Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Paweł Bochniewicz jest młodzieżowym reprezentantem Polski - fot. Łączy nas piłka
Paweł Bochniewicz jest młodzieżowym reprezentantem Polski - fot. Łączy nas piłka
Czwartek, 18 stycznia 2018 r. godz. 17:28

Bochniewicz nie trafi do Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Paweł Bochniewicz, który w zimowym oknie transferowym miał trafić do Legii, ostatecznie podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Młodzieżowy reprezentant Polski mógł wzmocnić środek obrony "Wojskowych", jednak wobec braku sprzedaży Michała Pazdana, przyjście zawodnika na tę pozycję nie było priorytetem. Bochniewicz będzie grał w Górniku do końca obecnego sezonu.



Komentarze: (41)

Kris, 18.01.2018 17:38:26 - *.cluster-a.forcepoint.net

Spoko u nas byłby rezerwowym.

Buli, 18.01.2018 17:49:39 - *.adsl.inetia.pl

No i ok. Nie chciał to jego sprawa. Mógłby mieć w cv tytuł mistrza polski. Mało ambitny. Takich nam nie trzeba.

Alex uk, 18.01.2018 18:25:28 - *.104

Szkoda, ze Dębicy zawsze fajni piłkarze do na trafiali Pisz, Zielu, Jedza

Do buli, 18.01.2018 18:26:45 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Wybral granie a nie siedzenie na lawie, a wiec przemysl jak to ma sie do ambcji...

Do buli, 18.01.2018 18:29:19 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

A inna sprawa to sens samego transferu. Undinese (?) daje grajka na pol roku zeby minut zlapal. Jak odpali to biora do siebie, jak nie to tym bardziej nam niepotrzebny.
A wiec takich typow to niech bierze podbeskidzie, leczna czy inne arki

do buli, 18.01.2018 18:33:33 - *.dynamic.mm.pl

Mało ambitny? Chłopak chce grać regularnie. W Górniku na pewno będzie miał większe szanse na grę, niż u nas. Dla mnie dobry ruch grajka.

Rychu, 18.01.2018 18:41:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Dla Legii za cienki bolek. W takim Zabrzu będzie błyszczał.

Krzeszczu, 18.01.2018 19:11:55 - *.cust.bredband2.com

@ Buli: Masz zupelnie racje. Po co nam polskie talenty czy mlodzi reprezentanci, jak mozemy sciagac kalekich szklanych emerytow.

Scyp, 18.01.2018 19:12:39 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Biedny Pazdek. Tak chciał wyjechać, a tu doopa. Nie ma gdzie.

andreas, 18.01.2018 19:30:50 - *.dynamic.chello.pl

poprawcie transfery. Sylla już nie przyjdzie, tak samo jak Cernych

Groch, 18.01.2018 20:03:17 - *.adsl.inetia.pl

Raz dwa trzy hejterzy do klawiatury

do buli, 18.01.2018 20:09:10 - *.dynamic.chello.pl

akurat zdobycie MP na papierze to mało ambitne...zdobyc go grając to się zgodze

Czekamy na jakiś Hicior transferowy do Legii, 18.01.2018 20:13:06 - *.internetia.net.pl

Nie mówiąc o tym transferze , ale po lawinie transferów - zrobił się mały zastój przy transferach do Legii , oby długo ten stan nie potrwał .I by była to cisza przed prawdziwą burzą .

Krzeszczu, 18.01.2018 20:16:42 - *.cust.bredband2.com

@ Buli: W sumie niby po co mamy sprowadzac polski talent, albo mlodego reprezentanta skoro rownie dobrze mozemy sciagnac szklanego kaleke emeryta?

ciekawy, 18.01.2018 20:29:55 - *.agg2.akw.prp-wtd.eircom.net

No moze Pazdanowi sie jeszcze poszczesci okienko sie nie skonczylo. Oby nie ale zobaczymy. A ktos cos wie nt Malarza?

SEBO(L), 18.01.2018 20:37:56 - *.play-internet.pl

Wzmocni nas grając w Zabrzu...

