fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Floryda: Trening bez Vesovicia. Spotkanie z kibicami

Hagi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Załamanie pogody na Florydzie trwało zaledwie jeden dzień. Jedyny piątkowy trening "Wojskowych" odbył się w temperaturze 20 stopni i przy mocno świecącym słońcu. W zajęciach nie wziął udziału Marko Vesović, który dzień wcześniej zszedł z treningu przed końcem.
Fotoreportaż z Legia Day - 38 zdjęć Hagiego

- Na szczęście nie jest to nic poważnego. Marko poczuł w nodze napięcie mięśnia, wynikającą ze zmiany nawierzchni, na której teraz trenujemy. Na pewno nie zagra w sobotnim sparingu, ale w niedzielę powinien wrócić do normalnych zajęć - powiedział Romeo Jozak, który wrócił na Florydę po jednodniowej wizycie w Filadelfii.

Z Legią nie trenował Michael Waclaw. 18-latkowi jeszcze dużo brakuje, by mieć szansę zaistnienia w drużynie mistrzów Polski. Sztab szkoleniowy dopiero będzie zastanawiał się na temat jego przyszłości. Z kolei szansę w najbliższym sparingu może otrzymać 22-letni Brian Iloski. - Prawdopodobnie zagra 10 lub 15 minut. To utalentowany zawodnik. Poobserwujemy go jeszcze podczas treningu i podejmiemy decyzję, czy zabrać go do Hiszpanii - powiedział trener Legii.

fot. Hagi / Legionisci.com

Legia Day w Clearwater
Wieczorem delegacja Legii Warszawa udała się do Clearwater, gdzie odbyło się drugie spotkanie z Polakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych. Sala w Polskim Centrum Jana Pawła II wypełniła się do ostatniego miejsca. Zgromadzeni brawami przywitali Miroslava Radovicia, Sebastiana Szymańskiego i Arkadiusza Malarza, a następnie rozpoczęła się seria pytań do legionistów. Mała dziewczynka zapytała "Szymiego" jaki smak lodów lubi najbardziej, a Arkadiusz Malarz wspominał swoje początki przygody z piłką nożną. - Zaczynałem w wieku 7 lat. Czasami zamiast na lekcje, chodziłem na boisko, które miałem niedaleko domu. Mama zawsze wiedziała gdzie mnie szukać w takich sytuacjach - przyznał bramkarz Legii.

Zgrupowanie w USA dobiega końca. Przed drużyną Legii jeszcze tylko mecz z Atletico Nacional, który odbędzie się o godzinie 18 miejscowego czasu (o północy w Polsce) oraz niedzielny poranny trening. Po południu zespół wyruszy z Orlando w drogę powrotną do kraju. Na lotnisku Chopina "Wojskowi" powinni lądować w poniedziałek ok godziny 14.

Zapraszamy do śledzenia naszej RELACJI LIVE! z meczu Legia - Atletico. Nadawanie rozpoczniemy ok. 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli około godziny 22:00 polskiego czasu!

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Fotoreportaż z Legia Day - 38 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.