Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romego Jozak i Ivan Kepcija - fot. Hagi / Legionisci.com
Romego Jozak i Ivan Kepcija - fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 11:08

Jozak: Przegraliśmy dwa mecze, ale są pozytywy

źródło: Legia.com

- Za nami bardzo trudne treningi, kilku piłkarzy jest niedysponowanych i w ich miejsce musieli zagrać zmiennicy. Nie było to łatwe, bo graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn Ameryki Południowej. Z kilku rzeczy jestem zadowolony. Mieliśmy kilka szans na zdobycie bramki, w których powinniśmy strzelić przynajmniej jedną albo dwie. Stało się jednak inaczej. W pierwszej połowie byliśmy skoncentrowani na nowej taktyce i wyglądało to nieźle, ale popełniliśmy kilka błędów i sytuacja się odwróciła - powiedział po meczu Romeo Jozak.

- Patrząc na wszystko szerzej mogę być zadowolony z naszego obozu w Stanach. Przegraliśmy dwa mecze, ale są też pozytywy. Nowi zawodnicy dobrze wkomponowują się w zespół, a naszym celem jest bycie gotowym 9 lutego na ligowy mecz z Zagłębiem. Podczas tego tygodnia pracowaliśmy bardzo ciężko. Jestem zadowolony z tego ile piłkarze dali z siebie na treningu. Niektórzy być może właśnie przez to nie byli w stanie dać z siebie dzisiaj tyle ile by chcieli - dodał chorwacki szkoleniowiec.



Komentarze: (97)

krys008 , 21.01.2018 11:15:42 - *.serv-net.pl

Nie chciałbym na razie oceniać, to tylko sparingi w trakcie obozu. Nie chcę wyjść na malkontenta , ale ja bym z tym dostrzeganiem pozytywów nie przesadzał. Na oceny przyjdzie czas za kilka miesięcy.

mietek, 21.01.2018 11:22:30 - *.internetia.net.pl

@krys008: Przecież RJ powiedział wprost, że drużyna ma być gotowa na mecz z Zagłębiem, 9 lutego. I on sam niespecjalnie się przejmuje wynikami.

A tutaj na stronie (to akurat nie do Ciebie personalnie) - jak co okres przygotowawczy - lamenty, że przegrywamy sparingi.

matus007, 21.01.2018 11:32:58 - *.play-internet.pl

znając Legie szczyt formy przyjdzie na marzec...

olew, 21.01.2018 11:51:00 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Wynik nie jest ważny, ale gra była słabiutka, strzały tragiczne, obrona zagubiona. Oczywiście to był sparing, nie należy panikować, ale powodów do radości nie ujrzeliśmy.

Bart, 21.01.2018 11:56:55 - *.centertel.pl

Jakie pozytywy?
Po wyborze Jozaka na trenera i jego opowiesciach o pomysle na gre bylem pelny nadzieje ze wreszcie to jest to, ze to bedzie ta europejska Legia. Niestety zawiodlem sie!!!
Zgrupowanie te pokazalo ze nie ma on pomyslu na zespol. O ile transfery wydaja sie rozsadne i moga byc wzmocnieniem o tyle widac ze brak doswiadczenia trenerskiego i podtrzymywanie ukladzikow w klubie piwoduje ze nic z Legii Jozaka nie bedzie. Trener jezdzi sobie po jakis konferencjach zamiast skupic sie na treningach, gra mecze zaraz po przyjezdzie, po urlopach, bez przygotowania przez co mamy kilka kontuzji. Co chwile gra innym ustawieniem. A najbardziej wkurzajace jest ze w dalszym ciagu toleruje takich nieudacznikow jak Cierzniak, Dabrowski, Broz, Kucharczyk, Kopczynski ktorzy tworza jakies uklady w Legii i sa nie do ruszenia, a nie nadaja sie nawet na 1 lige. No i Niezgoda ktory oprocz szczescia nie ma ani techniki, ani zmyslu pilkarskiego, ani sily fizycznej potrzebnej napastnikowi ani tak zachwalanej szybkosci. Promuje sie go na sile kosztem wynikow.
To nie jest europejska Legia. To jest zbieranina przypadkowych ludzi. Bez drastycznych zmian nic z tego nie bedzie. A szkoda bo byly przeslanki aby wreszcie zaistniec...

Leron, 21.01.2018 12:00:29 - *.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma co przesadzać bo forma przyjdzie, fizyczne przygotowanie przyjdzie, ale jeśli ktoś nie umie setki wykorzystać, podać celnie, czy też przyjąć podanie to ciężko się spodziewać, że w 2tyg się tego nauczy ... Mam nadzieję, że trener to widział bo to co pewni zawodnicy robią to już recydywa w tych elementach.

krys008 , 21.01.2018 12:02:25 - *.serv-net.pl

@mietek wynik jest drugorzędny, ale styl... "ciemność, ciemność widzę" :)
Tak jak pisałem na oceny przyjdzie czas za kilka miesięcy. Pozdrawiam.

Kamil, 21.01.2018 12:21:57 - *.tktelekom.pl

Pozytywy sa,trener i jego sztab napewno widzieli ludzi typu Cierzniak,Broz,Dabrowski, Kopczynski,Kucharczyk i nie sadze ze na nich beda liczyc.Dziwna jest sprawa bramkarzy,panowie Malarz i Cierzniak nie moga stac w naszej bramce.Wchodzi Majecki i jest od nich lepszy! Mysli zupelnie inaczej.Szkoda tylko ze Szumski nie dostal szansy bo na 100 % by sobie poradzil!

filand, 21.01.2018 12:24:50 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Napastnik jest od zdobywania bramek i powinien robić różnicę. Pomocnik od pomaganie a obrońca od obrony. Bramkarz od bronienia. Jest to proste jak północnokoreańskie siły powietrzne. A Legia? Dwa mecze, dwie porażki czyli jest za debilkami z Phenianu ? Oby nie. Dziękuję.Pozdrawiam

Arek, 21.01.2018 13:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@bart, żeś się rozpisał konkretnie. Tylko, że w tych konkretach nie dostrzegłem Twojego pomysłu na europejską Legię. No więc, ciekaw jestem, a może Mioduski to przeczyta i zwolni Jozaka zatrudniając w jego miejsce forumowicza Barta:) A tak swoją drogą, Majecki musi zostać. Oddać do Mielca Cierzniaka!