Jack, 18.01.2018 20:38:26 - *.centertel.pl

Właśnie jest chłopak ambitny bo nie chce grzać ławy tylko idzie tam gdzie będzie grać

wjk, 18.01.2018 20:41:23 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Zaiste,najważniejszy wpis w CV.....

do Buli, 18.01.2018 20:45:18 - *.tvn.pl

Raczej nie mało ambitny. Na wypożyczenie idzie się po to żeby grać, a nie siedzieć na ławie. Może gdyby odszedł Pazdan to to wypożyczenie miałoby dla niego sens. Tytuł w kieszeni fajnie mieć, ale dla młodego chyba ważniejsza jest gra i zdobywanie doświadczenia...

ambasador666, 18.01.2018 21:03:05 - *.dynamic.mm.pl

pffff...a kim on ku... jest?? TY(L)KO L!!!

Szelka, 18.01.2018 21:16:13 - *.dynamic.chello.pl

Legia - Górnik, czyli budżet budżetowi nierówny (i nie tylko wirtualnie...).

Cult⚽️Legia, 18.01.2018 23:04:52 - *.254

Miodu! Balonik!rośnie!dobry!transfer!naaatyychmiiaaast!nie!żałować!kasy!na!talènt!

Cult⚽️Legia, 18.01.2018 23:09:29 - *.254

Potrzebny rezerwowy dla napastnika,teraz amica babskojagsko I hanysy bédá wchodzić kolanami w krégosłupy!naszych!potrzebujemy kingkongòw Jak Choto!

Full Wypas Kozak, 18.01.2018 23:38:10 - *.play-internet.pl

@krzeszczu
Zalamka co??? Nie odpisal ci nikt. Tak bardzo sie starales... Nawet napisales drugi raz prawie to samo a tu lipa... No coz zycie! Moze nie kazdy chce wylewac pomyje na nowy zabytek( wedlug ciebie do tego szklany) znaczy sie nabytek. Ekspercie!!! Angulo z kurnika nie wiele mlodszy kubus wislak prawie ich rowiesnik. ODPOWIEDZ MI NA PYTANIE. KOMU TY TAK NAPRAWDE KIBICUJESZ??? O ILE MOZNA TO NAZWAC KIBICOWANIEM. CHYBA POMYLILES KIBICOWANIE Z PAJACOWANIEM! To nie fejsbuk pomyliles stronki:)

JOŁ, 19.01.2018 00:19:08 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

@Krzeszczu Ziom spadaj już. Serio.

Daszka, 19.01.2018 00:23:12 - *.dynamic.chello.pl

@Full Wypas Kozak - niespełna 2 tyg. temu kol. Krzeszczu został postawiony mocno do pionu przez stałego forumowicza, który ujął się za innymi postponowanymi kibicami. Powód jak zwykle banalny - mieli czelność wyrażać inne zdanie. Było ostro, czyli bardzo konkretnie pod względem merytorycznym, za czym nie przepada nasz aktywista. Do dzisiaj cisza w temacie, nie wspominając o symbolicznym sorry. Chyba dalszy komentarz zbyteczny...

A, 19.01.2018 00:34:43 - *.centertel.pl

Przepraszam po pierwsze nie do Legii a do jej glebokich rezerw bo mamy zdolniejsza mlodzież i to naszą przez nas wychowaną.Po drugie Chyba nikt normalnie myslacy nie widzial goscia z rezerw Udinese w pierwszym skladzie Mistrza Polski ale moze w takim Górniku gdzies na ławe sie załapie, chociaz wątpię bo troche to ogór jest.

Do Krzeszczu, 19.01.2018 00:39:26 - *.centertel.pl

Wez gosciu zamknij kopare bo serio wole ludzi ktorzy cos w pilce osiagneli patrz Ljuboija niz kartofli z jakiegos wloskiego zascianka ktory nawet nie otarl by sie o rezerwy. A ogrywanie drewna nie jest u nas wskazsne. Wytrzezwiej bo pierdzielisz jak bys byl z wronek albo z poznania.

MichaL, 19.01.2018 00:55:16 - *.static.ip.netia.com.pl

Mam pytanie do niektorych komentujacych na jakiej podstawie dopiero sujemy sobie kolejnego Mistrza? Bo jak narazie ogladamy codzienie ta żenade z Florydy a inni ostro szlifuja forme poza kamerami zeby nie okazało sie że skonczy sie kompromitacja bo styl gry jest daleki od ideału w czeskiej lidze bylibysmy na miejscach 8-12 nie ma nic do smiechu

do eee ... zapomniałem kogo, 19.01.2018 03:11:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdek okazał się wierny i w porządku . Może i miał jakieś ciśnienie na transfer , ale zrozumiał że tu jest jego dom . Jeszcze jedno mistrzostwo ! A na Florydzie to chyba dobrze ćwiczą , w czym problem ??

do redakcji, 19.01.2018 07:42:23 - *.static.chello.pl

Syllę też możecie już wykreślić z rubryki"przyjdą"

Mr T, 19.01.2018 10:13:39 - *.dynamic.mm.pl

Noi spoko. Pazdek zostanie, w czerwcu wykupimy Wieteskę z Górnika, a z Astizem nie przedłużymy kontraktu.

