Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 4 stycznia 2018 r. godz. 11:54

Eduardo da Silva piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Doświadczony napastnik Eduardo da Silva został nowym zawodnikiem Legii. Brazylijczyk z chorwackim paszportem związał się z mistrzami Polski rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia go o kolejnych dwanaście miesięcy. 34-latek w przeszłości grał m.in w Arsenalu, Szachtarze Donieck oraz Dinamie Zagrzeb.

Eduardo grał w Chorwacji w latach 2000-2007. Po tym czasie został wykupiony z Dinama przez Arsenal za 13,5 miliona euro. Przez trzy sezony zdobył dla angielskiego zespołu 22 bramki. W lutym 2008 roku rozwój jego kariery zahamowała poważna kontuzja - złamanie stawu skokowego oraz zerwanie wszystkich więzadeł. W 2010 roku trafił do Szachtara Donieck. Grał w nim przez trzy sezony, a następnie wyjechał do Brazylii, podpisując kontrakt z Flamengo. Następnie ponownie wrócił na Ukrainę. W sumie dla Szachtara rozegrał 175 mecze, strzelając w nich 58 goli. Ostatnio bronił barw Atletico Paranaense. W tym zespole rozegrał jednak jedynie dziewięć meczów.

Eduardo ma także na swoim koncie 63 mecze dla reprezentacji Chorwacji, w których zdobył 29 goli.

Przebieg kariery:

2000-07 - Dinamo Zagrzeb
2007/08 (j) - Arsenal
2010/11 (j) - Szachtar Donieck
2014/15 (j) - Flamengo
2015/16 (j) - Szachtar Donieck
2016/17 (j) - Atletico Paranaeanse
2017/18 (w) - Legia Warszawa


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (60)

FC, 04.01.2018 11:56:37 - *.dynamic.chello.pl

No i gitara!!!!!!

Kuba, 04.01.2018 11:56:42 - *.135

Jest pięknie !!! Jeszcze tylko Vesovic :)

Mr T, 04.01.2018 11:57:23 - *.play-internet.pl

Ciekawe jaki $$$ kontrakt.

Konrad, 04.01.2018 11:57:24 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nareszcie transfery przed obozem,brawo prezes,oby się przyczynili do czerwcowej fety!!!!

KRIS, 04.01.2018 11:59:27 - *.centertel.pl

Zajebiscie :)

lucho_83, 04.01.2018 11:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy i Powodzenia!

robochłop, 04.01.2018 12:06:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeśli tylko będzie miał motywację , a liczę że nie będzie chciał zawieść Jozaka , to skończą się strzały w gołębie na dachu stadionu...techniki się nie zapomina...powodzenia w Legii Eduardo !!!

Maciej(L), 04.01.2018 12:06:49 - *.hsi08.unitymediagroup.de

Elegancko !;). Miejmy nadzieje ze duzo Legiunii pomoze. Co to jest j i w w nawiasie ?.

grzesiek, 04.01.2018 12:06:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

JOZAK& MIODEK GOOD JOB !!!!!!!!
Takich piłkarzy Legia potrzebuje !

Redi, 04.01.2018 12:07:18 - *.centertel.pl

Powodzenia I duzo bramek na wiosne :)

michaloy, 04.01.2018 12:09:19 - *.158

powodzenia dziadek

@rek, 04.01.2018 12:09:36 - *.dynamic.chello.pl

Brawo... Witamy na Ł3... Pozdro (L)

Sawo, 04.01.2018 12:16:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jestem zdecydowanie na nie. Jedyny plus wynikajacy z tego transferu to kwestia marketingowa.

Być, 04.01.2018 12:16:47 - *.96

Co oznacza (j), (w)?

Bie(L)any, 04.01.2018 12:22:11 - *.opera-mini.net

...to Jarek Niezgoda ma problem ;)))

Olo, 04.01.2018 12:24:52 - *.dynamic.chello.pl

Witamy i czekamy na bramy!

Carlos, 04.01.2018 12:33:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Śmiech na sali... Biorą emeryta po ktorym zostało jedynie nazwisko... Żenada!!!

Lukas, 04.01.2018 12:35:11 - *.dynamic.chello.pl

Jestem bardzo ciekaw tego transferu i mam nadzieje ze wypali!

