Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hildeberto wypożyczony do Northampton Town

Woytek, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Legia Warszawa potwierdziła zapowiadane kilka tygodni temu wypożyczenie Hildeberto Pereiry do angielskiego Northampton Town. Wypożyczenie do klubu z angielskiej League One obowiązuje do końca obecnego sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
sliweers - 22.01.2018 / 01:43, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

z całym szacunkiem śmiejecie się z nadwagi a nie jeden piłkarz z brzuszkiem był klasowym zawodnikiem swojego zespołu i wcale nie było widać ani nie przeszkadzały zbędne kg. Przykład? Ronaldo , Maradona czy też Rooney a nawet nasz były profesor odjidja ofoe.

odpowiedz
Praga - 05.01.2018 / 15:35, *..play-internet.pl

W tym biustonoszu zrobi furorę ale w klubie,,nocnym

odpowiedz
w_s_W - 04.01.2018 / 13:58, *..home.aster.pl

Następna dobra wiadomość w tym oknie: Hildeberto wysyłają na wczasy odchudzające do UK. :D

odpowiedz
SBZ - 04.01.2018 / 10:35, *..mf.gov.pl

UFFFFFFFFFFFF!!!!

odpowiedz
Ali - 04.01.2018 / 09:26, *..134

ludzie, on juz nie wróci. w anglii maja lepsze staniki.

odpowiedz
Arek - 03.01.2018 / 23:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co się tak cieszycie? Przecież on zanim do nas przyszedł nigdzie indziej nie grał, tylko właśnie w Anglii. Jak wtedy "dawał radę" to i teraz pewnie również.

odpowiedz
O(L)impia - 03.01.2018 / 23:55, *..opera-mini.net

Osobioscie bede go dogladal,mam teraz powod zeby sie przejsc na coblerspow Legia jest wszedzie!L%O

odpowiedz
alex uk - 03.01.2018 / 23:34, *..dynamic.chello.pl

nic tak czleka nie upieksza jak samara coraz wieksza
ps stanik 95 dd

odpowiedz
oLaf - 03.01.2018 / 18:52, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

super, grubaska tam wezmą szybciutko w obroty!!!!!

w podskokach wróci do Legii! (oby odchudzony)

odpowiedz
mietek - 03.01.2018 / 17:50, *..internetia.net.pl

Oby się tylko nie skończyło starą zasadą z podwórkowych boisk, czyli: Gruby na bramkę :)

odpowiedz
Tylko Legia - 03.01.2018 / 17:18, *..197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wróć za 30 kg.;-)

odpowiedz
Lee - 03.01.2018 / 16:57, *..110

A co to za brzydka baba??

odpowiedz
Adam_Wlochy - 03.01.2018 / 16:44, *..9.245.13

W tym staniQ tam pojedzie?

odpowiedz
Mario - 03.01.2018 / 16:24, *..130

Ale on na tym zdjęciu wygląda, he, he, he, jak trzecia płeć z Indii. Z całym szacunkiem, ale ja w wieku 42 lat wyglądam przy nim, jak gladiator.

odpowiedz
Kinder - 03.01.2018 / 15:34, *..80

Do Anglii? Za jadą go jak dzieci kota... :D

odpowiedz
aqweds - 03.01.2018 / 15:21, *..54

Oh nie! Przecież tam na treningach totalnie go zajadą kondycyjnie i nasz misio chyba na zawsze zakończy przygodę z piłką!

odpowiedz
Rychu - 03.01.2018 / 15:15, *..warszawa.vectranet.pl

Dobre wieści.

odpowiedz