Eduardo i Marko Vesović - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Szymańskiego, Hlouska i Eduardo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com, legia.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnim meczu z Barceloną SC kontuzji doznało aż trzech piłkarzy Legii. Już w pierwszej połowie z boiska musieli zejść Sebastian Szymański oraz Adam Hlousek. Po zmianie stron urazu nabawił się z kolei Eduardo, który został ostro potraktowany przez jednego z rywali. Wszystkie trzy kontuzje wynikły z ostrych fauli przeciwników.

- Najbardziej martwią mnie kontuzje. Wydaje się, że nie są one zbyt poważne, ale i tak chcieliśmy ich uniknąć - powiedział na pomeczowej konferencji trener Legii Romeo Jozak.

Kilkanaście minut później szkoleniowiec dodał na łamach oficjalnej strony klubu, że Eduardo najprawdopodobniej przesunął się kręg w kręgosłupie po tym, jak został uderzony kolanem.
- Kontuzja wynikła z tego, że jego ciało w chwili zderzenia było za bardzo rozluźnione, zrelaksowane. Poczuł mocny ból, a problemy z kręgosłupem to poważna sprawa, dlatego zdecydowaliśmy się zdjąć go z boiska - powiedział Jozak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
Zlb - 15.01.2018 / 18:36, *..centertel.pl

Eduardo wciągnie tą lige nosem, a wtedy wszystkie pajacyki co potrafią szczekac tylko przy monitorze zamkną paszcze!!!! Nie pasi Eduardo, to won psy!!! Co za pajace takie rzeczy piszą o Naszym grajku!!!! Zapraszam na ZLB, tam was nastawimy pajace!!!

odpowiedz
Grikes - 15.01.2018 / 01:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Marek Citko strzelił dla nas w sezonie cztery gole w lidze , pamiętam . I chyba jakieś asysty .

odpowiedz
Eduardo jak Wojtala - 14.01.2018 / 23:40, *..dynamic.chello.pl

Ale dymają tego Mioduskiego managerowie jak kiedyś Wojciechowskiego w Polonii.

W Legii też już pamiętam taki zaciąg za Pietruszki od Grajewskiego z Widzewa jak Wojtala wyszedł w Lubinie z Zagłębiem na 5 min i po pierwszym starciu odniósł kontuzję jak się okazało kończącą jego karierę. Siadaczka niebawem też przyznał się, że ma cukrzyce a Łapiński fobię samolotową. Jeden Citko coś tam pograł.

Eduardo akurat poświęci rok na sklejanie kręgosłupa za nasz hajs.

odpowiedz
Cult⚽️Legia do stefciów I innych - 14.01.2018 / 23:33, *..63

Wyluzuj!chłopaczyno!jeśli!jadem!sáczyyysz!

odpowiedz
pezet - 14.01.2018 / 22:20, *..dynamic.chello.pl

Przychodził Ludojad, to też były płacze na forum. A jednak przed przyjściem do Legii Ludo był po prostu ligę niżej, niż Eduardo.

Kontuzja jest niezwykle pechowym czynnikiem w kontekście oceny, ale ja popieram w 100% sprowadzanie takich emerytów, po od patrzenia na naszych wychowanków, polskich reprezentantów i perspektywiczne "gwiazdy" pokroju Mulę zbiera mi się na wymioty i czuję fizyczny ból oglądając ich grę...

odpowiedz
Janusz z Pakistanu - 14.01.2018 / 21:56, *..play-internet.pl

Ehh szkoda was czytac, brak słów na głupoty które niektórzy wypisują.

