Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 17 stycznia 2018 r. godz. 09:08

Dwa tygodnie przerwy Eduardo

Woytek, źródło: Legia.com

We wtorek Eduardo da Silva przeszedł badanie rezonansem magnetycznym. - Badanie wykluczyło poważne, ostre urazy. Silne dolegliwości związane ze stanem zapalnym po urazie mogą przeszkodzić w pełnym treningu w najbliższym czasie. Liczymy, że przerwa nie powinna trwać dłużej niż dwa tygodnie - powiedział dr Maciej Tabiszewski dla legia.com.

Oznacza to, że nowy napastnik Legii straci niemal całe przygotowania do rundy wiosennej.



Komentarze: (47)

(L), 17.01.2018 09:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Połamią go w naszej lidze i tyle będzie..

kris, 17.01.2018 09:20:35 - *.play-internet.pl

no i git

Rychu, 17.01.2018 09:21:12 - *.play-internet.pl

Już się nagrał. Straci prawie całe przygotowania i będzie gotowy do gry pewnie w kwietniu...

ja, 17.01.2018 09:23:28 - *.centertel.pl

3...2...1... fala hejtu czas start

EBR , 17.01.2018 09:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Qrwa mać. Tylko żeby zdążyć na ligę.

Klik, 17.01.2018 09:31:38 - *.centertel.pl

Zdrówka Eduardo!!!

M3, 17.01.2018 09:47:22 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Tacy faularze jak Głowacki czy Burliga to go połamią...

Dastin, 17.01.2018 09:51:32 - *.play-internet.pl

Mam nadzieje ze da rade na Zagłebię, szkosa zeby taki Kocur nie zagrał co czuje ze EDS zniszczy ta lige i zrobi krola strzelców w tej słabej ekstraklapie

Juri, 17.01.2018 09:55:13 - *.adsl.inetia.pl

Zdrówka Edzio .

Ali, 17.01.2018 10:00:14 - *.134

he he he a to dopiero początek

Buli, 17.01.2018 10:00:52 - *.adsl.inetia.pl

Ale jaka poszła wskazówka dla ligowych obrońców. Jedno mocne wejście i trzy kolejki mamy go z głowy. Z tego co się orientuję to nie chodzi o całkowitą przerwę tylko o mniejszą intensywność ćwiczeń. Więc nie jest tak źle. W trakcie sezonu będzie grał.

Sawo, 17.01.2018 10:05:58 - *.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak na poprawienie nastrojow to podobno tocza sie bardzo zaawansowane rozmowy w sprawie wypozyczenia Kopczyńskiego do Sandecji. Informacja sama w sobie jest miodem na serce ale oznacza rowniez ze napewno ktos dolaczy na pozycje numer 6 :)

grzesiek, 17.01.2018 10:13:14 - *.centertel.pl

Pozbycie sie kopczynskiego ohhh ohhh ohhhh tego mi trzeba bylo ....mmmm

1916, 17.01.2018 10:14:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie jego wina, że debil wjechał mu kolanem w plecy. Wracaj do zdrowia!

Bogusław syn Sławomira, 17.01.2018 10:15:35 - *.telnaptelecom.pl

A ja tam już wolę Kopczyńskiego, który przynajmniej nogi nie odstawi niż bezpłciowego i bezużytecznego Mączyńskiego...

hen ryk, 17.01.2018 10:21:04 - *.rev.snt.net.pl

Kto widział ten faul to wie że wjazd był chamski nie na piłkę. Dobrze że tylko tak się skończyło. Będzie nam strzelał bramki spoko. Niezgodzie brakuje spokoju i wyrachowania w sytuacjach sam na sam nawet bramka z Ekwadorczykami to był przypadek mogła być podcinka a wturlała się po odbiciu kolanem. Jarek powinien więcej myśleć na boisku.

Matt, 17.01.2018 10:24:49 - *.229

Też zastanawiam się nad Mączyńskim. Kopa swojego poziomu nie przeskoczy bez jakiegoś wyraźnego impulsu, zawsze gra podobnie. Mączyński jednak jako reprezentant nie pokazał jeszcze kadrowego poziomu w ani jednym meczu mam nadzieję, że teraz to się odmieni.

Pod kątem reprezentacji też nie wygląda to najlepiej. Na Euro jednak forma była lepsza. Krychowiak był wtedy jednym z najlepszych na świecie, dziś to kukułcze jajo. Jodłowiec - nie dopuszczałem możliwości, że może stracić miejsce w pierwszej 11 Legii, Mączyński - gwiazda ligi, dopasował się do jej szarości. Ciekaw jestem co z tego wyniknie w najbliższych miesiącach.

