Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kontuzja Eduardo da Silvy prawdopodobnie nie jest tak groźna, na jaką wyglądała - fot. Hagi / Legionisci.com
Kontuzja Eduardo da Silvy prawdopodobnie nie jest tak groźna, na jaką wyglądała - fot. Hagi / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 09:20

Floryda: Urazy legionistów nie takie groźne

Woytek, źródło: Legia.com

Urazy trzech piłkarzy Legii, których nabawili się podczas sparingu z Barceloną SC, nie są groźne. Lekarz stołecznej drużyny dr Maciej Tabiszewski powiedział, że dwóch z nich przejdzie badanie rezonansu magnetycznego, ale wstępne diagnozy są optymistyczne. Poniżej wypowiedzi doktora:

Sebastian Szymański - Na razie spodziewamy się, że jest to tylko duże stłuczenie tylnej części uda. Będziemy to jeszcze potwierdzać, ale Sebastian czuje się nieźle, ale nadal odczuwa dolegliwości.

Adam Hlousek - Trochę się martwimy, ponieważ w swojej historii miał przejścia ze stawem kolanowym. Dolegliwości są spore, więc na poniedziałek zaplanowaliśmy badania rezonansu magnetycznego i po nich będziemy wiedzieli więcej. Jednak ze wstępnego badania nie ma żadnych niepokojących objawów w tym momencie.

Eduardo da Silva - Mimo że wyglądała na bardzo niebezpieczną i bolesną, to nie jest szczególnie niebezpieczna w naszym rozumieniu. Jest nagła poprawa, chodzi już sam i normalnie funkcjonuje. Oczywiście dolegliwości jeszcze ma, dlatego ze względu na jego samopoczucie i żeby dobrze postawić diagnozę w poniedziałek także będzie miał wykonane badanie rezonansu magnetycznego i wtedy będziemy wiedzieli więcej.





Komentarze: (37)

Bysior xxL, 15.01.2018 09:28:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z tego emeryta Edwardo widac ze nic nie bedzie, byle kopniecie i od razu lapie kontuzje, przeciez nasi ligowi kopacze i przecinaki zaoraja go od razu.

Do Bysior, 15.01.2018 09:36:40 - *.play-internet.pl

"Pójdź stąd" jak mawiał klasyk
Nie lepiej się poudzielać na swoim amikowym lub innym dziadowskim forum ?

kjn, 15.01.2018 09:42:19 - *.bbtec.net

Strach grac z rzeznikami z Poludniowej Ameryki..

Sawo, 15.01.2018 09:49:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Edek sprzedawca kredek mimo faktu nie odniesienia groznej kontuzji i tak pewnie bedzie pauzowal do konca zgrupowania.

Sawo, 15.01.2018 09:51:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

W naszej lidze takie sytuacje sa na porzadku dziennym. Taki rzeznik Trałka pałka czy inny drwal typu Tosik to naszemu Edkowi zakoncza kariere po jednej kolejce.

Dariusz, 15.01.2018 10:05:08 - *.play-internet.pl

Porcelanowy Eduardo proponuje na zbita zastawe super glue

Sebo(L), 15.01.2018 10:16:09 - *.play-internet.pl

Eduardo może uciszyć swoich wszystkich oponentów grą i bramkami i mam nadzieję,że tak się stanie. Nie rozumiem tego całego hejtu związanego z jego osobą. Ludzie wyluzujcie trochę.

Wojtas, 15.01.2018 10:24:17 - *.134

Hejtujecie Eduardo strasznie.

Chciałbym żeby utarł Wam nosa - pamiętajcie on reprezentuje L, a nie polonię jakby wskazywały hejty zawarte w komentarzach płaczków i mędrców.

Dajcie mu szanse, jak jej nie wykorzysta to macie moralne prawo do wyrażania rozczarowania. Na razie gość zagrał 15 minut, wszystkie jego kontakty z piłką oceniam pozytywnie, strzelił nawet nieuznaną bramę.

Także więcej cierpliwości mniej hejtu, zwłaszcza dla graczy którzy postawą na boisku na to jeszcze nie zapracowali!!