odpowiedz
grzesiek do Krzeszczu - 14.01.2018 / 16:32, *..centertel.pl

Jozak sprowadzil samych konkretnych pilkarzy , trzeba mu zaufac ze sprawe eduardo tez przemyslal i mu ufa ze jest zdrowy. A nawet jesli zlapie kontuzje to moze zagra fhociaz w paru meczach. Ale klub w ktorym gra taki eduardo moze przyciagac innych dobrych pilkarzy. Zreszta pozyjemy zobaczymy :))

odpowiedz
Uche2 - 14.01.2018 / 15:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Bysior xxL
Weź człowieku swoje żałosne teksty wypisuj na stronie swojego żałosnego klubiku a nie tutaj. Ciekaw jestem czy jak Legia będzie na wiosne wygrywała wszystko to też będziesz tak pi....ił.

odpowiedz
UFO - 14.01.2018 / 14:48, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Edi mam nadzieje ze dobrze Ci sie ulozy L3 i na L4 hehehe. Nasz klub to znany w regionie dom starcow i punkt rehabilitacji. Oldboye wala tu drzwiami i oknami.

odpowiedz
lkn morkiny - 14.01.2018 / 13:27, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Emeryt już załapał polską mentalność...szybko dobrego pracodawcę znaleźć i jazda na L4.
Przecież gdyby miał choć oznaki formy to by na piłkarski trzeci świat nie jechał!

odpowiedz
(L)eo - 14.01.2018 / 13:26, *..wmc-si.pl

Czekajcie czekajcie,kto to wspominał ostatnio,że porcelana z Brazylii nie przetrwa okresu przygotowawczego? Ja? Ja:D To było do przewidzenia przecież. Najważniejsze,że Remy to kocur,Antolic też coś tam pokazał,za to Vesovic taki jeździec bez głowy,miałem wrażenie,że nie ma pojęcia po co jest na boisku.. Dobrze,że został Sadiku,może przepracujac okres przygotowań pokaże na co go stać,bo wczoraj bardzo chciało mu się grać,jak nie on:)

odpowiedz
0055gp - 14.01.2018 / 13:19, *..215.ipv4.supernova.orange.pl

prośba do Redakcji, parę godzin już minęło, czy moglibyście podać rzetelną informację dotyczącą stanu kontuzjowanych zawodników?

odpowiedz
Kibic - 14.01.2018 / 13:06, *..play-internet.pl

Szkoda że nią można wypożyczyć zawodnika na 1 mecz. Taki Trałka-srałka czułby się wczoraj jak ryba w w wodzie. Mógłby ciąć równo z trawa czyli to co mu najlepiej wychodzi :))

odpowiedz
Zamoj - 14.01.2018 / 12:38, *..106.ipv4.supernova.orange.pl

Ja się tylko zastanawiam dlaczego nasi grali jak takie grzeczne panienki...
Jeden dwa wjazdy w odpowiedzi i by się skończyło rumakowanie...
Brakuje nam na boisku bandyty a'la Hajto

odpowiedz
Choto czarne złoto - 14.01.2018 / 12:31, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko zaciag drwali spod Uralu. Fulbolowe porcelanowe galerianki nic tu nie zdzialaja. Kiedys Mandziejewicz albo Ratajczyk tak by przyj...l takiemu latino za takie wejscie ze przeciwnik by zaczal nas szanowac do konca meczu.

odpowiedz
Olo - 14.01.2018 / 12:29, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ludzie, myślicie, że jakaś gwiazda przyszła by do Legii gdyby była w dobrej formie, nawet jak to już emeryt? Błagam...

odpowiedz
123 - 14.01.2018 / 12:10, *..dynamic.chello.pl

Widziałem dwa dobre zagrania i strzelił bramkę z dosrodkowania . Potem dostał kopa z kolana w plecy (przynajmniej żółta ) i tyle go widzieliśmy.
Moim zdaniem na +

odpowiedz
Do Wodzu - 14.01.2018 / 12:09, *..static.ip.netia.com.pl

Tak, niech ci zapier...lą kopa w plecy jak jemu to dopiero pogadamy o twojej głupocie.