1909, 21.01.2018 13:03:07 - *.promax.media.pl

Liście lecą Z drzew...

@rek, 21.01.2018 13:25:22 - *.dynamic.chello.pl

do mietek

100% poparcia brachu w treści wypowiedzi...:)))

do krys008

Na styl i efekty przyjdzie pora, więc luzik...:)))

do Arek

Z tymi uwagami do Barta dobrze prawisz... Z Cierzniakiem także słuszna uwaga...;)))

A tak w ogóle to pamiętajcie koledzy, iż Romeo Jozak po tym turnieju w USA już na 100% wie, iż na Cierzniaka i kilku "starych" graczy liczyć już nie może... I mam nadzieję, iż wyśle /wysłał.../ odpowiednie sygnały do DM w kwestii nowego bramkarza i nowych obrońców... Pozdro (L)

Juri, 21.01.2018 13:26:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

3-5-2 za Okuki było,to dobre na ekstraklasę.

Rafix, 21.01.2018 13:28:36 - *.centertel.pl

Turniej w USA to za wysokie progi dla nas, niczym LM i LE. Musimy poszukać jakiś innych rozgrywek typu nasza ekstraklapa.

, 21.01.2018 13:29:16 - *.centertel.pl

Największe wrażenie robi na mnie forma Kuchego i Brozia..na wiosnę będzie miazga

@1909, 21.01.2018 13:31:47 - *.centertel.pl

Nie no bez liści bo żaden piłkarz już nigdy do Legii nie przyjdzie :))))

jasz, 21.01.2018 13:41:52 - *.adsl.inetia.pl

naprawdę trzeba być debilem pisząc że Atlético Nacional to bananowy klub-hahaha ,
ps. jeśli chodzi o Kucharczyka , z tego co tu niektórzy piszą wynika że na piłce nie zna się Czerczesow,Jozak ,Magiera,Berg,Urban - wszyscy oni stawiali na Kuchego

widze to, 21.01.2018 13:50:30 - *.35

Kamil jakie pozytywy przecież Jozak już na jesień widział co Broz,Dąbrowski, Kopczyński,Kucharczyk odwalali na jesień a pomimo tego pojechali na obóz i grają w pierwszym składzie. I gdzie Ty widzisz pozytywy.Przyjdzie wiosna i cała czwórka wybiegnie w lidze w pierwszym składzie

Rambo, 21.01.2018 13:54:40 - *.centertel.pl

Najlepszy i tak był jeden z komentatorów mówiąc po meczu, że Iloski mimo, że zagrał kilkanaście minut to był w tym meczu lepszy na boku od Brozia. Co prawda to prawda i niech to będzie jasny sygnał dla niego i innych gwiazd, że czas w Legii dla takich zawodników się kończy. Bez pozbycia się ich i wzmocnienia drużyny nigdy nie pójdziemy do przodu.

leonpraga, 21.01.2018 13:59:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedno co trzeba zrobić to wyrzucić Cierzniaka i dopuścić młodych jak Majeckiego, destabilizował całą obronę jego wybicia i podania były fatalne.

Przychodzą zagraniczniacy bo Polacy nic nie grają, 21.01.2018 14:03:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Broź to dla mnie typowy przykład braku ambicji i osiądnięciu na laurach zresztą kopczyński to samo. Jakby mieli ambicje ciągle byc lepszym piłkarzem to by nie grali na takim samym miernym poziomie od 3-4 lat. Źle mówie? Popatrzcie na rado sagana cz pazdana

Bart, 21.01.2018 14:14:43 - *.centertel.pl

Jozak od dluzszego czasu wie i widzi ze Cierzniak Broz Kuchy czy Kopa sie nie nadaja ale wiem z pewnych zrodel ze jest grupa nie do ruszenia. Co sie potwierdza. Bo slepy by zauwazyl ze oni sa za slabi nawet na 1 lige a jednak ciagle dostaja szanse, ciagle graja w pierwszym skladzie kosztem innych (oprocz Cierzniaka) mimo beznadziejnej postawy i tragicznych bledow. I jak z takimi grajkami budowac wielka Legie.

CWKSiak, 21.01.2018 14:26:19 - *.centertel.pl

@rek

masz jakieś wiadomości o transferach :)

Phoenix(L)k, 21.01.2018 14:28:11 - *.dynamic.chello.pl

widzę jeden pozytyw...

Kopczyński faulujący na 20 metrze przed bramką...

Może Jozak tez to zauważy i zastanowi się, czy warto na boisku mieć takiego geniusza intelektu

(L), 21.01.2018 14:43:09 - *.dynamic.chello.pl

Pozytywem jest to, ze trener wie kto sie nie nadaje do gry w Legii :) To jest najwazniejsze. Forma przyjdzie na poczatek sezonu.

CWKSiak, 21.01.2018 14:44:57 - *.centertel.pl

@rek

napisz chociaż na jaką pozycję ma być najbliższy transfer ?

