Naadir Tharpe - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tharpe odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Naadir Tharpe nie jest już zawodnikiem Legii. Amerykański rozgrywający po rozegraniu 11 spotkań w barwach naszego klubu, wraca do USA. Legia nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, który miał zastąpić w naszym klubie Isaiaha Wilkersona. Teraz miejsce Tharpe'a ma zająć sprowadzony Chauncey Collins.

Tharpe zadebiutował w Legii w meczu z GTK Gliwice, po raz ostatni wystąpił przeciwko drużynie Turowa Zgorzelec. W 11 rozegranych w Legii meczach notował średnio 9,4 punktu w ciągu blisko 24 minut na parkiecie oraz zaledwie 2,5 asysty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) radzi..... - 13.01.2018 / 17:42, *..static.ip.netia.com.pl

Teraz może w rolę zawodnika należy UBRAĆ tego młodzieńca co siedzi w garniturku obok Chabelskiego. Warunki ma (wysoki; mlody). Bo jak tak dalej pójdzie to i Spasev przywdzieje "kostiumik" do gry. A na razie dajcie tego młodego na boisko i niech gra.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.