REKLAMA

Dobrzy Ludzie wyremontowali korytarz w Szkole Podstawowej

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Wraz z początkiem ferii grupa "Dobrzy (L)udzie" odnowili korytarz Szkoły Podstawowej nr 26 im. Mirosława Biernackiego, przy ulicy Miedzianej w Warszawie. Legioniści odmalowali korytarz znajdujący się przy salach dzieci z nauczania początkowego, a wśród bajkowych grafik, nie zabrakło legijnych akcentów. Efekty akcji możecie zobaczyć poniżej.









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Skin trade (DD) - 19.01.2018 / 02:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Extra , wracam do podstawówki ( back to school ) .

odpowiedz
Rafał - 19.01.2018 / 02:12, *..dynamic.chello.pl

Moja córka tam chodzi. Fajnie że co dzień jej oczy będą cieszyć takie piękne malowidła.

odpowiedz
Rocznik 81 - 18.01.2018 / 22:17, *..dynamic.chello.pl

Też tam chodziłem:) Zacek spoko nauczyciel;) Jeździł z nami na warszawskie turnieje piłkarskie. Aż miło popatrzeć na tak pięknie ozdobioną szkołę. Brawo.

odpowiedz
Junior - 18.01.2018 / 19:56, *..57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja tam pracowałem,i pana Remigiusza też znam, super facet

odpowiedz
Witek - 18.01.2018 / 18:40, *..dynamic.gprs.plus.pl

Artur DOBRA ROBOTA(L)

odpowiedz
Pan Jacek - 18.01.2018 / 18:10, *..72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Też chodzłem do tej szkoły

odpowiedz
łysy - 18.01.2018 / 16:38, *..adsl.inetia.pl

No, robi wrażenie ! Czapki z głów :)

odpowiedz
Popek76 - 18.01.2018 / 16:21, *..180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajne,chodziłem do tej szkoły.Facet od w-f chciał nas uczyć grać w kosza,ale my biegaliśmy za piłą do nogi.Pozdrawiam pana Remka Z. ,fajny gość z niego.Jak został dyrkiem ,szkołę zrobił o profilu spirtowym.

odpowiedz
lucho_83 - 18.01.2018 / 14:23, *..114

Za-je-bi-ste!!!!

odpowiedz
e(L)o - 18.01.2018 / 14:11, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Oby do tego nie dorwała się patologia z gimbazy!

odpowiedz