Dickson Chotowski, 21.01.2018 14:47:13 - *.range109-145.btcentralplus.com

K.....mac. Sezon dopiero za 3 tygodnie a tu juz....Z calym szacunekim ale taki przeciwnik jak Atletico to na 100% nie trafi nam w Polskiej lidze a pilkarze ze soba graja okolo 2 tygodnie. Jutro stawiam 500 PLN na mistrza. Jestem spokojny. Nie martwi mnie fakt ze 'moze' zagra Kopczynski lub Kucharczyk. Bardziej cieszy mnie ze w ataku zagraja Miro i Eduardo. Bedzie lepiej niz za czasow Niko i Prijo !!

powiślak, 21.01.2018 14:52:58 - *.centertel.pl

Tak rek błagamy cię napisz nie trzymaj nas dłużej w niepewności bo oszalejemy.napisz czy przyjdzie ogorek czy drewniak..ale emocje..

powiślak do CWKSak, 21.01.2018 15:05:31 - *.centertel.pl

Co Ci po tych co przyjdą jak i tak w decydującym momencie Kuchy przypier.... 7 pięter nad poprzeczkę a Broź zakiwa się sam ze sobą pójdzie kontra sam na sam i w plecy

E.S.K., 21.01.2018 15:08:28 - *.dynamic.chello.pl

Zastanawiam się , czy ci ,którzy biadolą na grę Legii kiedykolwiek w życiu uprawiali sport? Czy zdają sobie sprawę,że w okresie trenowania zimowego nie ma się szybkości,że zgranie nowych zawodników musi potrwać,że technika w tym okresie "stawia" opór ?
Forma ma dopiero przyjść - do 9 lutego jest jeszcze sporo czasu !!! Trener daje teraz grać wszystkim piłkarzom,zwłaszcza ,że nie do końca jest pewne,czy kilku piłkarzy pozostanie w drużynie !
Od wielu lat obserwuję przygotowania do sezonu - bywało z Legią różnie u różnych trenerów ale obecny trener robi b.dobre wrażenie - on wie,o co gramy !!!!
Myślę ,że Legia przystąpi do gry dobrze przygotowana , nowi zawodnicy zdążą się wkomponować w zespół !!!!!!!!!!!

@rek do CWKSiak, 21.01.2018 15:09:56 - *.dynamic.chello.pl

Ponoć młodzianka o inicjałach MK z akademii Fulham na OFP...;) Pozdro (L)

Cch do @rek, 21.01.2018 15:18:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Po co nam nowy bramkarz? Ten Majecki konkretnie ogarnia. Co do transferów, to czekam juz tylko na odejscia Dabrowskiego, Hamy, Pasquato no i oczywiscie Chukwu. Razem to jest pewnie milion euro zaoszczedzone na pensji. W to miejsce dwoch ogarnietych ŚO i skrzydlowego i mamy sklad zamkniety. A w letnim szukac napastnika za Sadiqu.

@rek, 21.01.2018 15:22:07 - *.dynamic.chello.pl

do Cch

Piszesz do mnie osobiście czy do gościa "do@rek"..?

CWKSiak, 21.01.2018 15:38:18 - *.centertel.pl

OK dzięki @rek :)

mG, 21.01.2018 16:03:17 - *.centertel.pl

Spokojnie
Sparingi to sparingi , a mecze ligowe to ligowe.
Sparingi pokażą trenerowi, kto w jakiej jest formie i na kogo może liczyć , a na kogo nie.

Moim zdaniem Majecki, nie powinien być wypożyczany kolejny raz, tylko już powoli powinni go wprowadzać do składu.
Arek swoje lata ma, raz wybroni mega sytuacje, a raz popełni rażący błąd. Zaproponować udział w szkoleniu młodzieży w Legii po skończeniu kontraktu lub inną funkcję.
Cierzniak , to jednak chyba nie materiał na pierwszego bramkarza, lata też swoje mam - więc dawać młodego na bramkę.


@osób stających w obronie piłkarzy bez formy, 21.01.2018 16:21:34 - *.centertel.pl

Proszę nie mylić braku formy z brakiem umiejętności i talentu

Ale jaja, 21.01.2018 16:28:17 - *.skranetcan.pl

Oglądałem 2 sparingi i powiem tyle 3/4 zespołu do wymiany gra żenada

Żewłakow menadzęr, 21.01.2018 16:30:21 - *.70

Jestem w stałym kontakcie telefonicznym z Romeo. Z moimi uwagami, szczyt formy to druga połowa lipca. Także uszy do góry!

Marek, 21.01.2018 17:55:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A nie można w końcu wygrać dwa mecze i mieć pozytywy?

LL, 21.01.2018 17:58:02 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek Napisz kto oprocz Kwietniewskiego, chodza ploty Wszolek,Borysiuk,Zdjelar i Bielik,jak to jest?
Pewnie Bielik i Kwietniewski ale czy Kwietniewski poleci do Hiszpanii?
Def.pom.lewe skrzydlo i co jeszcze?do kiedy wszystkie transfery?

@rek do LL, 21.01.2018 18:29:24 - *.dynamic.chello.pl

Dwóch wymienionych, oprócz M.Kwietniewskiego jest "mocno" branych pod uwagę (KB i PW)... Do tego monitorowani są jeszcze 2 piłkarze, którzy wymiennie do ww. mogą zaistnieć w (L)egii w okresie hiszpańskiego tournee... Ale osobiście powiem tak: mamy ostre limity obcokrajowców w lidze, więc jak dla mnie ten kierunek "młodzieżowy" ze szkółek brytyjskich klubów jest jak najbardziej "okey" (vide: KB i MK) Pozdro (L)

Walerian, 21.01.2018 18:39:01 - *.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do LL

Niejaki @rek tak naprawde nie wie nic wiecej ponad to co jest napisane na innych portalach. Zapewniam cie ze nie ma zadnych informacji z pierwszej reki. Jak narazie to wypisywane przez niego sensacje transferowe to zwykle plotki pochodzace z twiterrow dziennikarzy. Mozesz sobie sam wejsc i poczytac i do tego @rek nie jest potrzebny. Podajcie przyklad chociaz jednej sprawdzonej informacji transferowej jaka opisal kolega @rek ( poza tym ze ostatnio byl nurkowac ale transfery jego osoby sa srednio interesujace )
Nie badzccie naiwaniakami i nie wierzcie w to ze @rek cos wie bo niby skad? Gosc piszacy na forum pije wodke z Jankowskim Sekułą Kepcija lub Mioduskim ( bo to oni decyduja o transferach ) i podczas tych spotkan klepia go po ramieniu mowiac sluchaj @reku mamy info! Cichosza ale bedzie transfer za dwa dni! Tylko ty o tym wiesz ze bedzie to napastnik z ligi norweskiej!