odpowiedz
Cch do Krzeszczu - 14.01.2018 / 11:53, *..dynamic.mm.pl

Zgadzam sie z E.S.K.
Poza tym nie wiemy wszystkiego. Arsenal gratulowal Legii transferu, byc moze polepszy on pjr Legii, byc moze wiecej biletów sie sprzeda, koszulek? Poza tym moze Niezgoda i Szymanski rozwina sie przy nim. Tez uwazam ze on nie strzeli 20, ani nawet 10 bramek przez ten rok, ale mimo wszystko dobrze ze jest, tym bardziej ze nie zarabia wiele.
Poza tym modlmy sie zeby jakis szaleniec wziął od nas chukwu..

odpowiedz
E.S.K. - 14.01.2018 / 11:52, *..dynamic.chello.pl

@ Krzeszczu
- trzymam za słowo ! Mam nadzieję ,że będziesz szczekał !!!:):):)

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2018 / 11:47, *..cust.bredband2.com

@ E.S.K.: Kolego, jesli Edi rozegra polowe, juz nie mowie ze wiekszosc, ale chociaz polowe meczow (meczow, a nie polowka tu, kwadrans tam) rundy wiosennej, to byc moze bedzie z niego jakis pozytek. Sportowy, marketingowy, no nie wiem, wszystko jedno. Sam ochoczo bede mu bil brawo, bo to wszystko dla dobra druzyny i klubu. Serio.
Ale ja tego, biorac pod uwage jego historie, po prostu nie widze.
Nie widze tez tego niby ogromnego jego talentu i ze to niby mesjasz pilkarski.
Owszem kiedy gral, powtarzam, kiedy, byl to porzadny pilkarz. Ale tez nie zadna wow mega rewelacja. Zreszta wiekszosc czasu spedzal na rehabilitacjach.
I nawet gdyby u nas zarabial nedzne 10 pln miesiecznie, to jesli (jesli!) bedzie on spedzal caly swoj czas u fyzjo, to beda to pieniadze w kibel. Nawet takiemu Niezgodzie nic nie pomoze bo niby jak, z rycy chorego?

Powtarzam sciagniecie go do nas to istny cyrk.
Ale chetnie, bardzo chetnie odszczekam moje slowa.
Nie po meczu czy dwoch, czy trzech. Niech nam da 10-12, to bede szczekal :-))

Pozdro.

odpowiedz
kibic - 14.01.2018 / 11:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytając niektóre wpisy to zastanawiam się czy to forum dyskusyjne czy loża szyderców .Niektórzy piszą aby zakpić z kogoś ,wyżyć się emocjonalnie . W ten sposób chcą poprawić swoje chyba marne ego . Wstyd panowie .

odpowiedz
olew - 14.01.2018 / 11:38, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Dobry był młody na prawej, Murzynek fajny, Jędrzejczyk zadziorny, jak na pierwszy sparing - sympatycznie.

odpowiedz
Rychu - 14.01.2018 / 11:26, *..play-internet.pl

No to Eduardo zagra w przyszłym sezonie...

odpowiedz
wawa fan (L) - 14.01.2018 / 11:18, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Pozabierać im piłki bo się gwiazdory pozabijają!

odpowiedz
max - 14.01.2018 / 11:09, *..play-internet.pl

Tak trzeba brać z Polskiej ligii np Cernycha i jeszcze by klub zarobił to nalepszy zawodnik naszej ligii lub Kurzawe

odpowiedz
E.S.K. - 14.01.2018 / 11:05, *..dynamic.chello.pl

@Krzeszczu - zdaje mi się ,że ty jesteś byłym sportowcem - to pewnie znasz problem z autopsji.Fakt,są zawodnicy,których kontuzje kochają - to genetyczne skłonności oraz trochę pecha . Taki jest Eduardo. Tylko - myślę - sztab Legii doskonale o tym wiedział! Rpla Eduardo miała być trochę inna - ma wchodzić na boisko na trochę,ma zrobić dużą różnicę, ma pokazać młodym trochę tego,co sam kiedyś potrafił - pamiętasz Ljubolję - przy nim Rado i inni się rozwijali !
Mam nadzieję,że ta kontuzja nie będzie grożna a on w Legii coś pokaże - bo chętnie obejrzę na stadionie takiej klasy piłkarza,nawet emeryta!Bo chyba takiego od czasów Deyny,Brychczego nie było na Łazienkowskiej !!!
Jeszcze jedno - on wcale wielkiej kasy nie dostaje,Jędza,Chukwu to przy nim dostają krocie !!!!!!!!!!