Leron, 04.01.2018 12:37:21 - *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

nie ma co narzekać bo można się przejechać. Poczekajmy na mecze i co pokarze.

do Konrad, 04.01.2018 12:45:26 - *.centertel.pl

Czerwcowej fety?

miles, 04.01.2018 12:59:53 - *.centertel.pl

"J" w nawiasie oznacza runde jesienna, "W" natomiast runde wiosenna.

Do byc, 04.01.2018 13:02:41 - *.2

j i w oznacza.. jak wyzej

Kami(L)a, 04.01.2018 13:10:26 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl


No teraz pozostaje poczekać do rundy wiosennej, żeby się przekonać czy to będzie drugi Ljuboja czy drugi Nacho Novo.


tomm, 04.01.2018 13:39:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Może najpierw zobaczmy ich na boisku w paru meczach a pozniej oceniajmy. Jeśli pokaża że zależy im na boisku to myśle że może być dobrze. Zastanawiają mnie tylko ich zarobki?

Krzeszczu, 04.01.2018 14:12:05 - *.cust.bredband2.com

2017 Série A Série A Clube Atlético 6 321´
16/17 Premier Liha Szachtar 10 581´
15/16 Premier Liha Szachtar 19 821´
2015 Série A Série A Flamengo 9 315´
2014 Série A Série A Flamengo 18 878´

No to sie ten Eduardo chlopczyna niezle nagral ostatnimi laty. Podaje ilosc meczow ale i ilosc rozegranych minut. Serio?
A wy robicie w gacie z podniety jakby sam Leo Messi Ibrahimovic tutaj przyszedl.
Powtarzam, rozegra kilka spotkan a potem bedzie na stale u fyzjoterapeuty.

kibic emeryt , 04.01.2018 14:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mioduski przed rundą powiedział że będzie odmładzał skład a jak będzie sprowadzony starszy zawodnik to ma być gwiazda i TAK JEST.Eduardo To piłkarz o nieprzeciętnych umiejętnościach i nawet biorąc jego wiek powinien być gwiazdą w Polskiej lidze a czy tak będzie ? Czas pokarze bo jednak chłop długo nie grał i tu jest rezyko . Powodzenia

@Carlos, 04.01.2018 14:51:18 - *.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I jeszcze mówią nam"niespodzianka":) albo są amatorami albo wariatami.bo jak nazwać kogoś kto podpisuje kontrakt z gościem co siedzi na lawie od paru sezonów.ma 35 lat i miał zerwane wszystkie więzadła.transfer dla beki.bo ktoś kto ma pojęcie popuka się w glowe

grzesiek, 04.01.2018 15:24:01 - *.centertel.pl

Pozyjemy zobaczymy Krzeszczu. A widziales jak gral w arsenalu jak go wykosili? To jego wina ze tak go kosili??????

Wojtas, 04.01.2018 15:31:13 - *.134

Nie narzekajcie - wstrzymajcie się z oceną do pierwszych meczy.

Eduardo ponoć całkiem nieźle motorycznie - na testach wydolnościowych wykręcił bardzo dobry wynik. Techniki się nie zapomina, oby tylko zdrowie dopisywało.

Eduardo - Powiedzenia!!

Krzeszczu, 04.01.2018 15:36:00 - *.cust.bredband2.com

@grzesiek: tak, pamietam, ale w anglii tak graja. I pamietam ze niczym mi wtedy nie zaimponowal. Niedlugo tam zabawil a wiekszosc czasu spedzil na leczeniu.
Ostatnie jakies 10 lat tez niewiele sobie pogral. Zobacz statystyki jakie tu wkleilem. To ma byc klasowy pilkarz? A dokladnie pod jakim pozorem? Bo sie nazywa "Eduardo"? Bo ma kozenie brazylijskie? Bo zarabial siano na ukrainie?
No sorry kolego ale o czym my mowimy!? Na dodatek emeryt. Sa wyjatki, jest taki Zlatan. Jest Krystynka. Ale zobacz jak i ile oni w swojej CALEJ karierze trenowali! Ile grali!
A tu emeryt z kulawa noga ktory ledwie rozegral 5 polowek, nie meczow, POLOWEK przez caly sezon i on ma byc zbawieniem Legii?
No zesz kuzwa mac! To jakie my mamy ambicje?
Nasz zespol teraz opiera sie na: 37, 30, 34, 30, 32, 31, 33, 34 latkach. Czujesz czacze? Przeciez to zgraja emerytow! Nawet Bolton mial mlodsza druzyne!
Sorry kolego ale mnie zupelnie nie do smiechu.

antek, 04.01.2018 15:47:18 - *.static.chello.pl

myślę ze będzie na miare Angulo i tego Carlitosa

Rychu, 04.01.2018 15:47:25 - *.play-internet.pl

Powodzenia w Legii!