Ludzie zejdzcie na ziemie. @rek nic nie wie. Jeden przyklad potwierdzonego transferu o ktorym @rek wiedzial wczesniej niz jakikolwiek portal? Podajcie jeden przyklad.

Zamoj, 21.01.2018 19:36:59 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Do Walerian

moim zdaniem to prawda co piszesz o rek, ale zważ na to 90% osób korzystających z portalu nie ma ochoty, możliwości lub po prostu nie potrafi ogarnąć wiedzy którą rek przekazuje na tych łamach więc nawet jeśli robi to pod przykrywką gwiazdy forum i pompuje sobie (mał)ego to niech to robi dalej
wprowadza sporo ożywienia na to nudne pyskate forum EKSPERTÓW od wszystkiego

sam czasem z chęcią rzucam okiem na to co napisał

Kristo(L)wawa, 21.01.2018 19:56:30 - *.centertel.pl

Wczoraj zastanawiałem się nad Broziem po jego kolejnych zagraniach i szkoda mi tego chłopaka bo wydaje mi się że jemu akurat ' się chce' ale niedtety nijak nie ma chłopak umiejętności...w sumie chyba podobnie jest z kuchym czy kopczynskim...oni są po prostu bardzo słabi... Więc może nie ma sensu im jechac bo grają co potrafią. A że męczą nas w Legii to wina tych, którzy ich zatrudniali i nie potrafią 'ulepszyć'...

@rek do Walerian, 21.01.2018 20:09:27 - *.dynamic.chello.pl

Interlokutorze drogi... A czy ja gdziekolwiek napisałem, iż znam osobiście RJ lub IK...??? Nie napisałem...;)))

Czy znam innych ludzi związanych z (L)egią..? A to już moja tajemnica...;)))

Każdy z nas ma swoje życie zawodowe, każdy z nas ma jakieś "możliwości" i każdy z nas ma swoje informacje na różne życiowe tematy... Fakt, iż moje informacje pokrywają się ze źródłami prasowymi powinien ci dać "coś" do myślenia... Nota bene nikt ci nie każe ani czytać ani wierzyć moim "wypocinom", jak je nazywasz...;)))

Ważne, iż ja wiem o wielu rzeczach szybciej, niż ty gdziekolwiek zdążysz o tym przeczytać... Tak czy siak mam dystans do siebie, więc twoje detektywistyczne zapędy mnie nie "ruszają"... Odpisuję ci zaś ze zwykłej grzeczności... Życzę miłej zabawy na forum... Pozdro (L)

LL, 21.01.2018 20:14:19 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek masz twittera? Nie chce robic za informatora ale jakies info posiadam tez chcialbym pogadac

krys008, 21.01.2018 20:18:38 - *.serv-net.pl

@rek bardzo liczę na to, że z PW się uda. Idealny piłkarz na nasze potrzeby i możliwości. Trzymam kciuki i wyczekuję na informacje.

Walerian, 21.01.2018 20:20:52 - *.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@zamoj

Rozumiem i nie mam nic przeciwko. Poprostu niech kolega @rek nie przypisuje podanych przez siebie informacji jakims tajemniczym wlasnym zrodlom co robil niejednokrotnie. Od dluzszego czasu czytam te jego newsy a co wchodze na twittera to tam te informacje sa podawane dzien wczesniej niz pisze o tym @rek. Pieprzy farmazony ze ma jakies swoje dojscia a to guzik prawda.

Podaje nicki gosci z twittera ktorzy cos wiedza
Janekx89
maciek90

Dodatkowo portal
transfery.info
Weszlo.com

Twitter redaktora Wołosika lub samego prezesa Mioduskiego

To cala tajna wiedza dostepna dla wszystkich.
Pozdrawiam

Sawo, 21.01.2018 20:28:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja osobiscie mocno jestem zawiedziony tym Antoliciem. Widac ze bedzie to pilkarz maks na poziomie Mączyńskiego.

Walerian, 21.01.2018 21:07:08 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Nic nie mam do ciebie ani twoich wypowiedzi. Stwierdzilem jedynie fakt. Guzik wiesz i tyle. Kreujesz sie na osobe ktora ma informacje spod lady a tak naprawde masz je z mniej popularnych portali i twittera. Zamiast napisac ze jakis redaktor o tym pisze lub ze gdzies przeczytales itp to ty walisz jakies opiniotworcze teksty i bawisz sie w szara eminencje. Nawet teraz napisalem ze masz "mozliwosci" gowno masz a nie mozliwosci. Chyba mozliwosc odpalenia twittera. Skolei ci ludzie rzekomo zwiazani z Legia ktorych znasz z cala pewnoscia nie maja zadnej wiedzy o zakulisowych rozmowach transferowych bo tak jak napisalem wczesniej ta wiedze posiada jedynie zarzad i sztab trenerski.

Ide o zaklad ze nie wiesz o niczym wczesniej ode mnie bo korzystam z tych samych zrodel co ty. Chcesz sie sprawdzic? Powiedz cos a ja ci to znajde w necie. Jesli nie znajde a potem pojawi sie info na ten temat to osobiscie cie przeprosze. Umowa stoi?

