Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 12:32

Kaczorowski: Wszystko było pod kontrolą

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Paweł Kaczorowski: Idziemy w dobrym kierunku. Coraz lepiej to wygląda, nasza gra jest przyjemna dla oka, co cieszy. Mam nadzieję, że dalej też będzie to tak wyglądać, że będziemy trzymać formę i skuteczność gry, że będziemy wygrywać z zespołami, z którymi wcześniej traciliśmy punkty.
W meczu z Huraganem nie traciliśmy przewagi, rywal zdobywał może 3 punkty z rzędu, a poza tym wszystko było pod kontrolą.

Jeszcze trochę przed nami. Styczeń będzie męczący, teraz mamy kolejkę i w środę, i w sobotę, następną za tydzień. W lutym i marcu czekają nas po dwie kolejki, a potem te najważniejsze mecze, play-offy i walka o awans.

Zawsze da się coś poprawić. Potrzeba nam więcej spokoju i więcej walki na treningach i w meczach, i powinno być dobrze.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!