Eduardo i Marko Vesović - fot. Hagi / Legionisci.com

Urazy Szymańskiego, Hlouska i Eduardo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com, legia.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnim meczu z Barceloną SC kontuzji doznało aż trzech piłkarzy Legii. Już w pierwszej połowie z boiska musieli zejść Sebastian Szymański oraz Adam Hlousek. Po zmianie stron urazu nabawił się z kolei Eduardo, który został ostro potraktowany przez jednego z rywali. Wszystkie trzy kontuzje wynikły z ostrych fauli przeciwników.

- Najbardziej martwią mnie kontuzje. Wydaje się, że nie są one zbyt poważne, ale i tak chcieliśmy ich uniknąć - powiedział na pomeczowej konferencji trener Legii Romeo Jozak.

Kilkanaście minut później szkoleniowiec dodał na łamach oficjalnej strony klubu, że Eduardo najprawdopodobniej przesunął się kręg w kręgosłupie po tym, jak został uderzony kolanem.
- Kontuzja wynikła z tego, że jego ciało w chwili zderzenia było za bardzo rozluźnione, zrelaksowane. Poczuł mocny ból, a problemy z kręgosłupem to poważna sprawa, dlatego zdecydowaliśmy się zdjąć go z boiska - powiedział Jozak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.