Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hildeberto wypożyczony do Northampton Town

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa potwierdziła zapowiadane kilka tygodni temu wypożyczenie Hildeberto Pereiry do angielskiego Northampton Town. Wypożyczenie do klubu z angielskiej League One obowiązuje do końca obecnego sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

Rychu - 03.01.2018 15:15:45, *.warszawa.vectranet.pl

Dobre wieści.

aqweds - 03.01.2018 15:21:53, *.54

Oh nie! Przecież tam na treningach totalnie go zajadą kondycyjnie i nasz misio chyba na zawsze zakończy przygodę z piłką!

Kinder - 03.01.2018 15:34:09, *.80

Do Anglii? Za jadą go jak dzieci kota... :D

Mario - 03.01.2018 16:24:09, *.130

Ale on na tym zdjęciu wygląda, he, he, he, jak trzecia płeć z Indii. Z całym szacunkiem, ale ja w wieku 42 lat wyglądam przy nim, jak gladiator.

Adam_Wlochy - 03.01.2018 16:44:02, *.9.245.13

W tym staniQ tam pojedzie?

Lee - 03.01.2018 16:57:23, *.110

A co to za brzydka baba??

Tylko Legia - 03.01.2018 17:18:51, *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wróć za 30 kg.;-)

mietek - 03.01.2018 17:50:03, *.internetia.net.pl

Oby się tylko nie skończyło starą zasadą z podwórkowych boisk, czyli: Gruby na bramkę :)

oLaf - 03.01.2018 18:52:34, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

super, grubaska tam wezmą szybciutko w obroty!!!!!

w podskokach wróci do Legii! (oby odchudzony)

alex uk - 03.01.2018 23:34:27, *.dynamic.chello.pl

nic tak czleka nie upieksza jak samara coraz wieksza
ps stanik 95 dd

O(L)impia - 03.01.2018 23:55:31, *.opera-mini.net

Osobioscie bede go dogladal,mam teraz powod zeby sie przejsc na coblerspow Legia jest wszedzie!L%O

Arek - 03.01.2018 23:56:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co się tak cieszycie? Przecież on zanim do nas przyszedł nigdzie indziej nie grał, tylko właśnie w Anglii. Jak wtedy "dawał radę" to i teraz pewnie również.

Ali - 04.01.2018 09:26:01, *.134

ludzie, on juz nie wróci. w anglii maja lepsze staniki.

SBZ - 04.01.2018 10:35:49, *.mf.gov.pl

UFFFFFFFFFFFF!!!!

w_s_W - 04.01.2018 13:58:39, *.home.aster.pl

Następna dobra wiadomość w tym oknie: Hildeberto wysyłają na wczasy odchudzające do UK. :D

Praga - 05.01.2018 15:35:30, *.play-internet.pl

W tym biustonoszu zrobi furorę ale w klubie,,nocnym

sliweers - 22.01.2018 01:43:08, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

z całym szacunkiem śmiejecie się z nadwagi a nie jeden piłkarz z brzuszkiem był klasowym zawodnikiem swojego zespołu i wcale nie było widać ani nie przeszkadzały zbędne kg. Przykład? Ronaldo , Maradona czy też Rooney a nawet nasz były profesor odjidja ofoe.