Sawo, 21.01.2018 21:15:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Podoba mi sie ta dyskusja. @rek podejmij rekawice :)

FWK, 21.01.2018 21:41:27 - *.play-internet.pl

@ Walerian
Popieram to co napisales o pewnym ekspercie. Wystarczy po szperac w necie by miec taka wiedze i lansowac sie na forum

@rek., 21.01.2018 21:54:53 - *.dg-net.pl

Prosze bardzo „Robert Lewandowski, nie dla Legii” znsjdz na portalu i zobaczymy czy sie sprawdzi

Daszka, 21.01.2018 22:07:31 - *.dynamic.chello.pl

@Walerian - moim skromnym zdaniem kol. @rek wybrał sobie taką a nie inną formę aktywności kibicowskiej na naszym portalu. Co w tym złego? Czerpie satysfakcję z tego co robi, czuje się potrzebny i doceniany przez większość forumowiczów oraz to co najistotniejsze - dla wielu użytkowników tego serwisu wykonuje kawał dobrej (informacyjnej) roboty. Chyba nie muszę dodawać, że "komuś potrzebnej". A tak na marginesie; w obecnej rzeczywistości liczy się przede wszystkim szybka wiarygodna informacja, a nie praźródło jej pochodzenia.
Ps.: jeżeli moje argument nie przekonały ciebie pozytywnie do kol. @rek-a, to uwzględniając fakt niedzielnego wieczoru, proponuję tobie spożycie symbolicznej szklaneczki "walerianki" celem...złapania luzika.

Zamoj, 21.01.2018 22:15:37 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Będzie ten Wszołek czy nie będzie jak uważacie?
A jak będzie to pociągnie czy nie pociągnie?

@rek do Sawo, 21.01.2018 22:32:50 - *.dynamic.chello.pl

Dyskusja..? To raczej taka mała prowokacja...;)))
Jaką rękawicę mam niby podjąć Sawo..? ;)))

Wszak nawet tutaj każdy artykuł o nowym grajku lub "potencjalnym" nowym grajku (jak chociażby ten dzisiejszy news o Kwietniewskim kolegi Woytka, który jest w oparciu o źródło Twittera) wynika z jakichś wcześniejszych dziennikarskich plotek i przecieków z prasy... I ja takowe info też posiadam, tylko czasami trochę wcześniej od innych...;)))

Sawo, nie doszukuj się więc sensacji i nie oczekuj ode mnie dalszej "szermierki" słownej...:))) Ja po prostu dzielę się szybciej z innymi kolegami swoimi informacjami na temat potencjalnych nowych nabytków...;))) Pozdro (L)

OSA(L), 21.01.2018 22:36:05 - *.145

@ Walerian i @rek

no Panowie! Challenge :D

nareszcie rozbujało się to forum :D

z chęcią poczytam Wasze komenty w międzyczasie do następnego transferu :D
Pozdro for A(L)(L)

@rek do Walerian, 21.01.2018 22:44:32 - *.dynamic.chello.pl

Mówisz i masz...;)

Doniesienia z serbskiej prasy:
Spartak Subotica nie chce sprzedać Djordje Ivanovicia do Partizana - przynajmniej nie za taką cene jaką oferuje Partizan (300K euro) Legia oferuje 350K euro (przynajmniej wg tejże prasy)... Pozdro (L)

@rek do Walerian, 21.01.2018 22:48:34 - *.dynamic.chello.pl

Czytasz czasem serbską prasę..? Bo ja od miesiąca tak...;)

Partizan ne odustaje od Đorđa Ivanovića, mada je po poslednjim informacijama on miljama daleko od Humske.

Crno-beli ne odustaju, ali ni čelnici Spartaka. Partizan želi odličnog Đorđa Ivanovića, igraču je Humska želja, ali…

Kako je prvi čovek subotičkih ‘golubova’ ponovio za Informer, Partizan je miljama daleko od ofanzivnog veziste. Ponuda iz Humske koja je stigla u Suboticu glasi 300 hiljada evra i 10 posto sledećeg transfera.

– Sad da imam ponudu od 390.000 evra i 20 odsto, ne bih ga prodao! Partizan je miljama daleko od Ivanovića. Oni nude 300.000 evra i 10 odsto. Legija nudi 350.000 evra i 15 odsto. Ne može! Ne damo! Zna se koliko igrač vredi. Ima nekolko ponuda za njega. Prihvatićemo isključivo onu koja nas zadovolji ili neće ni ići – rekao je Dragan Simović za Informer...

Tego zapewne nie znalazłeś NIGDZIE dzisiaj...:)))
Pozdro (L)

Walerian, 21.01.2018 22:59:19 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Swoim zalosnym wpisem o Lewandowskim wlasnie udowodniles ze mialem racje i w rzeczywistosci gowno wiesz wiecej niz kazdy.

Panowie nie mam nic do reka i do jego roli na forum. Jesli chcecie wierzyc w to ze on kogos zna i ma dojscia to wasza sprawa. Fakty sa faktami i tyle. Gosc moglby pisac to samo co pisze ale uczciwie z jego strony byloby gdyby podal zrodlo ogolnie dostepne dla wszystkich a nie pieprzy farmazony ze niby cos tam wiecej wie a potem okazuje sie ze ma to redaktor Stanowski na twiterze lub przeczytal to na weszlo. Rzadko sie tu wypowiadam ale odkad wiekszosc zaczela wierzyc w nadprzyrodzone moce kolegi reka i traktowac go jako wyrocznie pytajac czy ma tajemne info spod lady to postanowilem zabrac glos. Rek jest bajkopisarzem i farmazonem i to jedyne co mam mu do zarzucenia.

LL, 21.01.2018 22:59:29 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek czyli wedlug Ciebie najblizej Legii skrzydlowy i def.pom.lu. srodkowy obronca?
Co do nazwisk to Wszolek albo Ivanovic lub Kwietniewski a na def.pom. Bielik lub Zdjelar?

E.S.K., 21.01.2018 23:02:42 - *.dynamic.chello.pl

Panowie - nie psujcie mi przyjemności czytania ploteczek transferowych:):):) Ja bardzo lubię czytać to,co pisze @rek - zamiast szukać w różnych miejscach mam to podane na tacy - do tego @rek pisze w sposób sympatyczny, fajnie się czyta!A jeżeli do tego ma kogoś w Legii,kto mu 'podpowiada" to jeszcze lepiej! Tylko sam Mioduski wie , kogo kupi a i to nie zawsze:):):)
Pozdrawiam cię @rek i pisz dalej - byle dobre wieści !!!!!!!!!