Pozdro L

do Do Bysior, 15.01.2018 11:07:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"ić stont"
Tak się to pisze :)

Matt, 15.01.2018 11:10:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mogę tego zrozumieć - jaki jest sens obrażania naszych zawodników, ciągłego krytykowania i rozsiewania pesymistycznych wizji. Ja też nie byłem fanem Rzeźniczaka, ale ze względu na to, że grał dla nas, życzyłem mu mistrzowskiej formy.

Czy wy jesteście nienormalni czy po prostu wyznajecie zasadę "im gorzej tym lepiej" jako typowe cebulaki?

P.S.
Mówicie, że Trałka to rzeźnik. Zaczekajcie na to jak Remy zacznie ustawiać takich lamusów jak on.

Fajfus, 15.01.2018 11:13:08 - *.2

Co wy tacy narwani. Przeciez Bysior ma racje :)

tomiacab do bysior xxl, 15.01.2018 11:18:44 - *.centertel.pl

widziałeś to wejście? Takie zagrania to nawet w ekstraklasie są rzadkością. To było zamierzone wjechanie z rozpędu w zawodnika przygotowanego do przyjęcia piłki.

Kris, 15.01.2018 11:31:20 - *.play-internet.pl

Bysior XXL - choć zapiernicze ci z kolana w kręgosłup i sprawdzimy na ile ty jesteś wytrzymały.

Diego , 15.01.2018 11:54:39 - *.127.revdns.net.pulawy.pl

Odj..cie się od chłopaków, kto oglądał mecz ten widział. Takie wejścia kolanami w nogę Szymańskiego i w plecy Eduardo to zwykle barbarzyństwo... Kolesie z Ekwadoru byli za bardzo spieci...

Krzeszczu, 15.01.2018 11:56:27 - *.cust.tele2.se

@ Matt: ciekawa teza å Remy i takich jak palka-tralka. Nie watpie ze Remy nie bedzie mial z takimi kolesiami klopotow i szybko poustawia ich w szeregu.
Byg moze bedzie to taki nasz Roy Keane, tyle ze mniej blady i mniej bluzgajacy ;-)
Oj bedzie sie dzialo na naszych boiskach.

jasz, 15.01.2018 12:25:15 - *.adsl.inetia.pl

Bysior xxL, - głąbie z wronek

jasz, 15.01.2018 12:30:15 - *.adsl.inetia.pl

ci co tak hejtują zawodników Legii to wiadomo że to trolle z wronek i Konwiktorskiej

syrenka, 15.01.2018 12:43:06 - *.centertel.pl

Legio walcz!!! Pozdrowienia z Konina. Wierzę że Legia po raz pierwszy zdobędzie mistrzostwo trzeci raz z rzędu....Legio, Legio, Legio........

Afro, 15.01.2018 12:53:37 - *.play-internet.pl

Proponuję, żeby był system oceny komentarzy. Przed dodaniem komentarz powinno sie także pojawiać "publikując komentarz oświadczasz, że Legia to najlepszy w świecie klub kto nie wierzy..." może to by przystopowało głupawych, zakompleksionych troli.

mietek, 15.01.2018 12:56:41 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: No, może lepiej, żeby AŻ takim harpaganem jak Keane nie był :) Bo co chwila będą czerwone kartki :) Natomiast wystarczy, jak się wszyscy będą tak samo odbijać, jak w ubiegłym sezonie od Vadisa.

Zlb , 15.01.2018 14:29:26 - *.centertel.pl

Cała Polska podjarana że Eduardo w Naszej kopanej, a kur... tylko pseudo kibice Legii cisna z Nim opór!!! Opanujcie twarze!!! Niech jeden z drugim bryka na trening i pokaże jedną czwartą co chlopina potrafi!!!! Brak słów dla buraków!

