Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 17 stycznia 2018 r. godz. 22:33

Iloski na testach. Nie ma tematu transferu Bru

Wiśnia, źródło: Twitter / Legia.com

Przez kilka ostatnich dni pojawiały się informacje na temat możliwego transferu do Legii Kevina Bru z drugoligowego angielskiego Ipswich Town. Wszelkim pogłoskom zaprzeczył w środę Dariusz Mioduski, który poinformował na Twitterze, że nie ma tematu kupna tego piłkarza. Ponadto na ostatnim treningu pojawił się kolejny młody Amerykanin. Przez najbliższe dni sztab szkoleniowy będzie przyglądał się Brianowi Iloskiemu.

Iloski ma 22 lata i jest prawym pomocnikiem. Aktualnie gra w rodzimym UCLA Bruins. Zawodnik ma także obywatelstwo macedońskie.



Komentarze: (21)

Mr.TourGuide, 17.01.2018 22:39:43 - *.play-internet.pl

Ciekawe,otwarcie się na tak ogromny rynek amerykański,może być naprawdę trafną i skuteczną strategia rozwoju w sferze piłkarskiej i marketingowej.

strapiony kibic - geograf, 17.01.2018 22:45:59 - *.dynamic.chello.pl

A co z zaciągiem kanadyjskim? Przecież też blisko!

Hiszpan, 17.01.2018 22:47:31 - *.play-internet.pl

Cos sie ofensywa transferowa zatrzymala. A jeszcze nie mamy obsady bramki i skrzydlowego.

eth, 17.01.2018 23:01:42 - *.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski powinien się mocno przypatrywać Alphonse'owi Daviesowi z Kanady. Spory talent, jeszcze nie za drogi, bo gra chyba w Montrealu... nie mówię od razu o kupnie, ale przyjrzeć się warto.

Cult⚽️Legia, 17.01.2018 23:10:51 - *.15

Spokojna rozczochrana!Miodu ma plan I go pomału bez szału realizuje,ten plan jest na miodowe lata,jest ostrożny teraz,,jak w zdrowym życiu✨⚽️✨

Lhm, 17.01.2018 23:11:02 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

W San Jose swietnie gra niejaki Vako. Moze by tak jemu sie przyjrzec? ;)

Max, 17.01.2018 23:13:44 - *.gdansk.vectranet.pl

Kazdy kierunek dobry. Sa na miejscu, to mozna probowac. Zawsze to otwarcie na nowy rynek, nowe kontakty i budowanie wiarygodnosci. DM wie co robi. Na pewno lepiej to wyglada niz wczesniej, kiedy szpan medialny zastepowal solidna prace. Teraz moze i mamy kota w worku, jak niektorzy pisza, ale przynajmniej ten kot nie jest na kilka lat i nie dostanie pensji 500.000 € :)

L, 17.01.2018 23:50:32 - *.play-internet.pl

Trenuje na Florydzie jeszcze Timothy Bielik

Jacek345, 18.01.2018 00:13:52 - *.dynamic.mm.pl

W chicago maja swietnego napastnika

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 18.01.2018 00:21:02 - *.adsl.inetia.pl

Nie ma co, znowu jemy łyżeczką. Mioduski = ITI. Pojechali do Stanów żeby studentów testować. Co za żenada. A tu Świerczok odchodzi do Bułgarii za mniej niż milion euro (klauzula)... Polak, reprezentant, w najlepszym wieku.

hmmm, 18.01.2018 02:21:30 - *.dynamic.3bb.co.th

I siadły transfery...
Jakim cudem Świerczoka przegapiliśmy ?

lendzian, 18.01.2018 02:28:14 - *.play-internet.pl

Dajcie spokój z tym ogórem Świerczokiem,zagrał rundę życia a teraz będzie długo,długo nic.Zobaczycie...

osa, 18.01.2018 04:40:42 - *.25

Wystartowalismy z transferami jak rakieta a teraz jakiś marazm... Kogo my testujemy? Nie skreslam nikogo ale bądźmy poważni.

Pawel, 18.01.2018 06:14:20 - *.play-internet.pl

Uwazam ze studenci z USA maja wieksze ambicje niz niektore "gwiazdki" Legii.

Dodam , że, 18.01.2018 06:28:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taki Nikolicz jest dobry , słyszałem ... Też gra w USA .

Asteta, 18.01.2018 07:45:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Brać Świerczoka bo mocno zainteresowany jest Ludogorets ponoc do Piątku chca wpłacić 700tys euro klauzuli!!!!!!

Bysior xxL, 18.01.2018 08:04:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Podobno maja jeszcze testować miejscowego mleczarza.

19Legia16, 18.01.2018 08:05:11 - *.dynamic.chello.pl

Co do Świerczoka zapłacenie klauzuli to połowa sukcesu. Pozostaje jeszcze kwestia pensji i w tym temacie raczej odkładamy.

Stefek, 18.01.2018 09:33:42 - *.isp.bjm.pl

A co to ?? Ktoś do sponsorował wyjazd a w zamian trzeba wziąć zawodnika . Taki wyjazd na Florydę trochę kosztuje, jak to jest wyjazd za pieniądze Legii to dobre 300 tys dolarów poszło....

do Stefek, 18.01.2018 09:52:44 - *.62

NIE. Legia ma za darmo hotel, boiska, autokary etc. FLORIDA CUP placi za wszystko. LEGIA tylko placi za loty.

qemp, 18.01.2018 11:10:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Odetchnąłem z ulgą bo to żart żeby takie stare ogóry zabierały miejsce młodym polakom...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.