odpowiedz
Wronkie - 14.01.2018 / 11:03, *..191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie. Opanujcie się. Przesunięcie kręgu to nic poważnego. Sam kilka razy miałem taki uraz. Nastawiają, później dwa dni odpoczynku i wszystko gra. Nie nakręcajcie się niepotrzebnie.

odpowiedz
Sawo - 14.01.2018 / 10:58, *..203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hehe od poczatku mowilem ze ten Edek sprzedawca kredek to bedzie nieporozumienie. Nie dosc ze ma proteze nogi to jeszcze teraz bedzie chodzil w gorsecie. Żenada.

odpowiedz
lw73 - 14.01.2018 / 10:45, *..centertel.pl

Druga połowa bardzo przyzwoita. I piękna bramka

odpowiedz
WaWa - 14.01.2018 / 10:25, *..dynamic.chello.pl

Do momentu kontuzji Edek całkiem nieźle, ogólni nowi w 2 połowie Dobrze

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2018 / 10:08, *..cust.bredband2.com

@ grzesiek: z calym szacunkiem kolego ale nie za bardzo to wyglada tak jak to opisujesz. Tak, "moglismy" kupic 26 latka z Barcelony a ten by zlamal noge. Pech. I siedzimy w takim samym bajzlu.

Ale o co mnie osobiscie chodzi to fakt ze albo ktos nie odrobil lekcji albo po prostu przymknal oczy.
Bo to wyglada tak. Kazdy z nas ma totalnie inne predyspozycje, kazdy z nas (sportowiec oczywiscie tez) funkcjonuje na innych zasadach.
Kazdy, powtarzam kazdy, inaczej, hmm, (z braku lepszego okreslenia) reaguje albo jest podatny na kontuzje. Sa tacy co kontuzji w sumie nie lapia poza incydentami jak np zlamanie nogi. A sa i tacy na ktorych spojrzysz a oni sie odrazu sypia. Jak nasz Szklany Edi. Tak, to byl glupi przypadek ze dostal w plecy. Ale zapewniam Ciebie ze jakby nie dostal w plecy to by sie rozsypal z innego powodu.
A co do nie odrabiania lekcji, to chodzi mi o nastepujace: Spojrzyj ile meczow rozgrywal przez sezon (od czasow Arsenalu) i ile w tym samym czasie mial kontuzji. Latwo to znalezc. Wiecej czasu spedzil u fyzjoterapeuty niz na boisku.
A my go sciagnelismy. I co z tego ze "tylko" na rok?
Bo przez ten czas bedziemy mu nie tylko placic slone siano ale i placic za jego rehabilitacje.
Biznes?
Biznes pilkarski?
Biznes sportowy?
Nie. Smiech na sali...

odpowiedz
Czukwu - 14.01.2018 / 10:08, *..is.net.pl

Dobrze, że przyszedł Edwardo, będzie raźniej na trybunach.

odpowiedz
Kami(L) - 14.01.2018 / 10:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie wy jesteś jacyś niepoważni, naprawdę. Przecież Eduardo nie posypał się ze starości, dostał kopnięty w plecy i doznał urazu, nie poszły mu więzadła, staw, co wynikałoby z sędziwego wieku, czy zmęczenia materiału. Zresztą narzekacie na jego wiek, a prawda jest taka, że gość w wieku 35 lat, z tą techniką i umiejętnościami spokojnie może zjeść tą lige, jeśi tylko będzie miał chęci. Jakby Ronaldo miał 35 lat i chciał do nas przejśc na sezon? Pewnie nikt nie mówiłby, że dziadek i niech idzie na emeryture tylko każdy by sie jarał, troche ogaru ludzie.