Zlb , 15.01.2018 14:37:14 - *.centertel.pl

Placzki tak wam żal że Eduardo będzie gwiazdą ligi? Boli dupa pyry, oj boli! A jak nie pyry pisały te obelzywe komentarze to... kto? Jak Nasi to gratulacje,

maurycy , 15.01.2018 14:51:49 - *.dynamic.chello.pl

No to prawda jeśli chodzi o Trauke - gościu tylko ma zagrać z Legią to od razu jest nastroszony jak jazgarz w potoku ....dziwny gość nie do zaakceptowania

Hucon, 15.01.2018 15:38:41 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Do gamoni co hejtują Eduardo.Czekam na was w niedzielę przy pomniku Kazia ,dostaniecie po kopie z kolana w kręgosłup i wtedy jak się doczołgacie do kompa to napiszecie czy to boli frajerzy.

xen, 15.01.2018 17:07:01 - *.play-internet.pl

Legia. Duma i Sława. J,,,ć resztę e_klapy

..., 15.01.2018 17:19:59 - *.my-it-solutions.net

kto hejtuje?
same ...zbóje...

Sawo, 15.01.2018 17:53:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@hucon

Ja to nawet nie wiem gdzie jest pomnik Deyny bo ja tak naprawde to jestem tylko hejtujacym trollem. Poza tym balbym sie przyjechac bo pewnie jestes duzy i silny i jakbys mi przykopal to mialbym spory problem. Kurcze chyba faktycznie juz nie bede hejtowal Edka bo jeszcze przyjedzie pod pomnik jakis hucon czy inny i jak mnie zobaczy to ledwo sie doczolgam do kompa.

Sebo(L), 15.01.2018 17:59:32 - *.slupsk.vectranet.pl

No dobra dla odstraszenia hejtujących zaśpiewajmy : "Kto hejtuje na Eduardo ten z Policji hop hop hop" :) i może się w końcu pozamyka jeden z drugim :)

Zlb , 15.01.2018 18:26:42 - *.centertel.pl

Hucon 100%poparcia!!!! Wiesz co w co leszczom!!!!

Sawo, 15.01.2018 20:33:28 - *.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ Krzeszczu

Dzieki bracie za ostrzezenie. Strasznie sie go wystraszylem bo czulem pismo nosem ze to jest niezly zabijaka ale teraz to tylko mnie utwierdziles w przekonaniu ze lepiej juz nic nie pisac na na Edka.

Poza tym wiesz kolego, hucon mnie od razu rozszyfrowal wykazujac sie przy tym niebywala intuicja. Domyslil sie ze jestem tylko hejtujacym trollem a hejtuje dlatego ze w rzeczywistosci kibicuje poloni i amice.

No coz czapki z glow. Gosc kawal byka i umie dac po lbie ale inteligencji tez mu nie brakuje.

do Hucon, 15.01.2018 21:49:39 - *.dynamic.chello.pl

o której godzinie ?

Sawo, 15.01.2018 22:07:22 - *.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja to sie boje zapytac o ktorej bo jak przyjade to potem sie do kompa nie doczolgam...

Swoja droge ciekawe czemu akurat niedziela..?

Cult⚽️Legia, 16.01.2018 01:33:24 - *.55

Szkoda że połowa Kraju podzielona I tylko nienawiść miédzy Braćmi tworzy rzâdzáca władzaabsolutna ech

Krzeszczu, 16.01.2018 07:35:17 - *.60

@ Sawo: zobacz, moj wpis Harry Potter wyczarowal... :-)))

Tomek Mokotów , 16.01.2018 07:36:30 - *.centertel.pl

Do wszystkich zachwyconych Edkiem...

Macie do tego prawo... Tak jak każdy myślący kibic do krytyki tego transferu. Wiecie tyle co my, na razie gdybacie jak i my więc darujcie sobie bluzgi o kolegach z trybun bo to wy właśnie ch.jowi jesteście.

A pajacowi co to pod Deyną się chce umawiać proponuję więcej luzu w gaciach bo gumka pod pachami ciśnie. Ty z Polonii?

Edek się rozsypie i tyle ale pod każdym takim zdaniem nie ma sensu wypisywać wciąż:
TAK, MAM NADZIEJĘ, ŻE SIE MYLĘ.
I tego bym chciał.

Kapisz?

mietek, 16.01.2018 09:06:03 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Bracie, czy to nie jest przypadkiem nasz sympatyczny albański napastnik?

https://img.joemonster.org/i/2018/01/faile_25.jpg

:))

Krzeszczu, 16.01.2018 16:10:23 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: hahahhahahahahaa, no jesli nie on to brat blizniak :-)))

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.