Sawo, 21.01.2018 23:29:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

News z 12 stycznia

http://futbol.pl/news/557998_Legia_chce_ofensywnego_pomocnika_Serbowie_twierdza_ze_mistrzowie_Polski_zlozyli_oferte_za_Djordje_Ivanovicia_VIDEO

Walerian, 21.01.2018 23:42:11 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Bardzo prosze. Wiem o tym zawodniku od ponad tygodnia. Link ponizej. Wystarczylo zajzec na inny portal o Legii. To info z twittera pana Pawła Turka

http://www.legia.net/lekki/wiadomosci,72107-plotki_transferowe:_legia_chce_ivanovicia.html

FWK, 21.01.2018 23:52:29 - *.play-internet.pl

Nic w tym zlego ze ktos podrzuca plotki transferowe ale po co?swiruje nie wiadomo jakiego eksperta powolujac sie na jakies znajomosci przy czym przepisuje praktycznie slowo w slowo z innej stronki.

A, 22.01.2018 01:11:15 - *.centertel.pl

@rek spadaj na bambus bo tu jest powazny portal a nie piaskownica pomyslów transferowych wykreowanych w umysle kompletnie nic nie wiedzacego laika.

lhm, 22.01.2018 01:30:18 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Drogi Walerianie, nie bardzo wiem w jakim celu się przyj...ałeś do @rka? Masz jakieś ciekawe wieści, wiesz coś wcześniej niż inni - to wrzucaj - chętnie poczytam. Bo na razie zazdroscisz chłopakowi, a niczego ciekawego tu nie napisałeś...

krys008 , 22.01.2018 06:30:56 - *.serv-net.pl

@Walerian. Nie rozumiem dlaczego uwiera Cię @rek. Gość dodaje kolorytu, większość z nas czeka na jego wpisy i czyta je z dużym zainteresowaniem. Nie przechwala się swoimi znajomościami, nie buduje jakiejś legendy wokół swojej osoby, a wszyscy czytamy jego wpisy z dużym zainteresowaniem. Sam z pewnością zauważyłeś, że podczas ostatniej nieobecności naszego kolegi bylo nieco musi. Pozdrawiam Cie @rku i potwierdzam, że większość z nas czeka na twoje wpisy, a że nie wszystkim to pasuje, lej na to.

krys008 , 22.01.2018 07:02:11 - *.serv-net.pl

Podczas nieobecności @rka bylo nieco nudno. Powinno tak być w ostatnim wpisie. Zmiana wynikająca z pisania na telefonie.

@rek do Walerian, 22.01.2018 07:37:36 - *.dynamic.chello.pl

Dzieńdoberek...;)
Czytaj uważniej posty... No i patrz na info IP obok wpisu... To nie boli...;)

Plotkę o Lewandowskim "posiał" jakiś żałosny koleś podszywający się pode mnie (kilku takich kolesi jest już tutaj...) o adresie IP.: *.dg-net.pl

Ja zaś mam od kilku lat niezmienne IP.: *.dynamic.chello.pl

Miłego dnia życzę... Pozdro (L)

@walery&jan, 22.01.2018 08:22:18 - *.centertel.pl

Nie jesteś Walery Jan tylko zwykły Jan lub Janusz. Prosty zawistny nudny...
Polecam maść na ból dooopy

@rek do krys008, 22.01.2018 08:53:32 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki brachu za poparcie... To miłe...;)))

Kol. Walerian zarzuca mi "pychę", "parcie na szkło", "nadprzyrodzone moce", "lanserkę" itp...;)))

A tymczasem detektyw Walerian w 2 dni "dzięki mnie" zaistniał na naszym forum i samemu się tutaj "wylansował" niczym redaktor cyklu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"... Hahahaaaaa...)))

Trzniam na to... Jest tutaj wielu kolegów, których znam od lat i którzy mnie znają od lat : jak ty sam krys008, Krzeszczu, mietek, Sawo, Daszka, zibin55, kibic emeryt, stary kibic, Legionista, LL, Arek, itd. z którymi wymieniamy się często uwagami i informacjami... Wszyscy wymienieni, jak i wielu innych których zapewne pominąłem (sorrki koleżanki i koledzy...) dobrze wiedzą, iż jestem wieloletnim kibicem (L)egii i zawsze na gorąco komentuję wydarzenia w klubie i poza nim... A komu się to nie podoba, woli hejt i inne formy dogryzania, to już jego sprawa i sprawa jego ego...;))) Pozdro (L)

Walerian, 22.01.2018 08:55:03 - *.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ihm @krys008

Panowie przeczytajcie uwaznie kazdy moj wpis pod tym artykulem. Z zadnego nie wynika iz mam cos do reka lub ze mu czegokolwiek zazdroszcze ( zwlaszcze ze nie ma czego )

Statalem sie jedynie uzmyslowic wam z czego wynika tajemna wiedza kolegi reka. Facet postepuje jak szmaciarskie portale typu onet czy wp. Powiela newsy i przypisuje je swoim tajemniczym ukladom. Nigdy nie powiedzial ze np "wiem to z twittera" lub przeczytalem tu i tam. Za kazdym razem buduje wokol podanej informacji mit a to jest zalosne.

Powyzej jego wpis o czytyaniu serbskiej prasy i informacji z pierwszej reki a ponizej udowadniam mu ze wiadomosc o pilkarzy Djordje Ivanoviciu krazy w necie od dawna.

W jednym z pierwszych komentarzy napisalem zebyscie podali mi przyklad chociaz jednej sprawdzonej informacji transferowej o ktorej rek wiedzial zanim napisal o tym inny portal. Zapadla cisza.

Skoro wie wiecej nie korzysta z tych samych zrodel z ktorych kazdy moze skorzystac to niech podejmie wyzwanie. Osobiscie przeprosze reka jesli poda mi jakies info ktore na dzien jego publikacji bedzie nie opisane w necie. Jesli po jakims czasie pojawi sie w necie podobny news chocby jako plotka to wiecej nie zarzuce rekowi tego ze jest bajkopisarzem i farmazonem a poki co to dokladnie tak twierdze.

krys008, 22.01.2018 10:15:33 - *.82

@Walerian szkoda czasu i energii na taką dyskusję. Pozdrawiam.