PinoL, 17.01.2018 10:28:59 - *.pf.com.pl

Straci 2 tygodnie w styczniu, ale będzie miał jeszcze tydzień w lutym :)
Powodzenia, może zdąży coś pokazać na boisku i nie będzie tylko chwytem marketingowym :)

mietek, 17.01.2018 10:40:08 - *.emea.ibm.com

@M3: Może tak być. Ale też może tak być, że nowy trener w GTS-ie odstawi od składu rzeźników pokroju Głowackiego czy Wasilewskiego.

Bysior xxL, 17.01.2018 11:07:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli zakladam ze nie zagra do połowy rundy nasz emeryt Edwardo.
Ps. A jak pisalem ze go nasi ligowi kopacze i przecinaki polamia przy pierwszej okazji, to zaraz byl hejt, teraz taka opinie widac w co drugim komentarzu.

0055gp, 17.01.2018 11:07:07 - *.72.ipv4.supernova.orange.pl

biorąc pod uwagę jak ten faul wyglądał to nie jest zła wiadomość. Bardziej martwi, że zawodnicy praktycznie nie zareagowali na to wydarzenie - padł to padł niech leży (może ich krzywdzę ale tali miałem odbiór.
I druga sprawa, faul wyglądający na niebezpieczny, zawodnik praktycznie znoszony z boiska, a rezonans po 3 dniach (środek soboty - środek wtorku) to albo nasz sztab nieodpowiedzialny, albo tamtejsza służba zdrowia do d...py.
Na koniec dziękuje chociaż za taką informację po tych 3 dniach, a co z pozostałą dwójką kontuzjowanych, myślę że dla kibiców są to ważniejsze informacje niż fotki z meczu tamtejszej koszykówki.

Nik, 17.01.2018 11:40:49 - *.static.ip.netia.com.pl

To mogło się przytrafić każdemu. Ja uważam, że to może tylko mocniej go zmotywować, by nam wszystkim pokazać jakim jest grajkiem!

bubba, 17.01.2018 11:40:58 - *.net.hawetelekom.pl

@buli nie przesadzaj za taki faul wylatujesz z boiska i przynajmniej 4 mecze dyskwalifikacji, może rzeźników u nas nie brakuje ale bez przesady to nie dziki zachód
PS. z powodu przerwy nie ma co płakać, w piłke to on już się lepiej grać nie nauczy;-) biegać może, kondycje może trenować, taktykę i schematy na odprawach tez może analizować.

Zlb , 17.01.2018 11:59:56 - *.centertel.pl

Będzie gites! Edek wracaj do zdrowia!!!

info, 17.01.2018 12:07:58 - *.168

Podobno z tym Gustavo, to chodzilo o innego Gustavo - o jakiegos, ktory gra obecnie w Brazylii. Ponoc kilka dni temu jednak podpisal kontrakt z jakims tamtejszym czolowym klubem, a nie z Legia.

mG do055gp, 17.01.2018 12:13:02 - *.2

W punkt....obserwuje od pewnego czasu, że takie sytuację to już norma. Po ostrym faulu na naszym , leży gracz, a reszta kolegów z zespołu ma to w dupie.
Pamiętny wjazd Angulo w Malarza.

Do bysior , 17.01.2018 12:14:22 - *.play-internet.pl

Zamilcz wreszcie matołku z k6.

jacek345, 17.01.2018 12:58:01 - *.82

no i w pi... i wylądował

JANUSZ, 17.01.2018 13:45:01 - *.236

AHHAHAHA :D kolejny raz powtarza się saga emerytów

Legionista, 17.01.2018 14:35:47 - *.226

Jest to zła wiadomość, ale nie najgorsza i ma jeszcze szanse na odbudowanie się - Trzymam za niego kciuki.
Jednak należy pamiętać, że Eduardo wcześniej miał poważniejsze kontuzje i może to nie być ostatnia w Legii!! A takie: Trałki będą go faulowały... Mam takie pytanie: Co z Szymańskim i Hlouskiem?

ja, 17.01.2018 14:53:51 - *.dynamic.chello.pl

Czyli nieprzygotowany gość, który nie grał od pół roku w piłkę nieprzygotuje sie ponieważ przystąpił do meczu, który niewiadomo po co odbył się w pierwszych dniach zgrupowania.

Jedyna nadzieja, że jest jeszcze tak dobry, że będzie jak z Ljuboją.

Stuleya, 17.01.2018 15:33:30 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na rehabilitacji do wyboru do koloru ...wygrzane lozko po Rado lub Jedzy...

wawiak_w_gdyni, 17.01.2018 15:50:48 - *.static.ip.netia.com.pl

I sie zaczeło.
Kontuzja to zła wiadomość ale spokojnie z hejtem.
Przede wszystkim nie wykluczono go z treningu całkowicie tylko z "pełnego treningu".
Według mnie sprawa toczy sie o inne kwestie. Moze zapis w kontrakcie i nie chca zeby złapał powazna kontuze która wyłaczy Eduardo na dłuzej.
Tak czy inaczej bedzie dobrze na poczatek rundy i jeszcze nas pozytywnie zaskoczy.

