lat wyglądam przy nim, jak gladiator.

Adam_Wlochy, 03.01.2018 16:44:02 - *.9.245.13

W tym staniQ tam pojedzie?

Lee, 03.01.2018 16:57:23 - *.110

A co to za brzydka baba??

Tylko Legia, 03.01.2018 17:18:51 - *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wróć za 30 kg.;-)

mietek, 03.01.2018 17:50:03 - *.internetia.net.pl

Oby się tylko nie skończyło starą zasadą z podwórkowych boisk, czyli: Gruby na bramkę :)

oLaf, 03.01.2018 18:52:34 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

super, grubaska tam wezmą szybciutko w obroty!!!!!

w podskokach wróci do Legii! (oby odchudzony)

alex uk, 03.01.2018 23:34:27 - *.dynamic.chello.pl

nic tak czleka nie upieksza jak samara coraz wieksza
ps stanik 95 dd

O(L)impia, 03.01.2018 23:55:31 - *.opera-mini.net

Osobioscie bede go dogladal,mam teraz powod zeby sie przejsc na coblerspow Legia jest wszedzie!L%O

Arek, 03.01.2018 23:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co się tak cieszycie? Przecież on zanim do nas przyszedł nigdzie indziej nie grał, tylko właśnie w Anglii. Jak wtedy "dawał radę" to i teraz pewnie również.

Ali, 04.01.2018 09:26:01 - *.134

ludzie, on juz nie wróci. w anglii maja lepsze staniki.

SBZ, 04.01.2018 10:35:49 - *.mf.gov.pl

UFFFFFFFFFFFF!!!!

w_s_W, 04.01.2018 13:58:39 - *.home.aster.pl

Następna dobra wiadomość w tym oknie: Hildeberto wysyłają na wczasy odchudzające do UK. :D

Praga, 05.01.2018 15:35:30 - *.play-internet.pl

W tym biustonoszu zrobi furorę ale w klubie,,nocnym

sliweers, 22.01.2018 01:43:08 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

z całym szacunkiem śmiejecie się z nadwagi a nie jeden piłkarz z brzuszkiem był klasowym zawodnikiem swojego zespołu i wcale nie było widać ani nie przeszkadzały zbędne kg. Przykład? Ronaldo , Maradona czy też Rooney a nawet nasz były profesor odjidja ofoe.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.