odpowiedz
grzesiek - 14.01.2018 / 09:55, *..centertel.pl

Czemu wy porownujecie chukwu do eduardo?
- eduardo ma uznane nazwisko w europie i nie zalozy za maly butow.
- eduardo ma kontrakt jedynie do konca 2018 roku czyli na 1 rok.
- 34 czy 35 to moze i zaawansowany wiek ale ten rok moze pograc na najwyzszym poziomie.
- jqkbysmy kupili 26 latka z podstawowego skladu arsenalu i podpisali najwyzszy kontrakt do 2020 roku i koles by zlamal noge to co wtedy?

Ehhh

odpowiedz
Tymon - 14.01.2018 / 09:36, *..96

Patrzac na wczorajszy mecz to szkoda ze tego hlouska nie kopneli juz w pierwszej minucie zeby musial zejsc.... gosc jest tak dramatycznie slaby ze szok ! Dziwi mnie ze chca pozbyc sie jedzy zamiast wystawiac go na lewej obronie. Przeciez on na lewej obronie bedzie gral lepiej niz ten smieszny czech. Chyba ze ma zapisane w kontrakcie ze nie moze miec rywala na swojej pozycji bo to dziwne ze koles od 2 sezonow nie ma zmiennika...

odpowiedz
Krzeszczu - 14.01.2018 / 09:33, *..cust.bredband2.com

@ Pierre Dolish: I na dodatek mial wielki i wesoly usmiech na twarzy w drodze do banku.
Zupelnie sie z Toba zgadzam. To samo mowilem od samego poczatku jak tylko pojawil sie nius o jego transferze.

odpowiedz
Pantera_negra - 14.01.2018 / 09:33, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sprawa prosta. Skoro mamy tu tylu znawów anatomi i fizjoterapeutów to niech jeden drugiemu mądremu p...bie pałą przez plecy i powie czy może wtedy wstać.

odpowiedz
Stuleya - 14.01.2018 / 09:32, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tym wieku powinien grac w zółwiu i nakolannikach oraz kasku i będzie dobrze. Jakoś dogra do wiosny :-)

odpowiedz
jack311 - 14.01.2018 / 09:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

człowieku zobacz jeszcze raz pierwsze 15 min drugiej połowy i kilka zagrań Eduardo a dopiero pird......te swoje głupoty
Edi powodzenia wracaj szybko mam nadzieje ze kontuzja niegrożna

odpowiedz
Pierre Dolish - 14.01.2018 / 08:58, *..opera-mini.net

W zeszłym roku o tej porze przyszedł koleś, który podobno przywiózł ze sobą cały wór goli i na pierwszy sparing założył za ciasne buciki przez co do tej pory nie potrafi się pozbierać i znaleźć miejsca w zespole.
W tym roku jak widać nic się nie zmieniło, przyszedł Edek, który dał wyraźny sygnał, że nie koniecznie musi figurować w kajecie trenera przy ustalaniu składu, ale za to w harmonogramie fizjoterapeuty przy doborze metod rehabilitacyjnych na pewno będzie starał się odgrywać pierwsze skrzypce do zakończenia kontraktu.