Jarfer, 17.01.2018 17:02:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Mam nadzieje, że buty ma dobre

Max, 17.01.2018 17:47:50 - *.gdansk.vectranet.pl

Taki grajek to z jedna noga da rade. Nawet jesli nie w kazdym meczu, to chociaz kilka razy. A marketingowo zysk spory. Klub zyskuje wiarygodnosc w oczach zagranicznych pilkarzykow, a my radoche z bolu dupy reszty kraju :)

s(L), 17.01.2018 19:30:56 - *.centertel.pl

Dobrze że dostał szansę gry w sparingu w innym przypadku musiałby się sam uszkodzić w pokoju hotelowym. Dziwi mnie dlaczego wszyscy piszą że dostał kolanem skoro widać iż obrońca jak już uderzył w kręgosłup to uderzył biodrem

PORTOWIEC, 17.01.2018 19:40:39 - *.centertel.pl

Zdrowy Edek daje gwarancje ponad dziesięciu goli, więc lepiej żeby się wykurowal.

do (L), 17.01.2018 20:30:27 - *.88.ipv4.supernova.orange.pl

w naszej lidze go połamią ? nie wyobrażam sobie żeby transwestyci połamali gościa z południa. Jak widziałeś połamali go Ekwadorczycy (twardzi goście) nie to co u nas w tym YouCanCants

Cult⚽️Legia, 17.01.2018 23:20:51 - *.15

Jedyny problem to zgrna drużyna jak jeden za wszystkich to wszyscy za jednego inaczej,turbulencje w naszej extraklapie bédá I szpital sie kłania.

Plbboy, 18.01.2018 06:37:42 - *.50

Zajebiscie ku! A!!! To będzie przyjemna emerytura.

Robi, 18.01.2018 06:56:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dwa tygodnie , nie tak długo . Nadrobi .

Dr Feelgood, 18.01.2018 09:03:23 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawac mnie tu nastepnego lessera mamy wszystko zimny bro play stejszyna i wolne WAGsy. Ciezkie jest zycie kopacza.

acychris, 18.01.2018 17:26:48 - *.dynamic.chello.pl

Marudzicie że kaleka ale w pierwszym meczu już strzelił bramkę choć zabrał tam parę minut. Fakt że nie uznana ale piłka trafiła do siatki. Jakoś reszta nawet w 1v1 nie potrafiła strzelić.

Krzeszczu, 18.01.2018 19:08:12 - *.cust.bredband2.com

@ acychrist: po prostu szlag mnie trafia jak czytam takie durne wypowiedzi. Nie strzelil bramki bo dosrodkowanie bylo zza lini. Czyli nieprzepisowe. Jakby strzelil bramke 5 minut po zakonczeniu meczu a na boisku nie bedzie nikogo to tez bedziesz sie jaral? Albo w przerwie miedzy polowami? Bo to rownie nieprzepisowe ale bramka jest!

Co za durnota w sieci. Normalnie rece opadaja.

actchris, 19.01.2018 08:56:58 - *.action.pl

@ Krzeszczu, żal dupę ściska jak się czyta takich ludzi jak ty :( teraz zrozum to co napisałem, strzelił bramkę (FAKT ŻE NIEUZNANA) ale potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu na boisku a nie dreptać 100m od bramki. Potrafił się ustawić odpowiednio co zasługuje na zwrócenie uwagi że jest szansa na dobrego gracza mimo swojego wieku. Fatalczyk będąc 1v1 nie potrafił trafić do bramki ale pewnie dla ciebie to autorytet bo nie ma 100 lat i nie ma kontuzji. Wyzdrowieje to dajmy Edwardo szansę bo widać że wi co to jest piłka nożna i o co tam chodzi.

Tomek Mokotów , 19.01.2018 11:17:41 - *.centertel.pl

Więcej w tym gdybania niż piłki nożnej...

Ja go skreślam od razu, zagra max.w 3-4 meczach w rundzie.
Wolę się miło rozczarować niż liczyć, że kontuzjogenny emeryt sportowy cokolwiek zdziała.
Remy i Bałkany to już inna liga.

Art do actchris, 20.01.2018 11:02:55 - *.play-internet.pl

Zgadzam się z tobą w 100%Bramka nie uznana ale potrafił się znaleźć tam gdzie trzeba i dołożyć nogę. Zresztą przez ten krótki czas na boisku widać byli ze ma papiery na grę.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.