Kontuzja Eduardo da Silvy prawdopodobnie nie jest tak groźna, na jaką wyglądała - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Floryda: Urazy legionistów nie takie groźne

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Urazy trzech piłkarzy Legii, których nabawili się podczas sparingu z Barceloną SC, nie są groźne. Lekarz stołecznej drużyny dr Maciej Tabiszewski powiedział, że dwóch z nich przejdzie badanie rezonansu magnetycznego, ale wstępne diagnozy są optymistyczne. Poniżej wypowiedzi doktora:

Sebastian Szymański - Na razie spodziewamy się, że jest to tylko duże stłuczenie tylnej części uda. Będziemy to jeszcze potwierdzać, ale Sebastian czuje się nieźle, ale nadal odczuwa dolegliwości.

Adam Hlousek - Trochę się martwimy, ponieważ w swojej historii miał przejścia ze stawem kolanowym. Dolegliwości są spore, więc na poniedziałek zaplanowaliśmy badania rezonansu magnetycznego i po nich będziemy wiedzieli więcej. Jednak ze wstępnego badania nie ma żadnych niepokojących objawów w tym momencie.

Eduardo da Silva - Mimo że wyglądała na bardzo niebezpieczną i bolesną, to nie jest szczególnie niebezpieczna w naszym rozumieniu. Jest nagła poprawa, chodzi już sam i normalnie funkcjonuje. Oczywiście dolegliwości jeszcze ma, dlatego ze względu na jego samopoczucie i żeby dobrze postawić diagnozę w poniedziałek także będzie miał wykonane badanie rezonansu magnetycznego i wtedy będziemy wiedzieli więcej.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.