Florida Cup
REKLAMA

Spotkania z piłkarzami Legii na Florydzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas zgrupowania na Florydzie piłkarze Legii dwa razy spotkają się z Polakami mieszkającymi w USA. Pierwsze okazja już 12 stycznia o godzinie 19 w Pompano Beach w sali przy polskim kościele Matki Boskiej Częstochowskiej (2400 NE 12st Pompano Beach, FL 3306). Drugie spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19 w Clearwater w Centrum Jana Pawła II (1521 N Saturn Ave, Clearwater, FL 33755).

Podczas spotkań będzie można wziąć udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami klubu, zrobić sobie wspólne fotografie czy otrzymać pamiątkowy autograf.

W dniu meczów sparingowych na stadionowych parkingach otwarta będzie strefa kibica Legii Warszawa (przy maszcie z biało-czerwoną flagą), gdzie na wszystkich zebranych będą czekać liczne konkursy i niespodzianki. Będzie także można zakupić pamiątki klubowe. Na parkingach jest możliwość grillowania.

Ponadto 16 stycznia o godzinie 19 legioniści obejrzą mecz ligi NBA Orlando Magic – Minnesota Timberwolves. Ambasadorem Legii podczas wyprawy do USA jest Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.