Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Atletico Nacional
Legia Warszawa - Atletico Nacional
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 19:16

LIVE!: Legia - Atletico

Redakcja

O północy rozpocznie się drugi sparing Legii tej zimy. Starcie "Wojskowych" z mistrzem Kolumbii zakończy także turniej Florida Cup 2018. Atletico Nacional swoje pierwsze spotkanie wygrał 2-0, a legioniści przegrali z Barceloną SC 2-3. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Zapraszamy do śledzenia naszej RELACJI LIVE! prosto z Florydy już od godziny 22.



Komentarze: (45)

Ibis, 20.01.2018 19:20:24 - *.dynamic.chello.pl

Uprzejmie proszę o klarowną informację na temat tego, co będziemy mogli obejrzeć/poczytać od godz. 22.00.

Olic, 20.01.2018 20:19:53 - *.stansat.pl

Mecz jest w sobote o 24 czy w niedziele o 24??

RomanDmowski, 20.01.2018 20:40:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Olic o 24 w Niedzielę gra Polonia w Chicago

Bysior xxL, 20.01.2018 21:06:27 - *.dynamic.chello.pl

Byleby nie gral ten odcinacz kuponow Jędrzejczak. MOCNO LEGIA!!

Misiek WWL, 20.01.2018 22:41:57 - *.centertel.pl

Są jeszcze wolne kody aby obejrzeć mecz na Legia.com przed chwilą mi się udało...

Gepetto, 20.01.2018 23:44:28 - *.dynamic.chello.pl

Ku... zmieniłem plany, a Legia tylko ofensywnymi graczami. Czy ktoś tu nie rozumie, że My jesteśmy Legia i nas się należy bać i grać jak nasi kibice ofensywnie, a nie ku.wa 8 defensywnymi i środkowym, który może grać też na def niż ofen, jednym skrzydłowym i napastnikiem. Tak patrzę na skład i można grać 7-2-1 ewentualnie 8-1-1. Jeszcze zrozumiem taktyka pod Pieniądze Sobie Grają ale nie na towarzyskim turnieju i jeszcze przygotowania pod ligę. To co mamy 8 autokarów postawić pod np. Ostatni zespół w tabeli czy ja coś źle rozumuje. Jak ja miałem przygotowania do sezonu to większość ofensywnych tylko pod dwa kluby defensywnie na okoliczność meczu np 80 min i 1:0 ale oni mają przewagę.

misiek, 20.01.2018 23:55:47 - *.dynamic.mm.pl

jak obejrzec ten mecz?? linki prosze?

Gepetto, 21.01.2018 00:01:45 - *.dynamic.chello.pl

@misiek wejdź na meczyki.pl . Sorki we wcześniejszym komentarzu. W pierwszym zdaniu miało być defensywnymi, a nie ofensywnymi.

Rado, 21.01.2018 00:12:28 - *.play-internet.pl

Ku... ile jeszcze będę się musiał męczyć widokiem Brozia, na Boga???!!!

artekketra, 21.01.2018 00:14:55 - *.dynamic.chello.pl

Widzieliście wy kiedyś k. pustą bramkę?

Rado, 21.01.2018 00:15:45 - *.play-internet.pl

I co w bramce robi Cierzniak, k...

Rado, 21.01.2018 00:26:00 - *.play-internet.pl

Broź w systemie 3-5-2 kabaret

Foresto, 21.01.2018 00:33:25 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Cierzniak na razie robi dywersję.

HBR, 21.01.2018 00:46:20 - *.play-internet.pl

To chyba nie tak miało wyglądać.

Nik, 21.01.2018 00:46:48 - *.dynamic.chello.pl

Cierzniak Out
Dąbrowski Out
Broź Out

Dno kompletne, 21.01.2018 00:47:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy widzimy jak slab prezesem jest pudel, jak slab trenerem jest trener i jak slabi sa antygrajki To jest klub amatorow

pl, 21.01.2018 00:48:11 - *.tel.tkb.net.pl

Cierzniak i niezgoda... tragedia. Jedynie pomoc daje nadzieje. Niestety technika, wybieganiem, sila, zaangazowaniem w gre nas zjadaja.