@Krzeszczu, 04.01.2018 16:08:38 - *.63.ipv4.supernova.orange.pl

czasem (rzadko ale jednak) to mysle, ze moze Ty jestes sfrustrowany, ze sam w Legii nie grasz...

Legionista, 04.01.2018 16:49:01 - *.226

Śmiech na sali!! Przyszedł emeryt który nie grał, był cały czas kontuzjowany i mieliśmy podobno odmładzać Legie... Czy scouting Legii nie nauczył się z ostatnich transferów? Kolejny Czukwu przyszedł...

FC, 04.01.2018 16:58:57 - *.dynamic.chello.pl

Do Krzesczu. Czytam Twoje komentarze od bardzo dawna, i zgadzałem się z Tobą, piszesz je z głową, widać że znasz się na rzeczy. Ale teraz nie zgodzę się z Tobą. Jeśli nawet Messi by przyszedł to też byś narzekał. Uważam że będzie strzelał bramki i Legia będzie miała mega pożytek z niego. Jeżeli nie to napiszę komentarz i przyznam Ci rację. A narazie wyluzujmy i poczekajmy na inne "lepsze" transfery. Pozdrawiam.

całaprawda, 04.01.2018 17:33:54 - *.dynamic.chello.pl

Panowie, jest młody Niezgoda, będzie miał się od kogo uczyć. Transfer na +

Krzeszczu, 04.01.2018 17:35:50 - *.cust.bredband2.com

@ FC: z calym szacunkiem, ale mnie nie chodzi o to czy mam racje. Troche o sporcie wiem wiec pewne zeczy po prostu mnie niepokoja. A niepokoja dlatego ze mi zalezy. Podobnie jak Tobie i bardzo wielu innym kibicom Legii.
Nie obrazam sie ze sie ze mna w tym przypadku nie zgodzisz, bo gdzie dwoch mysli tak samo tam o jednego za duzo :-)
Ale powtorze, mnie niepokoi sam ten transfer a takze kierunek jaki ten transfer wyznacza.

A co do Messiego (wiem ze to przenosnia) ale mylisz sie, bo gdyby on przyszedl wcale bym nie narzekal. Ba, nawet bym przylecial i sam mu buty wiazal :-)

Ale nie porownujmy gruszek i pietruszek. Gdzie Messi (albo jaki kolwiek inny klasowy zawodnik), a gdzie emeryta Eduardo, ktory na dodatek przez cale zycie rozegral razem wzietych mniej meczow niz np nasz tak ceniony i szanowany Kucharczyk?
Wiec o czym my mowimy?
Powtarzam, mnie wcale nie do smiechu, ale chetnie, bardzo chetnie odszczekam moje slowa i obawy. Nie po meczu czy dwoch, ale po calej rundzie.
Pozdro

Sebo(L), 04.01.2018 17:36:25 - *.slupsk.vectranet.pl

Mimo,że Eduardo piłkarsko to już nie jest młodzieniaszek,to wierzę że Legii może dać jeszcze dużo dobrego w ofensywie. Ja rozumiem frustrację co niektórych i wieczne przypominanie tekstu Mioduskiego o odmłodzeniu składu ale ludzie troszkę wyluzujcie! Czy Mioduski zatem ma kupować od razu tabuny 20-sto latków?! My to już przerabialiśmy wielokrotnie!! Pojawiały się całe zgraje nastolatków z afryki,Chorwacji i innych zakątków świata i ja się pytam gdzie oni teraz są?! Bo ja ich w Legii nie widzę a i trudno usłyszeć żeby gdziekolwiek byli wybijającymi się postaciami. Wymienić 90% składu na dzieci? To byłoby czyste szaleństwo! OK odmładzajmy ale z głową. Niech teraz przyjdzie 2 maksymalnie trzech piłkarzy w wieku 22-24 lat ale należy uzupełnić też skład zawodnikami piłkarsko doświadczonymi od których ci młodzi czegoś jeszcze mogą się nauczyć. Takim gościem na pewno jest Eduardo. On ma w Legii podnieść jakość. Nikt tu nie mówi,że facet ma charować przez pełne 90 minut na full obrotach bo to nie będzie jego rola. Prędzej będzie wartościowym zmiennikiem wchodzącym na ostatnie 30 minut podnosząć wartość drużyny już podmęczonej lub wychodzić w pierwszym składzie ale grając do maksymalnie 60 minuty. Ja tak to widzę. Przy okazji młodzi będą mogli podpatrzeć jego umiejętności,wyszkolenie,podejście do treningów. Myślę,że o to tutaj głównie chodzi.

