Strzelectwo: Trzy medale legionistów w finale Ligi Strzeleckiej PZSS 2017

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend w Bydgoszczy odbył się Finał Ligi Strzeleckiej PZSS, w których zawodnicy Legii stawali na podium w trzech konkurencjach drużynowych. W strzelaniu karabinowym legioniści w składzie Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak, Julia Grzybowska zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z Zawiszą 12-18. W pistolecie pneumatycznym oraz strzelaniach do rzutków legioniści wywalczyli brązowe medale.

Finał ligi strzeleckiej, konkurencja: karabin: Zawisza Bydgoszcz 18-12 Legia Warszawa
Aneta Stankiewicz (Zawisza) 2-8 Tomasz Bartnik (Legia)
Rafał Łukaszyk (Zawisza) 8-2 Maciej Wojtasiak (Legia)
Marta Cybulska (Zawisza) 8-2 Julia Grzybowska (Legia)

O 3. miejsce ligi strzeleckiej, konkurencja: pistolet: Wawel Kraków 13-17 Legia Warszawa
Jerzy Pietrzak (Wawel) 6-4 Marta Barszczak (Legia)
Łukasz Czapla (Wawel) 4-6 Jakub Kraśniewski (Legia)
Jakub Czekaj (Wawel) 3-7 Maciej Morawski (Legia)

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

Winio Bill - 08.01.2018 17:24:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo . Wawel pokonany , Korona Królów jest nasza (L) ! Znaczyy , trzecie miejsce na pistolety i drugie (!) w karabinach . Szkoda , że Zawiszy się nie pokonało . Gratulacje .

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.