odpowiedz
Sebo(L) - 14.01.2018 / 08:53, *..slupsk.vectranet.pl

Przesunięcie kręgu to nic szczególnie groźnego.Kilka masaży i wszystko będzie ok. Brzmi może groźnie ale to nie jest wybicie dysku czy innego strasznego urazu kręgosłupa. Nie winą Eduardo jest,że ktoś mu przypieprzył prosto w kręgosłup. Po takim uderzeniu każdy z nas zszedł by "połamany" . Co do meczu to w drugiej połowie gra wyglądała już znacznie lepiej. Świetnie wprowadził się Remy, podobał mi się Vesović,Sadiku był bardzo aktywny,oddawał groźne strzały. 2 połowa na prawdę mogła się podobać w wykonaniu Legii. Nawet Majecki pokazał,że Malarz nie może czuć się pewny na swojej pozycji. Nie jest źle! To dopiero początek montowania drużyny a i tak wygląda to całkiem przyzwoicie.

odpowiedz
Che - 14.01.2018 / 08:48, *..tkk.pl

A taki był fajny,amerykanski..heheehhe

odpowiedz
- 14.01.2018 / 08:34, *..dynamic.chello.pl

Ten Edwardo tak wogole wyglada na cztery dychy, czy on nie ma kreconego licznika?

odpowiedz
Un - 14.01.2018 / 08:25, *..play-internet.pl

Niestety emerytom powinno się zakazać gry.
Przyszedł taki, który dawno nigdzie nie grał i już kręgosłup mu się sypie po kilku minutach gry.
Wstyd !

odpowiedz
To byla zenada - 14.01.2018 / 08:00, *..dynamic.chello.pl

Wstyd i tyle

odpowiedz
@Bysior xxL - 14.01.2018 / 07:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

koleszko zaczynasz mnie w....

odpowiedz
Bysior xxL - 14.01.2018 / 07:55, *..dynamic.chello.pl

Wyjatkowo leszczowaty ten Edwardo, w dodatku zaraz kontuzja, kto zakontraktowal tego dziadka?

odpowiedz
Stefan - 14.01.2018 / 05:49, *..198

Zamknąć pyski bluzgające jadem.Dać Drużynie pracowć.
Mówisz i piszesz o LEGII.To wprzódy umyj jame jeden z drugim.

odpowiedz
Archie - 14.01.2018 / 02:16, *..dynamic.chello.pl

Co z Wami?! Co post marudzenie! Komentują tu tylko słoikowi przybysze którym zawsze wszystko nie pasuje?! Więcej wiary Bracia!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.01.2018 / 02:14, *..97

Kto ponosi?odpowiedzialność?! za dopuszczenie łamania kości?! Trener Romeo!jeśli trener pozwala żeby jego piłkarzy lał przeciwnik jak z liścia natychmiast !przerywa!spotkanie!to nie żarty może być inwalidá ktòryś z naszych!

odpowiedz
Szelka - 14.01.2018 / 01:29, *..dynamic.chello.pl

Moja jedna skromna uwaga do legijnych współorganizatorów turnieju i zgrupowania na Florydzie.
Jednym z waszych głównych obowiązków panowie powinno być zapewnienie i skuteczne wyegzekwowanie od amerykańskich organizatorów rzeczonego turnieju właściwego doboru sędziów, którzy nie będą dopuszczać w meczach towarzyskich do tak brutalnej gry. Chyba drużyna Legii nie przyjechała do "gościnnej" Ameryki na futbolową wojnę tylko po naukę nowej taktyki gry, świeżość kondycyjną i integrację zespołową?!
Ponadto uważam, że nie zaszkodziło by żadnej ze stron - uczestników tego turnieju, oficjalne ocenienie pracy sędziego głównego, tego feralnego meczu, jako mało profesjonalnej.

odpowiedz
... - 14.01.2018 / 01:21, *..echostar.pl

To zdjęcie jest wymowne :D Pokazuje jakość Legii czyli skup butelek.

odpowiedz
kenli - 14.01.2018 / 01:19, *..dynamic.chello.pl

Jaka jest w tym wina Eduardo i jego formy? Wasyl był bez formy jak mu nogę łamano? To nie jest kwestia nieprzygotowania, tylko debilizmu gościa z Barcelony, który zapomniał, że gra o złote gacie i musiał się wyżyć...