Rogal, 04.01.2018 17:50:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

cos czuję, że ci co pukają się w czoło będą go wielbić. Nasza liga jest tak słaba, że będzie w niej królem. Jedyne zmartwienie to tylko zdrowie, oby go nie zabrakło. Będzie dużo lepszy niż Niezgoda, a na pewno skuteczniejszy

Sawo, 04.01.2018 17:52:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja skolei uwazam ze tego transferu nie nalezy do konca traktowac przez pryzmat przydatnosci do do zespolu. Mam tu na mysli przydatnosc czysto pilkarska. Sadze ze 35 letni gosc ktory w 2017roku strzelil jedna bramke i zaliczyl jedna asyste a do tego ma proteze nogi to nie jest potencjalnym zbawieniem Legii. Mioduski zwyczajnie z nas zakpil bo ma nas za kompletnych idiotow ktorzy slyszac glosne nazwisko zsikaja sie w majtki. Przy czym zaznaczam glosne ale nie na poziomie Rivaldo Ronaldinho czy Deco. To tylko gosc z ligi angielskiej w ktorej specjalnie nie pogral. To tylko chlop z Arsenalu czyli druzyny raczej podobnej do lecha. Niby w czolowce niby utytylowana i niby ladnie gra ale na koniec zawsze jest na 4 lub 5 miejscu. Faktycznie musze przyznac ze co jak co ale ci co zjechali juz na recznym na wiesc o tym ze Eduardo podpisal kontrakt to wlasnie ta grupa debili w do jakiej transfer byl skierowany. Miodek zasugerowal postem na twiterze „ macie sie ucieszyc bo mam dla was niespodzianke” stosujac przekaz podprogowy i wiekszosc z was to kupila. Ja nie kupuje i nie kupie. Dla mnie to szrot ze sztuczna noga.

Inna sprawa jest taka ze media o tym pisza... nasze ukrainskie chorwackie brazylijskie i nawet... angielskie. Moze wlasnie o to chodzilo? Moze taki byl cel sprowadzenia kogos z glosnym nazwiskiem? Moze dzieki temu trafi do nas np Bastian Schweinsteiger ktory w stanach juz pogral i pare groszy zarobil wiec moze zechce jeszcze sie pokazaz w Europie i pomysli sobie... w sumie czemu nie? Legia? Fajny klub i mam blisko do kraju.

Jesli chodzi o ten transfer to wlasnie na to licze. Na to i tylko na to.

Do krzeszczu, 04.01.2018 17:59:10 - *.play-internet.pl

Skoncz juz z tym jęczeniem jak stara baba bo tego czytać sie nie da,po pierwsze dopiero sie okienko otworzyło może kupią i młodych,a ty już płacz,że sami emeryci,po drugie,własnie jacy sami emeryci,Szymański,Kopczyński,Niezgoda,Turzyniecki,Sadiku,Kucharczyk,Antolic czy nawet ten żenujący Chukwu to są staruchy,emeryci?jęczysz jakby same stare dziady były u nas,samymi małolatami grać sie nie da.

Zlb , 04.01.2018 18:32:01 - *.centertel.pl

Kozak!!! KrzesCzu i inne placzki przeciez ten chlop wciągnie tą lige nosem!!!! Pozdrawiam. P.S. A ja myślę że krzeszczu to nie Nasz jest!

maf20, 04.01.2018 19:01:42 - *.legionowodom.pl

W końcu jest szansa na to, że przyszedł zawodnik, którego chce się oglądać, dla którego chce się patrzeć na tę ekstraklapę. W tym sezonie jedynie bezwarunkowa miłość do Legii dawała mi siłę do patrzenia na to dziadostwo. Wróci Radovic i może coś ze stylu wróci... Chciałbym, szkoda że GUI odszedł.