Ogladator , 21.01.2018 00:50:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od 20 minuty do końca połowy dno...

powiślak, 21.01.2018 00:51:54 - *.centertel.pl

Ja to myślę że Broź powinien już zakończyć przygodę z Legią

Dastin, 21.01.2018 00:52:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo Pudlu instruktor Jozin zrobił z Legii Maszyne!!
Antolic drewno
Dabrowski 2 liga
Broz rezerwy
Maczynski rezerwy
Niezgoda jezdziec bez głowy
Cierznak wyjazd
Pazdan wszystko mu jedno nie ma tranferu nie ma gry
Jedza 2 liga
Remy nie umie grac w obronie
Wstyd mi za Mioduskuego ze mamy tagiego wlasciciela pozoranta

Masakrator, 21.01.2018 00:54:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Kosmos z jakimis ogórami z republiki bananowej dobrze ze nie cisna bo byloby juz 0:5,widac ze zespoly z Ameryki PD to dno bez taktyki ciezki mi nazwac co my prezentujemy

artekketra, 21.01.2018 00:57:12 - *.dynamic.chello.pl

W 40 minucie pół-kiks Jędrzejczyka spowodował brak utraty gola. Komentatorzy tego nie zauważyli relacjopisarze też nie. Czemu?

xaxa111, 21.01.2018 00:59:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Olic, 20.01.2018 20:19:53 - *.stansat.pl

hahaha niezle! 24 w niedziele to poniedziałek.

artekketra, 21.01.2018 01:03:04 - *.dynamic.chello.pl

Jak na razie bilans zgrupowania to 4 kontuzje i ostatnie miejsce w turnieju... Oby chociaż patron był zadowolony...

HBR , 21.01.2018 01:04:14 - *.play-internet.pl

Najgorsze jest to ze Ci co mogą zastąpić co poniektórych uznawano sa za gorszych: Kopczyński Sadiku

Do Legia Zoliborz, 21.01.2018 01:08:55 - *.centertel.pl

Ty kolego widziałeś tabele w tym sezonie? My mamy 7 porażek w tej ogórkowej lidze...

Foresto, 21.01.2018 01:09:55 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Kuchy, dziękujemy za wszystko, ale nadszedł już czas rozstania.

Nickt, 21.01.2018 01:10:30 - *.dynamic.chello.pl

Wszelkim Fatalczykom Broziom Kopczyńskim Niezgodom w Legii już dziękujemy.

M@c, 21.01.2018 01:11:54 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk bez formy.... W formie strzelałby od razu..

HBR , 21.01.2018 01:12:42 - *.play-internet.pl

Do Legia Żoliborz, mówisz że test mecz, a Fatalczyk gra jak w lidze, to nie futbol amerykański, sam się obudź i zacznij realnie patrzeć bez fanatyzmu

Legia Żoliborz , 21.01.2018 01:14:49 - *.play-internet.pl

Tabele widziałem i wiele osób ma racje jeśli chodzi o naszych kopaczy. Naprawde jestem realista. szlag mnie tylko trafia jak wypisują bzdury frajerzy z amik górników i innych leszczy. Jesień byla strasza ale zamiast hejtu zaczekajmy na start ligi i wtedy będziemy oceniać. Narazie to testy i przygotowania

@HB, 21.01.2018 01:20:33 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A niby jak maja grac po 8 treningach w tym roku? Juz psy wieszasz? Sami znawcy od bideta do Bizeta.

Po pierszej połowie, 21.01.2018 01:21:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat Kuchy dobrze chodzi dzisiaj , ślepi jesteście że się go znów czepiacie ? I Tibo ładnie . Obrona zawaliła , w rozegraniu było nienajgorzej .