odpowiedz
Arek - 14.01.2018 / 01:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A swoją drogą rzeźnicy w tej całej Barcelonie. Ci nasi jak ich tak kosili powinni wj...ać się sankami w jednego czy drugiego, to odechciałoby się tamtym pajacować.

odpowiedz
Arek - 14.01.2018 / 00:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za ewenementy głupoty wypisują, to się normalnie nie dzieje. Co Wy macie we łbach ludzie!

odpowiedz
Szroten - 14.01.2018 / 00:55, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Edi teraz na zasluzona emeryture przejdzie. Jak przystalo na gwiazde polskiej ekstraklapy vide Uli Borovka; Amaral, Demianienko czy Salenko.

odpowiedz
Hor(L)ey - 14.01.2018 / 00:46, *..range109-147.btcentralplus.com


Doping troszke slaby!!! Premier League International byl lepszy!!!! Ludzistka co siez Wami Dzieje!!! Legia GRA!!!!

odpowiedz
Janusz z Pakistanu - 14.01.2018 / 00:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy wy musicie zawsze płakać jak stara baba? Jak zwykle hejt na wszytko i wszystkich. Może być kilka tygodni przerwy, a może być tylko trochę strachu. Poza tym gość się nie wysypał sam, tylko mu wjechali kolanem w plecy, jak się tego nie spodziewał. Trochę wyrozumiałości, bo to żadna jego wina. Do tego on zarabia według różnych informacji 300-360 tys. euro i ma kontrakt tylko na rok z możliwością przedłużenia o kolejny. Zatem gdzie tutaj porównania do Chukwu, który bierze podobno 500-620 tys i kontrakt dostał na 3,5 roku?

odpowiedz
Cch - 14.01.2018 / 00:38, *..dynamic.mm.pl

Uj z tym Eduardo, co z Szymanskim?

odpowiedz
Jsc - 14.01.2018 / 00:13, *..play-internet.pl

Dobrze będzie..... Myślcie pozytywnie.....

odpowiedz
Darek - 14.01.2018 / 00:07, *..dynamic.kabel-deutschland.de

To wystarczy isc z Eduardo do kreglarza.Ja sam korzystam z takich usług jak potrzebuje.Jak koles co masuje jest ogarnity wie co i jak to godzina mu wystarczy.Przez godzine masuje miejsce ktore musi naciagnac.Masuje,rozluznia miejsce ktore pozniej musi nastawic a pozniej ze tak powiem lamie gnaty i przez trzy dni nie mozna sie za bardzo ruszac.Po tygodniu czlowiek jak nowo narodzony.

odpowiedz
Wodzu - 14.01.2018 / 00:07, *..play-internet.pl

Drugi Chupa-Chups tzn. Chima-Chukwu... Na dzień dobry k... kontuzja i to taka że od razu szpital. A płacić trzeba bo kontrakcik ma już w kieszeni... Ludzie, jak wy ich dopuszczacie go gry?! Inaczej: na ch... nam takie importowane grajki, które nie są gotowe do gry?! I tak Legia tylko traci zamiast zyskiwać. Managery psia wasza mać!

odpowiedz
- 13.01.2018 / 23:54, *..bas512.cwt.btireland.net

Bez dramatu nastawi go ktoś i po robicie

odpowiedz
Bloom - 13.01.2018 / 23:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie panikujcie, nie jest to jakiś poważny uraz wymasują dziadka i będzie śmigał.

odpowiedz
Single malt - 13.01.2018 / 23:50, *..243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i wiosna dla Eduardo w p...u. Mecz sparingowy w trzecim dniu zgrupowania...

odpowiedz
lucho_83 - 13.01.2018 / 23:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A mówili, że sport to zdrowie. Gorzej ten rok nie mógł się zacząć...

odpowiedz
Tom - 13.01.2018 / 23:46, *..dynamic.mm.pl

No to Eduardo już się nagrał w Legii, żenada.

odpowiedz