@Sawo, 04.01.2018 19:09:15 - *.legionowodom.pl

Źle prawisz, mimo iż możesz mieć rację. Nie wiesz, czy będzie piłkarzem przez duże P jak VADIS/ LJUBOJA/ RADO, czy ogórem jak ... (i tutaj można by listę na kilkanaście nazwisk zrobić). Zakładając, że LOCZEK jakiś przekaz podprogowy stosuje, uznajesz że nam wciska bubla, ale jeśli komuś miałby szkodzić to najbardziej sobie, nie nam, bo nas nic to nie kosztuje. Dużo ryzykuje, ale szanse na poprawę gry są i to bezdyskusyjnie. Przykład LJUBO jest wystarczający.

Krzeszczu, 04.01.2018 19:13:22 - *.cust.bredband2.com

Sadiku? Kopczynski? TURZYNIECKI? CHUKWU? Mlodzi? 24? 26? 27?
I tymi czterema mamy zawojowac lige i europe?
Nie rob z siebie durnia.

Sawo, 04.01.2018 19:19:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przypomne tylko iz Ljubo w momencie przyjscia do nas mial lat 32 a nie 35. Dodatkowo byl czynnym pilkarzem ktory gral w drugiej lidze francuskiej i zdobywal w niej regularnie bramki. Nasz 35 letni cyborg z plastikowa noga jak juz pisalem strzelil jedna bramke grajac w lidze w ktorej uprawiana jest raczej pilka plazowa. Nie trzeba w niej sily wytrzymalosci ani wybiegania a technike ma tam wbrew pozorom stosunkowo niewielu. Poza kilkoma wyjatkami sa to pilkarze na poziomie tych co kiedys trafili do pogoni. Skoro tam byl ogorem to u nas tez bedzie. Obstawiam drugiego czukwu.

Mioduski, 04.01.2018 20:09:28 - *.centertel.pl

Typowy transfer na podbicie frekwencji.sztuczka marketingowa.dziekuje.dobranoc

Tagi, 04.01.2018 21:22:55 - *.dynamic.chello.pl

Jestem pod wrażeniem , że taki gość będzie grała dla Legii.
Brawo !

Cik, 04.01.2018 21:28:35 - *.dynamic.chello.pl

Obym sie mylil ale mamy pilkarza w najlepszym przypadku na lawke, realnie na trybuny. Ciekawe kogo Mioduski bedzie oskarzal o ten transfer.

Sebo(L), 04.01.2018 22:09:19 - *.slupsk.vectranet.pl

@Sawo Ty sobie żarty stroisz? Piłkarzy z klubów takich jak Atletico Parana,Gremio,Fluminense,Flamengo,Vasco da Gama,Cruzeiro porównujesz do tych co byli onegdaj w Pogoni?! Żart stulecia! W Pogoni poza Amaralem,który coś tam faktycznie liznął poważnego futbolu reszta była jakimiś wynalazkami znalezionymi na plaży Copacabana przez syna Antoniego Ptaka,który miał rzekomo otwierać tam szkółkę piłkarską ;) Bądź troszkę poważniejszy.

(L)eo, 04.01.2018 22:45:03 - *.wmc-si.pl

@ Sawo
Za tą ostatnią wypowiedź i wcześniejsze należa Ci się oklaski. Masz rację,gościu u nas nie da rady. To tylko czysty chwyt marketingowy. Pokażcie mi Brazylijczyka,który w naszej lidze cokolwiek zwojował? Edi? Andradina całe swoje życie spędził w Polsce,nauczył się tu grać i co nieco tam pokazywał. Ekstraklapa to bardzo ciężka liga dla piłkarzy,którzy chcą pokazać jakąkolwiek technikę. W Anglii nie grał praktycznie nic,bo co to jest 6 goli dla napastnika,gdzie wcześniej w Chorwacji strzelił 73 gole? Kontuzja pokazala,że gra siłowa,bardzo ostra,pressing to nie jego bajka,a pod tym względem ekstraklasa i premier league są bardzo podobne. Ci co się nim jaraja niech pójdą kupić koszulkę z autografem za jedyne 399 peelenow,bo dokładnie o to loczkowi chodziło. Przyjdzie 30 tys ludzi dla Eduardo,dla Eduardo ludzie kupią koszulki i pamiątki z jego nazwiskiem za miliony monet i hajs się będzie zgadzał. Po to właśnie został ściągnięty,nie by coś pokazać,bo co może pokazać 35 letni inwalida,który nie gra od pół roku i gdy wstaje z łóżka tylko myśli o tym i błaga Boga żeby znowu mu noga nie pękła jak gdzieś źle ułoży stopę? Ma pokazać ładna, latynoską buźkę,dobrze ułożona fryzurkę i żeby ładnie koszuleczka leżała z numerem 9,żeby 10 letni gowniak mogl pobrać 1/4 pensji ojca,który robi za 5 zł za godzinę w jakiejś galerii żeby kupić tą koszulkę. Obstawiam,że nasza Brazylijska gwiazda nie przetrwa okresu przygotowawczego,chciałbym się mylić co do mojej wypowiedzi,ale niestety taka jest ta smutna prawda. Pozdro