Do @rek, 22.01.2018 11:21:36 - *.65.static.3s.pl

A gdziez tam zalosny dla wprawnego oka ... dodalem kropke na koncu ;-) jakbym sie chcial podszyc napisalbym bez kropki ;-) zalosny czytaczu serbskiej prasy ;-)

Do @rek i walerian, 22.01.2018 11:22:53 - *.65.static.3s.pl

Pozatym humorystycznie pokazalem ci Walerian ze mozna cos napisac czego jie znajdziesz w necie ... a bedzie prawda hahaha

@rek, 22.01.2018 13:01:21 - *.dynamic.chello.pl

A taki oto newsik dla moich "przyjaciół" w te popołudnie..:

Zdaniem portalu "Soccer.ru", szefowie CSKA Moskwa zastanawiają się nad złożeniem oferty zakupu Arkadiusza Malarza. Jeden z najlepszych rosyjskich klubów chce zaproponować za doświadczonego golkipera 400 tysięcy euro.

Zdaniem dziennikarzy portalu Malarz może mieć problemy z pomyślnym zakończeniem negocjacji na temat nowego kontraktu w zespole mistrzów Polski. Jego obecna umowa wygasa w czerwcu bieżącego roku, a wciąż nie doszło do jej przedłużenia.

Taką sytuację zamierza wykorzystać 5. zespół obecnego sezonu ligi rosyjskiej. CSKA ma zaoferować 400 tysięcy euro za transfer Malarza, a samemu zawodnikowi taką samą kwotę rocznych zarobków.

O miejsce w pierwszym składzie moskiewskiej drużyny Malarz rywalizowałby z 21-letnim Ilyą Pomazunem i przede wszystkim z reprezentantem Rosji, Igorem Akinfeevem... Pozdro (L)

@rek, 22.01.2018 13:15:33 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny fajny newsik...;)))

Może się okazać, iż Sasa Zdjelar z Olympiakosu, o którym kiedyś wspominałem, jest jeszcze do kupienia przez (L)egię... Jak bowiem serbskie media donoszą, zainteresowanie Partizana Belgrad Sasą Zdjelarem było tylko zasłoną dymną przed transferem innego piłkarza - pomocnika z Ukrainy, którego nazwisko jest ściśle strzeżoną tajemnicą... Tak więc WLT do dzieła...;)))

"...OBRT - Ni Raća, ni Zdjelar, Partizanova BOMBA već stigla u Humsku! Priča o Radosavu Petroviću i Saši Zdjelaru crno-belima poslužila kao "dimna zavesa". U Humsku već stigao igrač čiji se identitet krije od javnosti..."

Pozdro (L)

@walerian, 22.01.2018 14:24:17 - *.centertel.pl

Maść na ból doopy w promocji znajdziesz w Żabce

Sawo, 22.01.2018 15:41:07 - *.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

https://mobile.twitter.com/maciek90legia/status/955417139103649793

Info o tym Djordje Ivanoviciu

Zibin55, 22.01.2018 16:59:36 - *.30

Do @rek
Ty nurkuj i don’t worry. Chyba ,ze już wyplynales:))
Jak teraz Walerian, dzieki Tobie.
Panowie zbędne te przepychanki ale sezon nieco ogórkowy sie zrobił ....
Rzucaj newsy a my na nie bo nie zamierzamy szperać po katach internetu. My mamy od tego Ciebie :)))
Good luck my friend
Z

Ursyn, 22.01.2018 22:25:14 - *.dynamic.chello.pl

To tak o czytaniu serbskiej (akurat serbski to mój drugi język) prasy to niestety Ivanović nie dla Legii, we wtorek podpisuje kontrakt z Partizanem:

Vezni fudbaler Spartaka Đorđe Ivanović (22) u utorak će parafirati četvorogodišnji ugovor sa Partizanom pošto su crno-beli u Suboticu poslali ponudu tešku 400.000 evra uz procente od sledeće prodaje.

Sawo, 22.01.2018 22:56:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Ursyn

Napisalem to powyzej przesylajac link do twittera.

Cos mowia o Le Tallecu lub Skorciciu? Bo u nas cisza.

@rek, 23.01.2018 07:53:01 - *.dynamic.chello.pl

do Sawo, do Ursyn

Brawo koledzy...:))) Coraz większą popularność robi u nas prasa serbska i chorwacka... To taka nowa świecka tradycja, cytując klasyka...;))) Pozdro (L)

@rek do Sawo, 23.01.2018 08:06:08 - *.dynamic.chello.pl

Tak na marginesie poszperałem tu i ówdzie...:)))
... i okazuje się, iż "moglibyśmy" w pakiecie łyknąć 2 braci Le Talelec... Bowiem Anthony Le Tallec (środkowy napastnik) jest obecnie wolnym piłkarzem (WR 500 tys. euro)...:)))

Damien Le Tallec, jak sam wiesz, to z kolei środkowy obrońca... Mielibyśmy wówczas zajefajny francuski "sznur" wzdłuż całego boiska - Le Tallec - Moulin - Le Tallec...:))) Nowy Band Of Brothers (tu ciepło pozdrawiam autora tego określenia Krzeszcza...)... Pozdro (L)

LL, 23.01.2018 09:38:31 - *.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek a podobno transfer Zdjelara wciaz mozliwy?
Chcemy tez Kwietniewskiego i Bielika?
Czy znasz inne nazwiska jeszcze?
Mozemy spodziewac sie transferow w najblizsze dni?