Niżnik, 19.01.2018 12:51:22 - *.7.14.207

On z Dębicy ale to Wisłoka a on za Sązokami

ERFGH, 19.01.2018 13:49:58 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Wie chłopak co robi! U nas uczyłby sie od Fatalczyka !

Adas, 19.01.2018 15:50:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tez mi info ....cos z rodzaju "Messi nie zagra w Legii"

Walu, 19.01.2018 16:22:51 - *.dynamic.chello.pl

szkoda, ale z drugiej strony ogra się a po sezonie i tak trafi do Włoch, Wieteska też się ogra i po sezonie trafi do nas, a Górnik zostanie z przysłowiowym k..em w dłoni :-)

Menago, 19.01.2018 17:07:20 - *.play-internet.pl

No i dobrze co młody bedzie sie uczyc od Astiza albo Kucharczyka niech sie ogeywa u Brosza beda z niego ludzie, jezeli chodzi o Wieteska to ze mamy prawo pierwokupu nie znaczy ze mozemy go sciagnac od tak. Jezeli Gornik dostanie oferte np. Od As Roma na 5 mln euro i da kontrakt Mateuszowi 1 milion euro to mozemy zapomniec sila zawodnika nie kupisz jezeli nie chce to nie ziemniaki na targu

Walu do Menageo, 19.01.2018 17:53:58 - *.dynamic.chello.pl

Wieteske możemy ściągnąć po sezonie za 500 tyś PLN, a potem "odsprzedać" Romie za 5 mln euro, chyba 20% z 5 mln trzeba będzie oddać Górnikowi, takie są zapisy umowy, z resztą Wieteske mogą ściągnąć jeszcze w ty okienku za 400 tyś PLN jeśli odejdzie Pazdan

Civic, 19.01.2018 23:30:37 - *.bredband.comhem.se

Ludzie spokojnie. Siedzicie pod fartuchem Krystyny Pawlowicz? Po co tyle nienawisci...Kazdy ma prawo do swojego zdania. Kolega Krzeszczu ma po czesci racje. Perelki za smieszna kase nie rosna na drzewach. Graczy pokroju Antolovica, Manu czy Hubnika bylo duzo wiecej anizeli perelek. Musimy wiedziec swoje miejsce w szeregu. Szkolenie i sprzedaz, na razie za srednia kase ale z czasem za konkretne pieniadze jak np. Chorwaci czy Czesi. Przstanmy marzyc o lidze mistrzow ( i robic jakes zaciagi z za granicy ktore jedyne co pozostawia to dlugi) bo jestesmy w bloku startowym jezeli chodzi o szkolenie i wyniki. Sprzedac Michalaka i Szymanskiego jak sie ograja i wgrac w ich miejsce innych. Sila polskich klubow (i kadry) to szkolenie mlodych. Nie mamy zadnych baronow naftowych wiec skonczymy z tymi farmazonami i samouwielbieniem bo nasze zespoly pokauja nasz aktualny poziom w europeiskich pucharach.

do Civic, 20.01.2018 03:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Krystyna jest spoko , a Manu strzelił dla nas gola w finale Pucharu Polski , Pyrom . Prócz tego zrobił wtedy jeden bardzo dobry przechwyt , po którym niestety nie padł jeszcze jeden gol . Bo to był jeździec bez głowy , ale szybki potrafił być ... Trzeba go było ustawić tak , żeby zaczął myśleć co robi . Poza tym ( chaotyczność ) , miał potencjał .

Civic, 20.01.2018 11:29:55 - *.bredband.comhem.se

Nie zgadzam sie z wylewaniem pomyj. Bochniewicz moze sie rozwinac na solidnego stopera i wyplynac z Gornika za pare miliionow euro jako reprezentant Polski. Czego mu z calego serca zycze. Czas pokaze. Tak czy owak to nie tylko liga a i Legia zyska na tym ze inne kluby zaczna byc madrze zarzadzane i grac a nie symulowac gry. twrdsza konkurencja to stymulacja do rozwoju.

Pozdrawiam

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.