do krzeszczu , 04.01.2018 23:22:21 - *.play-internet.pl

No z Chukwu mnie poniosło fakt, ale 24 lata,26 lat to dla ciebie emeryci?chcesz,żeby Legia samą młodzieźą grała czy jak,bo raz ci nie pasują emeryci,potem TURZYNIECKI nie pasuje,który jest młody,zdecyduj sie.

ras4, 05.01.2018 01:08:53 - *.stargard.vectranet.pl

Powodzenia Eduardo ...

Sawo, 05.01.2018 05:51:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Sebo(L)

Chyba za bardzo wierzysz w mityczna wielkosc klubow typu Flamengo Vasco czy Fluminese. To sa zwykle ogory z mocnymi nazwami. Pilkarsko kluby na poziomie zaglebia lubin. Prawda jest taka ze wiekszosc gosci w tamtej lidze to wlasnie chlopaki co uprawiaja siatkonoge na Copacabanie.

koksu, 05.01.2018 07:42:03 - *.73

(L)eo ale ty kwasny z ryja jestes wiesz cebulaku. Ja chcial bym zobaczyc jak przepraszasz za te slowa

Afro, 05.01.2018 09:17:47 - *.static.nsti.pl

do (L)eo, co w tym złego, że sprowadzono piłkarza, który prawdopodobnie zapełni stadion i zapewni klubowi dodatkowy dochód ze sprzedaży koszulek?

Nawet jak Eduardo nie będzie grał to podejrzewam, że będzie miał dobry wpływ na resztę drużyny i poprawi reputację klubu. Być może dzięki temu przejdzie jakiś inny dobry zawodnik na zasadzie - "Eduardo tam grał i mi mówił, że dobre warunki i wspaniali kibice".

Wyniki sportowe są ważne ale liczy się też marka. Eduardo na pewno działa na plus!

P.S. Będziecie się śmiać ale grając w FM kiedyś sprowadziłem go Legii Eduardo (był za darmo) i dostałem info, że "wzrosła sprzedaż koszulek" XD.

do Afro, 05.01.2018 11:59:56 - *.static.ip.netia.com.pl

ale to nie jest football manager, tylko prawdziwe zycie, a tutaj mechanizmy działają trochę inaczej. Odpowiedz sobie narpierw na pytanie, czy ty sam pobiegniesz do sklepu po koszulkę z napisem Eduardo?

Miro, 05.01.2018 14:17:55 - *.dynamic.mm.pl

Do Carlosa a ty to jakiś kaszpirowski jesteś facet piłki nie kopnął a ty go już skreśliłeś jak jesteś taki mocny kup klub od miodka i pokaż jaki jesteś wielki a jak cię nie stać na to to do budy szary biurku bo tam twoje miejsce pseudo ekspercie

Art Legia do (L)eo, 06.01.2018 15:27:39 - *.dynamic.chello.pl

Leo co ty tu za głupoty wipisujesz jak ty nawet swojego klubu nie znasz cebulaku. A Roger a Edson dwa pierwsze przykłady Brazylijczyków z Legi którzy dawali radę e Legi. Najlepiej to krytykować znafffco. Weź ty lepiej zajmij się tańcem na lodzie.

Borys(L), 08.01.2018 18:46:45 - *.10.dc1.linehost.pl

Boje się tylko , że kondycyjnie już jest z nim słabo..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.