@rek do LL, 23.01.2018 09:57:39 - *.dynamic.chello.pl

Kilka postów powyżej masz moje info o Zdjelarze...:)))
Tematy KB i MK są nadal przy Ł3 "wałkowane"...:)))

Pozdro (L)

Sawo, 23.01.2018 10:03:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przesylam link odnosnie Zdjelara

https://mobile.twitter.com/maciek90legia/status/955711777987289088



Sawo, 23.01.2018 10:05:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A tu info ze podpisuja tego Łotysza

https://mobile.twitter.com/janekx89/status/955584552382140417

Sawo, 23.01.2018 10:38:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Ten Jevtovic z Partizana ktorego chce lech to brat tego napastnika co mial do nas trafic?

Sawo, 23.01.2018 10:45:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ten maciek90 pisze na twitterze ze Cernych ma oferty z 3 klubow w tym z Legii ale pewnie zdecyduje sie na Dinamo Moskwa.

Ursyn do Sawo, 23.01.2018 12:20:54 - *.dynamic.chello.pl

O Le Tallecku info, że do końca sezonu zostaje w CZ ale kontraktu nie podpisał. Trzeba ludzie uczyć się serbskiego a nie angielskiego :). Chętnie udzielę paru lekcji. Pozdrawiam.

"Le Talek definitivno ostaje u Zvezdi", kratko je poručeno MONDU u klubu, što znači da se pouzdani štoper neće seliti u Tursku, odakle je postojalo interesovanje vodećeg Bašakšehira, kao i Trabzona.
Ostaje, ipak, pitanje da li će biti produžen ugovor ili će Francuz na leto otići iz Zvezde kao slobodan igrač.

@rek do Sawo, 23.01.2018 12:38:45 - *.dynamic.chello.pl

Nie sądzę aby byli braćmi, bowiem byłby to ewenement na skalę światową, aby jedna kobieta w przeciągu jednego m-ca 1993 roku urodziła 2 synów w 2 różnych miastach...:)))

Marko Jevtovic ur. w Belgradzie, a Milan Jevtovic ur. w Cacaku...:)))

Tak na marginesie Jevtovicow w dawnej Jugosławii jest na pęczki, niczym np. Jóżwiaków u nas... Pozdro (L)

@rek do Sawo, 23.01.2018 12:40:51 - *.dynamic.chello.pl

Tak na marginesie widać, iż bardzo przypadło Ci do gustu szperanie w sieci w kwestii nowych info o potencjalnych nabytkach (L)egii... Tak 3maj...:))) Pozdro (L)

Ursyn, 23.01.2018 12:55:18 - *.dynamic.chello.pl

A z tym Ivanovićem nie poszło o pieniądze, ze Legii nie stać czy dawali mu mniejszy kontrakt tylko zawodnik napisał, że zawsze marzył, żeby grać w Partizanie i chce być ich zawodnikiem nawet jeśli miałby mniej zarabiać niż w innym miejscu.
http://fudbal.hotsport.rs/2018/01/12/zestoka-izjava-ivanovica-dzaba-da-dobijem-dzak-novca-moja-zelja-je-partizan/

@rek , 23.01.2018 14:28:09 - *.dynamic.chello.pl

do Ursyn
do Sawo

Koledzy, to już chyba koniec napinki na kolejnych piłkarzy z dawnej Jugosławii... Bowiem wyczerpaliśmy już limit Bałkańców przy Ł3...;))) A wszystko z winy Bońka i jego chorych przepisów o limitach obcokrajowców spoza UE w naszej lidze... Tak więc może do nas trafić jakiś Chorwat, Serb czy inny Macedończyk, ale z podwójnym obywatelstwem, przy czym jedno koniecznie unijne... Takie oto mamy realia... Dlatego kolejne wzmocnienia będą szły w kierunku "polskim" i "unijnym"... Pozdro (L)

pnk, 23.01.2018 15:08:15 - *.pzu.pl

@Walerian : Brawo. Sam chciałem napisać cos w podobnym tonie, ale brakło czasu ostatnimi dniami.

Mnie ogólnie bawi nasza trójka wzajemnej adoracji. Wszystko co powie DM jest święte, wszystko co zrobi Jozak to doskonała decyzja. Każdy transfer jest mega wzmocnieniem!!! A tak na prawdę, to całe to przedsięwzięcie to jedna wielka niewiadoma. Poczynając od Pana DM jako prezesa, a na transferach kończąc. Nasza cudowna trójka ekspertów, już okrzyknęła DM najlepszym prezesem w historii... Na jakiej podstawie? Nie wiem. Jozak okazuje się super trenerem... Na jakiej podstawie? Nie wiem. Transfery są mega wzmocnieniami!!! Na jakiej podstawie? Nie wiem. Na wszytko Panowie potrzeba czasu. Aby ocenić to co się obecnie dzieje w klubie też. DM może się okazać słabym prezesem, Jozak może nie ugrać mistrzostwa na wiosnę, transfery pokazały się z dobrej strony przez 45 minut na tle rezerw innego zespołu... Dla Was jednak wszystko to już jest wielkim sukcesem... Propaganda rodem z PRL. Najgorsze jednak jest to, że gdy tylko ktoś ma inne zdanie to od razu w Waszym mniemaniu się nie zna i jest fanem Leśnego (który notabene był tak złym prezesem, że za niego wygraliśmy 4 MP, była LM i LE.... ale co to dla naszych ekspertów :) ). Chłopaki, spójrzcie trzeźwym okiem na obecną sytuację zamiast wymyślać i powtarzać potem nieśmieszne ksywki dla pracowników klubu (typu Band of Brothers itp.). Na jakiej podstawie jesteście w stanie twierdzić, że obecnie w klubie jest super? Bo ja widzę z Waszych komentarzy same superlatywy pod kątem nowych pracowników i DM. Dodatkowo, gdy ktoś jak Walerian zwróci Wam merytorycznie uwagę to już atak na jego osobę (do tego nieudolny). Całe szczęście, że są tutaj jeszcze osoby rozsądne, z trzeźwym spojrzeniem na sytuację w klubie takie jak chociażby Jerz z potoku, Biała Łapa czy wyżej wspomniany Walerian. Pozdrawiam.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.