Miroslav Radović i Eduardo da Silva - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Floryda: Praca nad wytrzymałością

Hagi i Angelo, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pierwsze dwie jednostki treningowe podczas zgrupowania na Florydzie drużyna Legii spędziła na siłowni. Dopiero w czwartkowe popołudnie zespół udał się na boisko, by przeprowadzić pierwsze w tym roku zajęcia z piłkami. Obiekt Florida Atlantic University położony jest tuż obok małego lotniska, na którym raz po raz lądują małe odrzutowce.
Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Hagiego


vid. Angelo

Trening rozpoczął się od rozruchu. Ekipa została podzielona na kilka grup i rozpoczęła bieganie wokół boiska. Osobno z Krzysztofem Dowhaniem i Wojciechem Kowalewskim ćwiczyli bramkarze. Golkiperzy od razu przeszli do ćwiczeń z piłkami. Jak zwykle kreatywność trenerów była spora i pozwoliła bramkarzom na wykonywanie najróżniejszych zadań.

Następnie sztab szkoleniowy przygotował kilka różnych stacji na całym boisku. Zadaniem zawodników było pokonywanie kolejnych przeszkód (m.in. znaczniki, tyczki) i zagrywanie piłek w ustalone wcześniej punkty. Wszystko odbywało się w nieustannym biegu.

Po serii ćwiczeń ponownie przyszła pora na bieganie. Po 1,5 godziny trening się zakończył i zespół udał się do hotelu. Piątek będzie wyglądał tak samo jak czwartek: rano siłownia, po południu trening na boisku.

fot. Hagi / Legionisci.com
Eduardo da Silva - fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com
William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.