Legia Żoliborz , 21.01.2018 01:21:43 - *.play-internet.pl

do HBR zgadzam sie jesli chodzi o Fatalczyka ale mysle.ze jego miejsce po starcie ligi bedzie albo na lawce albo najlepiej na trubunie. Dlatego apeluje o spokój do czasu startu ligi bo nie mamy dzis pojęcia jaka 11 będzie na wyjściu w 1 meczu. apropos fanatyzmu to fanatyzm moj jak i wielu braci nie pozbawia nas zdrowego spojrzenia

Lendzian, 21.01.2018 01:30:41 - *.play-internet.pl

Pytam dlaczego Kopczyński jest jeszcze w Legii????!!!!! Czyżby mył plecy kudłatemu pod prysznicem???Jego gra to tragedia,co ma piłkę to do boku lub do tyłu....Dziś podznia celne 0,wygrane główki 0 (zresztą on wogole do gornych pilek nie skacze),odbiory 0,strzały 0....Ludzie Jodła przy nim to profesor nawet w słabszej formie.Poza tym dla Brozia sam kupię bilet do Giżycka albo sam go zawiozę....Kuchy... no tu juz nie mam sił....

HBR, 21.01.2018 01:34:29 - *.play-internet.pl

Do Legia Żoliborz, ok, wstrzymuje się z wszelką krytyką do pierwszego meczu, obyśmy radosni byli na koniec.

Wojtas, 21.01.2018 01:34:41 - *.tvkstella.pl

Siedzę, jest 1:30 oglądam Legie.

Zastanawiam sie co poszło nie tak. 0:2 znów w p...e, mogłem spać. Generalnie padaka nie idzie w przód, jestem podlamany. Z taką gra mistrz moze stanowić wyzwanie nie mówiąc o celu tzn. LM. PADAKA.

pozdro
W.

tom, 21.01.2018 01:38:44 - *.opera-mini.net

BROZIU I KUCHY NIE TRAFIĆ W BRAMKĘ W TAKICH SYTUACJACH JAM MIELIŚCIE TO SABOTAŻ.

Legia Żoliborz , 21.01.2018 01:44:55 - *.play-internet.pl

do HBR wierze mocno że na koniec będziemy się cieszyc z MP. Na krytykę przyjdzie czas. Dziś musimy wierzyć ze loczek i romeo wiedzą co robią. Nasza rola to i 9 i 16 lutego być z nimi i pokazać ze Legia jest Wielka. Tyllo Legia.... Pozdrawiam wszystkich Legionistów i żegnam ozieble wszelkich fra....ow z calej piłkarskiej Polski. DZIĘKUJĘ TATO ZE JESTEM Z WARSZAWY

Daszka, 21.01.2018 01:51:38 - *.dynamic.chello.pl

Wytrzymałem do h:01.51. Doszedłem do wniosku, że dalsze oglądanie tego sparingu to strata i czasu i zdrowia.
Pełen obaw jestem przed...zgrupowaniem w Hiszpanii, a cóż dopiero przed startem rundy wiosennej. Żywię nadzieję, że z tej chorwackiej mąki będzie polski (ekstraklasowy) chleb. Jak zwykle pozostaje czekać...

kek, 21.01.2018 01:53:14 - *.205

Brian Iloski mógłby pojechać do Hiszpanii z Legią, gość daje radę. :)

Misterial, 21.01.2018 01:54:55 - *.static.ip.netia.com.pl

II połowa 4 kontakty z piłka z tego 3 majecki. Hańba

Oczko, 21.01.2018 02:02:31 - *.centertel.pl

Dziady !!! Won !!! Tak tak to tylko przygotowania .... po co płacić tym lamusom !!! Ile jeszcze sezonów brozie i kucharczyki benda brać pieniądze z kasy ??? Pajace co im płaca i trenują !!! Odrazu widać ze są potrzebni jak ....

Lukas, 21.01.2018 08:25:27 - *.dynamic.chello.pl

Wakacje na Florydzie powoli maja sie ku końcowi - teraz jakiś solidny obozik w Bieszczadach

Arecki, 21.01.2018 09:40:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do m@c jak będzie w formie to strzeli w słupek...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.